Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2004/2005
Period 2
04.12.2004 12:00 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
05.12.2004 12:00 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
08.12.2004 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
09.12.2004 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
17.12.2004 12:00 Harrachov Czechy HS-134 K-125
19.12.2004 11:30 Harrachov Czechy HS-134 K-120
Period 3
26.12.2004 13:00 St. Moritz Szwajcaria HS-100 K-95
27.12.2004 19:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2004 19:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
01.01.2005   Seefeld Austria HS-100 K-90
08.01.2005 10:45 Planica Słowenia HS-100 K-90
09.01.2005 10:45 Planica Słowenia HS-100 K-90
Period 4
14.01.2005   Sapporo Japonia HS-98 K-90
15.01.2005 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
16.01.2005 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
22.01.2005 12:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
23.01.2005 12:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Period 5
29.01.2005   Lauscha Niemcy HS-103 K-92
30.01.2005   Lauscha Niemcy HS-103 K-92
05.02.2005 13:00 Braulange Niemcy HS-100 K-90
06.02.2005 13:00 Braulange Niemcy HS-100 K-90
12.02.2005 13:00 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
13.02.2005 12:30 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
19.02.2005   Westby USA HS-117 K-106
20.02.2005   Westby USA HS-117 K-106
26.02.2005 19:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
27.02.2005 19:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
Period 6
05.03.2005 11:30 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
06.03.2005 11:30 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
12.03.2005 17:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
13.03.2005 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1082  
2 Balthasar Schneider Austria 800 -282
3 Stefan Thurnbichler Austria 766 -316
4 Thomas Lobben Norwegia 574 -508
5 Manuel Fettner Austria 567 -515
6 Mathias Hafele Austria 561 -521
7 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 544 -538
8 Jan Mazoch Czechy 542 -540
9 Kalle Keituri Finlandia 540 -542
10 Jon Aaraas Norwegia 521 -561
11 Roland Mueller Austria 512 -570
12 Rok Urbanc Słowenia 501 -581
13 Antonin Hajek Czechy 459 -623
14 Takanobu Okabe Japonia 427 -655
15 Bastian Kaltenböck Austria 406 -676
16 Janne Happonen Finlandia 391 -691
17 Joonas Ikonen Finlandia 384 -698
18 Christian Bruder Niemcy 380 -702
19 Robert Kranjec Słowenia 375 -707
20 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -712
21 Yusuke Kaneko Japonia 364 -718
22 Primoz Pikl Słowenia 349 -733
23 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -735
24 Seou Choi Korea Pd. 346 -736
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 335 -747
26 Martin Koch Austria 312 -770
27 Reinhard Schwarzenberger Austria 298 -784
28 Herman Huczkowski Finlandia 290 -792
29 Jure Bogataj Słowenia 289 -793
30 Christoph Lenz Austria 277 -805
31 Yukio Sakano Japonia 267 -815
32 Lauri Hakola Finlandia 260 -822
33 Mario Kürschner Niemcy 244 -838
34 Christian Nagiller Austria 243 -839
35 Risto Jussilainen Finlandia 239 -843
36 Stefan Kaiser Austria 229 -853
37 Stefan Pieper Niemcy 228 -854
38 Kamil Stoch Polska 198 -884
39 Nejc Frank Słowenia 183 -899
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -919
41 Ferdinand Bader Niemcy 158 -924
42 Morten Solem Norwegia 156 -926
43 Lukas Hlava Czechy 150 -932
44 Andreas Wank Niemcy 146 -936
45 Jurij Tepes Słowenia 142 -940
46 Emmanuel Chedal Francja 140 -942
47 Paweł Urbański Polska 137 -945
  Daniel Lackner Austria 137 -945
  Jure Radelj Słowenia 137 -945
50 David Lazzaroni Francja 135 -947
51 Erik Simon Niemcy 120 -962
52 Bine Zupan Słowenia 118 -964
53 Florian Liegl Austria 112 -970
  Olav Magne Dönnem Norwegia 112 -970
55 Julian Musiol Niemcy 110 -972
56 Maximilian Mechler Niemcy 102 -980
57 Dimitry Ipatov Rosja 100 -982
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -982
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -982
60 Damjan Fras Słowenia 98 -984
  Rafał Śliż Polska 98 -984
62 Veli-Matti Lindström Finlandia 94 -988
63 Hiroki Yamada Japonia 90 -992
64 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -993
65 Fumihisa Yumoto Japonia 78 -1004
  Krystian Długopolski Polska 78 -1004
67 Alessio Bolognani Włochy 75 -1007
68 Masahiko Harada Japonia 74 -1008
69 Ilja Rosliakov Rosja 70 -1012
70 Nicolas Dessum Francja 66 -1016
71 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -1021
72 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -1022
73 Sebastian Colloredo Włochy 55 -1027
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -1027
  Tomisław Tajner Polska 55 -1027
76 Hans Petrat Niemcy 54 -1028
  Michael Nagiller Austria 54 -1028
78 Martin Cikl Czechy 52 -1030
  Matevz Sparovec Słowenia 52 -1030
80 Damien Maitre Francja 51 -1031
81 Petr Chaadaev Białoruś 50 -1032
82 Gorazd Robnik Słowenia 49 -1033
83 Primoz Zupan Słowenia 48 -1034
84 Anze Damjan Słowenia 47 -1035
85 Ildar Fatchullin Rosja 45 -1037
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 45 -1037
87 Anders Johnson USA 44 -1038
88 Gregory Baxter Kanada 42 -1040
89 Bine Norcic Słowenia 41 -1041
  Vincent Descombes Sevoie Francja 41 -1041
  Denis Kornilov Rosja 41 -1041
92 Kai Bracht Niemcy 40 -1042
  Piotr Żyła Polska 40 -1042
94 Isak Grimholm Szwecja 39 -1043
  Wojciech Skupień Polska 39 -1043
96 Marcin Bachleda Polska 38 -1044
97 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -1047
98 Jakob Grimholm Szwecja 34 -1048
99 Frantisek Vaculik Czechy 33 -1049
100 Tommy Schwall USA 31 -1051
101 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -1052
102 Daniel Klausmann Niemcy 29 -1053
103 Mitja Meznar Słowenia 27 -1055
  Brian Welch USA 27 -1055
105 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -1056
106 Tomas Kyncl Czechy 25 -1057
  Pavel Karelin Rosja 25 -1057
108 Marco Steinauer Szwajcaria 24 -1058
  Jure Sinkovec Słowenia 24 -1058
  Primoz Roglic Słowenia 24 -1058
  Jan Vacula Czechy 24 -1058
112 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -1060
  Stefan Hula Polska 22 -1060
  Yuta Watase Japonia 22 -1060
115 Zhandong Tian Chiny 21 -1061
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -1061
  Gerald Wambacher Austria 21 -1061
118 Severin Freund Niemcy 20 -1062
  Sota Okamura Japonia 20 -1062
120 Nico Faller Niemcy 18 -1064
121 Stefan Read Kanada 17 -1065
122 Nicolas Fettner Austria 16 -1066
123 Logan Gerber USA 15 -1067
  Mateusz Rutkowski Polska 15 -1067
  Wojciech Topór Polska 15 -1067
  Marc Vogel Szwajcaria 15 -1067
127 Borek Sedlak Czechy 14 -1068
128 Yusuke Endo Japonia 13 -1069
129 Michael Glasder USA 12 -1070
  Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -1070
131 Clint Jones USA 11 -1071
  Robert Fatchullin Rosja 11 -1071
133 Ryohei Nishimori Japonia 10 -1072
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -1072
  Jaka Oblak Słowenia 10 -1072
  Arthur Pauli Austria 10 -1072
137 Wojciech Tajner Polska 9 -1073
138 Kyle Kessler USA 8 -1074
  Branko Iskra Słowenia 8 -1074
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -1074
  Jim Denney jr USA 8 -1074
  Hartman Rector USA 8 -1074
  Harri Olli Finlandia 8 -1074
144 Tim Nelson USA 7 -1075
  Guido Landert Szwajcaria 7 -1075
  Remi Santiago Francja 7 -1075
147 Roman Koudelka Czechy 6 -1076
  Florian Knaus Austria 6 -1076
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -1076
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -1076
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -1076
152 Michal Psenko Słowacja 5 -1077
  Michal Dolezal Czechy 5 -1077
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -1077
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -1077
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -1077
  Andrea Morassi Włochy 5 -1077
158 Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -1078
  Marco Beltrame Włochy 4 -1078
  Tom Hilde Norwegia 4 -1078
161 Dominik Bafia Kanada 3 -1079
  Christoph Strickner Austria 3 -1079
  Trond-Arild Evensen Norwegia 3 -1079
164 Taku Takeuchi Japonia 2 -1080
  Georgi Zharkov Bułgaria 2 -1080
  Michael Nell Kanada 2 -1080
167 Petar Fartunov Bułgaria 1 -1081
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1081
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5360  
2 Finlandia Finlandia 2964 -2396
3 Norwegia Norwegia 2612 -2748
4 Słowenia Słowenia 2522 -2838
5 Japonia Japonia 2292 -3068
6 Niemcy Niemcy 1670 -3690
7 Czechy Czechy 1310 -4050
8 Polska Polska 744 -4616
9 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4727
10 Francja Francja 440 -4920
11 Rosja Rosja 392 -4968
12 Włochy Włochy 239 -5121
13 USA USA 171 -5189
14 Szwajcaria Szwajcaria 114 -5246
15 Szwecja Szwecja 73 -5287
16 Kanada Kanada 64 -5296
17 Białoruś Białoruś 56 -5304
18 Chiny Chiny 21 -5339
19 Kazachstan Kazachstan 11 -5349
20 Ukraina Ukraina 5 -5355
  Słowacja Słowacja 5 -5355
22 Bułgaria Bułgaria 3 -5357
Wyniki konkursów
04.12.2004 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
05.12.2004 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
08.12.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
09.12.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
17.12.2004 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
19.12.2004 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
26.12.2004 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Dmitriy Vassiliev (Rosja)
27.12.2004 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jure Bogataj (Słowenia)
28.12.2004 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Paweł Urbański (Polska)
01.01.2005 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Dimitry Ipatov (Rosja)
08.01.2005 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
09.01.2005 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
14.01.2005 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
15.01.2005 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
16.01.2005 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
22.01.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
23.01.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
29.01.2005 Lauscha Niemcy K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
30.01.2005 Lauscha Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
05.02.2005 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
06.02.2005 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
12.02.2005 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Seou Choi (Korea Pd.)
13.02.2005 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Kalle Keituri (Finlandia)
19.02.2005 Westby USA K-106
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
20.02.2005 Westby USA K-106
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
26.02.2005 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
27.02.2005 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
05.03.2005 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
06.03.2005 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
12.03.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Jan Mazoch (Czechy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:54
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
11:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich