Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
05.03.2005 - Vikersund (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Happonen Finlandia 99.0 96.5 262.0
2 Reinhard Schwarzenberger Austria 96.0 94.5 251.0
3 Anders Bardal Norwegia 94.5 93.5 247.0
4 Antonin Hajek Czechy 93.5 92.0 239.5
5 Thomas Lobben Norwegia 94.0 91.0 238.0
6 Primoz Zupan Słowenia 93.5 91.5 236.0
7 Stefan Thurnbichler Austria 90.5 91.5 233.5
8 Joonas Ikonen Finlandia 92.0 91.5 230.5
9 Bastian Kaltenböck Austria 89.5 93.5 230.0
10 Olav Magne Dönnem Norwegia 91.5 90.0 229.0
11 Ferdinand Bader Niemcy 93.0 88.0 227.0
  Yusuke Kaneko Japonia 92.0 88.5 227.0
  Primoz Roglic Słowenia 91.0 89.0 227.0
14 Jon Aaraas Norwegia 91.0 87.0 224.5
15 Manuel Fettner Austria 91.5 88.5 224.0
  Stefan Kaiser Austria 89.0 90.5 224.0
  Jan Mazoch Czechy 89.0 90.0 224.0
18 Fumihisa Yumoto Japonia 90.0 88.0 223.5
19 Nicolas Dessum Francja 93.0 87.5 222.0
  Mario Kürschner Niemcy 91.5 86.5 222.0
21 Wojciech Skupień Polska 90.5 87.5 221.5
  Tomisław Tajner Polska 89.5 88.5 221.5
23 Martin Cikl Czechy 92.0 84.5 217.0
24 Julian Musiol Niemcy 90.5 84.5 216.0
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 90.5 86.0 216.0
26 Michael Nagiller Austria 89.5 87.0 215.0
27 Rafał Śliż Polska 89.5 85.0 214.0
28 Branko Iskra Słowenia 92.5 83.0 213.5
  Trond-Arild Evensen Norwegia 88.5 85.5 213.5
30 Gorazd Robnik Słowenia 89.5 84.5 212.0
31 Balthasar Schneider Austria 91.5 82.5 209.5
32 Andreas Vilberg Norwegia 91.5 80.5 208.0
33 Hiroki Yamada Japonia 89.0   109.5
  Lukas Hlava Czechy 89.5   109.5
  Christian Nagiller Austria 88.5   109.5
36 Veli-Matti Lindström Finlandia 89.0   109.0
  Damien Maitre Francja 88.5   109.0
38 Olli Pekkala Finlandia 89.0   108.0
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 87.5   107.5
40 Stefan Pieper Niemcy 88.0   107.0
41 Stefan Nyffeler Szwajcaria 87.0   106.0
42 Erik Lycke Solheim Norwegia 87.0   105.5
43 Tomasz Pochwała Polska 86.0   103.5
  Jan-Ottar Andersen Norwegia 86.0   103.5
45 Kim-Arild Tandberg Norwegia 86.5   103.0
46 Terje Hilde Norwegia 85.0   102.5
47 Tommy Egeberg Norwegia 86.0   101.5
48 Haakon Helgesen Norwegia 85.0   101.0
49 Kimmo Yliriesto Finlandia 84.5   98.0
50 Alexey Silaev Rosja 83.5   95.5
51 Boy van Baarle Holandia 83.0   94.0
  Jonas Nordin Szwecja 82.0   94.0
53 Evgeni Plekhov Rosja 81.0   86.5
54 Kaare Haakon Ryen Norwegia 75.5   74.5
55 Alexey Korolev Kazachstan 68.5   61.5
56 Andrey Kolmakov Kazachstan 69.0   59.5
57 Chingiz Nabiev Kazachstan   DSQ DSQ
58 Roman Kuryavskiv Kazachstan   DSQ DSQ
59 Ole-Kristian Ramstad Norwegia   DSQ DSQ
60 Ole-Kristian Stroem Norwegia   DSQ DSQ
61 Stig Hommefoss Norwegia   DSQ DSQ
62 Terje Morka Norwegia   DSQ DSQ
63 Jere Kykkänen Finlandia   DSQ DSQ
64 Ilja Rosliakov Rosja   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich