BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142

Zwycięzcy Lotos Cup: Senior (open)
sezon
zawodnik
2012
Łukasz Rutkowski
2013
Artur Kukuła
2014
Artur Kukuła
2015
Tomasz Byrt
2016
Adam Ruda
2017
Artur Kukuła
2018
Krzysztof Leja
2019
Krzysztof Leja

Zwycięzcy Lotos Cup: Junior A (junior)
sezon
zawodnik
2011
Mateusz Cie¶lar
2012
Artur Kukuła
2013
Szymon Szostok
2014
Andrzej Stękała
2015
Przemysław Kantyka
2016
Łukasz Podżorski
2017
Łukasz Bukowski
2018
Damian Skupień
2019
Damian Skupień

Zwycięzcy Lotos Cup: Junior B (junior młodszy)
sezon
zawodnik
2005
Artur Broda
2006
Jakub Kot
2007
Mateusz Cie¶lar
2008
Paweł Słowiok
2009
Jędrzej ¦cisłowicz
2010
Tomasz Byrt
2011
Krzysztof Biegun
2012
Szymon Szostok
2013
Przemysław Kantyka
2014
Paweł Gut
2015
Paweł Gut
2016
Dominik Kastelik
2017
Damian Skupień
2018
Mateusz Gruszka
2019
Adam Niżnik

Zwycięzcy Lotos Cup: Junior C (młodzik)
sezon
zawodnik
2005
Paweł Słowiok
2006
Paweł Słowiok
2007
Paweł Słowiok
2008
Tomasz Byrt
2009
Tomasz Byrt
2010
Bartosz G±sienica-Laskowy
2011
Krzysztof Leja
2012
Łukasz Podżorski
2013
Paweł Gut
2014
Dawid Jarz±bek
2015
Dawid Jarz±bek
2016
Tomasz Pilch
2017
Adam Niżnik
2018
Mateusz Jarosz
2019
Jan Habdas

Zwycięzcy Lotos Cup: Junior D (chłopiec starszy)
sezon
zawodnik
2005
Klemens Murańka
2006
Aleksander Zniszczoł
2007
Aleksander Zniszczoł
2008
Stanisław Biela
2009
Krzysztof Leja
2010
Łukasz Podżorski
2011
Krzysztof Kabot
2012
Dawid Jarz±bek
2013
Paweł W±sek
2014
Patryk Hutyra
2015
Kacper Stosel
2016
Jan Habdas
2017
Stanisław Majerczyk
2018
Jan Rzadkosz
2019
Klemens Joniak

Zwycięzcy Lotos Cup: Junior E (chłopiec młodszy)
sezon
zawodnik
2008
Krzysztof Leja
2009
Dawid Jarz±bek
2010
Dawid Jarz±bek
2011
Paweł W±sek
2012
Tomasz Pilch
2013
Maciej Zborowski
2014
Bartłomiej Klimowski
2015
Jan Rzadkosz
2016
Jan Rzadkosz
2017
Kacper Jarz±bek
2018
Wiktor Szozda
2019
Kacper Tomasiak

Zwycięzcy Lotos Cup: Kobiety (open)
sezon
zawodnik
2019
Joanna Szwab

Zwycięzcy Lotos Cup: Juniorki (dziewczęta starsze)
sezon
zawodnik
2008
Joanna Szwab
2009
Joanna Szwab
2010
Joanna Gawron
2011
Joanna Gawron
2012
Joanna Szwab / Joanna Gawron
2013
Joanna Szwab
2014
Katarzyna Pałasz
2015
Kinga Rajda
2016
Magdalena Pałasz / Anna Twardosz
2017
Joanna Kil
2018
Joanna Kil
2019
Pola Bełtowska

Zwycięzcy Lotos Cup: Młodziczki (dziewczęta młodsze)
sezon
zawodnik
2012
Kinga Rajda
2013
Kamila Karpiel
2014
Anna Twardosz
2015
Paulina Cie¶lar
2016
Paulina Cie¶lar
2017
Sara Tajner
2018
Marcelina Bełtowska
Lotos Cup - www.skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej

Zwycięzcy LOTOS Cup

Zwycięzcy LOTOS Cup

Kalendarium
Andreas Aren
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Clas Brede Bråthen (1968)
Najbliższe zawody
28 listopada 2020 (sobota)
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:04
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich