Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
19.12.2004 - Harrachov (Czechy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Roland Mueller Austria 139.0 136.5 278.4
2 Jan Mazoch Czechy 136.0 137.0 269.9
3 Martin Koch Austria 136.5 134.5 266.3
4 Risto Jussilainen Finlandia 136.5 131.5 258.9
5 Mathias Hafele Austria 134.0 131.5 254.9
6 Christian Bruder Niemcy 135.5 128.5 253.2
7 Kai Bracht Niemcy 129.5 134.0 252.3
8 Petr Chaadaev Białoruś 132.0 132.0 250.2
9 Yukio Sakano Japonia 133.0 126.0 247.2
10 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 127.0 133.0 244.5
11 Antonin Hajek Czechy 131.0 126.5 243.0
12 Kazuya Yoshioka Japonia 128.0 131.5 242.1
13 Anders Bardal Norwegia 128.5 128.5 240.6
14 Kimmo Yliriesto Finlandia 128.0 128.0 239.8
15 Joonas Ikonen Finlandia 128.0 130.0 239.4
16 Stefano Chiapolino Włochy 131.0 125.0 234.3
17 Kalle Keituri Finlandia 129.5 124.5 233.2
18 Takanobu Okabe Japonia 126.0 127.5 231.3
19 Andreas Wank Niemcy 122.5 132.5 230.5
20 Stefan Hula Polska 123.5 125.5 225.2
21 Tomisław Tajner Polska 124.5 124.5 223.2
22 Christoph Lenz Austria 124.5 121.5 219.3
23 Yusuke Kaneko Japonia 120.0 127.0 217.6
24 Christian Nagiller Austria 122.5 118.0 206.9
25 Eirik Ulimoen Norwegia 122.0 118.0 205.5
26 Andrea Morassi Włochy 125.0 116.5 203.7
27 Olav Magne Dönnem Norwegia 121.0 119.5 203.4
28 Wojciech Tajner Polska 120.5 118.5 201.7
29 Ferdinand Bader Niemcy 120.5 117.5 200.4
30 Jure Radelj Słowenia 120.0 114.5 195.6
31 Herman Huczkowski Finlandia 119.5   102.6
32 Kamil Stoch Polska 120.0   102.5
33 Manuel Fettner Austria 120.0   102.0
  Lauri Hakola Finlandia 120.0   102.0
35 Ryohei Nishimori Japonia 119.0   101.7
36 Stefan Thurnbichler Austria 119.5   101.1
37 Kazuyoshi Sakurai Japonia 118.0   99.4
  Michal Psenko Słowacja 118.0   99.4
39 Alessio Bolognani Włochy 120.0   99.0
40 Bine Norcic Słowenia 117.5   98.5
41 Gorazd Robnik Słowenia 118.0   98.4
42 Lukas Hlava Czechy 117.0   96.6
43 Sebastian Colloredo Włochy 116.0   95.3
44 Jon Aaraas Norwegia 115.5   93.4
45 Tomas Kyncl Czechy 116.5   93.2
46 Alexander Seiwald Austria 115.0   91.5
47 Mitja Meznar Słowenia 114.0   89.7
48 Jure Sinkovec Słowenia 113.5   89.3
49 Michal Dolezal Czechy 112.5   88.5
50 Frantisek Vaculik Czechy 112.0   86.1
  Igor Medved Słowenia 112.0   86.1
  Paweł Urbański Polska 114.5   86.1
53 Stefan Pieper Niemcy 113.0   84.9
54 Pavel Fizek Czechy 104.5   68.1
55 Marek Kypet Czechy 102.0   64.1
56 Lukas Kuban Czechy 101.0   61.8
57 Oleksandr Lazarovych Ukraina 96.0   55.3
58 Roman Koudelka Czechy 93.5   49.3
59 Martin Cikl Czechy 93.5   46.8
60 Volodymyr Boshchuk Ukraina 91.0   44.3
61 Boy van Baarle Holandia 92.0   43.1
62 Tomas Benes Czechy 90.0   39.0
63 Andrei Balazs Rumunia 86.0   35.3
64 Igor Boychuk Ukraina 84.0   32.7
65 Vladimir Struhar Czechy 84.0   26.7
66 Matus Michalak Słowacja 80.0   19.5
67 Vladimir Rosko Słowacja 80.0   18.5

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich