Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
23.01.2005 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Balthasar Schneider Austria 138.0 138.0 274.3
2 Florian Liegl Austria 131.0 138.0 264.7
3 Roland Mueller Austria 137.0 129.5 260.7
4 Jussi Hautamäki Finlandia 133.0 133.5 260.2
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 130.0 134.0 256.7
6 Robert Kranjec Słowenia 128.0 133.0 249.3
7 Morten Solem Norwegia 129.5 130.0 247.6
8 Daniel Lackner Austria 127.0 131.5 245.3
9 Denis Kornilov Rosja 128.0 130.5 244.3
10 Janne Happonen Finlandia 127.5 125.5 235.4
11 Jurij Tepes Słowenia 121.0 132.0 233.9
12 Mathias Hafele Austria 125.5 126.0 232.2
13 Jon Aaraas Norwegia 122.5 128.0 231.9
14 Olav Magne Dönnem Norwegia 122.0 129.5 231.2
15 Primoz Pikl Słowenia 123.0 127.5 227.9
16 Jan Mazoch Czechy 126.5 122.0 227.8
17 Rok Urbanc Słowenia 118.5 129.5 225.4
18 Reinhard Schwarzenberger Austria 125.5 122.5 224.4
19 Mitja Meznar Słowenia 124.0 123.5 223.5
20 Kalle Keituri Finlandia 120.0 127.0 222.1
21 Christian Bruder Niemcy 123.5 124.5 221.9
22 Marco Steinauer Szwajcaria 119.5 126.5 220.8
23 Kamil Stoch Polska 122.5 124.0 219.2
24 Sebastian Colloredo Włochy 121.5 122.5 217.2
25 Matevz Sparovec Słowenia 120.5 125.5 215.8
26 Bastian Kaltenböck Austria 118.5 124.5 214.4
27 Anze Damjan Słowenia 120.5 122.5 213.9
28 Lauri Hakola Finlandia 121.0 120.5 212.7
29 Assan Takhtakhunov Kazachstan 121.0 120.5 209.7
30 Julian Musiol Niemcy 121.5 118.5 209.0
31 Stefan Thurnbichler Austria 118.0   99.9
32 Thomas Lobben Norwegia 117.0   99.6
33 Tomasz Pochwała Polska 118.0   99.4
34 Zhandong Tian Chiny 118.5   99.3
  Lukas Hlava Czechy 118.5   99.3
36 Mario Kürschner Niemcy 117.5   99.0
37 Antonin Hajek Czechy 117.5   98.5
38 Stefano Chiapolino Włochy 118.0   97.9
39 Marc Vogel Szwajcaria 116.5   97.2
40 Gorazd Robnik Słowenia 115.5   94.9
41 Alessio Bolognani Włochy 116.0   92.3
42 Stefan Nyffeler Szwajcaria 114.5   90.6
43 Vincent Descombes Sevoie Francja 113.0   90.4
44 Andreas Wank Niemcy 112.0   88.6
45 Damien Maitre Francja 111.5   87.2
46 Stefan Pieper Niemcy 111.5   86.7
47 Martin Cikl Czechy 111.0   85.8
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110.0   84.0
49 Stefan Hula Polska 109.0   82.7
50 Christoph Hoess Szwajcaria 109.0   82.2
51 Ildar Fatchullin Rosja 109.0   80.7
52 Ilja Rosliakov Rosja 108.0   78.9
53 Alexey Silaev Rosja 108.5   78.8
54 Andrea Morassi Włochy 104.0   67.2
55 Paweł Urbański Polska 104.0   65.7
56 Volodymyr Boshchuk Ukraina 99.5   61.6
57 Peter Kostial Słowacja 99.5   59.6
58 Yang Li Chiny 100.0   59.0
59 Andrei Balazs Rumunia 97.5   58.5
60 Boy van Baarle Holandia 95.5   54.9
61 Nikolay Karpenko Kazachstan 97.0   54.1
62 Jianxun Wang Chiny 97.0   51.6
63 Oleksandr Lazarovych Ukraina 83.5   31.3
64 Chengbo Li Chiny 83.0   28.4
65 Petar Fartunov Bułgaria 74.0   8.7
66 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 71.0   7.8

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Studio
LIVE
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie | Kulm
teraz
w TV
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
16:55
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:57
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
19:25
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
19:31
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich