Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
05.12.2004 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Balthasar Schneider Austria 92.0 96.0 246.5
2 Jan Mazoch Czechy 91.5 94.0 242.0
3 Andreas Wank Niemcy 90.5 92.5 235.0
4 David Lazzaroni Francja 91.0 92.0 234.5
5 Kazuya Yoshioka Japonia 89.5 92.5 233.5
6 Stefan Thurnbichler Austria 88.5 92.0 229.5
  Jon Aaraas Norwegia 89.5 91.5 229.5
8 Mathias Hafele Austria 88.5 92.5 229.0
9 Takanobu Okabe Japonia 89.5 90.0 228.0
10 Lauri Hakola Finlandia 89.5 90.0 224.5
11 Julian Musiol Niemcy 88.5 90.0 224.0
12 Risto Jussilainen Finlandia 89.5 90.0 223.5
13 Joonas Ikonen Finlandia 88.0 90.5 223.0
14 Yusuke Kaneko Japonia 87.0 90.0 221.0
15 Anders Bardal Norwegia 88.0 89.0 219.0
16 Herman Huczkowski Finlandia 87.5 90.0 218.0
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 85.5 90.0 218.0
18 Martin Koch Austria 88.5 88.5 217.0
19 Ferdinand Bader Niemcy 87.0 87.5 216.0
20 Bine Zupan Słowenia 85.5 90.5 215.5
21 Jure Bogataj Słowenia 86.0 89.0 213.5
  Stefano Chiapolino Włochy 86.5 88.5 213.5
23 Harri Olli Finlandia 85.0 89.5 213.0
24 Yukio Sakano Japonia 84.5 88.5 211.0
25 Petr Chaadaev Białoru¶ 86.0 88.5 210.5
26 Michal Dolezal Czechy 86.5 87.5 209.0
27 Alessio Bolognani Włochy 85.0 87.0 207.5
28 Ryohei Nishimori Japonia 86.0 85.0 207.0
29 Antonin Hajek Czechy 85.0 86.0 203.5
30 Damjan Fras Słowenia 85.5 85.5 203.0
31 Jure Sinkovec Słowenia 85.0 83.0 196.5
32 Krystian Długopolski Polska 84.0   100.0
  Christoph Lenz Austria 84.5   100.0
34 Stefan Pieper Niemcy 84.0   99.5
35 Anders Jacobsen Norwegia 84.0   99.0
  Kamil Stoch Polska 84.5   99.0
37 Radik Zhaparov Kazachstan 84.0   98.5
  Rok Urbanc Słowenia 83.5   98.5
39 Marc Krauspenhaar Niemcy 85.0   98.0
40 Stefan Read Kanada 83.0   97.5
  Bastian Kaltenböck Austria 84.0   97.5
42 Remi Santiago Francja 83.5   96.5
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 83.0   96.5
  Marcin Bachleda Polska 83.0   96.5
45 Damien Maitre Francja 82.5   95.5
46 Lukas Hlava Czechy 82.5   94.5
47 Andrea Morassi Włochy 82.5   94.0
48 Mitja Meznar Słowenia 82.0   93.5
49 Christian Nagiller Austria 82.0   93.0
50 Kalle Keituri Finlandia 80.5   91.5
51 Gregory Baxter Kanada 80.0   90.5
52 Jakob Grimholm Szwecja 80.0   90.0
  Heung Chul Choi Korea Pd. 80.5   90.0
54 Morten Gjesvold Norwegia 79.5   89.0
55 Kimmo Yliriesto Finlandia 79.0   88.5
56 Wojciech Tajner Polska 80.0   88.0
  Pavel Karelin Rosja 79.0   88.0
  Tommy Schwall USA 80.0   88.0
  Roland Mueller Austria 79.5   88.0
60 Michael Nell Kanada 79.0   87.0
61 Eirik Ulimoen Norwegia 78.0   86.0
62 Jonas Nordin Szwecja 78.0   85.0
  Anders Johnson USA 78.5   85.0
64 Evgeni Plekhov Rosja 77.5   84.0
65 Benjamin Bourqui Francja 77.5   83.5
66 Graeme Gorham Kanada 76.5   80.0
67 Ivan Karaulov Kazachstan 76.5   78.0
68 Boy van Baarle Holandia 76.0   76.0
69 Alexey Vostretsov Rosja 76.0   74.0
70 Kazuyoshi Sakurai Japonia 70.5   68.0
71 Oleksandr Lazarovych Ukraina 70.5   67.5
72 Igor Boychuk Ukraina 69.5   66.5
73 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 70.0   64.5
  Ilia Skakun Białoru¶ 69.5   64.5
75 Illimar Paern Estonia 69.0   64.0
  Andrei Balazs Rumunia 69.5   64.0
77 Carl Nordin Szwecja 68.5   62.5
78 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 67.5   61.5
79 Volodymyr Boshchuk Ukraina 69.5   59.5
80 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 65.5   55.5
81 Tomisław Tajner Polska 70.0   55.0
82 Alexey Lepihin Kazachstan 65.0   50.5
83 Sung-Jo Ha Korea Pd. 57.0   34.0
84 Chris Francis USA DSQ DSQ DSQ
85 Robert Fatchullin Rosja DSQ DSQ DSQ
86 Olav Magne Dönnem Norwegia DSQ DSQ DSQ
87 Egert Malts Estonia DSQ DSQ DSQ
88 Brian Welch USA DSQ DSQ DSQ
89 Kristjan Eljand Estonia DSQ DSQ DSQ
90 Sebastian Colloredo Włochy DSQ DSQ DSQ
91 Ivan Sobolev Białoru¶ DSQ DSQ DSQ
92 Alexey Korolev Kazachstan DSQ DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich