Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
13.03.2021, godz. 12:45
Zakopane HS-140
CoC
Kalendarz zawodów - Titisee-Neustadt Five 2020
17.01.202018:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142kwalifikacje
18.01.202016:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142konkurs ind.
19.01.202015:15Titisee-NeustadtNiemcyHS-142konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia709.9 
2Dawid KubackiPolska704.5-5.4
3Stephan LeyheNiemcy686.4-23.5
4Stefan KraftAustria676.3-33.6
5Karl GeigerNiemcy664.5-45.4
6Johann Andre ForfangNorwegia660.8-49.1
7Constantin SchmidNiemcy660.4-49.5
8Piotr ŻyłaPolska656.9-53.0
9Anze LanisekSłowenia656.1-53.8
10Daniel Andre TandeNorwegia654.9-55.0
11Robert JohanssonNorwegia654.1-55.8
12Marius LindvikNorwegia646.5-63.4
13Yukiya SatoJaponia640.4-69.5
14Timi ZajcSłowenia640.2-69.7
15Peter PrevcSłowenia635.5-74.4
16Daiki ItoJaponia632.2-77.7
17Philipp AschenwaldAustria632.0-77.9
18Gregor SchlierenzauerAustria631.8-78.1
19Daniel HuberAustria630.9-79.0
20Kamil StochPolska618.6-91.3
21Cene PrevcSłowenia614.4-95.5
22Junshiro KobayashiJaponia605.7-104.2
23Domen PrevcSłowenia604.9-105.0
24Keiichi SatoJaponia600.5-109.4
25Simon AmmannSzwajcaria591.0-118.9
26Michael HayboeckAustria571.3-138.6
27Roman KoudelkaCzechy481.4-228.5
28Antti AaltoFinlandia479.6-230.3
29Jan HoerlAustria477.4-232.5
30Mackenzie Boyd-ClowesKanada464.5-245.4
31Vladimir ZografskiBułgaria459.4-250.5
32Evgeniy KlimovRosja452.7-257.2
33Pius PaschkeNiemcy452.5-257.4
34Naoki NakamuraJaponia415.7-294.2
35Andreas Granerud BuskumNorwegia339.7-370.2
36Anders HaareNorwegia328.4-381.5
37Jarkko MaattaFinlandia328.3-381.6
38Sergey TkachenkoKazachstan324.9-385.0
39Aleksander ZniszczołPolska322.0-387.9
40Roman Sergeevich TrofimovRosja314.1-395.8
41Stefan HulaPolska313.2-396.7
42Rok JustinSłowenia309.4-400.5
43Viktor PolasekCzechy303.8-406.1
44Philipp RaimundNiemcy289.1-420.8
45Sabirzhan MuminovKazachstan279.6-430.3
46Kevin BicknerUSA269.5-440.4
47Dmitriy VassilievRosja246.5-463.4
48Heung Chul ChoiKorea Pd.243.3-466.6
49Maciej KotPolska242.9-467.0
50Luca RothNiemcy186.1-523.8
51Seou ChoiKorea Pd.63.2-646.7

Wyniki konkursów
17.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
18.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ursa Bogataj
Najbliższe zawody
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
20 marca 2021 (sobota)
08:30
P¦-k Niżny Tagił
odprawa techniczna
09:45
P¦-k Niżny Tagił
oficjalny trening
11:45
P¦-k Niżny Tagił
kwalifikacje
13:00
P¦-k Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
10:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
14:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
18:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
9.3.2021
06:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
9.3.2021
07:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
10.3.2021
07:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
03:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
04:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Czy jeste¶ zadowolony z występu Polaków na M¦?
tak
nie
sam nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich