Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata (K-70)
rok miejsce zawodnik kraj
1925 Johannisbad Willy Dick Czechosłowacja
1926 Lahti Jacob Tullin-Thams Norwegia
1927 Cortina d'Ampezzo Tore Edman Szwecja
1929 Zakopane Sigmund Ruud Norwegia
1930 Oslo Gunnar Andersen Norwegia
1931 Oberhof Birger Ruud Norwegia
1933 Innsbruck Marcel Reymond Szwajcaria
1934 Solleftea Kristian Johansson Norwegia
1935 Wysokie Tatry Birger Ruud Norwegia
1937 Chamonix Birger Ruud Norwegia
1938 Lahti Asbjørn Ruud Norwegia
1939 Zakopane Josef Bradl Austria
1941 Cortina d'Ampezzo P. Vietro Finlandia
1950 Lake Placid Hans Bjørnstad Norwegia
1954 Falun Matti Pietikainen Finlandia
1958 Lahti Juhani Kärkinen Finlandia
1962 Zakopane Toralf Engan Norwegia
1966 Oslo Bjørn Wirkola Norwegia
1970 Wysokie Tatry Gari Napałkow ZSRR
1974 Falun Hans-Georg Aschenbach NRD
1978 Lahti Matthias Buse NRD
1982 Oslo Armin Kogler Austria
1985 Seefeld Jens Weissflog NRD
1987 Oberstdorf Jiri Parma Czechosłowacja
1989 Lahti Jens Weissflog NRD
Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata (K-90)
rok miejsce zawodnik kraj
1962 Zakopane Helmuth Recknagel NRD
1966 Oslo Bjørn Wirkola Norwegia
1970 Wysokie Tatry Gari Napałkow ZSRR
1974 Falun Hans-Georg Aschenbach NRD
1978 Lahti Tapio Räisänen Finlandia
1982 Oslo Matti Nykänen Finlandia
1985 Seefeld Per Bergerud Norwegia
1987 Oberstdorf Andreas Felder Austria
1989 Lahti Jari Puikkonen Finlandia
1991 Val di Fiemme Heinz Kuttin Austria
1993 Falun Masahiko Harada Japonia
1995 Thunder Bay Takanobu Okabe Japonia
1997 Trondheim Janne Ahonen Finlandia
1999 Ramsau Kazuyoshi Funaki Japonia
2001 Lahti Adam Małysz Polska
2003 Val di Fiemme Adam Małysz Polska
2005 Oberstdorf Rok Benkovic Słowenia
2007 Sapporo Adam Małysz Polska
2009 Liberec Wolfgang Loitzl Austria
2011 Oslo Thomas Morgenstern Austria
2013 Val di Fiemme Anders Bardal Norwegia
2015 Falun Rune Velta Norwegia
2017 Lahti Stefan Kraft Austria
2019 Seefeld Dawid Kubacki Polska
Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata (K-120)
rok miejsce zawodnik kraj
1991 Val di Fiemme Franci Petek Jugosławia
1993 Falun Espen Bredesen Norwegia
1995 Thunder Bay Tommy Ingebrigtsen Norwegia
1997 Trondheim Masahiko Harada Japonia
1999 Ramsau Martin Schmitt Niemcy
2001 Lahti Martin Schmitt Niemcy
2003 Val di Fiemme Adam Małysz Polska
2005 Oberstdorf Janne Ahonen Finlandia
2007 Sapporo Simon Ammann Szwajcaria
2009 Liberec Andreas Küttel Szwajcaria
2011 Oslo Gregor Schlierenzauer Austria
2013 Val di Fiemme Kamil Stoch Polska
2015 Falun Severin Freund Niemcy
2017 Lahti Stefan Kraft Austria
2019 Seefeld Markus Eisenbichler Niemcy
Zwyciężczynie mistrzostw ¶wiata (K-90)
rok miejsce zawodniczka kraj
2009 Liberec Lindsey Van USA
2011 Oslo Daniela Iraschko Austria
2013 Val di Fiemme Sarah Hendrickson USA
2015 Falun Carina Vogt Niemcy
2017 Lahti Carina Vogt Niemcy
2017 Seefeld Maren Lundby Norwegia
Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata w drużynie
rok miejsce skocznia kraj
1982 Oslo K-90 Norwegia Norwegia
1985 Seefeld K-90 Finlandia Finlandia
1987 Oberstdorf K-90 Finlandia Finlandia
1989 Lahti K-90 Finlandia Finlandia
1991 Val di Fiemme K-90 Austria Austria
1993 Falun K-90 Norwegia Norwegia
1995 Thunder Bay K-90 Finlandia Finlandia
1997 Trondheim K-90 Finlandia Finlandia
1999 Ramsau K-120 Niemcy Niemcy
2001 Lahti K-90 Austria Austria
2001 Lahti K-120 Niemcy Niemcy
2003 Val di Fiemme K-120 Finlandia Finlandia
2005 Oberstdorf K-90 Austria Austria
2005 Oberstdorf K-120 Austria Austria
2007 Sapporo K-120 Austria Austria
2009 Liberec K-120 Austria Austria
2011 Oslo K-95 Austria Austria
2011 Oslo K-120 Austria Austria
2013 Val di Fiemme K-120 Austria Austria
2015 Falun K-120 Norwegia Norwegia
2017 Lahti K-116 Polska Polska
2019 Seefeld K-120 Niemcy Niemcy
Zwycięzcy mistrzostw ¶wiata w drużynach mieszanych
rok miejsce skocznia kraj
2013 Val di Fiemme K-95 Japonia Japonia
2015 Falun K-90 Niemcy Niemcy
2017 Lahti K-90 Niemcy Niemcy
2019 Seefeld K-99 Niemcy Niemcy
Zwyciężczynie mistrzostw ¶wiata w drużynie
rok miejsce skocznia kraj
2019 Seefeld K-99 Niemcy Niemcy
opis należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich