Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
06.02.2005 - Braunlage (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lobben Norwegia 96.5 98.5 261.0
2 Seou Choi Korea Pd. 97.5 97.0 260.0
3 Rok Urbanc Słowenia 95.5 96.0 259.5
4 Robert Kranjec Słowenia 94.5 97.5 258.0
5 Primoz Pikl Słowenia 95.5 96.5 253.5
6 Stefan Kaiser Austria 95.5 94.0 250.5
  Stefan Thurnbichler Austria 94.5 96.0 250.5
8 Manuel Fettner Austria 95.5 93.5 250.0
9 Jon Aaraas Norwegia 95.5 94.5 249.5
10 Bastian Kaltenböck Austria 93.0 94.5 245.0
11 Jure Radelj Słowenia 93.5 94.0 244.5
12 Damjan Fras Słowenia 94.5 93.5 244.0
  Lukas Hlava Czechy 93.0 93.0 244.0
14 Bine Norcic Słowenia 93.5 94.5 243.5
15 Rafał Śliż Polska 92.0 94.5 241.0
16 Mario Kürschner Niemcy 94.5 91.0 240.0
17 Julian Musiol Niemcy 95.5 89.5 239.5
18 Martin Cikl Czechy 90.0 94.0 237.5
19 Hans Christen Pettersen Norwegia 91.0 92.5 236.0
20 Ilja Rosliakov Rosja 93.5 89.5 235.5
21 Hans Petrat Niemcy 92.5 90.5 235.0
  Christian Nagiller Austria 91.5 92.5 235.0
23 Mathias Hafele Austria 89.0 93.0 234.0
24 Daniel Klausmann Niemcy 90.5 92.5 232.0
25 Erik Lycke Solheim Norwegia 91.5 89.5 230.0
26 Tomisław Tajner Polska 89.5 91.0 228.5
27 Christoph Lenz Austria 88.0 91.5 227.0
28 Christoph Strickner Austria 90.5 89.5 225.0
29 Zhandong Tian Chiny 87.5 90.5 224.0
30 Stefan Read Kanada 91.0 86.0 222.0
31 Piotr Żyła Polska 93.0 90.5 210.5
32 Gregory Baxter Kanada 86.0   104.5
  Alexey Silaev Rosja 86.5   104.5
34 Chil-Ku Kang Korea Pd. 86.5   104.0
35 Assan Takhtakhunov Kazachstan 86.0   103.0
36 Jaka Oblak Słowenia 85.0   102.5
37 Lukas Kuban Czechy 84.5   101.0
38 Jiri Mazoch Czechy 84.5   100.5
39 Nikolay Karpenko Kazachstan 84.0   99.0
  Andrei Balazs Rumunia 84.5   99.0
41 Dominik Bafia Kanada 83.5   98.0
42 Volodymyr Boshchuk Ukraina 83.5   97.5
43 Petar Fartunov Bułgaria 83.0   95.5
  Wojciech Topór Polska 83.5   95.5
45 Graeme Gorham Kanada 82.0   95.0
46 Yang Li Chiny 81.0   94.0
47 Luka Bardorfer Słowenia 79.5   88.5
48 Jianxun Wang Chiny 77.5   83.0
  Meinrad Hofmeier Niemcy 78.5   83.0
50 Chengbo Li Chiny 74.5   77.5
51 Oleksandr Lazarovych Ukraina 74.5   77.0
52 Ciprian Ionita Rumunia 70.0   67.0
  Andrei-Iancu Tambaloiu Rumunia 70.0   67.0
54 Mihai Damian Rumunia 64.0   45.0
55 Pavel Karelin Rosja DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich