Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 20.02.2005, Westby K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 745  
2 Anders Bardal Norwegia 742 -3
3 Stefan Thurnbichler Austria 554 -191
4 Mathias Hafele Austria 542 -203
5 Roland Mueller Austria 507 -238
6 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -264
7 Kalle Keituri Finlandia 479 -266
8 Thomas Lobben Norwegia 461 -284
9 Manuel Fettner Austria 438 -307
10 Takanobu Okabe Japonia 427 -318
11 Jon Aaraas Norwegia 423 -322
12 Rok Urbanc Słowenia 417 -328
13 Jan Mazoch Czechy 386 -359
14 Robert Kranjec Słowenia 375 -370
15 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -375
16 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -398
17 Seou Choi Korea Pd. 346 -399
18 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -422
19 Antonin Hajek Czechy 319 -426
20 Christian Bruder Niemcy 315 -430
21 Martin Koch Austria 312 -433
22 Primoz Pikl Słowenia 311 -434
23 Joonas Ikonen Finlandia 296 -449
24 Jure Bogataj Słowenia 289 -456
25 Bastian Kaltenböck Austria 286 -459
26 Yukio Sakano Japonia 267 -478
27 Lauri Hakola Finlandia 260 -485
28 Yusuke Kaneko Japonia 254 -491
29 Risto Jussilainen Finlandia 239 -506
30 Herman Huczkowski Finlandia 209 -536
31 Stefan Kaiser Austria 206 -539
32 Kamil Stoch Polska 198 -547
33 Christoph Lenz Austria 196 -549
34 Mario Kürschner Niemcy 192 -553
35 Janne Happonen Finlandia 191 -554
36 Nejc Frank Słowenia 183 -562
37 Christian Nagiller Austria 173 -572
38 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -582
39 Stefan Pieper Niemcy 162 -583
40 Morten Solem Norwegia 156 -589
41 Andreas Wank Niemcy 146 -599
42 Lukas Hlava Czechy 143 -602
43 Jurij Tepes Słowenia 142 -603
44 Emmanuel Chedal Francja 140 -605
45 Daniel Lackner Austria 137 -608
  Paweł Urbański Polska 137 -608
47 David Lazzaroni Francja 135 -610
48 Reinhard Schwarzenberger Austria 129 -616
49 Erik Simon Niemcy 120 -625
50 Florian Liegl Austria 112 -633
51 Jure Radelj Słowenia 105 -640
52 Julian Musiol Niemcy 102 -643
53 Stefano Chiapolino Włochy 100 -645
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -645
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -645
56 Damjan Fras Słowenia 92 -653
57 Bine Zupan Słowenia 90 -655
58 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -656
59 Ferdinand Bader Niemcy 86 -659
60 Hiroki Yamada Japonia 82 -663
61 Alessio Bolognani Włochy 75 -670
  Olav Magne Dönnem Norwegia 75 -670
63 Rafał ¦liż Polska 74 -671
  Masahiko Harada Japonia 74 -671
65 Ilja Rosliakov Rosja 70 -675
66 Krystian Długopolski Polska 65 -680
67 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -684
68 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -685
69 Sebastian Colloredo Włochy 55 -690
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -690
71 Hans Petrat Niemcy 54 -691
72 Matevz Sparovec Słowenia 52 -693
73 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -695
74 Michael Nagiller Austria 49 -696
75 Anze Damjan Słowenia 47 -698
76 Ildar Fatchullin Rosja 45 -700
77 Martin Cikl Czechy 44 -701
  Gorazd Robnik Słowenia 44 -701
79 Tomisław Tajner Polska 43 -702
80 Gregory Baxter Kanada 42 -703
81 Bine Norcic Słowenia 41 -704
  Denis Kornilov Rosja 41 -704
83 Kai Bracht Niemcy 40 -705
84 Isak Grimholm Szwecja 39 -706
85 Damien Maitre Francja 38 -707
86 Piotr Żyła Polska 37 -708
87 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -709
88 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -710
89 Vincent Descombes Sevoie Francja 31 -714
90 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -715
91 Daniel Klausmann Niemcy 29 -716
92 Mitja Meznar Słowenia 27 -718
93 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -719
94 Pavel Karelin Rosja 25 -720
95 Yuta Watase Japonia 22 -723
  Marco Steinauer Szwajcaria 22 -723
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -723
98 Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -724
  Gerald Wambacher Austria 21 -724
  Zhandong Tian Chiny 21 -724
101 Severin Freund Niemcy 20 -725
  Sota Okamura Japonia 20 -725
103 Nico Faller Niemcy 18 -727
  Tomas Kyncl Czechy 18 -727
105 Jakob Grimholm Szwecja 17 -728
  Stefan Read Kanada 17 -728
107 Tommy Schwall USA 16 -729
  Nicolas Fettner Austria 16 -729
  Marcin Bachleda Polska 16 -729
110 Wojciech Topór Polska 15 -730
  Marc Vogel Szwajcaria 15 -730
  Jan Vacula Czechy 15 -730
  Logan Gerber USA 15 -730
114 Brian Welch USA 14 -731
115 Borek Sedlak Czechy 13 -732
  Stefan Hula Polska 13 -732
  Anders Johnson USA 13 -732
  Yusuke Endo Japonia 13 -732
119 Michael Glasder USA 12 -733
  Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -733
121 Frantisek Vaculik Czechy 11 -734
  Robert Fatchullin Rosja 11 -734
123 Arthur Pauli Austria 10 -735
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -735
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -735
  Jaka Oblak Słowenia 10 -735
127 Harri Olli Finlandia 8 -737
  Kyle Kessler USA 8 -737
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -737
  Jim Denney jr USA 8 -737
  Hartman Rector USA 8 -737
132 Guido Landert Szwajcaria 7 -738
  Tim Nelson USA 7 -738
  Remi Santiago Francja 7 -738
  Wojciech Skupień Polska 7 -738
136 Florian Knaus Austria 6 -739
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -739
  Roman Koudelka Czechy 6 -739
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -739
140 Michal Dolezal Czechy 5 -740
  Michal Psenko Słowacja 5 -740
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -740
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -740
  Andrea Morassi Włochy 5 -740
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -740
146 Tom Hilde Norwegia 4 -741
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -741
148 Christoph Strickner Austria 3 -742
  Dominik Bafia Kanada 3 -742
  Wojciech Tajner Polska 3 -742
151 Georgi Zharkov Bułgaria 2 -743
  Taku Takeuchi Japonia 2 -743
153 Petar Fartunov Bułgaria 1 -744
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -744
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4472  
2 Finlandia Finlandia 2383 -2089
3 Słowenia Słowenia 2225 -2247
4 Japonia Japonia 2069 -2403
5 Norwegia Norwegia 2015 -2457
6 Niemcy Niemcy 1305 -3167
7 Czechy Czechy 960 -3512
8 Korea Pd. Korea Pd. 633 -3839
9 Polska Polska 608 -3864
10 Rosja Rosja 392 -4080
11 Francja Francja 351 -4121
12 Włochy Włochy 235 -4237
13 Szwajcaria Szwajcaria 112 -4360
14 USA USA 101 -4371
15 Kanada Kanada 62 -4410
16 Białoru¶ Białoru¶ 56 -4416
  Szwecja Szwecja 56 -4416
18 Chiny Chiny 21 -4451
19 Kazachstan Kazachstan 11 -4461
20 Słowacja Słowacja 5 -4467
  Ukraina Ukraina 5 -4467
22 Bułgaria Bułgaria 3 -4469

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich