Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 26.02.2005, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 842  
2 Balthasar Schneider Austria 777 -65
3 Stefan Thurnbichler Austria 634 -208
4 Mathias Hafele Austria 549 -293
5 Roland Mueller Austria 512 -330
6 Kalle Keituri Finlandia 508 -334
7 Manuel Fettner Austria 488 -354
8 Thomas Lobben Norwegia 487 -355
9 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -361
10 Jon Aaraas Norwegia 443 -399
11 Rok Urbanc Słowenia 441 -401
12 Takanobu Okabe Japonia 427 -415
13 Jan Mazoch Czechy 386 -456
14 Robert Kranjec Słowenia 375 -467
15 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -472
16 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -495
17 Seou Choi Korea Pd. 346 -496
18 Christian Bruder Niemcy 330 -512
19 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -519
20 Bastian Kaltenböck Austria 322 -520
  Primoz Pikl Słowenia 322 -520
22 Antonin Hajek Czechy 319 -523
23 Martin Koch Austria 312 -530
24 Joonas Ikonen Finlandia 296 -546
25 Jure Bogataj Słowenia 289 -553
26 Yukio Sakano Japonia 267 -575
27 Lauri Hakola Finlandia 260 -582
28 Yusuke Kaneko Japonia 254 -588
29 Herman Huczkowski Finlandia 249 -593
30 Christoph Lenz Austria 241 -601
31 Risto Jussilainen Finlandia 239 -603
32 Christian Nagiller Austria 233 -609
33 Stefan Kaiser Austria 206 -636
34 Kamil Stoch Polska 198 -644
35 Mario Kürschner Niemcy 192 -650
36 Janne Happonen Finlandia 191 -651
37 Nejc Frank Słowenia 183 -659
38 Stefan Pieper Niemcy 180 -662
39 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -679
40 Morten Solem Norwegia 156 -686
41 Andreas Wank Niemcy 146 -696
42 Lukas Hlava Czechy 143 -699
43 Jurij Tepes Słowenia 142 -700
44 Emmanuel Chedal Francja 140 -702
45 Daniel Lackner Austria 137 -705
  Paweł Urbański Polska 137 -705
47 David Lazzaroni Francja 135 -707
48 Reinhard Schwarzenberger Austria 129 -713
49 Jure Radelj Słowenia 121 -721
50 Erik Simon Niemcy 120 -722
51 Florian Liegl Austria 112 -730
52 Julian Musiol Niemcy 102 -740
53 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -742
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -742
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -742
56 Bine Zupan Słowenia 98 -744
57 Damjan Fras Słowenia 94 -748
58 Ferdinand Bader Niemcy 92 -750
59 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -753
60 Hiroki Yamada Japonia 82 -760
61 Alessio Bolognani Włochy 75 -767
  Olav Magne Dönnem Norwegia 75 -767
63 Rafał ¦liż Polska 74 -768
  Masahiko Harada Japonia 74 -768
65 Ilja Rosliakov Rosja 70 -772
66 Krystian Długopolski Polska 65 -777
67 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -781
68 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -782
69 Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -787
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -787
71 Hans Petrat Niemcy 54 -788
72 Matevz Sparovec Słowenia 52 -790
73 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -792
74 Michael Nagiller Austria 49 -793
75 Damien Maitre Francja 48 -794
76 Anze Damjan Słowenia 47 -795
77 Ildar Fatchullin Rosja 45 -797
78 Gorazd Robnik Słowenia 44 -798
  Martin Cikl Czechy 44 -798
80 Tomisław Tajner Polska 43 -799
81 Gregory Baxter Kanada 42 -800
82 Bine Norcic Słowenia 41 -801
  Denis Kornilov Rosja 41 -801
84 Kai Bracht Niemcy 40 -802
85 Isak Grimholm Szwecja 39 -803
86 Piotr Żyła Polska 37 -805
87 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -806
88 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -807
89 Vincent Descombes Sevoie Francja 34 -808
90 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -812
91 Daniel Klausmann Niemcy 29 -813
  Jakob Grimholm Szwecja 29 -813
93 Brian Welch USA 27 -815
  Mitja Meznar Słowenia 27 -815
95 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -816
96 Frantisek Vaculik Czechy 25 -817
  Pavel Karelin Rosja 25 -817
98 Maximilian Mechler Niemcy 22 -820
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -820
  Yuta Watase Japonia 22 -820
  Marco Steinauer Szwajcaria 22 -820
  Anders Johnson USA 22 -820
103 Gerald Wambacher Austria 21 -821
  Zhandong Tian Chiny 21 -821
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -821
106 Sota Okamura Japonia 20 -822
  Tommy Schwall USA 20 -822
  Severin Freund Niemcy 20 -822
109 Tomas Kyncl Czechy 19 -823
110 Nico Faller Niemcy 18 -824
111 Stefan Read Kanada 17 -825
112 Nicolas Fettner Austria 16 -826
  Marcin Bachleda Polska 16 -826
114 Logan Gerber USA 15 -827
  Wojciech Topór Polska 15 -827
  Jan Vacula Czechy 15 -827
  Marc Vogel Szwajcaria 15 -827
118 Yusuke Endo Japonia 13 -829
  Borek Sedlak Czechy 13 -829
  Stefan Hula Polska 13 -829
121 Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -830
  Michael Glasder USA 12 -830
123 Robert Fatchullin Rosja 11 -831
124 Arthur Pauli Austria 10 -832
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -832
  Jaka Oblak Słowenia 10 -832
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -832
128 Jim Denney jr USA 8 -834
  Hartman Rector USA 8 -834
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -834
  Kyle Kessler USA 8 -834
  Harri Olli Finlandia 8 -834
133 Wojciech Skupień Polska 7 -835
  Remi Santiago Francja 7 -835
  Tim Nelson USA 7 -835
  Guido Landert Szwajcaria 7 -835
137 Roman Koudelka Czechy 6 -836
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -836
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -836
  Florian Knaus Austria 6 -836
141 Michal Psenko Słowacja 5 -837
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -837
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -837
  Andrea Morassi Włochy 5 -837
  Michal Dolezal Czechy 5 -837
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -837
147 Tom Hilde Norwegia 4 -838
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -838
149 Wojciech Tajner Polska 3 -839
  Christoph Strickner Austria 3 -839
  Dominik Bafia Kanada 3 -839
152 Georgi Zharkov Bułgaria 2 -840
  Taku Takeuchi Japonia 2 -840
154 Ivan Karaulov Kazachstan 1 -841
  Petar Fartunov Bułgaria 1 -841
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4787  
2 Finlandia Finlandia 2452 -2335
3 Słowenia Słowenia 2286 -2501
4 Norwegia Norwegia 2161 -2626
5 Japonia Japonia 2069 -2718
6 Niemcy Niemcy 1366 -3421
7 Czechy Czechy 975 -3812
8 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4154
9 Polska Polska 608 -4179
10 Rosja Rosja 392 -4395
11 Francja Francja 364 -4423
12 Włochy Włochy 235 -4552
13 USA USA 127 -4660
14 Szwajcaria Szwajcaria 112 -4675
15 Szwecja Szwecja 68 -4719
16 Kanada Kanada 62 -4725
17 Białoru¶ Białoru¶ 56 -4731
18 Chiny Chiny 21 -4766
19 Kazachstan Kazachstan 11 -4776
20 Ukraina Ukraina 5 -4782
  Słowacja Słowacja 5 -4782
22 Bułgaria Bułgaria 3 -4784

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee Neustadt
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich