Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Tab. 1 - Najwięcej zwycięstw w TCS
zawodnik kraj zwycięstwa
1 Janne Ahonen Finlandia 5
2 Jens Weissflog Niemcy 4
3 Helmut Recknagel NRD 3
  Bjoern Wirkola Norwegia 3
5 Jochen Danneberg NRD 2
  Andreas Goldberger Austria 2
  Veikko Kankkonen Finlandia 2
  Hubert Neuper Austria 2
  Matti Nykänen Finlandia 2
  Gregor Schlierenzauer Austria 2
  Kamil Stoch Polska 2
  Ernst Vettori Austria 2
Tab. 2 - Najwięcej zwycięstw w TCS (kraje)
kraj zwycięstwa
1 Austria Austria 16
  Niemcy/NRD/RFN Niemcy/NRD/RFN 16
3 Finlandia Finlandia 15
4 Norwegia Norwegia 11
5 Polska Polska 4
6 Czechy/Czechosłowacja Czechy/Czechosłowacja 2
  Japonia Japonia 2
  Słowenia/Jugosławia Słowenia/Jugosławia 2
Tab. 3 - Najwięcej zwycięstw w konkursach TCS
zawodnik kraj zwycięstwa
1 Jens Weissflog Niemcy 10
  Bjoern Wirkola Norwegia 10
3 Janne Ahonen Finlandia 9
  Gregor Schlierenzauer Austria 9
5 Matti Nykänen Finlandia 7
6 Sven Hannawald Niemcy 6
  Helmut Recknagel NRD 6
8 Kazuyoshi Funaki Japonia 5
  Andreas Goldberger Austria 5
  Ryoyu Kobayashi Japonia 5
  Thomas Morgenstern Austria 5
  Kamil Stoch Polska 5
  Jochen Danneberg NRD 4
  Anton Innauer Austria 4
  Anders Jacobsen Norwegia 4
  Veikko Kankkonen Finlandia 4
  Hubert Neuper Austria 4
  Jiri Raska Czechosłowacja 4
  Martin Schmitt Niemcy 4
  Dieter Thoma Niemcy 4
  Andreas Widhölzl Austria 4
  Simon Ammann Szwajcaria 3
  Olav Bjoernstad Norwegia 3
  Max Bolkart RFN 3
  Willi Egger Austria 3
  Thoralf Engan Norwegia 3
  Andreas Felder Austria 3
  Aulis Kallakorpi Finlandia 3
  Noriaki Kasai Japonia 3
  Yukio Kasaya Japonia 3
  Eino Kirjonen Finlandia 3
  Wolfgang Loitzl Austria 3
  Ingolf Mork Norwegia 3
  Dieter Neuendorf NRD 3
  Toni Nieminen Finlandia 3
  Sigurd Pettersen Norwegia 3
  Peter Prevc Słowenia 3
  Karl Schnabl Austria 3
  Hans Georg Aschenbach NRD 2
  Per Bergerud Norwegia 2
  Josef Bradl Austria 2
  Torgeir Brandtzaeg Norwegia 2
  Espen Bredesen Norwegia 2
  Horst Bulau Kanada 2
  Thomas Diethart Austria 2
  Nikolai Kamenski ZSRR 2
  Andreas Kofler Austria 2
  Armin Kogler Austria 2
  Pentti Kokkonen Finlandia 2
  Stefan Kraft Austria 2
  Marius Lindvik Norwegia 2
  Adam Małysz Polska 2
  Garij Napalkov ZSRR 2
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 2
  Primoz Peterka Słowenia 2
  Pavel Ploc Czechosłowacja 2
  Jari Puikkonen Finlandia 2
  Torbjoern Ruste Norwegia 2
  Rainer Schmidt NRD 2
  Reinhard Schwarzenberger Austria 2
  Walter Steiner Szwajcaria 2
  Daniel Andre Tande Norwegia 2
  Kakhaber Tsakadze ZSRR 2
  Ernst Vettori Austria 2
  Torbjoern Yggeseth Norwegia 2
  Andreas Bauer Niemcy 1
  Jan Boklöv Szwecja 1
  Sergei Botschkov ZSRR 1
  Mathias Buse NRD 1
  Lars Bystoel Norwegia 1
  Manfred Deckert NRD 1
  Asgeir Doelplads Norwegia 1
  Christof Duffner Niemcy 1
  Bernd Eckstein NRD 1
  Richard Freitag Niemcy 1
  Severin Freund Niemcy 1
  Harry Glass RFN 1
  Walter Habersatter jun. Austria 1
  Michael Hayboeck Austria 1
  Tom Hilde Norwegia 1
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja 1
  Mike Holland USA 1
  Martin Höllwarth Austria 1
  Zbynek Hubac Czechosłowacja 1
  Juriy Iwanov ZSRR 1
  Jakub Janda Czechy 1
  Frantisek Jez Czechosłowacja 1
  Juhani Kaerkkinen Finlandia 1
  Kalevi Kaerkkinen Finlandia 1
  Anssi Koivuranta Finlandia 1
  Erling Kroken Norwegia 1
  Dawid Kubacki Polska 1
  Andreas Küttel Szwajcaria 1
  Mika Laitinen Finlandia 1
  Paavo Lukkariniemi Finlandia 1
  Halvor Naes Norwegia 1
  Vegard Opaas Norwegia 1
  Klaus Ostwald NRD 1
  Albin Plank Austria 1
  Baldur Preiml Austria 1
  Willi Puerstl Austria 1
  Erkki Pukka Finlandia 1
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 1
  Roger Ruud Norwegia 1
  Josef Samek Czechosłowacja 1
  Jury Skofzov ZSRR 1
  Hroar Stjernen Norwegia 1
  Pekka Suorsa Finlandia 1
  Georg Thoma RFN 1
  Primoz Ulaga Jugosławia 1
  Pentti Uotinen Finlandia 1
  Martin Weber NRD 1
  Tuomo Ylipulli Finlandia 1
  Peter Zonta Słowenia 1
Tab. 4 - Najwięcej razy na podium w konkursach TCS
zawodnik kraj suma
1 Janne Ahonen Finlandia 29
  Jens Weissflog Niemcy 29
3 Bjoern Wirkola Norwegia 18
4 Andreas Goldberger Austria 17
5 Simon Ammann Szwajcaria 16
6 Noriaki Kasai Japonia 15
  Thomas Morgenstern Austria 15
  Gregor Schlierenzauer Austria 15
9 Adam Małysz Polska 12
  Matti Nykänen Finlandia 12
  Jiri Raska Czechosłowacja 12
  Helmut Recknagel NRD 12
  Eino Kirjonen Finlandia 11
  Jochen Danneberg NRD 10
  Veikko Kankkonen Finlandia 10
  Martin Höllwarth Austria 9
  Stefan Kraft Austria 9
  Kamil Stoch Polska 9
  Hans Georg Aschenbach NRD 8
  Max Bolkart RFN 8
  Sven Hannawald Niemcy 8
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 8
  Peter Prevc Słowenia 8
  Andreas Felder Austria 7
  Dawid Kubacki Polska 7
  Hubert Neuper Austria 7
  Martin Schmitt Niemcy 7
  Walter Steiner Szwajcaria 7
  Dieter Thoma Niemcy 7
  Ernst Vettori Austria 7
  Andreas Widhölzl Austria 7
  Josef Bradl Austria 6
  Henry Glass NRD 6
  Michael Hayboeck Austria 6
  Anton Innauer Austria 6
  Anders Jacobsen Norwegia 6
  Nikolai Kamenski ZSRR 6
  Andreas Kofler Austria 6
  Armin Kogler Austria 6
  Dieter Neuendorf NRD 6
  Jari Puikkonen Finlandia 6
  Rainer Schmidt NRD 6
  Karl Schnabl Austria 6
  Anders Bardal Norwegia 5
  Per Bergerud Norwegia 5
  Espen Bredesen Norwegia 5
  Willi Egger Austria 5
  Severin Freund Niemcy 5
  Kazuyoshi Funaki Japonia 5
  Jakub Janda Czechy 5
  Aulis Kallakorpi Finlandia 5
  Ryoyu Kobayashi Japonia 5
  Otto Leodolter Austria 5
  Wolfgang Loitzl Austria 5
  Ingolf Mork Norwegia 5
  Nicolai Schamov ZSRR 5
  Anatoli Sheglanov ZSRR 5
  Hemmo Silvenoinen Finlandia 5
  Kakhaber Tsakadze ZSRR 5
  Kari Ylianttila Finlandia 5
  Reinhold Bachler Austria 4
  Piotr Fijas Polska 4
  Harry Glass RFN 4
  Walter Habersatter jun. Austria 4
  Masahiko Harada Japonia 4
  Matti Hautamäki Finlandia 4
  Zbynek Hubac Czechosłowacja 4
  Pentti Kokkonen Finlandia 4
  Toni Nieminen Finlandia 4
  Klaus Ostwald NRD 4
  Primoz Peterka Słowenia 4
  Roger Ruud Norwegia 4
  Daniel Andre Tande Norwegia 4
  Primoz Ulaga Jugosławia 4
  Torbjoern Yggeseth Norwegia 4
  Andreas Bauer RFN 3
  Olav Bjoernstad Norwegia 3
  Torgeir Brandtzaeg Norwegia 3
  Horst Bulau Kanada 3
  Manfred Deckert NRD 3
  Thomas Diethart Austria 3
  Asgeir Doelplads Norwegia 3
  Thoralf Engan Norwegia 3
  Richard Freitag Niemcy 3
  Karl Geiger Niemcy 3
  Kalevi Kaerkkinen Finlandia 3
  Tauno Kaeyhko Finlandia 3
  Yukio Kasaya Japonia 3
  Risto Laakonen Finlandia 3
  Marius Lindvik Norwegia 3
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 3
  Sigurd Pettersen Norwegia 3
  Albin Plank Austria 3
  Pavel Ploc Czechosłowacja 3
  Józef Przybyła Polska 3
  Johan Saetre Norwegia 3
  Hiroya Saito Japonia 3
  Hans Schmid Szwajcaria 3
  Hroar Stjernen Norwegia 3
  Georg Thoma RFN 3
  Dimitry Vassiliev Rosja 3
  Arnfinn Bergmann Norwegia 2
  Harry Bergquist Szwecja 2
  Stanisław Bobak Polska 2
  Jan Boklöv Szwecja 2
  Sergei Botschkov ZSRR 2
  Toni Brutscher RFN 2
  Markus Eisenbichler Niemcy 2
  Anders Fannemel Norwegia 2
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 2
  Kenneth Gangnes Norwegia 2
  Lars Grini Norwegia 2
  Wolfgang Happle RFN 2
  Tom Hilde Norwegia 2
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja 2
  Daiki Ito Japonia 2
  Frantisek Jez Czechosłowacja 2
  Dietrich Kampf NRD 2
  Pjotr Kovalenko ZSRR 2
  Helmut Kurz RFN 2
  Andreas Küttel Szwajcaria 2
  Mika Laitinen Finlandia 2
  Werner Lesser RFN 2
  Josef Lichtenegger Austria 2
  Paavo Lukkariniemi Finlandia 2
  Josef Matous Czechosłowacja 2
  Hideharu Miyahira Japonia 2
  Garij Napalkov ZSRR 2
  Franz Neulaendtner Austria 2
  Takanobu Okabe Japonia 2
  Vegard Opaas Norwegia 2
  Matti Pietikäinen Finlandia 2
  Horst Queck NRD 2
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 2
  Torbjoern Ruste Norwegia 2
  Reinhard Schwarzenberger Austria 2
  Georg Späth Niemcy 2
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 2
  Staffan Taellberg Szwecja 2
  Pentti Uotinen Finlandia 2
  Martin Weber NRD 2
  Andreas Wellinger Niemcy 2
  Peter Zonta Słowenia 2
  Stefan Zuend Szwajcaria 2
  Morten Aagheim Norwegia 1
  Halvor Asphol Norwegia 1
  John Balfanz USA 1
  Vladimir Belousov ZSRR 1
  Rolf Age Berg Norwegia 1
  Steinar Braaten Norwegia 1
  Kristian Brenden Norwegia 1
  Mathias Buse NRD 1
  Lars Bystoel Norwegia 1
  Roberto Cecon Włochy 1
  Christof Duffner Niemcy 1
  Harald Duschek NRD 1
  Bernd Eckstein NRD 1
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 1
  Eduard Federer Austria 1
  Manuel Fettner Austria 1
  Ulf Findeisen NRD 1
  Alfred Groyer Austria 1
  Guenther Guellner RFN 1
  Niilo Halonen Finlandia 1
  Olav Hansson Norwegia 1
  Josef Heumann RFN 1
  David Hicks USA 1
  Mike Holland USA 1
  Stefan Horngacher Austria 1
  Heini Ihle RFN 1
  Antero Immonen Finlandia 1
  Alexander Ivanikov ZSRR 1
  Juriy Iwanov ZSRR 1
  Hansjörg Jäkle Niemcy 1
  Bozo Jemc Jugosławia 1
  Robert Johansson Norwegia 1
  Juhani Kaerkkinen Finlandia 1
  Jukka Kalso Finlandia 1
  Pavel Karelin Rosja 1
  Franz Keller RFN 1
  Timo Kivela Finlandia 1
  Thomas Klauser RFN 1
  Evgeniy Klimov Rosja 1
  Karel Kodejska Czechosłowacja 1
  Anssi Koivuranta Finlandia 1
  Viktor Krjukov ZSRR 1
  Erling Kroken Norwegia 1
  Heinz Kuttin Austria 1
  Peter Lesser NRD 1
  Jaromir Lidak Czechosłowacja 1
  Florian Liegl Austria 1
  Veli-Matti Lindström Finlandia 1
  Hans Millonig Austria 1
  Didier Mollard Francja 1
  Esko Mömme Finlandia 1
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja 1
  Halvor Naes Norwegia 1
  Michael Neumayer Niemcy 1
  Anssi Nieminen Finlandia 1
  Bogdan Norcic Jugosławia 1
  Harri Olli Finlandia 1
  Stanisław Pawlusiak Polska 1
  Franci Petek Słowenia 1
  Baldur Preiml Austria 1
  Thomas Prosser RFN 1
  Willi Puerstl Austria 1
  Werner Rathmayr Austria 1
  Frantisek Rydval Czechosłowacja 1
  Odvar Saga Norwegia 1
  Jaroslav Sakala Czechy 1
  Josef Samek Czechosłowacja 1
  Richard Schallert Austria 1
  Rudolf Schweinberger Austria 1
  Kjell A. Sjoeberg Szwecja 1
  Jury Skofzov ZSRR 1
  Joze Slibar Jugosławia 1
  Jani Soininen Finlandia 1
  Walter Steinegger Austria 1
  Andreas Stjernen Norwegia 1
  Mojmir Stuchlik Czechosłowacja 1
  Pekka Suorsa Finlandia 1
  Taku Takeuchi Japonia 1
  Jouko Toermaenen Finlandia 1
  Bent Tomtum Norwegia 1
  Hans Wallner Austria 1
  Anders Woldseth Norwegia 1
  Heinz Wossipiwo NRD 1
  Tuomo Ylipulli Finlandia 1
  Nilo Zandanell Włochy 1
  Piotr Żyła Polska 1
Tab. 5 - Najwyższa ł±czna nota w klasyfikacji generalnej
punkty zawodnik kraj sezon pozycja
1139.4 Peter Prevc Słowenia 2015/2016 1.
1131.6 Dawid Kubacki Polska 2019/2020 1.
1123.7 Wolfgang Loitzl Austria 2008/2009 1.
1112.9 Severin Freund Niemcy 2015/2016 2.
1111.0 Marius Lindvik Norwegia 2019/2020 2.
1108.8 Kamil Stoch Polska 2017/2018 1.
1108.4 Karl Geiger Niemcy 2019/2020 3.
1106.7 Stefan Kraft Austria 2014/2015 1.
1100.7 Michael Hayboeck Austria 2014/2015 2.
1100.2 Gregor Schlierenzauer Austria 2012/2013 1.
1098.0 Ryoyu Kobayashi Japonia 2018/2019 1.
1096.0 Ryoyu Kobayashi Japonia 2019/2020 4.
1091.1 Simon Ammann Szwajcaria 2008/2009 2.
1087.2 Anders Jacobsen Norwegia 2012/2013 2.
1086.0 Stefan Kraft Austria 2019/2020 5.
1085.8 Janne Ahonen Finlandia 2007/2008 1.
1081.6 Michael Hayboeck Austria 2015/2016 3.
1081.5 Janne Ahonen Finlandia 2005/2006 1.
1081.5 Jakub Janda Czechy 2005/2006 1.
1077.6 Sven Hannawald Niemcy 2001/2002 1.
1077.2 Peter Prevc Słowenia 2014/2015 3.
1077.1 Gregor Schlierenzauer Austria 2008/2009 3.
1074.8 Noriaki Kasai Japonia 2014/2015 4.
1073.5 Kenneth Gangnes Norwegia 2015/2016 4.
1066.6 Sigurd Pettersen Norwegia 2003/2004 1.
1066.0 Thomas Morgenstern Austria 2007/2008 2.
1060.1 Anders Jacobsen Norwegia 2014/2015 5.
1057.1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 2005/2006 3.
1056.8 Richard Freitag Niemcy 2014/2015 6.
1055.2 Martin Schmitt Niemcy 2008/2009 4.
1051.0 Johann Andre Forfang Norwegia 2019/2020 6.
1050.9 Domen Prevc Słowenia 2019/2020 7.
1050.2 Gregor Schlierenzauer Austria 2014/2015 7.
Tab. 6 - Największe różnice punktowe pomiędzy 1. a 2. miejscem
różnica zwycięzca kraj 2. miejsce kraj sezon
104.4 Adam Małysz Polska Janne Ahonen Finlandia 2000/2001
99.0 Matti Nykänen Finlandia Jens Weissflog NRD 1987/1988
69.6 Kamil Stoch Polska Andreas Wellinger Niemcy 2017/2018
69.2 Toni Nieminen Finlandia Martin Höllwarth Austria 1991/1992
62.4 Bjoern Wirkola Norwegia Josef Lichtenegger Austria 1966/1967
62.1 Ryoyu Kobayashi Japonia Markus Eisenbichler Niemcy 2018/2019
56.6 Sven Hannawald Niemcy Matti Hautamäki Finlandia 2001/2002
55.6 Jens Weissflog NRD Klaus Ostwald NRD 1983/1984
51.0 Thoralf Engan Norwegia Torbjoern Yggeseth Norwegia 1962/1963
49.1 Janne Ahonen Finlandia Martin Höllwarth Austria 2004/2005
43.2 Hans Georg Aschenbach NRD Walter Steiner Szwajcaria 1973/1974
42.6 Jens Weissflog Niemcy Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1995/1996
Tab. 7 - Najmniejsze różnice punktowe pomiędzy 1. a 2. miejscem
różnica zwycięzca kraj 2. miejsce kraj sezon
0.0 Janne Ahonen Finlandia Jakub Janda Czechy 2005/2006
1.1 Josef Bradl Austria Halvor Naes Norwegia 1952/1953
1.5 Pentti Uotinen Finlandia Eino Kirjonen Finlandia 1956/1957
1.8 Helmut Recknagel NRD Nicolai Schamov ZSRR 1957/1958
2.5 Antti Laakonen Finlandia Matti Nykänen Finlandia 1988/1989
2.8 Hemmo Silvenoinen Finlandia Eino Kirjonen Finlandia 1954/1955
2.8 Horst Queck NRD Bjoern Wirkola Norwegia 1969/1970
3.0 Veikko Kankkonen Finlandia Dieter Neuendorf NRD 1965/1966
3.3 Max Bolkart RFN Albin Plank Austria 1959/1960
3.6 Hubert Neuper Austria Armin Kogler Austria 1980/1981
4.8 Willi Puerstl Austria Eduard Federer Austria 1974/1975
6.0 Stefan Kraft Austria Michael Hayboeck Austria 2014/2015
6.8 Jochen Danneberg NRD Walter Steiner Szwajcaria 1976/1977
6.9 Ernst Vettori Austria Vegard Opaas Norwegia 1986/1987
7.1 Jiri Raska Czechy Ingolf Mork Norwegia 1970/1971
7.6 Janne Ahonen Finlandia Noriaki Kasai Japonia 1998/1999
7.7 Helmut Recknagel NRD Otto Leodolter Austria 1960/1961
8.0 Espen Bredesen Norwegia Jens Weissflog Niemcy 1993/1994
9.3 Jochen Danneberg NRD Karl Schnabl Austria 1975/1976
9.5 Dieter Thoma RFN Frantisek Jez Czechosłowacja 1989/1990
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki: Turniej Czterech Skoczni
Rekordy i statystyki: Turniej Czterech Skoczni

Rekordy i statystyki: Turniej Czterech Skoczni

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich