TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległo¶ć miejsce rok
1 Stefan Kraft Austria 253.5 Vikersund 2017
2 Robert Johansson Norwegia 252.0 Vikersund 2017
3 Anders Fannemel Norwegia 251.5 Vikersund 2015
  Kamil Stoch Polska 251.5 Planica 2017
5 Peter Prevc Słowenia 250.0 Vikersund 2015
6 Andreas Stjernen Norwegia 249.0 Vikersund 2016
7 Kenneth Gangnes Norwegia 248.5 Vikersund 2016
8 Markus Eisenbichler Niemcy 248.0 Planica 2017
9 Tilen Bartol Słowenia 247.5 Planica 2018
10 Johan Remen Evensen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
11 Ernest Prislic Słowenia 246.0 Planica 2016
12 Piotr Żyła Polska 245.5 Vikersund 2017
  Johann Andre Forfang Norwegia 245.5 Vikersund 2017
14 Severin Freund Niemcy 245.0 Vikersund 2015
  Andreas Wellinger Niemcy 245.0 Vikersund 2017
16 Maciej Kot Polska 244.5 Vikersund 2017
  Kevin Bickner USA 244.5 Vikersund 2017
18 Robert Kranjec Słowenia 244.0 Vikersund 2012
  Jurij Tepes Słowenia 244.0 Planica 2015
20 Gregor Schlierenzauer Austria 243.5 Vikersund 2011
  Karl Geiger Niemcy 243.5 Planica 2017
  Domen Prevc Słowenia 243.5 Vikersund 2017
  Daniel Andre Tande Norwegia 243.5 Planica 2018
24 Rune Velta Norwegia 243.0 Vikersund 2012
  Joachim Hauer Norwegia 243.0 Vikersund 2016
  Daiki Ito Japonia 243.0 Vikersund 2017
  Richard Freitag Niemcy 243.0 Planica 2018
28 Martin Koch Austria 241.5 Vikersund 2011
  Michael Hayboeck Austria 241.5 Planica 2015
  Noriaki Kasai Japonia 241.5 Vikersund 2017
31 Janne Happonen Finlandia 240.0 Vikersund 2011
  Taku Takeuchi Japonia 240.0 Vikersund 2016
  Halvor Egner Granerud Norwegia 240.0 Vikersund 2016
34 Simon Ammann Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
  Junshiro Kobayashi Japonia 239.5 Planica 2018
36 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 239.0 Planica 2005
37 Anze Semenic Słowenia 238.0 Planica 2017
38 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 236.5 Vikersund 2015
  Dawid Kubacki Polska 236.5 Planica 2018
40 Antonin Hajek Czechy 236.0 Planica 2010
  Stefan Hula Polska 236.0 Planica 2018
42 Matti Hautamäki Finlandia 235.5 Planica 2005
  Manuel Fettner Austria 235.5 Vikersund 2017
44 Andrzej Stękała Polska 235.0 Vikersund 2016
45 Janne Ahonen Finlandia 233.5 Planica 2005
  Dimitry Vassiliev Rosja 233.5 Vikersund 2015
47 Andreas Kofler Austria 233.0 Vikersund 2012
  Ryoyu Kobayashi Japonia 233.0 Planica 2018
49 Alex Insam Włochy 232.5 Planica 2017
50 Thomas Morgenstern Austria 232.0 Planica 2011
  Denis Kornilov Rosja 232.0 Vikersund 2012
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 232.0 Vikersund 2018
53 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 231.0 Planica 2005
  Andreas Widhölzl Austria 231.0 Planica 2005
  Michael Neumayer Niemcy 231.0 Vikersund 2013
  Blaz Pavlic Słowenia 231.0 Planica 2017
  Daniel Huber Austria 231.0 Planica 2018
58 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230.5 Planica 2005
  Anders Jacobsen Norwegia 230.5 Planica 2010
  Adam Małysz Polska 230.5 Vikersund 2011
  Vincent Descombes Sevoie Francja 230.5 Vikersund 2016
62 Gregor Deschwanden Szwajcaria 230.0 Planica 2018
  Ziga Jelar Słowenia 230.0 Planica 2018
  Bor Pavlovcic Słowenia 230.0 Planica 2018
65 Fabian Steindl Austria 229.0 Kulm 2016
  Roman Koudelka Czechy 229.0 Planica 2017
67 Jernej Damjan Słowenia 228.5 Kulm 2018
68 Sigurd Pettersen Norwegia 228.0 Planica 2005
  Matic Kramarsic Słowenia 228.0 Planica 2016
70 Anders Bardal Norwegia 227.0 Planica 2011
71 Henning Stensrud Norwegia 226.5 Planica 2005
  Michael Uhrmann Niemcy 226.5 Planica 2005
  Cene Prevc Słowenia 226.5 Planica 2018
  Sondre Ringen Norwegia 226.5 Vikersund 2018
75 Rok Benkovic Słowenia 226.0 Planica 2005
  Olli Muotka Finlandia 226.0 Vikersund 2011
  Cestmir Kozisek Czechy 226.0 Vikersund 2016
  Espen Roee Norwegia 226.0 Vikersund 2016
  Yukiya Sato Japonia 226.0 Vikersund 2018
80 Veli-Matti Lindström Finlandia 225.5 Planica 2003
  Harri Olli Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
  Tomaz Naglic Słowenia 225.5 Planica 2018
83 Andreas Goldberger Austria 225.0 Planica 2000
  Georg Späth Niemcy 225.0 Planica 2004
  Tomas Vancura Czechy 225.0 Planica 2017
86 Thomas Hörl Austria 224.5 Planica 2000
  Risto Jussilainen Finlandia 224.5 Planica 2005
  Jan Matura Czechy 224.5 Vikersund 2013
89 Martin Schmitt Niemcy 224.0 Planica 2002
  Stefan Thurnbichler Austria 224.0 Planica 2003
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.0 Planica 2016
  Nejc Dezman Słowenia 224.0 Vikersund 2017
  Stephan Leyhe Niemcy 224.0 Vikersund 2018
94 Ville Kantee Finlandia 223.5 Planica 2000
  Tom Hilde Norwegia 223.5 Vikersund 2011
96 David Zauner Austria 223.0 Planica 2010
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 223.0 Vikersund 2012
  Shohei Tochimoto Japonia 223.0 Vikersund 2016
  Evgeniy Klimov Rosja 223.0 Planica 2018
100 Martin Höllwarth Austria 222.5 Planica 2005
  Maximilian Mechler Niemcy 222.5 Vikersund 2012
  Manuel Poppinger Austria 222.5 Vikersund 2016
103 Andreas Küttel Szwajcaria 222.0 Planica 2006
  Marinus Kraus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
  Viktor Polasek Czechy 222.0 Vikersund 2017
  Marius Lindvik Norwegia 222.0 Planica 2018
  Jan Kus Słowenia 222.0 Planica 2018
108 Alan Alborn USA 221.5 Planica 2002
  Tami Kiuru Finlandia 221.5 Planica 2004
  Klemens Murańka Polska 221.5 Planica 2015
  Philipp Aschenwald Austria 221.5 Vikersund 2018
  Andreas Alamommo Finlandia 221.5 Planica 2018
113 Lars Brodshaug Berger Norwegia 221.0 Vikersund 2015
  Stefan Hayboeck Austria 221.0 Kulm 2016
  Sebastian Colloredo Włochy 221.0 Planica 2017
  Maximilian Schmalnauer Austria 221.0 Kulm 2018
117 Borge Gelein Blikeng Norwegia 220.5 Vikersund 2009
  Andreas Vilberg Norwegia 220.5 Vikersund 2011
119 Sven Hannawald Niemcy 220.0 Planica 2002
120 Andreas Wank Niemcy 219.5 Planica 2018
  Pius Paschke Niemcy 219.5 Planica 2018
122 Christof Duffner Niemcy 219.0 Planica 2001
  Roland Mueller Austria 219.0 Vikersund 2004
  Rok Mandl Słowenia 219.0 Planica 2010
  Jon Aaraas Norwegia 219.0 Vikersund 2011
  Even Waalen Oesterhaug Norwegia 219.0 Vikersund 2018
127 Stefan Huber Austria 218.5 Planica 2017
128 Trond-Arild Evensen Norwegia 218.0 Planica 2005
  Jakub Janda Czechy 218.0 Vikersund 2012
  Ales Hlebanja Słowenia 218.0 Planica 2016
  Markus Schiffner Austria 218.0 Planica 2017
  Anze Lanisek Słowenia 218.0 Vikersund 2017
133 Takanobu Okabe Japonia 217.5 Planica 2006
  Lukas Hlava Czechy 217.5 Planica 2013
  Tord Markussen Hammer Norwegia 217.5 Vikersund 2016
136 Tommy Lianes Norwegia 217.0 Vikersund 2011
  Miha Kveder Słowenia 217.0 Planica 2016
138 Balthasar Schneider Austria 216.5 Vikersund 2004
  Lars Bystoel Norwegia 216.5 Planica 2005
  Andrea Morassi Włochy 216.5 Planica 2012
  Yuta Watase Japonia 216.5 Vikersund 2012
  Casey Larson USA 216.5 Vikersund 2017
  Clemens Aigner Austria 216.5 Kulm 2018
144 Vegard Swensen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Jan Ziobro Polska 216.0 Oberstdorf 2017
  Mikhail Nazarov Rosja 216.0 Planica 2018
148 Emmanuel Chedal Francja 215.5 Planica 2009
149 Jure Sinkovec Słowenia 215.0 Vikersund 2012
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 215.0 Vikersund 2012
  Rok Tarman Słowenia 215.0 Planica 2018
152 Florian Liegl Austria 214.5 Planica 2003
  Anssi Koivuranta Finlandia 214.5 Planica 2009
  Joergen Madsen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
155 Olav Magne Dönnem Norwegia 214.0 Vikersund 2004
  Daniel Forfang Norwegia 214.0 Planica 2005
  Lukas Mueller Austria 214.0 Planica 2012
  Ville Larinto Finlandia 214.0 Planica 2017
159 Hideharu Miyahira Japonia 213.5 Planica 2003
  Akseli Kokkonen Norwegia 213.5 Planica 2004
  Wolfgang Loitzl Austria 213.5 Planica 2010
  Vladimir Zografski Bułgaria 213.5 Planica 2013
  Anders Ladehaug Norwegia 213.5 Vikersund 2018
164 Ferdinand Bader Niemcy 213.0 Vikersund 2004
  Wilhelm Denifl Austria 213.0 Planica 2012
  Jaka Hvala Słowenia 213.0 Planica 2012
  Andraz Pograjc Słowenia 213.0 Planica 2015
  Aleksander Zniszczoł Polska 213.0 Kulm 2015
  Jarkko Määttä Finlandia 213.0 Planica 2015
  Richard Haukedal Norwegia 213.0 Vikersund 2017
  Kaarel Nurmsalu Estonia 213.0 Planica 2017
  Andraz Modic Słowenia 213.0 Planica 2017
  Andreas Schuler Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
174 Akira Higashi Japonia 212.5 Planica 2004
  David Lazzaroni Francja 212.5 Planica 2008
  Alexey Romashov Rosja 212.5 Planica 2017
177 Lasse Ottesen Norwegia 212.0 Planica 1997
  Primoz Peterka Słowenia 212.0 Planica 2000
  Kim-Roar Hansen Norwegia 212.0 Vikersund 2004
  Maxime Laheurte Francja 212.0 Planica 2011
  Benedik Netland Hulloeen Norwegia 212.0 Vikersund 2016
182 Jakub Wolny Polska 211.5 Planica 2018
183 Dieter Thoma Niemcy 211.0 Planica 1997
  Terje Nihus Norwegia 211.0 Vikersund 2000
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
  Jostein Smeby Norwegia 211.0 Vikersund 2004
  Aljaz Vodan Słowenia 211.0 Planica 2017
  Anze Lavtizar Słowenia 211.0 Kulm 2018
189 Ole Christen Enger Norwegia 210.5 Vikersund 2004
  Thomas Hofer Austria 210.5 Planica 2016
191 Espen Bredesen Norwegia 210.0 Planica 1997
  Robert Hrgota Słowenia 210.0 Planica 2009
  Matjaz Pungertar Słowenia 210.0 Planica 2010
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 210.0 Vikersund 2011
  Krzysztof Miętus Polska 210.0 Vikersund 2012
  Thomas Thurnbichler Austria 210.0 Oberstdorf 2013
  Havard Klemetsen Norwegia 210.0 Vikersund 2016
199 David Andersen Norwegia 209.5 Planica 2000
  Eirik Ulimoen Norwegia 209.5 Vikersund 2004
  Jason Lamy Chappuis Francja 209.5 Planica 2007
  Phillip Sjoeen Norwegia 209.5 Vikersund 2015
  Antti Aalto Finlandia 209.5 Planica 2017
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 209.5 Vikersund 2018
205 Kimmo Yliriesto Finlandia 209.0 Planica 2002
  Matevz Sparovec Słowenia 209.0 Planica 2007
  Haakon Helgesen Norwegia 209.0 Vikersund 2007
  Michael Glasder USA 209.0 Oberstdorf 2017
  Jaka Rus Słowenia 209.0 Kulm 2018
210 Stephan Hocke Niemcy 208.5 Planica 2005
  Oscar P. Westerheim Norwegia 208.5 Vikersund 2018
212 Stefan Pieper Niemcy 208.0 Planica 2006
  Branko Iskra Słowenia 208.0 Planica 2007
  Primoz Pikl Słowenia 208.0 Planica 2007
  Guido Landert Szwajcaria 208.0 Planica 2008
  Borek Sedlak Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
  Pavel Karelin Rosja 208.0 Planica 2011
  Nicholas Fairall USA 208.0 Planica 2013
  Mikhail Maksimochkin Rosja 208.0 Planica 2015
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 208.0 Vikersund 2017
  Pascal Kaelin Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
222 Roberto Cecon Włochy 207.5 Planica 2003
  Nicolas Dessum Francja 207.5 Planica 2003
  Isak Grimholm Szwecja 207.5 Planica 2007
  Heung Chul Choi Korea Pd. 207.5 Planica 2008
226 Karl-Heinz Dorner Austria 207.0 Oberstdorf 2001
  Tore S. Sneli Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 207.0 Planica 2002
  Bjoern Koch Austria 207.0 Kulm 2015
  William Rhoads USA 207.0 Planica 2017
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 207.0 Vikersund 2018
  Daniel Keil Austria 207.0 Kulm 2018
233 Kazuyoshi Funaki Japonia 206.5 Planica 1999
  Olli Pekkala Finlandia 206.5 Vikersund 2004
  Arthur Pauli Austria 206.5 Planica 2007
  Eivind Hugaas Norwegia 206.5 Vikersund 2012
237 Ole Ostbakken Norwegia 206.0 Vikersund 2000
  Igor Medved Słowenia 206.0 Planica 2001
  Kai Bracht Niemcy 206.0 Planica 2006
  Bernhard Gruber Austria 206.0 Planica 2008
  Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
  Kento Sakuyama Japonia 206.0 Vikersund 2015
243 Goran Janus Słowenia 205.5 Planica 1997
  Kalle Keituri Finlandia 205.5 Planica 2005
  Robert Mateja Polska 205.5 Planica 2007
246 Nicolas Jean-Prost Francja 205.0 Planica 1997
  Dirk Else Niemcy 205.0 Planica 2000
  Hansjörg Jäkle Niemcy 205.0 Planica 2000
  Kjell-Jonny Hagen Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
  Tommy Egeberg Norwegia 205.0 Planica 2005
  Ilja Rosliakov Rosja 205.0 Planica 2009
  Rozle Zagar Słowenia 205.0 Kulm 2016
  Matevz Samec Słowenia 205.0 Planica 2017
  Rok Juvancic Słowenia 205.0 Planica 2018
255 Kristian Brenden Norwegia 204.5 Planica 1999
  Davide Bresadola Włochy 204.5 Planica 2012
257 Tom Age Aarnes Norwegia 204.0 Vikersund 2000
  Jussi Hautamäki Finlandia 204.0 Planica 2001
  Damjan Fras Słowenia 204.0 Planica 2002
  Bine Zupan Słowenia 204.0 Planica 2006
  Dimitry Ipatov Rosja 204.0 Planica 2007
  Arttu Lappi Finlandia 204.0 Vikersund 2007
  Florian Gugg Austria 204.0 Kulm 2016
  Joakim Aune Norwegia 204.0 Planica 2017
  Samuel Costa Włochy 204.0 Planica 2017
  Luca Egloff Szwajcaria 204.0 Planica 2018
  Fredrik Villumstad Norwegia 204.0 Vikersund 2018
268 Jani Soininen Finlandia 203.5 Planica 1997
  Grega Lang Słowenia 203.5 Planica 2000
  Stefan Horngacher Austria 203.5 Planica 2001
  Michael Möllinger Szwajcaria 203.5 Planica 2003
  Alexander Herr Niemcy 203.5 Kulm 2006
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 203.5 Planica 2013
  Simen Tiller Norwegia 203.5 Vikersund 2018
275 Toni Nieminen Finlandia 203.0 Planica 1994
  Jan Balcar Czechy 203.0 Harrachov 1996
  Christian Nagiller Austria 203.0 Planica 2003
  Łukasz Rutkowski Polska 203.0 Kulm 2010
  Fumihisa Yumoto Japonia 203.0 Vikersund 2011
  Simen Key Grimsrud Norwegia 203.0 Vikersund 2013
281 Jaroslav Sakala Czechy 202.5 Kulm 2000
  Jan Mazoch Czechy 202.5 Planica 2005
  Daniel Lackner Austria 202.5 Kulm 2006
  Christoffer Nygaard Norwegia 202.5 Vikersund 2009
285 Reinhard Schwarzenberger Austria 202.0 Oberstdorf 2001
  Johan Erikson Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
  Stefan Becker Austria 202.0 Kulm 2005
  Matthias Mehringer Niemcy 202.0 Planica 2005
  Matej Dobovsek Słowenia 202.0 Harrachov 2011
  David Fallmann Austria 202.0 Oberstdorf 2012
  Miran Zupancic Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
  Alexander Hayboeck Austria 202.0 Kulm 2015
293 Thomas Lobben Norwegia 201.5 Planica 2003
  Markus Eigentler Austria 201.5 Kulm 2003
  Jouni Kaitainen Finlandia 201.5 Planica 2003
  Mateusz Rutkowski Polska 201.5 Planica 2004
  Pekka Salminen Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
  Marcin Bachleda Polska 201.5 Planica 2010
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 201.5 Vikersund 2016
  Vojtech Stursa Czechy 201.5 Planica 2017
301 Jakub Jiroutek Czechy 201.0 Harrachov 1996
  Jens Weissflog Niemcy 201.0 Kulm 1996
  Reinhard Eberl Austria 201.0 Kulm 2000
  Matija Druml Austria 201.0 Planica 2005
  Milan Zivic Słowenia 201.0 Planica 2005
  Christoph Huter Austria 201.0 Kulm 2005
  Gorazd Robnik Słowenia 201.0 Planica 2006
  Daniel Nigl Niemcy 201.0 Kulm 2010
  Gasper Bartol Słowenia 201.0 Planica 2012
  Tobias Bogner Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
311 Erik Simon Niemcy 200.5 Planica 2009
  Sondre Myhre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
313 Kazuya Yoshioka Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
  Clint Jones USA 200.0 Planica 2003
  Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
  Bernhard Metzler Austria 200.0 Vikersund 2004
  Andreas Aren Szwecja 200.0 Planica 2008
  Florian Horst Niemcy 200.0 Planica 2010
  Maximilian Kaiser Niemcy 200.0 Kulm 2016
  Leon Sarc Słowenia 200.0 Planica 2016
  Matej Likar Słowenia 200.0 Planica 2017
  Robin Pedersen Norwegia 200.0 Vikersund 2017
  AJ Brown USA 200.0 Planica 2017
  Jonas Bratlien Norwegia 200.0 Vikersund 2018
325 Jure Bogataj Słowenia 199.5 Planica 2005
  Stefan Kaiser Austria 199.5 Planica 2008
327 Michal Dolezal Czechy 199.0 Harrachov 1996
  Rafał ¦liż Polska 199.0 Planica 2010
  David Winkler Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
  Markus Eggenhofer Austria 199.0 Kulm 2015
  Jesper Oedegaard Norwegia 199.0 Vikersund 2018
332 Kazuhiro Nakamura Japonia 198.5 Planica 2000
  Janne Ylijärvi Finlandia 198.5 Planica 2002
  Tomasz Byrt Polska 198.5 Planica 2011
  Jostein Loe Norwegia 198.5 Vikersund 2015
  Ulrich Wohlgenannt Austria 198.5 Vikersund 2015
  Florian Altenburger Austria 198.5 Kulm 2018
  Rishi Saether Norwegia 198.5 Vikersund 2018
  Eirik Leander Fystro Norwegia 198.5 Vikersund 2018
340 Jakub Suchacek Czechy 198.0 Planica 1997
  David Kreiner Austria 198.0 Planica 2008
  Felix Schoft Niemcy 198.0 Vikersund 2011
  Mitja Meznar Słowenia 198.0 Planica 2017
  Aljaz Osterc Słowenia 198.0 Planica 2018
345 Jure Radelj Słowenia 197.5 Planica 1997
  Petr Chaadaev Rosja 197.5 Kulm 2006
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 197.5 Vikersund 2011
  Krzysztof Biegun Polska 197.5 Oberstdorf 2013
  Hans Petter Bergquist Norwegia 197.5 Vikersund 2015
350 Masahiko Harada Japonia 197.0 Planica 1999
  Kristoffer Jaafs Szwecja 197.0 Planica 2001
  Gasper Cvetko Słowenia 197.0 Planica 2002
  Rok Urbanc Słowenia 197.0 Planica 2005
  Boy van Baarle Holandia 197.0 Kulm 2005
  Christoph Bieler Austria 197.0 Planica 2008
  Marco Grigoli Szwajcaria 197.0 Planica 2012
357 Radik Zhaparov Kazachstan 196.5 Planica 2007
  Ronan Lamy Chappuis Francja 196.5 Kulm 2015
  Oscar Alexander Hafslund Norwegia 196.5 Vikersund 2016
  Gabriel Karlen Szwajcaria 196.5 Planica 2017
361 Sylvain Freiholz Szwajcaria 196.0 Planica 1999
  Lauri Asikainen Finlandia 196.0 Planica 2015
363 Remi Santiago Francja 195.5 Harrachov 2002
  Martin Mesik Słowacja 195.5 Kulm 2006
365 Tomasz Pochwała Polska 195.0 Harrachov 2002
  Tomisław Tajner Polska 195.0 Harrachov 2002
  Bastian Kaltenböck Austria 195.0 Planica 2003
  Jens Salumäe Estonia 195.0 Planica 2004
  Marco Steinauer Szwajcaria 195.0 Planica 2007
  Dejan Judez Słowenia 195.0 Planica 2011
  Daniel Althaus Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Reruhi Shimizu Japonia 195.0 Planica 2013
  Marc Ganserer Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Wolfgang Boesl Niemcy 195.0 Planica 2016
375 Matic Benedik Słowenia 194.5 Planica 2013
376 Piotr Fijas Polska 194.0 Planica 1987
  Ralf Gebstedt Niemcy 194.0 Harrachov 1991
  Matej Uram Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
  Christian Ulmer Niemcy 194.0 Planica 2009
  Matias Braathen Norwegia 194.0 Vikersund 2017
381 Jon Petter Sandaker Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
  Joonas Ikonen Finlandia 193.5 Planica 2006
  Diego Dellasega Włochy 193.5 Planica 2011
  Felix Klaesi Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
  Ilmir Hazetdinov Rosja 193.5 Vikersund 2016
386 Vegard Opaas Norwegia 193.0 Planica 1987
  Jaan Juris Estonia 193.0 Kulm 2003
  Gaj Trcek Słowenia 193.0 Planica 2008
  Jon Haakon Moe Norwegia 193.0 Vikersund 2012
  Ziga Mandl Słowenia 193.0 Planica 2015
  Kjell Andreas Naesvold Norwegia 193.0 Vikersund 2015
  Zak Silih Słowenia 193.0 Planica 2017
393 Havard Lie Norwegia 192.5 Planica 1997
  Roland Audenrieth Niemcy 192.5 Planica 2001
  Lauri Hakola Finlandia 192.5 Vikersund 2004
  Roberto Dellasega Włochy 192.5 Planica 2010
  Thomas Diethart Austria 192.5 Harrachov 2014
  David Siegel Niemcy 192.5 Vikersund 2018
399 Jure Jerman Słowenia 192.0 Harrachov 1996
  Bartłomiej Kłusek Polska 192.0 Planica 2016
  Marjan Jelenko Słowenia 192.0 Planica 2017
  Nik Fabijan Słowenia 192.0 Planica 2017
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 192.0 Vikersund 2018
  Tine Bogataj Słowenia 192.0 Planica 2018
405 Alexey Silaev Rosja 191.5 Planica 2004
  Stefan Read Kanada 191.5 Planica 2007
  Chris Lamb USA 191.5 Kulm 2009
408 Matti Nykänen Finlandia 191.0 Planica 1985
  Andreas Felder Austria 191.0 Planica 1987
  Stefan Zuend Szwajcaria 191.0 Planica 1991
  Bruno Reuteler Szwajcaria 191.0 Planica 1997
  Krystian Długopolski Polska 191.0 Vikersund 2004
  Erik Renmaelmo Norwegia 191.0 Vikersund 2007
  Lukas Bergmann Austria 191.0 Kulm 2010
  David Krapez Słowenia 191.0 Planica 2017
416 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 Vikersund 2004
  Wojciech Skupień Polska 190.5 Planica 2004
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 190.5 Planica 2008
  Rok Justin Słowenia 190.5 Planica 2015
420 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 190.0 Planica 1987
  Urban Franc Słowenia 190.0 Kulm 1996
  Gerd Siegmund Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
  Frank Löffler Niemcy 190.0 Planica 2000
  Tom Sandvold Norwegia 190.0 Vikersund 2000
  Alexey Korolev Kazachstan 190.0 Planica 2009
  Anze Damjan Słowenia 190.0 Planica 2009
  Fredrik Balkasen Szwecja 190.0 Vikersund 2011
  Michael Herrmann Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
  Vladislav Boyarintsev Rosja 190.0 Kulm 2015
430 Jakub Hlava Czechy 189.5 Planica 2000
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 189.5 Planica 2009
  Pascal Bodmer Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
433 Mika Laitinen Finlandia 189.0 Harrachov 1996
  Lucas Chevalier-Girod Francja 189.0 Planica 1999
  Magnus Brevig Norwegia 189.0 Vikersund 2004
  Anton Kalinitschenko Rosja 189.0 Vikersund 2012
  Christian Reiter Austria 189.0 Kulm 2012
  Martin Fritz Austria 189.0 Planica 2016
  Lojze Petek Słowenia 189.0 Planica 2017
440 Hiroya Saito Japonia 188.5 Planica 1997
  Peter Zonta Słowenia 188.5 Planica 2002
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 188.5 Planica 2009
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 Kulm 2012
  Simon Greiderer Austria 188.5 Vikersund 2015
445 Blaz Bilban Słowenia 188.0 Planica 2000
  Teppei Takano Japonia 188.0 Planica 2003
  Hans Petrat Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Erik Leine Wangen Norwegia 188.0 Vikersund 2004
  Martin Cikl Czechy 188.0 Planica 2008
  Terje Hilde Norwegia 188.0 Planica 2008
  Saso Tadic Słowenia 188.0 Planica 2009
  Jaka Tesovnik Słowenia 188.0 Planica 2016
  Killian Peier Szwajcaria 188.0 Planica 2017
454 Carl Nordin Szwecja 187.0 Planica 2008
  Espen Rian Norwegia 187.0 Vikersund 2011
  Artur Kukuła Polska 187.0 Harrachov 2013
  Idar Maroe Norwegia 187.0 Vikersund 2015
  David Grm Słowenia 187.0 Planica 2016
  Vid Vrhovnik Słowenia 187.0 Planica 2018
460 Mike Holland USA 186.0 Planica 1985
  Łukasz Kruczek Polska 186.0 Planica 2001
  Marco Beltrame Włochy 186.0 Planica 2005
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 186.0 Planica 2010
  Constantin Kreiselmeyer Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
  Nico Polychronidis Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
  Marco Pichlmayer Austria 186.0 Kulm 2016
467 Morten Solem Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
  Sami Heiskanen Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
469 Matjaz Debelak Jugosławia 185.0 Planica 1985
  Yusuke Kaneko Japonia 185.0 Vikersund 2004
  Ivan Karaulov Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
  Gasper Klinec Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
  Jan Druzina Słowenia 185.0 Planica 2011
  Gasper Vodan Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
  Nicholas Alexander USA 185.0 Planica 2016
  Matej Lebar Słowenia 185.0 Planica 2016
  Marat Zhaparov Kazachstan 185.0 Planica 2017
478 Christian Bruder Niemcy 184.5 Planica 2005
  David Viry Francja 184.5 Oberstdorf 2013
480 Peter Frenette USA 184.0 Planica 2011
  Seou Choi Korea Pd. 184.0 Planica 2015
  Urban Rogelj Słowenia 184.0 Planica 2018
483 Jerome Gay Francja 183.5 Planica 1997
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 183.5 Planica 2001
  Ondrej Vaculik Czechy 183.5 Planica 2009
  Kenshiro Ito Japonia 183.5 Planica 2016
  Artti Aigro Estonia 183.5 Planica 2018
488 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 183.0 Kulm 1996
  Stian Kvarstad Norwegia 183.0 Vikersund 1998
  Luka Brnot Słowenia 183.0 Planica 2010
  Nicolas Mayer Francja 183.0 Planica 2011
  Primoz Roglic Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
  Morten Oegar Rastad Norwegia 183.0 Vikersund 2013
  Martti Nomme Estonia 183.0 Planica 2018
495 Blaz Vrhovnik Słowenia 182.5 Planica 2002
  Jakub Kot Polska 182.5 Oberstdorf 2010
497 Erik Halvorsen Norwegia 182.0 Kulm 1996
  Vladimir Rosko Słowacja 182.0 Harrachov 1996
  Ildar Fatchullin Rosja 182.0 Kulm 2006
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 182.0 Planica 2017
501 Nikolay Karpenko Kazachstan 181.5 Planica 2009
  Harald-Johnas Riiber Norwegia 181.5 Vikersund 2017
503 Pavel Ploc Czechy 181.0 Harrachov 1983
  Mikael Martinsson Szwecja 181.0 Planica 1991
  Jinya Nishikata Japonia 181.0 Kulm 1996
  Ivan Lunardi Włochy 181.0 Kulm 2000
  Oddvar Ystgaard Norwegia 181.0 Vikersund 2012
508 Miroslav Formanek Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
  Alexander Henningsen Norwegia 180.5 Vikersund 2016
510 Armin Kogler Austria 180.0 Oberstdorf 1981
  Primoz Zupan Słowenia 180.0 Planica 2005
  Dawid Kanik Polska 180.0 Harrachov 2013
  Eetu Nousiainen Finlandia 180.0 Oberstdorf 2018
514 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 Vikersund 2004
  Juha Miettinen Finlandia 179.0 Vikersund 2004
  Per Sannes Heger Norwegia 179.0 Vikersund 2011
  Anders Johnson USA 179.0 Planica 2015
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 179.0 Vikersund 2015
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 179.0 Vikersund 2018
520 Oleksander Lazarovych Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
521 Artur Khamidullin Rosja 178.0 Planica 1997
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 178.0 Planica 2002
  Tommy Schwall USA 178.0 Planica 2003
  Bernd Heinzmann Niemcy 178.0 Kulm 2010
  Gasper Berlot Słowenia 178.0 Planica 2011
  Thomas Lackner Austria 178.0 Planica 2015
  Matija Stemberger Słowenia 178.0 Planica 2017
528 Alexander Sardyko Rosja 177.5 Planica 2012
  Jonas Langgaerd Norwegia 177.5 Vikersund 2016
530 Kristian Kind Olsen Norwegia 177.0 Vikersund 2007
531 Klaus Ostwald NRD 176.0 Planica 1979
  Maksim Anisimov Białoru¶ 176.0 Oberstdorf 2004
  Marc Vogel Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
  Hiroki Yamada Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
  Simen Olsen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
  Urban Susnik Słowenia 176.0 Planica 2017
  Aleksandr Bazhenov Rosja 176.0 Planica 2017
  Matthew Soukup Kanada 176.0 Planica 2018
539 Danny Queck Niemcy 175.5 Kulm 2010
540 Halvor Asphol Norwegia 175.0 Harrachov 1980
  Stanislav Filimonov Kazachstan 175.0 Kulm 2000
  Petar Fartunov Bułgaria 175.0 Planica 2009
  Vital Anken Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
544 Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
  Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
  Rok Zima Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
  Daniel Wenig Niemcy 174.5 Kulm 2015
548 Falko Weisspflog NRD 174.0 Oberstdorf 1976
  Alojzy Moskal Polska 174.0 Harrachov 1989
  Jan Kowal Polska 174.0 Oberstdorf 1992
  Kazuki Nishishita Japonia 174.0 Vikersund 2004
  Yoann Morel Francja 174.0 Planica 2009
  Trevor Morrice Kanada 174.0 Planica 2015
554 Tomas Zmoray Słowacja 173.5 Planica 2009
  Bryan Fletcher USA 173.5 Planica 2012
556 Bard Naess Norwegia 173.0 Vikersund 2007
557 Kai Kovaljeff Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
558 Stefano Chiapolino Włochy 172.0 Vikersund 2004
  Erik Lycke Solheim Norwegia 172.0 Vikersund 2011
560 Zbigniew Klimowski Polska 171.0 Oberstdorf 1992
  Marian Bielcik Słowacja 171.0 Kulm 1996
  Bine Norcic Słowenia 171.0 Planica 2003
  Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
  Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
  Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
  Federico Cecon Włochy 171.0 Planica 2018
567 Axel Zitzmann NRD 170.0 Planica 1979
  Steve Collins Kanada 170.0 Harrachov 1980
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
  Christian Fendt Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
  Martin Nagiller Austria 170.0 Oberstdorf 2012
  Martin Schmid Austria 170.0 Kulm 2016
573 Shuji Endo Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
574 Heinz Wossipiwo NRD 169.0 Oberstdorf 1973
  Frantisek Novak Czechosłowacja 169.0 Planica 1979
  Tadeusz Fijas Polska 169.0 Harrachov 1985
  Jan Fuhre Norwegia 169.0 Vikersund 2013
578 Mario Innauer Austria 168.5 Harrachov 2011
579 Dietrich Kampf NRD 167.0 Oberstdorf 1973
  Eva Ganster Austria 167.0 Kulm 1997
  Julian Musiol Niemcy 167.0 Vikersund 2004
  Stian Andre Skinnes Norwegia 167.0 Vikersund 2015
  Sebastian Klinga Finlandia 167.0 Kulm 2016
584 Manfred Wolf NRD 165.0 Planica 1969
  Jeff Denney USA 165.0 Vikersund 2004
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 165.0 Planica 2017
587 Antoine Guignard Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
588 Jan Zelencik Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
  Alexandre Mabboux Francja 164.0 Oberstdorf 2012
590 Stanislav Oshepkov Rosja 163.5 Planica 2010
  Mats K. Sagbakken Norwegia 163.5 Vikersund 2018
592 Kim-Arild Tandberg Norwegia 163.0 Vikersund 2007
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 163.0 Vikersund 2012
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
  Milos Kadlec Czechy 163.0 Vikersund 2015
596 Juhani Ruotsalainen Finlandia 162.0 Planica 1972
  Bogdan Papierz Polska 162.0 Planica 1987
  Zacharij Sotirov Bułgaria 162.0 Kulm 1991
  Christoph Kreuzer Holandia 162.0 Planica 2002
  Gasper Stupar Słowenia 162.0 Planica 2018
601 Jakob Grimholm Szwecja 161.5 Kulm 2006
602 Jarosław M±dry Polska 161.0 Harrachov 1989
  Francois Braud Francja 161.0 Planica 2011
  Hans Erik Torgersen Norwegia 161.0 Vikersund 2013
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 161.0 Vikersund 2015
606 Keita Umezaki Japonia 160.5 Kulm 2006
607 Aleksander Bojda Polska 160.0 Harrachov 1996
  Fredrik Harr Moen Norwegia 160.0 Vikersund 2007
  Lukas Dilitz Austria 160.0 Kulm 2012
610 Andreas Hoff Norwegia 159.0 Vikersund 2013
  Felix Brodauf Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Daniel Weiss Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Martin Capuder Słowenia 159.0 Planica 2017
614 Matthias Wallner Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Werner Schuster Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Pavel Gaiduk Kazachstan 158.0 Kulm 2000
  Uros Peterka Słowenia 158.0 Planica 2002
  Gard Sandholt Norwegia 158.0 Vikersund 2007
619 David Ripper Czechy 157.0 Harrachov 2013
  Edvart Myrvang Bakke Norwegia 157.0 Vikersund 2015
621 Pierre Emanuel Robe Francja 156.5 Oberstdorf 2008
622 Terje Morka Norwegia 156.0 Vikersund 2007
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
  Georgiy Chervyakov Rosja 156.0 Planica 2010
  Nico Hermann Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
626 Janusz Malik Polska 155.0 Oberstdorf 1984
  Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
  Hans Christen Pettersen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
  Alessio de Crignis Włochy 155.0 Planica 2012
  Ole Martin Storlien Norwegia 155.0 Vikersund 2012
  Zan Stupar Słowenia 155.0 Planica 2017
632 Vadim Zakharov ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
  Jiri Parma jr. Czechy 154.0 Kulm 2003
  Thomas Ortner Austria 154.0 Kulm 2016
635 Alexey Pchelintsev Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
636 Stanisław Bobak Polska 153.0 Oberstdorf 1981
  Bogdan Zwijacz Polska 153.0 Oberstdorf 1984
  Marek GwóĽdĽ Polska 153.0 Kulm 1996
  Dejan Zujic Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
640 Andraz Kern Słowenia 151.5 Vikersund 2004
641 Karl Schnabl Austria 151.0 Kulm 1975
  Sami Niemi Finlandia 151.0 Vikersund 2009
  Denis Zupancic Słowenia 151.0 Planica 2011
  Sondre Vestoel Braatane Norwegia 151.0 Vikersund 2015
645 Alexey Buyvolov Rosja 150.0 Planica 2013
  Leif Marius Hagemoen Norwegia 150.0 Vikersund 2016
  Niko Kytoesaho Finlandia 150.0 Kuusamo 201x
648 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 149.0 Vikersund 2011
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 149.0 Vikersund 2012
650 Brian Welch USA 148.0 Vikersund 2004
  Fredrik Aalien Norwegia 148.0 Vikersund 2012
  Lukas Schuhmacher Austria 148.0 Kulm 2016
653 Andrzej Młynarczyk Polska 147.0 Kulm 1996
  Patrick Aschenwald Austria 147.0 Kulm 2012
655 Masamitsu Ito Japonia 146.0 Planica 2018
656 Nico Faller Niemcy 145.0 Klingenthal
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 145.0 Planica 2012
  Lorentz Fannemel Norwegia 145.0 Vikersund 2013
  Muhammed Munir Gungen Turcja 145.0 Ruka 2016
660 Patrik Vitez Słowenia 144.0 Planica 2018
661 Frantisek Vaculik Czechy 143.5 Vikersund 2007
662 Józef Przybyła Polska 143.0 Planica 1968
  Kristian Lian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
664 Peder Skjaeret Stroemhaug Norwegia 142.5 Vikersund 2018
665 Kakhaber Tsakadze ZSRR 142.0 Vikersund 1967
  Filip Sakala Czechy 142.0 Vikersund 2015
667 Giancarlo Adami Włochy 141.5 Vikersund 2004
  Jiri Mazoch Czechy 141.5 Harrachov 2013
669 Bernat Sola Hiszpania 141.0 Kulm 1986
670 Patrik Lichy Słowacja 140.5 Harrachov
  Yoshihiko Osanai Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
  Martin Kvernberg Norwegia 140.5 Vikersund 2012
  Christian Korody Norwegia 140.5 Vikersund 2016
674 Alexander Mitz Szwecja 140.0 Oberstdorf
  Yukon de Leeuw Kanada 140.0 Park City
  Matthew Rowley Kanada 140.0 Vancouver
  Alexander Korobov Kazachstan 140.0 Kulm 1996
678 Gabor Geller Węgry 139.0 1980
  Muhammet Ali Bedir Turcja 139.0 Lillehammer 2015
680 Faik Yuksel Turcja 138.0
681 Andreas Bjelke Nygaard Dania 137.0 Lillehammer
  Laszlo Geller Węgry 137.0 Kulm 1965
  Christian Friberg USA 137.0 Park City 2011
  Tim Babnik Słowenia 137.0 Planica 2012
685 Ben Loomis USA 136.0 Iron Mountain
  Eric Mitchell Kanada 136.0 Vancouver 2010
  Brian Wallace USA 136.0 Park City 2011
688 Oldrik van der Aalst Holandia 133.0 Oberhof
  Józef Kocyan Polska 133.0 Vikersund 1967
  Grzegorz ¦liwka Polska 133.0 Vikersund 2000
  Bogomil Pavlov Bułgaria 133.0 Planica 2011
692 Dusty Korek Kanada 132.5 Park City
693 Wojciech Fortuna Polska 132.0 Planica 1972
  Jan Łoniewski Polska 132.0 Kulm 1982
695 Robert Witke Polska 131.0 Kulm 1986
  Sondre Skeie Norwegia 131.0 Vikersund 2012
697 Maxim Polunin Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
698 Besnik Gashi Szwecja 130.0 Lillehammer
  Robert Lock Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
700 Mojmir Nosal Słowacja 129.0 Zakopane
  Jake Lock Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
702 Ruben de Wit Holandia 128.0
  Denis Sindler Słowacja 128.0 Zakopane
  Piotr Wala Polska 128.0 Kulm 1962
  Zbigniew Malik Polska 128.0 Vikersund 1986
  Eduard Torok Rumunia 128.0 Engelberg 2013
707 Dusan Orsula Słowacja 126.0 Harrachov 2002
708 Artur Sarkisiani Gruzja 125.0 - -
  Remus Tudor Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
710 Matus Mistrik Słowacja 124.0 Zakopane
  Dmitry Chvykov Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
712 Antoni Łaciak Polska 123.0 Kulm 1962
  Baris Demirci Turcja 123.0 - 2006
  Kristaps Nezhborts Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
715 Jouko Hein Estonia 122.0 Vikersund 1998
716 Zhandong Tian Chiny 121.5 Bischofshofen 2004
717 Florin Spulber Rumunia 118.0 Borsa 1999
718 Jose Rivera Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »