Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2010
07.03.2010 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
09.03.2010 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
12.03.2010 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT
14.03.2010 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT/finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 1077.6  
2 Adam Małysz Polska 1033.0 -44.6
3 Thomas Morgenstern Austria 990.4 -87.2
4 Gregor Schlierenzauer Austria 969.0 -108.6
5 David Zauner Austria 965.5 -112.1
6 Andreas Kofler Austria 955.8 -121.8
7 Wolfgang Loitzl Austria 924.2 -153.4
8 Noriaki Kasai Japonia 891.9 -185.7
9 Emmanuel Chedal Francja 891.7 -185.9
10 Peter Prevc Słowenia 880.7 -196.9
11 Harri Olli Finlandia 879.1 -198.5
12 Robert Kranjec Słowenia 869.3 -208.3
13 Jakub Janda Czechy 866.1 -211.5
14 Martin Koch Austria 862.8 -214.8
15 Kamil Stoch Polska 861.3 -216.3
16 Anders Bardal Norwegia 842.2 -235.4
17 Anders Jacobsen Norwegia 784.2 -293.4
18 Manuel Fettner Austria 781.9 -295.7
19 Daiki Ito Japonia 743.1 -334.5
20 Tom Hilde Norwegia 741.2 -336.4
21 Roar Ljoekelsoey Norwegia 737.6 -340.0
22 Matti Hautamäki Finlandia 731.0 -346.6
23 Sebastian Colloredo Włochy 676.7 -400.9
24 Michael Uhrmann Niemcy 641.2 -436.4
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 638.8 -438.8
26 Kalle Keituri Finlandia 616.9 -460.7
27 Antonin Hajek Czechy 613.4 -464.2
28 Janne Happonen Finlandia 601.9 -475.7
29 Michael Neumayer Niemcy 595.5 -482.1
30 Martin Schmitt Niemcy 593.8 -483.8
31 Olli Muotka Finlandia 545.3 -532.3
32 Łukasz Rutkowski Polska 514.0 -563.6
33 Mitja Meznar Słowenia 499.2 -578.4
34 Jernej Damjan Słowenia 490.2 -587.4
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 479.1 -598.5
36 Stefan Hula Polska 439.9 -637.7
37 Fumihisa Yumoto Japonia 388.1 -689.5
38 Pavel Karelin Rosja 384.1 -693.5
39 Severin Freund Niemcy 380.4 -697.2
40 Jan Matura Czechy 374.2 -703.4
41 Andrea Morassi Włochy 370.7 -706.9
42 Andreas Küttel Szwajcaria 339.8 -737.8
43 Johan Remen Evensen Norwegia 326.1 -751.5
44 Denis Kornilov Rosja 325.3 -752.3
45 Andreas Wank Niemcy 299.1 -778.5
46 Taku Takeuchi Japonia 294.4 -783.2
47 Roman Koudelka Czechy 257.0 -820.6
48 Shohei Tochimoto Japonia 248.5 -829.1
49 Julian Musiol Niemcy 243.5 -834.1
50 Nikolay Karpenko Kazachstan 216.3 -861.3
51 Janne Ahonen Finlandia 212.9 -864.7
52 Lukas Hlava Czechy 194.0 -883.6
53 Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 -889.1
54 Andreas Stjernen Norwegia 175.7 -901.9
55 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 168.5 -909.1
56 David Lazzaroni Francja 164.6 -913.0
57 Nicholas Alexander USA 150.3 -927.3
58 Diego Dellasega Włochy 136.5 -941.1
59 Ilja Rosliakov Rosja 112.6 -965.0
60 Tomas Zmoray Słowacja 100.8 -976.8
61 Rune Velta Norwegia 93.1 -984.5
62 Pascal Bodmer Niemcy 66.1 -1011.5
63 Takanobu Okabe Japonia 62.7 -1014.9
64 Alexey Korolev Kazachstan 59.1 -1018.5
65 Dimitry Ipatov Rosja 51.8 -1025.8
66 Illimar Paern Estonia 39.5 -1038.1
Wyniki konkursów
07.03.2010 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
09.03.2010 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.03.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nico Faller
Najbliższe zawody
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
11:00
CoC Lillehammer
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich