Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 05.03.2005, Vikersund K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1002  
2 Balthasar Schneider Austria 791 -211
3 Stefan Thurnbichler Austria 680 -322
4 Mathias Hafele Austria 561 -441
  Thomas Lobben Norwegia 561 -441
6 Kalle Keituri Finlandia 540 -462
7 Manuel Fettner Austria 522 -480
8 Roland Mueller Austria 512 -490
9 Rok Urbanc Słowenia 501 -501
  Jon Aaraas Norwegia 501 -501
11 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 488 -514
12 Takanobu Okabe Japonia 427 -575
13 Jan Mazoch Czechy 402 -600
14 Bastian Kaltenböck Austria 396 -606
15 Christian Bruder Niemcy 380 -622
16 Robert Kranjec Słowenia 375 -627
17 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -632
18 Antonin Hajek Czechy 369 -633
19 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -655
20 Seou Choi Korea Pd. 346 -656
21 Primoz Pikl Słowenia 335 -667
22 Joonas Ikonen Finlandia 328 -674
23 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -679
24 Martin Koch Austria 312 -690
25 Janne Happonen Finlandia 291 -711
26 Jure Bogataj Słowenia 289 -713
27 Yusuke Kaneko Japonia 278 -724
28 Christoph Lenz Austria 277 -725
29 Yukio Sakano Japonia 267 -735
30 Herman Huczkowski Finlandia 264 -738
31 Lauri Hakola Finlandia 260 -742
32 Risto Jussilainen Finlandia 239 -763
33 Christian Nagiller Austria 233 -769
34 Stefan Kaiser Austria 222 -780
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 209 -793
36 Stefan Pieper Niemcy 204 -798
  Mario Kürschner Niemcy 204 -798
38 Kamil Stoch Polska 198 -804
39 Nejc Frank Słowenia 183 -819
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -839
41 Morten Solem Norwegia 156 -846
42 Andreas Wank Niemcy 146 -856
43 Lukas Hlava Czechy 143 -859
44 Ferdinand Bader Niemcy 142 -860
  Jurij Tepes Słowenia 142 -860
46 Emmanuel Chedal Francja 140 -862
47 Daniel Lackner Austria 137 -865
  Jure Radelj Słowenia 137 -865
  Paweł Urbański Polska 137 -865
50 David Lazzaroni Francja 135 -867
51 Erik Simon Niemcy 120 -882
52 Bine Zupan Słowenia 118 -884
53 Florian Liegl Austria 112 -890
54 Julian Musiol Niemcy 109 -893
55 Maximilian Mechler Niemcy 102 -900
56 Olav Magne Dönnem Norwegia 101 -901
57 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -902
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -902
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -902
60 Damjan Fras Słowenia 98 -904
61 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -913
62 Hiroki Yamada Japonia 82 -920
63 Rafał ¦liż Polska 78 -924
64 Alessio Bolognani Włochy 75 -927
65 Masahiko Harada Japonia 74 -928
66 Ilja Rosliakov Rosja 70 -932
67 Krystian Długopolski Polska 65 -937
68 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -941
69 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -942
70 Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -947
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -947
72 Michael Nagiller Austria 54 -948
  Hans Petrat Niemcy 54 -948
74 Tomisław Tajner Polska 53 -949
75 Matevz Sparovec Słowenia 52 -950
  Martin Cikl Czechy 52 -950
77 Damien Maitre Francja 51 -951
78 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -952
79 Fumihisa Yumoto Japonia 49 -953
80 Anze Damjan Słowenia 47 -955
81 Ildar Fatchullin Rosja 45 -957
  Gorazd Robnik Słowenia 45 -957
83 Anders Johnson USA 44 -958
84 Gregory Baxter Kanada 42 -960
85 Bine Norcic Słowenia 41 -961
  Denis Kornilov Rosja 41 -961
  Vincent Descombes Sevoie Francja 41 -961
88 Primoz Zupan Słowenia 40 -962
  Kai Bracht Niemcy 40 -962
90 Isak Grimholm Szwecja 39 -963
91 Piotr Żyła Polska 37 -965
92 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -967
93 Jakob Grimholm Szwecja 34 -968
94 Frantisek Vaculik Czechy 33 -969
95 Tommy Schwall USA 31 -971
96 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -972
97 Daniel Klausmann Niemcy 29 -973
98 Mitja Meznar Słowenia 27 -975
  Brian Welch USA 27 -975
100 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -976
101 Tomas Kyncl Czechy 25 -977
  Pavel Karelin Rosja 25 -977
103 Primoz Roglic Słowenia 24 -978
  Jan Vacula Czechy 24 -978
105 Marco Steinauer Szwajcaria 22 -980
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -980
  Yuta Watase Japonia 22 -980
108 Zhandong Tian Chiny 21 -981
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -981
  Gerald Wambacher Austria 21 -981
111 Sota Okamura Japonia 20 -982
  Severin Freund Niemcy 20 -982
113 Nico Faller Niemcy 18 -984
114 Stefan Read Kanada 17 -985
  Wojciech Skupień Polska 17 -985
116 Nicolas Fettner Austria 16 -986
  Marcin Bachleda Polska 16 -986
118 Marc Vogel Szwajcaria 15 -987
  Logan Gerber USA 15 -987
  Wojciech Topór Polska 15 -987
121 Borek Sedlak Czechy 14 -988
122 Stefan Hula Polska 13 -989
  Yusuke Endo Japonia 13 -989
124 Michael Glasder USA 12 -990
  Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -990
  Nicolas Dessum Francja 12 -990
127 Robert Fatchullin Rosja 11 -991
128 Ryohei Nishimori Japonia 10 -992
  Jaka Oblak Słowenia 10 -992
  Arthur Pauli Austria 10 -992
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -992
132 Christoph Hoess Szwajcaria 8 -994
  Kyle Kessler USA 8 -994
  Jim Denney jr USA 8 -994
  Hartman Rector USA 8 -994
  Harri Olli Finlandia 8 -994
137 Remi Santiago Francja 7 -995
  Tim Nelson USA 7 -995
  Guido Landert Szwajcaria 7 -995
140 Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -996
  Florian Knaus Austria 6 -996
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -996
  Roman Koudelka Czechy 6 -996
144 Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -997
  Andrea Morassi Włochy 5 -997
  Michal Dolezal Czechy 5 -997
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -997
  Michal Psenko Słowacja 5 -997
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -997
150 Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -998
  Tom Hilde Norwegia 4 -998
152 Branko Iskra Słowenia 3 -999
  Dominik Bafia Kanada 3 -999
  Christoph Strickner Austria 3 -999
  Trond-Arild Evensen Norwegia 3 -999
  Wojciech Tajner Polska 3 -999
157 Taku Takeuchi Japonia 2 -1000
  Michael Nell Kanada 2 -1000
  Georgi Zharkov Bułgaria 2 -1000
160 Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1001
  Petar Fartunov Bułgaria 1 -1001
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5104  
2 Finlandia Finlandia 2631 -2473
3 Norwegia Norwegia 2482 -2622
4 Słowenia Słowenia 2467 -2637
5 Japonia Japonia 2113 -2991
6 Niemcy Niemcy 1589 -3515
7 Czechy Czechy 1073 -4031
8 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4471
9 Polska Polska 632 -4472
10 Rosja Rosja 392 -4712
11 Francja Francja 386 -4718
12 Włochy Włochy 235 -4869
13 USA USA 160 -4944
14 Szwajcaria Szwajcaria 112 -4992
15 Szwecja Szwecja 73 -5031
16 Kanada Kanada 64 -5040
17 Białoru¶ Białoru¶ 56 -5048
18 Chiny Chiny 21 -5083
19 Kazachstan Kazachstan 11 -5093
20 Ukraina Ukraina 5 -5099
  Słowacja Słowacja 5 -5099
22 Bułgaria Bułgaria 3 -5101

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich