Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
06.03.2005 - Vikersund (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Happonen Finlandia 101.5 97.0 266.5
2 Anders Bardal Norwegia 98.0 98.0 261.5
3 Reinhard Schwarzenberger Austria 98.5 97.5 260.5
4 Antonin Hajek Czechy 94.5 96.5 252.5
5 Manuel Fettner Austria 97.5 94.0 252.0
6 Jan Mazoch Czechy 95.0 96.0 251.0
7 Nicolas Dessum Francja 98.0 94.5 248.5
  Stefan Thurnbichler Austria 96.0 93.5 248.5
9 Fumihisa Yumoto Japonia 96.5 93.0 248.0
10 Yusuke Kaneko Japonia 95.5 94.0 247.5
11 Stefan Pieper Niemcy 95.0 94.5 246.5
  Joonas Ikonen Finlandia 94.0 96.5 246.5
13 Jon Aaraas Norwegia 95.5 93.5 246.0
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 94.5 95.5 246.0
  Rafał Śliż Polska 95.0 94.0 246.0
  Mario Kürschner Niemcy 94.5 95.0 246.0
17 Veli-Matti Lindström Finlandia 96.5 94.5 245.5
18 Thomas Lobben Norwegia 95.0 94.0 244.5
19 Wojciech Skupień Polska 96.0 93.5 243.5
20 Olav Magne Dönnem Norwegia 93.5 93.5 241.0
21 Christian Nagiller Austria 93.5 93.5 240.0
22 Bastian Kaltenböck Austria 92.5 94.5 239.5
23 Primoz Zupan Słowenia 94.5 92.0 237.5
24 Stefan Kaiser Austria 93.5 91.5 234.0
25 Andreas Vilberg Norwegia 95.5 88.0 232.0
26 Branko Iskra Słowenia 93.5 90.0 231.0
27 Gorazd Robnik Słowenia 95.0 87.0 229.5
  Balthasar Schneider Austria 92.5 90.5 229.5
29 Tomisław Tajner Polska 93.5 88.0 229.0
30 Julian Musiol Niemcy 92.5 89.5 228.0
31 Olli Pekkala Finlandia 92.5   117.0
  Trond-Arild Evensen Norwegia 92.0   117.0
  Martin Cikl Czechy 93.0   117.0
34 Ferdinand Bader Niemcy 92.5   116.5
  Lukas Hlava Czechy 92.5   116.5
36 Tommy Egeberg Norwegia 92.0   116.0
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 91.5   115.5
  Hiroki Yamada Japonia 91.5   115.5
39 Ole-Kristian Ramstad Norwegia 91.5   115.0
40 Kimmo Yliriesto Finlandia 90.0   112.5
41 Tomasz Pochwała Polska 89.5   111.0
42 Haakon Helgesen Norwegia 90.0   110.5
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 90.0   110.5
  Michael Nagiller Austria 89.5   110.5
45 Jan-Ottar Andersen Norwegia 90.0   110.0
46 Jere Kykkänen Finlandia 89.0   109.0
  Damien Maitre Francja 89.0   109.0
  Erik Lycke Solheim Norwegia 89.0   109.0
49 Ole-Kristian Stroem Norwegia 87.5   104.5
50 Terje Morka Norwegia 85.5   101.0
51 Evgeni Plekhov Rosja 85.0   99.5
  Alexey Silaev Rosja 85.5   99.5
53 Kaare Haakon Ryen Norwegia 83.0   94.5
  Jonas Nordin Szwecja 82.5   94.5
55 Boy van Baarle Holandia 82.0   93.5
56 Stig Hommefoss Norwegia 82.0   92.5
57 Stefan Nyffeler Szwajcaria 82.5   88.5
58 Terje Hilde Norwegia 88.5   87.0
59 Alexey Korolev Kazachstan 76.0   79.0
60 Andrey Kolmakov Kazachstan 65.0   50.5
61 Chingiz Nabiev Kazachstan   DSQ DSQ
62 Roman Kuryavskiv Kazachstan   DSQ DSQ
63 Primoz Roglic Słowenia   DSQ DSQ
64 Ilja Rosliakov Rosja   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich