Zaloguj si
Kalendarz zawod闚
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
pa寮ziernik 2020
Najbli窺ze zawody
21.11.2020, godz. 16:00
Wis豉 HS-134
P dru.
安iatowa Lista Rankingowa (WRL - World Ranking List) to zestawienie punkt闚 zdobytych przez wszystkich zawodnik闚 w ci庵u ostatniego roku w konkursach Pucharu 安iata i Letniej Grand Prix (np. od pocz徠ku lipca poprzedniego roku do ko鎍a czerwca kolejnego).

Podstaw rankingu s tzw. periody, czyli siedem nast瘼uj帷ych po sobie okres闚 (dwa letnie i pi耩 zimowych), na kt鏎e podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s punkty pozyskane w ci庵u ostatnich siedmiu period闚 - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s ju uwzgl璠niane (ale z trzeciego jeszcze tak).

安iatowa Lista Rankingowa s逝篡 do okre郵ania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodnik闚, jak mo瞠 wystawi reprezentacja danego kraju w indywidualnych konkursach Pucharu 安iata lub Letniej Grand Prix w kolejnym periodzie.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zako鎍zeniu ka盥ego periodu, jednak poni窺ze zestawienie pozwala zapozna si z bie膨c sytuacj ju wcze郾iej - dlatego je瞠li dany period jeszcze trwa, nale篡 ten ranking traktowa jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog jeszcze nast徙i zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2020/2021
(nieoficjalny - z powodu pandemii COVID-19 nie doliczono punkt闚 za I i II period)
poka kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     nast瘼ny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Stefan Kraft Austria 40 369 170 524 550 46 0 1699
2 Karl Geiger Niemcy 40 347 272 381 495 24 0 1559
3 Dawid Kubacki Polska 145 144 300 480 207 38 200 1514
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 261 440 204 263 192 79 0 1439
5 Kamil Stoch Polska 26 275 60 278 282 136 160 1217
6 Marius Lindvik Norwegia 104 183 286 138 227 72 0 1010
7 Stephan Leyhe Niemcy 21 87 93 330 318 89 0 938
8 Peter Prevc S這wenia 37 217 106 184 137 145 39 865
9 Piotr 砰豉 Polska 120 88 87 221 208 13 120 857
10 Philipp Aschenwald Austria 80 272 92 79 123 56 69 771
11 Yukiya Sato Japonia 190 178 62 223 56 40 0 749
12 Daniel Andre Tande Norwegia 0 273 101 142 179 26 0 721
13 Anze Lanisek S這wenia 129 206 48 155 102 32 32 704
14 Timi Zajc S這wenia 32 98 31 143 203 69 50 626
15 Johann Andre Forfang Norwegia 0 151 105 163 150 10 0 579
16 Robert Johansson Norwegia 53 144 79 91 124 65 0 556
17 Constantin Schmid Niemcy 0 79 63 169 180 39 0 530
18 Daniel Huber Austria 0 162 62 106 74 13 32 449
19 Gregor Schlierenzauer Austria 61 107 54 59 97 39 15 432
20 Pius Paschke Niemcy 30 101 36 100 82 34 0 383
21 Michael Hayboeck Austria 32 43 41 90 159 17 0 382
22 Domen Prevc S這wenia 14 65 98 120 78 0 0 375
23 Daiki Ito Japonia 85 79 103 71 16 16 0 370
24 Killian Peier Szwajcaria 59 153 46 10 25 3 67 363
25 Markus Eisenbichler Niemcy 7 32 72 27 93 80 0 311
26 Keiichi Sato Japonia 143 12 10 60 17 10 0 252
27 Roman Koudelka Czechy 30 5 60 128 27 0 0 250
28 Junshiro Kobayashi Japonia 84 47 19 32 53 11 0 246
29 Robin Pedersen Norwegia 50 58 0 19 33 71 12 243
30 Jan Hoerl Austria 0 162 18 28 2 0 21 231
31 Ziga Jelar S這wenia 12 0 0 0 109 91 13 225
32 Evgeniy Klimov Rosja 66 15 18 43 21 43 0 206
33 Simon Ammann Szwajcaria 52 43 22 10 6 0 49 182
34 Antti Aalto Finlandia 32 8 7 19 85 14 0 165
35 Naoki Nakamura Japonia 76 35 3 1 0 0 0 115
36 Maciej Kot Polska 63 30 3 4 0 3 11 114
37 Cene Prevc S這wenia 0 0 9 57 46 0 0 112
38 Klemens Mura鎥a Polska 59 4 0 0 4 0 42 109
39 Thomas Aasen Markeng Norwegia 24 80 0 0 0 0 0 104
  Jakub Wolny Polska 43 22 0 0 36 0 3 104
41 Pawe W御ek Polska 68 0 0 0 0 0 31 99
42 Rok Justin S這wenia 0 24 0 13 15 0 42 94
43 Stefan Hula Polska 5 27 1 3 0 0 52 88
44 Tomasz Pilch Polska 0 0 0 0 0 0 86 86
45 Viktor Polasek Czechy 44 4 0 11 0 0 24 83
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 11 0 1 6 0 65 83
47 Taku Takeuchi Japonia 43 15 1 11 1 0 0 71
48 Anze Semenic S這wenia 0 1 0 0 48 11 0 60
49 Richard Freitag Niemcy 22 37 0 0 0 0 0 59
50 Vladimir Zografski Bu貪aria 0 5 0 15 28 0 9 57
  Stefan Huber Austria 0 0 7 0 50 0 0 57
52 Moritz Baer Niemcy 0 22 2 0 0 0 31 55
53 Aleksander Zniszczo Polska 34 0 0 0 18 0 0 52
54 Kevin Bickner USA 35 9 5 0 0 0 0 49
55 Cestmir Kozisek Czechy 21 0 0 0 0 0 26 47
56 Halvor Egner Granerud Norwegia 38 0 0 0 8 0 0 46
57 Yuken Iwasa Japonia 31 9 0 5 0 0 0 45
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 5 0 0 0 0 0 40 45
59 Andreas Granerud Buskum Norwegia 37 0 0 6 0 0 0 43
60 David Haagen Austria 0 0 0 0 0 0 40 40
61 Joakim Aune Norwegia 35 0 0 0 0 0 0 35
  Anders Haare Norwegia 0 0 1 8 23 3 0 35
63 Tilen Bartol S這wenia 31 3 0 0 0 0 0 34
  Andrzej St瘯a豉 Polska 32 0 0 0 0 0 2 34
65 Jernej Damjan S這wenia 29 0 0 0 0 0 0 29
66 Mikhail Nazarov Rosja 26 0 0 0 0 0 0 26
67 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 3 14 0 3 3 0 0 23
68 Jurij Tepes S這wenia 0 0 0 0 21 0 0 21
69 Jan Bombek S這wenia 0 0 0 0 0 0 16 16
  Martin Hamann Niemcy 0 0 0 0 0 0 16 16
71 Vojtech Stursa Czechy 5 0 0 0 0 0 9 14
  Clemens Aigner Austria 9 0 5 0 0 0 0 14
73 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 7 0 2 0 4 0 13
  Dominik Peter Szwajcaria 3 7 0 0 3 0 0 13
75 Andreas Schuler Szwajcaria 0 5 0 0 0 0 7 12
  Niko Kytosaho Finlandia 2 10 0 0 0 0 0 12
77 Artti Aigro Estonia 0 0 0 6 5 0 0 11
78 Kenshiro Ito Japonia 9 0 0 0 0 0 0 9
  Marco Woergoetter Austria 0 0 0 9 0 0 0 9
80 Luca Roth Niemcy 0 0 4 4 0 0 0 8
81 Clemens Leitner Austria 0 0 6 0 0 0 0 6
  David Siegel Niemcy 0 0 0 0 0 0 6 6
83 Eetu Nousiainen Finlandia 5 0 0 0 0 0 0 5
  Dmitriy Vassiliev Rosja 0 5 0 0 0 0 0 5
85 Yumu Harada Japonia 4 0 0 0 0 0 0 4
86 Seou Choi Korea Pd. 3 0 0 0 0 0 0 3
  Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 0 3 0 0 3
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 3 0 0 0 0 0 3
  Sondre Ringen Norwegia 0 3 0 0 0 0 0 3
90 Severin Freund Niemcy 0 0 0 0 2 0 0 2
  Casey Larson USA 2 0 0 0 0 0 0 2
  Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 0 2 0 0 2
93 Peter Resinger Austria 0 0 0 0 0 0 1 1
  Claudio Moerth Austria 1 0 0 0 0 0 0 1
« poprzedni period     nast瘼ny period »
« powr鏒 do strony g堯wnej
Najbli窺ze zawody
20 listopada 2020 (pi徠ek)
12:00
P Wis豉
odprawa techniczna
15:45
P Wis豉
oficjalny trening
18:00
P Wis豉
kwalifikacje
21 listopada 2020 (sobota)
15:00
P Wis豉
seria pr鏏na
16:00
P Wis豉
konkurs dru.
22 listopada 2020 (niedziela)
15:00
P Wis豉
seria pr鏏na
16:00
P Wis豉
konkurs ind.
27 listopada 2020 (pi徠ek)
12:00
P Ruka
odprawa techniczna
14:30
P Ruka
oficjalny trening
16:45
P Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skok闚
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl康aj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skok闚 narciarskich
Reklama
krzes豉 biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniak闚 prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skok闚 narciarskich.
Sonda
Kto by bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr 砰豉
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plik闚 cookies w celu umo磧iwienia pe軟ego korzystania z funkcjonalno軼i serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obs逝g cookies mo瞠sz wy陰czy w ustawieniach Twojej przegl康arki internetowej.
Korzystaj帷 z serwisu wyra瘸sz zgod na u篡wanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl康arki.
Administratorem danych osobowych, udost瘼nionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Pawe Stawowczyk. Dane osobowe b璠 przetwarzane wy陰cznie w celu identyfikacji u篡tkownik闚 pisz帷ych komentarze, w celu obs逝gi konkurs闚, w celu wysy趾i wiadomo軼i drog mailow itp. i nie b璠 w 瘸den inny spos鏏 archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na sta貫 »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich