Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 14.01.2005, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Takanobu Okabe Japonia 427  
2 Anders Bardal Norwegia 422 -5
3 Balthasar Schneider Austria 375 -52
4 Roland Mueller Austria 371 -56
5 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 336 -91
6 Jan Mazoch Czechy 332 -95
7 Kazuya Yoshioka Japonia 322 -105
8 Martin Koch Austria 312 -115
9 Mathias Hafele Austria 308 -119
10 Jure Bogataj Słowenia 289 -138
11 Stefan Thurnbichler Austria 263 -164
12 Risto Jussilainen Finlandia 239 -188
13 Yusuke Kaneko Japonia 199 -228
14 Yukio Sakano Japonia 198 -229
15 Lauri Hakola Finlandia 196 -231
16 Antonin Hajek Czechy 191 -236
17 Jon Aaraas Norwegia 183 -244
18 Manuel Fettner Austria 170 -257
19 Joonas Ikonen Finlandia 155 -272
  Kamil Stoch Polska 155 -272
21 Emmanuel Chedal Francja 140 -287
22 Christoph Lenz Austria 136 -291
23 Kimmo Yliriesto Finlandia 120 -307
  Nejc Frank Słowenia 120 -307
25 Primoz Pikl Słowenia 118 -309
26 Jussi Hautamäki Finlandia 117 -310
27 David Lazzaroni Francja 111 -316
28 Andreas Wank Niemcy 110 -317
  Stefan Kaiser Austria 110 -317
30 Paweł Urbański Polska 109 -318
31 Herman Huczkowski Finlandia 108 -319
32 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -327
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -327
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -327
35 Rok Urbanc Słowenia 98 -329
36 Christian Nagiller Austria 97 -330
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 95 -332
38 Christian Bruder Niemcy 89 -338
39 Jurij Tepes Słowenia 88 -339
40 Erik Simon Niemcy 82 -345
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -347
42 Daniel Lackner Austria 79 -348
43 Thomas Lobben Norwegia 72 -355
44 Janne Happonen Finlandia 65 -362
  Krystian Długopolski Polska 65 -362
  Alessio Bolognani Włochy 65 -362
  Masahiko Harada Japonia 65 -362
48 Ferdinand Bader Niemcy 63 -364
49 Stefan Pieper Niemcy 62 -365
50 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -366
51 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -367
  Bine Zupan Słowenia 60 -367
53 Lukas Hlava Czechy 51 -376
54 Ilja Rosliakov Rosja 50 -377
  Petr Chaadaev Białoruś 50 -377
56 Ildar Fatchullin Rosja 45 -382
  Matevz Sparovec Słowenia 45 -382
58 Gorazd Robnik Słowenia 44 -383
59 Rafał Śliż Polska 42 -385
60 Kai Bracht Niemcy 40 -387
61 Sebastian Colloredo Włochy 39 -388
62 Robert Kranjec Słowenia 38 -389
63 Mario Kürschner Niemcy 35 -392
64 Kalle Keituri Finlandia 31 -396
65 Tomisław Tajner Polska 30 -397
66 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -401
67 Julian Musiol Niemcy 24 -403
68 Yuta Watase Japonia 22 -405
69 Seou Choi Korea Pd. 20 -407
70 Hiroki Yamada Japonia 18 -409
  Isak Grimholm Szwecja 18 -409
72 Nicolas Fettner Austria 16 -411
  Marcin Bachleda Polska 16 -411
  Bastian Kaltenböck Austria 16 -411
75 Mitja Meznar Słowenia 15 -412
76 Michael Nagiller Austria 14 -413
  Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -413
  Brian Welch USA 14 -413
  Olav Magne Dönnem Norwegia 14 -413
  Anze Damjan Słowenia 14 -413
81 Marco Steinauer Szwajcaria 13 -414
  Gerald Wambacher Austria 13 -414
  Stefan Hula Polska 13 -414
84 Piotr Żyła Polska 12 -415
  Martin Cikl Czechy 12 -415
  Jakob Grimholm Szwecja 12 -415
  Denis Kornilov Rosja 12 -415
88 Severin Freund Niemcy 11 -416
  Tomas Kyncl Czechy 11 -416
90 Arthur Pauli Austria 10 -417
  Marc Vogel Szwajcaria 10 -417
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -417
93 Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -419
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -419
  Harri Olli Finlandia 8 -419
96 Gregory Baxter Kanada 7 -420
  Guido Landert Szwajcaria 7 -420
  Remi Santiago Francja 7 -420
99 Florian Knaus Austria 6 -421
  Stefan Rammerstorfer Austria 6 -421
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -421
102 Andrea Morassi Włochy 5 -422
  Michal Psenko Słowacja 5 -422
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -422
  Michal Dolezal Czechy 5 -422
106 Stefan Read Kanada 4 -423
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -423
108 Dominik Bafia Kanada 3 -424
  Wojciech Tajner Polska 3 -424
  Hans Petrat Niemcy 3 -424
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -424
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -424
113 Damjan Fras Słowenia 1 -426
  Pavel Karelin Rosja 1 -426
  Jure Radelj Słowenia 1 -426
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -426
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2382  
2 Japonia Japonia 1597 -785
3 Finlandia Finlandia 1070 -1312
4 Słowenia Słowenia 931 -1451
5 Norwegia Norwegia 752 -1630
6 Czechy Czechy 605 -1777
7 Niemcy Niemcy 522 -1860
8 Polska Polska 445 -1937
9 Rosja Rosja 308 -2074
10 Francja Francja 258 -2124
11 Włochy Włochy 209 -2173
12 Korea Pd. Korea Pd. 133 -2249
13 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2284
14 Białoruś Białoruś 56 -2326
15 Szwecja Szwecja 30 -2352
16 Kanada Kanada 14 -2368
  USA USA 14 -2368
18 Kazachstan Kazachstan 9 -2373
19 Słowacja Słowacja 5 -2377

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich