Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Titisee-Neustadt Five 2020
17.01.202018:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142kwalifikacje
18.01.202016:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142konkurs ind.
19.01.202015:15Titisee-NeustadtNiemcyHS-142konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia709.9 
2Dawid KubackiPolska704.5-5.4
3Stephan LeyheNiemcy686.4-23.5
4Stefan KraftAustria676.3-33.6
5Karl GeigerNiemcy664.5-45.4
6Johann Andre ForfangNorwegia660.8-49.1
7Constantin SchmidNiemcy660.4-49.5
8Piotr ŻyłaPolska656.9-53.0
9Anze LanisekSłowenia656.1-53.8
10Daniel Andre TandeNorwegia654.9-55.0
11Robert JohanssonNorwegia654.1-55.8
12Marius LindvikNorwegia646.5-63.4
13Yukiya SatoJaponia640.4-69.5
14Timi ZajcSłowenia640.2-69.7
15Peter PrevcSłowenia635.5-74.4
16Daiki ItoJaponia632.2-77.7
17Philipp AschenwaldAustria632.0-77.9
18Gregor SchlierenzauerAustria631.8-78.1
19Daniel HuberAustria630.9-79.0
20Kamil StochPolska618.6-91.3
21Cene PrevcSłowenia614.4-95.5
22Junshiro KobayashiJaponia605.7-104.2
23Domen PrevcSłowenia604.9-105.0
24Keiichi SatoJaponia600.5-109.4
25Simon AmmannSzwajcaria591.0-118.9
26Michael HayboeckAustria571.3-138.6
27Roman KoudelkaCzechy481.4-228.5
28Antti AaltoFinlandia479.6-230.3
29Jan HoerlAustria477.4-232.5
30Mackenzie Boyd-ClowesKanada464.5-245.4
31Vladimir ZografskiBułgaria459.4-250.5
32Evgeniy KlimovRosja452.7-257.2
33Pius PaschkeNiemcy452.5-257.4
34Naoki NakamuraJaponia415.7-294.2
35Andreas Granerud BuskumNorwegia339.7-370.2
36Anders HaareNorwegia328.4-381.5
37Jarkko MaattaFinlandia328.3-381.6
38Sergey TkachenkoKazachstan324.9-385.0
39Aleksander ZniszczołPolska322.0-387.9
40Roman Sergeevich TrofimovRosja314.1-395.8
41Stefan HulaPolska313.2-396.7
42Rok JustinSłowenia309.4-400.5
43Viktor PolasekCzechy303.8-406.1
44Philipp RaimundNiemcy289.1-420.8
45Sabirzhan MuminovKazachstan279.6-430.3
46Kevin BicknerUSA269.5-440.4
47Dmitriy VassilievRosja246.5-463.4
48Heung Chul ChoiKorea Pd.243.3-466.6
49Maciej KotPolska242.9-467.0
50Luca RothNiemcy186.1-523.8
51Seou ChoiKorea Pd.63.2-646.7

Wyniki konkursów
17.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
18.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich