Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142

Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Senior (open)
rok zawodnik kraj
2012 Łukasz Rutkowski Polska
2013 Artur Kukuła Polska
2014 Artur Kukuła Polska
2015 Tomasz Byrt Polska
2016 Adam Ruda Polska
2017 Artur Kukuła Polska
2018 Krzysztof Leja Polska
2019 Krzysztof Leja Polska
2020 Krzysztof Leja Polska
2021 Krzysztof Leja Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior A (junior)
rok zawodnik kraj
2011 Mateusz Cieślar Polska
2012 Artur Kukuła Polska
2013 Szymon Szostok Polska
2014 Andrzej Stękała Polska
2015 Przemysław Kantyka Polska
2016 Łukasz Podżorski Polska
2017 Łukasz Bukowski Polska
2018 Damian Skupień Polska
2019 Damian Skupień Polska
2020 Stanisław Ciszek Polska
2021 Kacper Juroszek Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior B (junior młodszy)
rok zawodnik kraj
2005 Artur Broda Polska
2006 Jakub Kot Polska
2007 Mateusz Cieślar Polska
2008 Paweł Słowiok Polska
2009 Jędrzej Ścisłowicz Polska
2010 Tomasz Byrt Polska
2011 Krzysztof Biegun Polska
2012 Szymon Szostok Polska
2013 Przemysław Kantyka Polska
2014 Paweł Gut Polska
2015 Paweł Gut Polska
2016 Dominik Kastelik Polska
2017 Damian Skupień Polska
2018 Mateusz Gruszka Polska
2019 Adam Niżnik Polska
2020 Arkadiusz Jojko Polska
2021 Szymon Zapotoczny Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior C (młodzik)
rok zawodnik kraj
2005 Paweł Słowiok Polska
2006 Paweł Słowiok Polska
2007 Paweł Słowiok Polska
2008 Tomasz Byrt Polska
2009 Tomasz Byrt Polska
2010 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska
2011 Krzysztof Leja Polska
2012 Łukasz Podżorski Polska
2013 Paweł Gut Polska
2014 Dawid Jarząbek Polska
2015 Dawid Jarząbek Polska
2016 Tomasz Pilch Polska
2017 Adam Niżnik Polska
2018 Mateusz Jarosz Polska
2019 Jan Habdas Polska
2020 Klemens Joniak Polska
2021 Kacper Jarząbek Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior D (chłopiec starszy)
rok zawodnik kraj
2005 Klemens Murańka Polska
2006 Aleksander Zniszczoł Polska
2007 Aleksander Zniszczoł Polska
2008 Stanisław Biela Polska
2009 Krzysztof Leja Polska
2010 Łukasz Podżorski Polska
2011 Krzysztof Kabot Polska
2012 Dawid Jarząbek Polska
2013 Paweł Wąsek Polska
2014 Patryk Hutyra Polska
2015 Kacper Stosel Polska
2016 Jan Habdas Polska
2017 Stanisław Majerczyk Polska
2018 Jan Rzadkosz Polska
2019 Klemens Joniak Polska
2020 Kacper Tomasiak Polska
2021 Kacper Tomasiak Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior E (chłopiec młodszy)
rok zawodnik kraj
2008 Krzysztof Leja Polska
2009 Dawid Jarząbek Polska
2010 Dawid Jarząbek Polska
2011 Paweł Wąsek Polska
2012 Tomasz Pilch Polska
2013 Maciej Zborowski Polska
2014 Bartłomiej Klimowski Polska
2015 Jan Rzadkosz Polska
2016 Jan Rzadkosz Polska
2017 Kacper Jarząbek Polska
2018 Wiktor Szozda Polska
2019 Kacper Tomasiak Polska
2020 -
2021 -
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Kobiety (open)
rok zawodniczka kraj
2019 Joanna Szwab Polska
2020 Magdalena Pałasz Polska
2021 Wiktoria Przybyła Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Juniorki (dziewczęta starsze)
rok zawodniczka kraj
2008 Joanna Szwab Polska
2009 Joanna Szwab Polska
2010 Joanna Gawron Polska
2011 Joanna Gawron Polska
2012 Joanna Szwab
Joanna Gawron
Polska
Polska
2013 Joanna Szwab Polska
2014 Katarzyna Pałasz Polska
2015 Kinga Rajda Polska
2016 Magdalena Pałasz
Anna Twardosz
Polska
Polska
2017 Joanna Kil Polska
2018 Joanna Kil Polska
2019 Pola Bełtowska Polska
2020 -
2021 -
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Młodziczki (dziewczęta młodsze)
rok zawodniczka kraj
2012 Kinga Rajda Polska
2013 Kamila Karpiel Polska
2014 Anna Twardosz Polska
2015 Paulina Cieślar Polska
2016 Paulina Cieślar Polska
2017 Sara Tajner Polska
2018 Marcelina Bełtowska Polska
2019 -
2020 Sara Tajner Polska
2021 Pola Bełtowska Polska
ORLEN Cup - www.skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej

Zwycięzcy ORLEN Cup (LOTOS Cup)

Zwycięzcy ORLEN Cup (LOTOS Cup)

Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
03:59
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
03:59
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:54
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
11:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich