Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 648.6  
2 Thomas Morgenstern Austria 633.7 -14.9
3 Daiki Ito Japonia 632.5 -16.1
4 Kalle Keituri Finlandia 599.2 -49.4
5 Simon Ammann Szwajcaria 592.8 -55.8
6 David Zauner Austria 592.1 -56.5
7 Tom Hilde Norwegia 589.3 -59.3
8 Dawid Kubacki Polska 587.3 -61.3
9 Taku Takeuchi Japonia 575.4 -73.2
10 Severin Freund Niemcy 572.7 -75.9
11 Michael Neumayer Niemcy 571.9 -76.7
12 Stefan Hula Polska 558.3 -90.3
13 Pavel Karelin Rosja 557.4 -91.2
14 Shohei Tochimoto Japonia 553.2 -95.4
  Matti Hautamäki Finlandia 553.2 -95.4
16 Peter Prevc Słowenia 545.0 -103.6
17 Lukas Hlava Czechy 544.8 -103.8
18 Andreas Strolz Austria 523.7 -124.9
19 Lukas Mueller Austria 512.6 -136.0
20 Vladimir Zografski Bułgaria 465.0 -183.6
21 Maciej Kot Polska 456.1 -192.5
22 Denis Kornilov Rosja 444.1 -204.5
23 Jan Matura Czechy 432.7 -215.9
24 Fumihisa Yumoto Japonia 432.5 -216.1
25 Harri Olli Finlandia 425.3 -223.3
26 David Unterberger Austria 422.5 -226.1
27 Krzysztof Miętus Polska 419.7 -228.9
28 Borek Sedlak Czechy 419.5 -229.1
29 Primoz Pikl Słowenia 410.8 -237.8
30 Nikolay Karpenko Kazachstan 409.5 -239.1
31 Noriaki Kasai Japonia 401.1 -247.5
32 Emmanuel Chedal Francja 323.9 -324.7
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 318.0 -330.6
34 Jurij Tepes Słowenia 316.9 -331.7
35 Vincent Descombes Sevoie Francja 314.5 -334.1
36 Kazuyoshi Funaki Japonia 307.4 -341.2
37 Mitja Meznar Słowenia 302.9 -345.7
38 Andreas Wank Niemcy 293.5 -355.1
39 Robert Kranjec Słowenia 286.1 -362.5
40 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 284.3 -364.3
41 Georg Späth Niemcy 282.7 -365.9
42 Michael Uhrmann Niemcy 238.8 -409.8
43 Anders Jacobsen Norwegia 227.6 -421.0
44 Radik Zhaparov Kazachstan 226.3 -422.3
45 Johan Remen Evensen Norwegia 219.4 -429.2
46 Pascal Bodmer Niemcy 213.3 -435.3
47 Anders Bardal Norwegia 197.1 -451.5
48 Andrea Morassi Włochy 196.9 -451.7
49 Olli Muotka Finlandia 196.1 -452.5
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 193.9 -454.7
51 Roman Koudelka Czechy 189.9 -458.7
52 Roman Trofimov Rosja 188.3 -460.3
53 Sebastian Colloredo Włochy 187.0 -461.6
54 Jernej Damjan Słowenia 179.2 -469.4
55 Andreas Küttel Szwajcaria 148.8 -499.8
56 Andreas Stjernen Norwegia 112.1 -536.5
57 Kai Kovaljeff Finlandia 111.9 -536.7
58 Martin Schmitt Niemcy 108.9 -539.7
59 Dimitry Ipatov Rosja 108.3 -540.3
60 Janne Ahonen Finlandia 106.4 -542.2
61 Volodymyr Boshchuk Ukraina 97.7 -550.9
62 Diego Dellasega Włochy 72.1 -576.5
63 Tomas Zmoray Słowacja 62.4 -586.2
Wyniki konkursów
08.08.2010 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.08.2010 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
15.08.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2010

Grand Prix Czterech Narodów 2010

Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami | Lake Placid
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich