Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 06.03.2005, Vikersund K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1082  
2 Balthasar Schneider Austria 795 -287
3 Stefan Thurnbichler Austria 716 -366
4 Thomas Lobben Norwegia 574 -508
5 Manuel Fettner Austria 567 -515
6 Mathias Hafele Austria 561 -521
7 Kalle Keituri Finlandia 540 -542
8 Jon Aaraas Norwegia 521 -561
9 Roland Mueller Austria 512 -570
10 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 508 -574
11 Rok Urbanc Słowenia 501 -581
12 Jan Mazoch Czechy 442 -640
13 Takanobu Okabe Japonia 427 -655
14 Antonin Hajek Czechy 419 -663
15 Bastian Kaltenböck Austria 405 -677
16 Janne Happonen Finlandia 391 -691
17 Christian Bruder Niemcy 380 -702
18 Robert Kranjec Słowenia 375 -707
19 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -712
20 Joonas Ikonen Finlandia 352 -730
21 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -735
22 Seou Choi Korea Pd. 346 -736
23 Primoz Pikl Słowenia 335 -747
24 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -759
25 Martin Koch Austria 312 -770
26 Yusuke Kaneko Japonia 304 -778
27 Jure Bogataj Słowenia 289 -793
28 Christoph Lenz Austria 277 -805
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 269 -813
30 Yukio Sakano Japonia 267 -815
31 Herman Huczkowski Finlandia 264 -818
32 Lauri Hakola Finlandia 260 -822
33 Christian Nagiller Austria 243 -839
34 Risto Jussilainen Finlandia 239 -843
35 Stefan Kaiser Austria 229 -853
36 Stefan Pieper Niemcy 228 -854
37 Mario Kürschner Niemcy 224 -858
38 Kamil Stoch Polska 198 -884
39 Nejc Frank Słowenia 183 -899
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -919
41 Morten Solem Norwegia 156 -926
42 Andreas Wank Niemcy 146 -936
43 Lukas Hlava Czechy 143 -939
44 Ferdinand Bader Niemcy 142 -940
  Jurij Tepes Słowenia 142 -940
46 Emmanuel Chedal Francja 140 -942
47 Daniel Lackner Austria 137 -945
  Jure Radelj Słowenia 137 -945
  Paweł Urbański Polska 137 -945
50 David Lazzaroni Francja 135 -947
51 Erik Simon Niemcy 120 -962
52 Bine Zupan Słowenia 118 -964
53 Olav Magne Dönnem Norwegia 112 -970
  Florian Liegl Austria 112 -970
55 Julian Musiol Niemcy 110 -972
56 Maximilian Mechler Niemcy 102 -980
57 Dimitry Ipatov Rosja 100 -982
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -982
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -982
60 Damjan Fras Słowenia 98 -984
  Rafał Śliż Polska 98 -984
62 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -993
63 Hiroki Yamada Japonia 82 -1000
64 Fumihisa Yumoto Japonia 78 -1004
65 Alessio Bolognani Włochy 75 -1007
66 Masahiko Harada Japonia 74 -1008
67 Ilja Rosliakov Rosja 70 -1012
68 Krystian Długopolski Polska 65 -1017
69 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -1021
70 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -1022
71 Tomisław Tajner Polska 55 -1027
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -1027
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -1027
74 Michael Nagiller Austria 54 -1028
  Hans Petrat Niemcy 54 -1028
76 Martin Cikl Czechy 52 -1030
  Matevz Sparovec Słowenia 52 -1030
78 Damien Maitre Francja 51 -1031
79 Petr Chaadaev Białoruś 50 -1032
80 Gorazd Robnik Słowenia 49 -1033
81 Nicolas Dessum Francja 48 -1034
  Primoz Zupan Słowenia 48 -1034
83 Anze Damjan Słowenia 47 -1035
84 Ildar Fatchullin Rosja 45 -1037
85 Anders Johnson USA 44 -1038
86 Gregory Baxter Kanada 42 -1040
87 Denis Kornilov Rosja 41 -1041
  Vincent Descombes Sevoie Francja 41 -1041
  Bine Norcic Słowenia 41 -1041
90 Kai Bracht Niemcy 40 -1042
91 Isak Grimholm Szwecja 39 -1043
92 Piotr Żyła Polska 37 -1045
93 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -1047
94 Jakob Grimholm Szwecja 34 -1048
95 Frantisek Vaculik Czechy 33 -1049
96 Tommy Schwall USA 31 -1051
97 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -1052
98 Wojciech Skupień Polska 29 -1053
  Daniel Klausmann Niemcy 29 -1053
100 Brian Welch USA 27 -1055
  Mitja Meznar Słowenia 27 -1055
102 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -1056
103 Tomas Kyncl Czechy 25 -1057
  Pavel Karelin Rosja 25 -1057
105 Jan Vacula Czechy 24 -1058
  Primoz Roglic Słowenia 24 -1058
107 Yuta Watase Japonia 22 -1060
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -1060
  Marco Steinauer Szwajcaria 22 -1060
110 Gerald Wambacher Austria 21 -1061
  Zhandong Tian Chiny 21 -1061
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -1061
113 Severin Freund Niemcy 20 -1062
  Sota Okamura Japonia 20 -1062
115 Nico Faller Niemcy 18 -1064
116 Stefan Read Kanada 17 -1065
117 Marcin Bachleda Polska 16 -1066
  Nicolas Fettner Austria 16 -1066
119 Logan Gerber USA 15 -1067
  Wojciech Topór Polska 15 -1067
  Marc Vogel Szwajcaria 15 -1067
122 Borek Sedlak Czechy 14 -1068
  Veli-Matti Lindström Finlandia 14 -1068
124 Yusuke Endo Japonia 13 -1069
  Stefan Hula Polska 13 -1069
126 Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -1070
  Michael Glasder USA 12 -1070
128 Robert Fatchullin Rosja 11 -1071
129 Arthur Pauli Austria 10 -1072
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -1072
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -1072
  Jaka Oblak Słowenia 10 -1072
133 Kyle Kessler USA 8 -1074
  Branko Iskra Słowenia 8 -1074
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -1074
  Jim Denney jr USA 8 -1074
  Hartman Rector USA 8 -1074
  Harri Olli Finlandia 8 -1074
139 Tim Nelson USA 7 -1075
  Guido Landert Szwajcaria 7 -1075
  Remi Santiago Francja 7 -1075
142 Roman Koudelka Czechy 6 -1076
  Florian Knaus Austria 6 -1076
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -1076
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -1076
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -1076
147 Michal Dolezal Czechy 5 -1077
  Andrea Morassi Włochy 5 -1077
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -1077
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -1077
  Michal Psenko Słowacja 5 -1077
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -1077
153 Tom Hilde Norwegia 4 -1078
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -1078
155 Christoph Strickner Austria 3 -1079
  Dominik Bafia Kanada 3 -1079
  Wojciech Tajner Polska 3 -1079
  Trond-Arild Evensen Norwegia 3 -1079
159 Taku Takeuchi Japonia 2 -1080
  Georgi Zharkov Bułgaria 2 -1080
  Michael Nell Kanada 2 -1080
162 Petar Fartunov Bułgaria 1 -1081
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1081
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5275  
2 Finlandia Finlandia 2769 -2506
3 Norwegia Norwegia 2612 -2663
4 Słowenia Słowenia 2484 -2791
5 Japonia Japonia 2188 -3087
6 Niemcy Niemcy 1634 -3641
7 Czechy Czechy 1163 -4112
8 Polska Polska 666 -4609
9 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4642
10 Francja Francja 422 -4853
11 Rosja Rosja 392 -4883
12 Włochy Włochy 235 -5040
13 USA USA 160 -5115
14 Szwajcaria Szwajcaria 112 -5163
15 Szwecja Szwecja 73 -5202
16 Kanada Kanada 64 -5211
17 Białoruś Białoruś 56 -5219
18 Chiny Chiny 21 -5254
19 Kazachstan Kazachstan 11 -5264
20 Ukraina Ukraina 5 -5270
  Słowacja Słowacja 5 -5270
22 Bułgaria Bułgaria 3 -5272

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:35
PŚ Lahti
oficjalny trening K (2)
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti |
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich