Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
16.01.2005 - Sapporo (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kimmo Yliriesto Finlandia 130.0 124.0 258.7
2 Jussi Hautamäki Finlandia 128.5 126.0 258.6
3 Anders Bardal Norwegia 125.0 126.5 251.2
4 Antonin Hajek Czechy 121.0 123.0 237.2
5 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 121.0 119.0 229.5
6 Hiroki Yamada Japonia 122.0 116.5 226.8
7 Lauri Hakola Finlandia 120.0 119.0 226.7
8 Christian Bruder Niemcy 118.5 120.0 226.3
9 Yusuke Kaneko Japonia 119.5 118.5 225.9
10 Balthasar Schneider Austria 117.0 121.5 225.3
11 Yukio Sakano Japonia 118.0 119.0 223.6
12 Fumihisa Yumoto Japonia 120.5 116.0 220.7
13 Christian Nagiller Austria 119.5 114.0 216.8
14 Paweł Urbański Polska 119.0 114.5 213.8
15 Olav Magne Dönnem Norwegia 118.0 114.0 213.1
16 Seou Choi Korea Pd. 118.5 112.5 211.8
17 Kamil Stoch Polska 119.0 111.5 210.9
18 Yusuke Endo Japonia 112.0 118.0 209.5
19 Kazuya Yoshioka Japonia 112.5 116.5 207.2
20 Robert Fatchullin Rosja 115.0 114.5 206.6
21 Stefan Thurnbichler Austria 114.0 114.5 205.8
22 Pavel Karelin Rosja 114.0 114.5 204.3
23 Masahiko Harada Japonia 116.5 107.5 196.7
24 Erik Simon Niemcy 114.5 109.0 194.3
25 Kazuyoshi Sakurai Japonia 113.0 109.5 193.0
26 Stefan Rammerstorfer Austria 111.0 110.0 190.8
27 Wojciech Topór Polska 120.0 102.5 189.5
28 Piotr Żyła Polska 117.0 103.5 189.4
29 Yasuhiro Shibata Japonia 113.0 105.5 186.3
30 Michael Nagiller Austria 114.0 104.0 183.9
31 Ryohei Nishimori Japonia 112.5   95.5
32 Sota Okamura Japonia 110.0   94.5
33 Kentaro Shigematsu Japonia 109.5   93.6
34 Alexey Vostretsov Rosja 109.5   92.1
35 Taku Takeuchi Japonia 108.5   91.8
36 Severin Freund Niemcy 109.0   91.7
37 Shingo Ueno Japonia 108.5   91.3
38 Jon Aaraas Norwegia 108.5   90.8
39 Gregory Baxter Kanada 106.0   85.3
40 Brian Welch USA 104.0   82.2
41 Tomoaki Endo Japonia 103.5   81.3
42 Jan Mazoch Czechy 103.5   80.8
43 Lukas Tschuschnig Austria 102.0   77.6
44 Tommy Schwall USA 101.5   76.7
45 Mathias Hafele Austria 100.0   74.5
46 Dominik Bafia Kanada 99.5   71.1
47 Oliver Alberer Niemcy 97.0   68.1
48 Yuta Watase Japonia 96.5   64.2
49 Tim Nelson USA 94.0   60.2
50 Michael Nell Kanada 92.0   58.1
51 James Denney USA 92.0   57.6

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:10
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich