Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Mistrzowie olimpijscy (skocznia normalna)
rok miejsce zawodnik kraj
1924 Chamonix Jacob Tullin Thams Norwegia
1928 Sankt Moritz Alf Andersen Norwegia
1932 Lake Placid Birger Ruud Norwegia
1936 Garmisch-Partenkirchen Birger Ruud Norwegia
1948 Sankt Moritz Petter Hugsted Norwegia
1952 Oslo Arnfinn Bergmann Norwegia
1956 Cortina d'Ampezzo Antti Hyvarinen Finlandia
1960 Squaw Valley Helmuth Recknagel NRD
1964 Innsbruck Veikko Kankkonen Finlandia
1968 Grenoble Jiri Raska Czechosłowacja
1972 Sapporo Yukio Kasaya Japonia
1976 Innsbruck Hans-Georg Aschenbach NRD
1980 Lake Placid Toni Innauer Austria
1984 Sarajewo Jens Weissflog NRD
1988 Calgary Matti Nykänen Finlandia
1992 Albertville Ernst Vettori Austria
1994 Lillehammer Espen Bredesen Norwegia
1998 Nagano Jani Soininen Finlandia
2002 Salt Lake City Simon Ammann Szwajcaria
2006 Turyn Lars Bystoel Norwegia
2010 Vancouver Simon Ammann Szwajcaria
2014 Soczi Kamil Stoch Polska
2018 Pjongczang Andreas Wellinger Niemcy
Mistrzowie olimpijscy (skocznia duża)
rok miejsce zawodnik kraj
1964 Innsbruck Toralf Engan Norwegia
1968 Grenoble Władimir Biełousow ZSRR
1972 Sapporo Wojciech Fortuna Polska
1976 Innsbruck Karl Schnabl Austria
1980 Lake Placid Jouko Törmanen Finlandia
1984 Sarajewo Matti Nykänen Finlandia
1988 Calgary Matti Nykänen Finlandia
1992 Albertville Toni Nieminen Finlandia
1994 Lillehammer Jens Weissflog Niemcy
1998 Nagano Kazuyoshi Funaki Japonia
2002 Salt Lake City Simon Ammann Szwajcaria
2006 Turyn Thomas Morgenstern Austria
2010 Vancouver Simon Ammann Szwajcaria
2014 Soczi Kamil Stoch Polska
2018 Pjongczang Kamil Stoch Polska
Mistrzynie olimpijskie
rok miejsce zawodniczka kraj
2014 Soczi Carina Vogt Niemcy
2018 Pjongczang Maren Lundby Norwegia
Mistrzowie olimpijscy w drużynie
rok miejsce kraj
1988 Calgary Finlandia Finlandia
1992 Albertville Finlandia Finlandia
1994 Lillehammer Niemcy Niemcy
1998 Nagano Japonia Japonia
2002 Salt Lake City Niemcy Niemcy
2006 Turyn Austria Austria
2010 Vancouver Austria Austria
2014 Soczi Niemcy Niemcy
2018 Pjongczang Norwegia Norwegia
opis należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich