Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 709.9  
2 Dawid Kubacki Polska 704.5 -5.4
3 Stephan Leyhe Niemcy 686.4 -23.5
4 Stefan Kraft Austria 676.3 -33.6
5 Karl Geiger Niemcy 664.5 -45.4
6 Johann Andre Forfang Norwegia 660.8 -49.1
7 Constantin Schmid Niemcy 660.4 -49.5
8 Piotr Żyła Polska 656.9 -53.0
9 Anze Lanisek Słowenia 656.1 -53.8
10 Daniel Andre Tande Norwegia 654.9 -55.0
11 Robert Johansson Norwegia 654.1 -55.8
12 Marius Lindvik Norwegia 646.5 -63.4
13 Yukiya Sato Japonia 640.4 -69.5
14 Timi Zajc Słowenia 640.2 -69.7
15 Peter Prevc Słowenia 635.5 -74.4
16 Daiki Ito Japonia 632.2 -77.7
17 Philipp Aschenwald Austria 632.0 -77.9
18 Gregor Schlierenzauer Austria 631.8 -78.1
19 Daniel Huber Austria 630.9 -79.0
20 Kamil Stoch Polska 618.6 -91.3
21 Cene Prevc Słowenia 614.4 -95.5
22 Junshiro Kobayashi Japonia 605.7 -104.2
23 Domen Prevc Słowenia 604.9 -105.0
24 Keiichi Sato Japonia 600.5 -109.4
25 Simon Ammann Szwajcaria 591.0 -118.9
26 Michael Hayboeck Austria 571.3 -138.6
27 Roman Koudelka Czechy 481.4 -228.5
28 Antti Aalto Finlandia 479.6 -230.3
29 Jan Hoerl Austria 477.4 -232.5
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 464.5 -245.4
31 Vladimir Zografski Bułgaria 459.4 -250.5
32 Evgenii Klimov Rosja 452.7 -257.2
33 Pius Paschke Niemcy 452.5 -257.4
34 Naoki Nakamura Japonia 415.7 -294.2
35 Andreas Granerud Buskum Norwegia 339.7 -370.2
36 Anders Haare Norwegia 328.4 -381.5
37 Jarkko Maatta Finlandia 328.3 -381.6
38 Sergey Tkachenko Kazachstan 324.9 -385.0
39 Aleksander Zniszczoł Polska 322.0 -387.9
40 Roman Trofimov Rosja 314.1 -395.8
41 Stefan Hula Polska 313.2 -396.7
42 Rok Justin Słowenia 309.4 -400.5
43 Viktor Polasek Czechy 303.8 -406.1
44 Philipp Raimund Niemcy 289.1 -420.8
45 Sabirzhan Muminov Kazachstan 279.6 -430.3
46 Kevin Bickner USA 269.5 -440.4
47 Dmitriy Vassiliev Rosja 246.5 -463.4
48 Heung Chul Choi Korea Pd. 243.3 -466.6
49 Maciej Kot Polska 242.9 -467.0
50 Luca Roth Niemcy 186.1 -523.8
51 Seou Choi Korea Pd. 63.2 -646.7
Wyniki konkursów
17.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
18.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich