Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2004/2005
Period 2
04.12.2004 12:00 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
05.12.2004 12:00 Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
08.12.2004 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
09.12.2004 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
17.12.2004 12:00 Harrachov Czechy HS-134 K-125
19.12.2004 11:30 Harrachov Czechy HS-134 K-120
Period 3
26.12.2004 13:00 St. Moritz Szwajcaria HS-100 K-95
27.12.2004 19:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2004 19:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
01.01.2005   Seefeld Austria HS-100 K-90
08.01.2005 10:45 Planica Słowenia HS-100 K-90
09.01.2005 10:45 Planica Słowenia HS-100 K-90
Period 4
14.01.2005   Sapporo Japonia HS-98 K-90
15.01.2005 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
16.01.2005 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
22.01.2005 12:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
23.01.2005 12:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Period 5
29.01.2005   Lauscha Niemcy HS-103 K-92
30.01.2005   Lauscha Niemcy HS-103 K-92
05.02.2005 13:00 Braulange Niemcy HS-100 K-90
06.02.2005 13:00 Braulange Niemcy HS-100 K-90
12.02.2005 13:00 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
13.02.2005 12:30 Brotterode Niemcy HS-110 K-105
19.02.2005   Westby USA HS-117 K-106
20.02.2005   Westby USA HS-117 K-106
26.02.2005 19:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
27.02.2005 19:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
Period 6
05.03.2005 11:30 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
06.03.2005 11:30 Vikersund Norwegia HS-100 K-90
12.03.2005 17:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
13.03.2005 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1082  
2 Balthasar Schneider Austria 800 -282
3 Stefan Thurnbichler Austria 766 -316
4 Thomas Lobben Norwegia 574 -508
5 Manuel Fettner Austria 567 -515
6 Mathias Hafele Austria 561 -521
7 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 544 -538
8 Jan Mazoch Czechy 542 -540
9 Kalle Keituri Finlandia 540 -542
10 Jon Aaraas Norwegia 521 -561
11 Roland Mueller Austria 512 -570
12 Rok Urbanc Słowenia 501 -581
13 Antonin Hajek Czechy 459 -623
14 Takanobu Okabe Japonia 427 -655
15 Bastian Kaltenböck Austria 406 -676
16 Janne Happonen Finlandia 391 -691
17 Joonas Ikonen Finlandia 384 -698
18 Christian Bruder Niemcy 380 -702
19 Robert Kranjec Słowenia 375 -707
20 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -712
21 Yusuke Kaneko Japonia 364 -718
22 Primoz Pikl Słowenia 349 -733
23 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -735
24 Seou Choi Korea Pd. 346 -736
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 335 -747
26 Martin Koch Austria 312 -770
27 Reinhard Schwarzenberger Austria 298 -784
28 Herman Huczkowski Finlandia 290 -792
29 Jure Bogataj Słowenia 289 -793
30 Christoph Lenz Austria 277 -805
31 Yukio Sakano Japonia 267 -815
32 Lauri Hakola Finlandia 260 -822
33 Mario Kürschner Niemcy 244 -838
34 Christian Nagiller Austria 243 -839
35 Risto Jussilainen Finlandia 239 -843
36 Stefan Kaiser Austria 229 -853
37 Stefan Pieper Niemcy 228 -854
38 Kamil Stoch Polska 198 -884
39 Nejc Frank Słowenia 183 -899
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -919
41 Ferdinand Bader Niemcy 158 -924
42 Morten Solem Norwegia 156 -926
43 Lukas Hlava Czechy 150 -932
44 Andreas Wank Niemcy 146 -936
45 Jurij Tepes Słowenia 142 -940
46 Emmanuel Chedal Francja 140 -942
47 Paweł Urbański Polska 137 -945
  Daniel Lackner Austria 137 -945
  Jure Radelj Słowenia 137 -945
50 David Lazzaroni Francja 135 -947
51 Erik Simon Niemcy 120 -962
52 Bine Zupan Słowenia 118 -964
53 Olav Magne Dönnem Norwegia 112 -970
  Florian Liegl Austria 112 -970
55 Julian Musiol Niemcy 110 -972
56 Maximilian Mechler Niemcy 102 -980
57 Stefano Chiapolino Włochy 100 -982
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -982
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -982
60 Damjan Fras Słowenia 98 -984
  Rafał ¦liż Polska 98 -984
62 Veli-Matti Lindström Finlandia 94 -988
63 Hiroki Yamada Japonia 90 -992
64 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -993
65 Krystian Długopolski Polska 78 -1004
  Fumihisa Yumoto Japonia 78 -1004
67 Alessio Bolognani Włochy 75 -1007
68 Masahiko Harada Japonia 74 -1008
69 Ilja Rosliakov Rosja 70 -1012
70 Nicolas Dessum Francja 66 -1016
71 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -1021
72 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -1022
73 Tomisław Tajner Polska 55 -1027
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -1027
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -1027
76 Michael Nagiller Austria 54 -1028
  Hans Petrat Niemcy 54 -1028
78 Martin Cikl Czechy 52 -1030
  Matevz Sparovec Słowenia 52 -1030
80 Damien Maitre Francja 51 -1031
81 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -1032
82 Gorazd Robnik Słowenia 49 -1033
83 Primoz Zupan Słowenia 48 -1034
84 Anze Damjan Słowenia 47 -1035
85 Ildar Fatchullin Rosja 45 -1037
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 45 -1037
87 Anders Johnson USA 44 -1038
88 Gregory Baxter Kanada 42 -1040
89 Denis Kornilov Rosja 41 -1041
  Vincent Descombes Sevoie Francja 41 -1041
  Bine Norcic Słowenia 41 -1041
92 Kai Bracht Niemcy 40 -1042
  Piotr Żyła Polska 40 -1042
94 Wojciech Skupień Polska 39 -1043
  Isak Grimholm Szwecja 39 -1043
96 Marcin Bachleda Polska 38 -1044
97 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -1047
98 Jakob Grimholm Szwecja 34 -1048
99 Frantisek Vaculik Czechy 33 -1049
100 Tommy Schwall USA 31 -1051
101 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -1052
102 Daniel Klausmann Niemcy 29 -1053
103 Mitja Meznar Słowenia 27 -1055
  Brian Welch USA 27 -1055
105 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -1056
106 Pavel Karelin Rosja 25 -1057
  Tomas Kyncl Czechy 25 -1057
108 Jan Vacula Czechy 24 -1058
  Marco Steinauer Szwajcaria 24 -1058
  Jure Sinkovec Słowenia 24 -1058
  Primoz Roglic Słowenia 24 -1058
112 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -1060
  Yuta Watase Japonia 22 -1060
  Stefan Hula Polska 22 -1060
115 Gerald Wambacher Austria 21 -1061
  Zhandong Tian Chiny 21 -1061
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -1061
118 Sota Okamura Japonia 20 -1062
  Severin Freund Niemcy 20 -1062
120 Nico Faller Niemcy 18 -1064
121 Stefan Read Kanada 17 -1065
122 Nicolas Fettner Austria 16 -1066
123 Marc Vogel Szwajcaria 15 -1067
  Wojciech Topór Polska 15 -1067
  Mateusz Rutkowski Polska 15 -1067
  Logan Gerber USA 15 -1067
127 Borek Sedlak Czechy 14 -1068
128 Yusuke Endo Japonia 13 -1069
129 Michael Glasder USA 12 -1070
  Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -1070
131 Robert Fatchullin Rosja 11 -1071
  Clint Jones USA 11 -1071
133 Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -1072
  Arthur Pauli Austria 10 -1072
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -1072
  Jaka Oblak Słowenia 10 -1072
137 Wojciech Tajner Polska 9 -1073
138 Jim Denney jr USA 8 -1074
  Hartman Rector USA 8 -1074
  Branko Iskra Słowenia 8 -1074
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -1074
  Kyle Kessler USA 8 -1074
  Harri Olli Finlandia 8 -1074
144 Guido Landert Szwajcaria 7 -1075
  Remi Santiago Francja 7 -1075
  Tim Nelson USA 7 -1075
147 Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -1076
  Roman Koudelka Czechy 6 -1076
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -1076
  Florian Knaus Austria 6 -1076
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -1076
152 Yasuhiro Shibata Japonia 5 -1077
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -1077
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -1077
  Michal Psenko Słowacja 5 -1077
  Michal Dolezal Czechy 5 -1077
  Andrea Morassi Włochy 5 -1077
158 Tom Hilde Norwegia 4 -1078
  Marco Beltrame Włochy 4 -1078
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -1078
161 Christoph Strickner Austria 3 -1079
  Trond-Arild Evensen Norwegia 3 -1079
  Dominik Bafia Kanada 3 -1079
164 Georgi Zharkov Bułgaria 2 -1080
  Michael Nell Kanada 2 -1080
  Taku Takeuchi Japonia 2 -1080
167 Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1081
  Petar Fartunov Bułgaria 1 -1081
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5360  
2 Finlandia Finlandia 2964 -2396
3 Norwegia Norwegia 2612 -2748
4 Słowenia Słowenia 2522 -2838
5 Japonia Japonia 2292 -3068
6 Niemcy Niemcy 1670 -3690
7 Czechy Czechy 1310 -4050
8 Polska Polska 744 -4616
9 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4727
10 Francja Francja 440 -4920
11 Rosja Rosja 392 -4968
12 Włochy Włochy 239 -5121
13 USA USA 171 -5189
14 Szwajcaria Szwajcaria 114 -5246
15 Szwecja Szwecja 73 -5287
16 Kanada Kanada 64 -5296
17 Białoru¶ Białoru¶ 56 -5304
18 Chiny Chiny 21 -5339
19 Kazachstan Kazachstan 11 -5349
20 Ukraina Ukraina 5 -5355
  Słowacja Słowacja 5 -5355
22 Bułgaria Bułgaria 3 -5357
Wyniki konkursów
04.12.2004 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
05.12.2004 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
08.12.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
09.12.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
17.12.2004 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
19.12.2004 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
26.12.2004 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Dmitriy Vassiliev (Rosja)
27.12.2004 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jure Bogataj (Słowenia)
28.12.2004 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Paweł Urbański (Polska)
01.01.2005 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Dimitry Ipatov (Rosja)
08.01.2005 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
09.01.2005 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
14.01.2005 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
15.01.2005 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
16.01.2005 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
22.01.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
23.01.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
29.01.2005 Lauscha Niemcy K-90
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
30.01.2005 Lauscha Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
05.02.2005 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
06.02.2005 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
12.02.2005 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Seou Choi (Korea Pd.)
13.02.2005 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Kalle Keituri (Finlandia)
19.02.2005 Westby USA K-106
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
20.02.2005 Westby USA K-106
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
26.02.2005 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
27.02.2005 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
05.03.2005 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
06.03.2005 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
12.03.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Jan Mazoch (Czechy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Richard Schallert
Richard Schallert (1964)
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich