Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 06.03.2005, Vikersund K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1082  
2 Balthasar Schneider Austria 795 -287
3 Stefan Thurnbichler Austria 716 -366
4 Thomas Lobben Norwegia 574 -508
5 Manuel Fettner Austria 567 -515
6 Mathias Hafele Austria 561 -521
7 Kalle Keituri Finlandia 540 -542
8 Jon Aaraas Norwegia 521 -561
9 Roland Mueller Austria 512 -570
10 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 508 -574
11 Rok Urbanc Słowenia 501 -581
12 Jan Mazoch Czechy 442 -640
13 Takanobu Okabe Japonia 427 -655
14 Antonin Hajek Czechy 419 -663
15 Bastian Kaltenböck Austria 405 -677
16 Janne Happonen Finlandia 391 -691
17 Christian Bruder Niemcy 380 -702
18 Robert Kranjec Słowenia 375 -707
19 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -712
20 Joonas Ikonen Finlandia 352 -730
21 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -735
22 Seou Choi Korea Pd. 346 -736
23 Primoz Pikl Słowenia 335 -747
24 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -759
25 Martin Koch Austria 312 -770
26 Yusuke Kaneko Japonia 304 -778
27 Jure Bogataj Słowenia 289 -793
28 Christoph Lenz Austria 277 -805
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 269 -813
30 Yukio Sakano Japonia 267 -815
31 Herman Huczkowski Finlandia 264 -818
32 Lauri Hakola Finlandia 260 -822
33 Christian Nagiller Austria 243 -839
34 Risto Jussilainen Finlandia 239 -843
35 Stefan Kaiser Austria 229 -853
36 Stefan Pieper Niemcy 228 -854
37 Mario Kürschner Niemcy 224 -858
38 Kamil Stoch Polska 198 -884
39 Nejc Frank Słowenia 183 -899
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -919
41 Morten Solem Norwegia 156 -926
42 Andreas Wank Niemcy 146 -936
43 Lukas Hlava Czechy 143 -939
44 Jurij Tepes Słowenia 142 -940
  Ferdinand Bader Niemcy 142 -940
46 Emmanuel Chedal Francja 140 -942
47 Jure Radelj Słowenia 137 -945
  Daniel Lackner Austria 137 -945
  Paweł Urbański Polska 137 -945
50 David Lazzaroni Francja 135 -947
51 Erik Simon Niemcy 120 -962
52 Bine Zupan Słowenia 118 -964
53 Olav Magne Dönnem Norwegia 112 -970
  Florian Liegl Austria 112 -970
55 Julian Musiol Niemcy 110 -972
56 Maximilian Mechler Niemcy 102 -980
57 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -982
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -982
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -982
60 Damjan Fras Słowenia 98 -984
  Rafał ¦liż Polska 98 -984
62 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -993
63 Hiroki Yamada Japonia 82 -1000
64 Fumihisa Yumoto Japonia 78 -1004
65 Alessio Bolognani Włochy 75 -1007
66 Masahiko Harada Japonia 74 -1008
67 Ilja Rosliakov Rosja 70 -1012
68 Krystian Długopolski Polska 65 -1017
69 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -1021
70 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -1022
71 Tomisław Tajner Polska 55 -1027
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -1027
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -1027
74 Michael Nagiller Austria 54 -1028
  Hans Petrat Niemcy 54 -1028
76 Martin Cikl Czechy 52 -1030
  Matevz Sparovec Słowenia 52 -1030
78 Damien Maitre Francja 51 -1031
79 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -1032
80 Gorazd Robnik Słowenia 49 -1033
81 Primoz Zupan Słowenia 48 -1034
  Nicolas Dessum Francja 48 -1034
83 Anze Damjan Słowenia 47 -1035
84 Ildar Fatchullin Rosja 45 -1037
85 Anders Johnson USA 44 -1038
86 Gregory Baxter Kanada 42 -1040
87 Vincent Descombes Sevoie Francja 41 -1041
  Bine Norcic Słowenia 41 -1041
  Denis Kornilov Rosja 41 -1041
90 Kai Bracht Niemcy 40 -1042
91 Isak Grimholm Szwecja 39 -1043
92 Piotr Żyła Polska 37 -1045
93 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -1047
94 Jakob Grimholm Szwecja 34 -1048
95 Frantisek Vaculik Czechy 33 -1049
96 Tommy Schwall USA 31 -1051
97 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -1052
98 Daniel Klausmann Niemcy 29 -1053
  Wojciech Skupień Polska 29 -1053
100 Mitja Meznar Słowenia 27 -1055
  Brian Welch USA 27 -1055
102 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -1056
103 Pavel Karelin Rosja 25 -1057
  Tomas Kyncl Czechy 25 -1057
105 Primoz Roglic Słowenia 24 -1058
  Jan Vacula Czechy 24 -1058
107 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -1060
  Yuta Watase Japonia 22 -1060
  Marco Steinauer Szwajcaria 22 -1060
110 Zhandong Tian Chiny 21 -1061
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -1061
  Gerald Wambacher Austria 21 -1061
113 Sota Okamura Japonia 20 -1062
  Severin Freund Niemcy 20 -1062
115 Nico Faller Niemcy 18 -1064
116 Stefan Read Kanada 17 -1065
117 Marcin Bachleda Polska 16 -1066
  Nicolas Fettner Austria 16 -1066
119 Marc Vogel Szwajcaria 15 -1067
  Logan Gerber USA 15 -1067
  Wojciech Topór Polska 15 -1067
122 Veli-Matti Lindström Finlandia 14 -1068
  Borek Sedlak Czechy 14 -1068
124 Stefan Hula Polska 13 -1069
  Yusuke Endo Japonia 13 -1069
126 Michael Glasder USA 12 -1070
  Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -1070
128 Robert Fatchullin Rosja 11 -1071
129 Ryohei Nishimori Japonia 10 -1072
  Jaka Oblak Słowenia 10 -1072
  Arthur Pauli Austria 10 -1072
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -1072
133 Christoph Hoess Szwajcaria 8 -1074
  Kyle Kessler USA 8 -1074
  Jim Denney jr USA 8 -1074
  Hartman Rector USA 8 -1074
  Harri Olli Finlandia 8 -1074
  Branko Iskra Słowenia 8 -1074
139 Tim Nelson USA 7 -1075
  Guido Landert Szwajcaria 7 -1075
  Remi Santiago Francja 7 -1075
142 Florian Knaus Austria 6 -1076
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -1076
  Roman Koudelka Czechy 6 -1076
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -1076
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -1076
147 Michal Dolezal Czechy 5 -1077
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -1077
  Michal Psenko Słowacja 5 -1077
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -1077
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -1077
  Andrea Morassi Włochy 5 -1077
153 Tom Hilde Norwegia 4 -1078
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -1078
155 Dominik Bafia Kanada 3 -1079
  Christoph Strickner Austria 3 -1079
  Wojciech Tajner Polska 3 -1079
  Trond-Arild Evensen Norwegia 3 -1079
159 Michael Nell Kanada 2 -1080
  Taku Takeuchi Japonia 2 -1080
  Georgi Zharkov Bułgaria 2 -1080
162 Petar Fartunov Bułgaria 1 -1081
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1081
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5275  
2 Finlandia Finlandia 2769 -2506
3 Norwegia Norwegia 2612 -2663
4 Słowenia Słowenia 2484 -2791
5 Japonia Japonia 2188 -3087
6 Niemcy Niemcy 1634 -3641
7 Czechy Czechy 1163 -4112
8 Polska Polska 666 -4609
9 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4642
10 Francja Francja 422 -4853
11 Rosja Rosja 392 -4883
12 Włochy Włochy 235 -5040
13 USA USA 160 -5115
14 Szwajcaria Szwajcaria 112 -5163
15 Szwecja Szwecja 73 -5202
16 Kanada Kanada 64 -5211
17 Białoru¶ Białoru¶ 56 -5219
18 Chiny Chiny 21 -5254
19 Kazachstan Kazachstan 11 -5264
20 Ukraina Ukraina 5 -5270
  Słowacja Słowacja 5 -5270
22 Bułgaria Bułgaria 3 -5272

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich