Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 648.6  
2 Thomas Morgenstern Austria 633.7 -14.9
3 Daiki Ito Japonia 632.5 -16.1
4 Kalle Keituri Finlandia 599.2 -49.4
5 Simon Ammann Szwajcaria 592.8 -55.8
6 David Zauner Austria 592.1 -56.5
7 Tom Hilde Norwegia 589.3 -59.3
8 Dawid Kubacki Polska 587.3 -61.3
9 Taku Takeuchi Japonia 575.4 -73.2
10 Severin Freund Niemcy 572.7 -75.9
11 Michael Neumayer Niemcy 571.9 -76.7
12 Stefan Hula Polska 558.3 -90.3
13 Pavel Karelin Rosja 557.4 -91.2
14 Shohei Tochimoto Japonia 553.2 -95.4
  Matti Hautamäki Finlandia 553.2 -95.4
16 Peter Prevc Słowenia 545.0 -103.6
17 Lukas Hlava Czechy 544.8 -103.8
18 Andreas Strolz Austria 523.7 -124.9
19 Lukas Mueller Austria 512.6 -136.0
20 Vladimir Zografski Bułgaria 465.0 -183.6
21 Maciej Kot Polska 456.1 -192.5
22 Denis Kornilov Rosja 444.1 -204.5
23 Jan Matura Czechy 432.7 -215.9
24 Fumihisa Yumoto Japonia 432.5 -216.1
25 Harri Olli Finlandia 425.3 -223.3
26 David Unterberger Austria 422.5 -226.1
27 Krzysztof Miętus Polska 419.7 -228.9
28 Borek Sedlak Czechy 419.5 -229.1
29 Primoz Pikl Słowenia 410.8 -237.8
30 Nikolay Karpenko Kazachstan 409.5 -239.1
31 Noriaki Kasai Japonia 401.1 -247.5
32 Emmanuel Chedal Francja 323.9 -324.7
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 318.0 -330.6
34 Jurij Tepes Słowenia 316.9 -331.7
35 Vincent Descombes Sevoie Francja 314.5 -334.1
36 Kazuyoshi Funaki Japonia 307.4 -341.2
37 Mitja Meznar Słowenia 302.9 -345.7
38 Andreas Wank Niemcy 293.5 -355.1
39 Robert Kranjec Słowenia 286.1 -362.5
40 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 284.3 -364.3
41 Georg Späth Niemcy 282.7 -365.9
42 Michael Uhrmann Niemcy 238.8 -409.8
43 Anders Jacobsen Norwegia 227.6 -421.0
44 Radik Zhaparov Kazachstan 226.3 -422.3
45 Johan Remen Evensen Norwegia 219.4 -429.2
46 Pascal Bodmer Niemcy 213.3 -435.3
47 Anders Bardal Norwegia 197.1 -451.5
48 Andrea Morassi Włochy 196.9 -451.7
49 Olli Muotka Finlandia 196.1 -452.5
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 193.9 -454.7
51 Roman Koudelka Czechy 189.9 -458.7
52 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 188.3 -460.3
53 Sebastian Colloredo Włochy 187.0 -461.6
54 Jernej Damjan Słowenia 179.2 -469.4
55 Andreas Küttel Szwajcaria 148.8 -499.8
56 Andreas Stjernen Norwegia 112.1 -536.5
57 Kai Kovaljeff Finlandia 111.9 -536.7
58 Martin Schmitt Niemcy 108.9 -539.7
59 Dimitry Ipatov Rosja 108.3 -540.3
60 Janne Ahonen Finlandia 106.4 -542.2
61 Volodymyr Boshchuk Ukraina 97.7 -550.9
62 Diego Dellasega Włochy 72.1 -576.5
63 Tomas Zmoray Słowacja 62.4 -586.2
Wyniki konkursów
08.08.2010 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.08.2010 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
15.08.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2010

Grand Prix Czterech Narodów 2010

Kalendarium
Janne Happonen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Tobias Lugert (1993)
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich