Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 15.01.2005, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 482  
2 Balthasar Schneider Austria 455 -27
3 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 436 -46
4 Takanobu Okabe Japonia 427 -55
5 Roland Mueller Austria 371 -111
6 Kazuya Yoshioka Japonia 358 -124
7 Jan Mazoch Czechy 341 -141
8 Martin Koch Austria 312 -170
9 Mathias Hafele Austria 308 -174
10 Jure Bogataj Słowenia 289 -193
11 Stefan Thurnbichler Austria 276 -206
12 Yukio Sakano Japonia 243 -239
13 Risto Jussilainen Finlandia 239 -243
14 Yusuke Kaneko Japonia 225 -257
15 Lauri Hakola Finlandia 218 -264
16 Jon Aaraas Norwegia 215 -267
17 Antonin Hajek Czechy 209 -273
18 Manuel Fettner Austria 170 -312
19 Jussi Hautamäki Finlandia 167 -315
  Kamil Stoch Polska 167 -315
21 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -322
22 Joonas Ikonen Finlandia 155 -327
23 Emmanuel Chedal Francja 140 -342
24 Christoph Lenz Austria 136 -346
25 Nejc Frank Słowenia 120 -362
26 Paweł Urbański Polska 119 -363
27 Primoz Pikl Słowenia 118 -364
  Christian Bruder Niemcy 118 -364
29 David Lazzaroni Francja 111 -371
30 Andreas Wank Niemcy 110 -372
  Stefan Kaiser Austria 110 -372
32 Herman Huczkowski Finlandia 108 -374
33 Christian Nagiller Austria 102 -380
34 Dimitry Ipatov Rosja 100 -382
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -382
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -382
37 Rok Urbanc Słowenia 98 -384
38 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 95 -387
39 Erik Simon Niemcy 93 -389
40 Jurij Tepes Słowenia 88 -394
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -402
42 Daniel Lackner Austria 79 -403
43 Thomas Lobben Norwegia 72 -410
44 Masahiko Harada Japonia 66 -416
45 Alessio Bolognani Włochy 65 -417
  Janne Happonen Finlandia 65 -417
  Krystian Długopolski Polska 65 -417
48 Ferdinand Bader Niemcy 63 -419
49 Stefan Pieper Niemcy 62 -420
50 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -421
51 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -422
  Bine Zupan Słowenia 60 -422
53 Lukas Hlava Czechy 51 -431
54 Petr Chaadaev Białoruś 50 -432
  Ilja Rosliakov Rosja 50 -432
56 Ildar Fatchullin Rosja 45 -437
  Matevz Sparovec Słowenia 45 -437
58 Gorazd Robnik Słowenia 44 -438
59 Rafał Śliż Polska 42 -440
  Hiroki Yamada Japonia 42 -440
61 Kai Bracht Niemcy 40 -442
62 Sebastian Colloredo Włochy 39 -443
63 Robert Kranjec Słowenia 38 -444
64 Mario Kürschner Niemcy 35 -447
65 Kalle Keituri Finlandia 31 -451
66 Tomisław Tajner Polska 30 -452
  Olav Magne Dönnem Norwegia 30 -452
68 Michael Nagiller Austria 29 -453
69 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -456
70 Seou Choi Korea Pd. 24 -458
  Julian Musiol Niemcy 24 -458
72 Yuta Watase Japonia 22 -460
73 Sota Okamura Japonia 20 -462
74 Isak Grimholm Szwecja 18 -464
75 Bastian Kaltenböck Austria 16 -466
  Nicolas Fettner Austria 16 -466
  Marcin Bachleda Polska 16 -466
78 Mitja Meznar Słowenia 15 -467
79 Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -468
  Fumihisa Yumoto Japonia 14 -468
  Brian Welch USA 14 -468
  Anze Damjan Słowenia 14 -468
83 Marco Steinauer Szwajcaria 13 -469
  Gerald Wambacher Austria 13 -469
  Stefan Hula Polska 13 -469
  Stefan Rammerstorfer Austria 13 -469
87 Jakob Grimholm Szwecja 12 -470
  Denis Kornilov Rosja 12 -470
  Piotr Żyła Polska 12 -470
  Martin Cikl Czechy 12 -470
91 Tomas Kyncl Czechy 11 -471
  Severin Freund Niemcy 11 -471
93 Ryohei Nishimori Japonia 10 -472
  Arthur Pauli Austria 10 -472
  Marc Vogel Szwajcaria 10 -472
96 Pavel Karelin Rosja 9 -473
97 Harri Olli Finlandia 8 -474
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -474
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -474
100 Gregory Baxter Kanada 7 -475
  Guido Landert Szwajcaria 7 -475
  Remi Santiago Francja 7 -475
103 Wojciech Topór Polska 6 -476
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -476
  Florian Knaus Austria 6 -476
106 Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -477
  Michal Dolezal Czechy 5 -477
  Andrea Morassi Włochy 5 -477
  Michal Psenko Słowacja 5 -477
110 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -478
  Stefan Read Kanada 4 -478
112 Dominik Bafia Kanada 3 -479
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -479
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -479
  Yasuhiro Shibata Japonia 3 -479
  Wojciech Tajner Polska 3 -479
  Hans Petrat Niemcy 3 -479
118 Taku Takeuchi Japonia 2 -480
119 Jure Radelj Słowenia 1 -481
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -481
  Damjan Fras Słowenia 1 -481
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2502  
2 Japonia Japonia 1868 -634
3 Finlandia Finlandia 1182 -1320
4 Słowenia Słowenia 931 -1571
5 Norwegia Norwegia 860 -1642
6 Czechy Czechy 632 -1870
7 Niemcy Niemcy 562 -1940
8 Polska Polska 473 -2029
9 Rosja Rosja 316 -2186
10 Francja Francja 258 -2244
11 Włochy Włochy 209 -2293
12 Korea Pd. Korea Pd. 137 -2365
13 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2404
14 Białoruś Białoruś 56 -2446
15 Szwecja Szwecja 30 -2472
16 USA USA 14 -2488
  Kanada Kanada 14 -2488
18 Kazachstan Kazachstan 9 -2493
19 Słowacja Słowacja 5 -2497

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich