TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Oto lista zawodników, którzy aktualnie posiadaj± prawo startu w konkursach Pucharu Kontynentalnego.

W konkursach Pucharu Kontynentalnego maj± prawo startować zawodnicy, którzy:
  • punktowali dotychczas w Pucharze ¦wiata, Letniej Grand Prix lub Pucharze Kontynentalnym (dożywotnie prawo startu w PK);
  • punktowali w aktualnym lub poprzednim sezonie FIS Cup.
Poniższa lista uwzględnia wył±cznie zawodników aktywnych. W przypadku w±tpliwo¶ci, czy dany zawodnik definitywnie zakończył karierę (np. jest jeszcze młody i może powrócić; startuje w lokalnych zawodach), zakładamy, że jest aktywny.
Austria
Clemens Aigner Austria
Florian Altenburger Austria
Philipp Aschenwald Austria
Martin Diess Austria
Josef Dirnbauer Austria
Manuel Fettner Austria
Florian Gugg Austria
David Haagen Austria
Philipp Haagen Austria
Michael Hayboeck Austria
Jan Hoerl Austria
Thomas Hofer Austria
Daniel Huber Austria
Stefan Huber Austria
Andreas Kofler Austria
Patrick Kogler Austria
Stefan Kraft Austria
Thomas Lackner Austria
Clemens Leitner Austria
Maximilian Lienher Austria
Francisco Moerth Austria
Manuel Poppinger Austria
Stefan Rainer Austria
Janni Reisenauer Austria
Markus Rupitsch Austria
Markus Schiffner Austria
Gregor Schlierenzauer Austria
Mika Schwann Austria
Maximilian Steiner Austria
Elias Tollinger Austria
Noah Valtiner Austria
Julian Wackernell Austria
Julian Wienerroither Austria
Ulrich Wohlgenannt Austria
Bułgaria
Vladimir Zografski Bułgaria
Chiny
Zhandong Tian Chiny
Czechy
Dusan Dolezel Czechy
Lukas Hlava Czechy
Frantisek Holik Czechy
Benedikt Holub Czechy
David Jirotka Czechy
Milos Kadlec Czechy
Roman Koudelka Czechy
Cestmir Kozisek Czechy
Damian Lasota Czechy
Viktor Polasek Czechy
Filip Sakala Czechy
Radek Selcer Czechy
Vojtech Stursa Czechy
Tomas Vancura Czechy
Petr Vaverka Czechy
Estonia
Artti Aigro Estonia
Markkus Alter Estonia
Ivo Niklas Hermanson Estonia
Kristjan Ilves Estonia
Kevin Maltsev Estonia
Martti Nomme Estonia
Taavi Pappel Estonia
Finlandia
Antti Aalto Finlandia
Mico Ahonen Finlandia
Andreas Alamommo Finlandia
Lauri Asikainen Finlandia
Kalle Heikkinen Finlandia
Henri Kavilo Finlandia
Sebastian Klinga Finlandia
Janne Korhonen Finlandia
Mika Kulmala Finlandia
Niko Kytoesaho Finlandia
Aapo Lehtinen Finlandia
Niko Loeytaeinen Finlandia
Jarkko Määttä Finlandia
Eetu Merilainen Finlandia
Juha Miettinen Finlandia
Lasse Moilanen Finlandia
Eetu Nousiainen Finlandia
Juho Ojala Finlandia
Arttu Pohjola Finlandia
Sami Saapunki Finlandia
Frans Taehkaevuori Finlandia
Elias Vaenskae Finlandia
Ossi-Pekka Valta Finlandia
Jonne Veteläinen Finlandia
Santeri Ylitapio Finlandia
Francja
Alessandro Batby Francja
Paul Brasme Francja
Mathis Contamine Francja
Ronan Lamy Chappuis Francja
Jonathan Learoyd Francja
Thomas Roch Dupland Francja
Grecja
Nico Polychronidis Grecja
Japonia
Shinnosuke Fujita Japonia
Kazuyoshi Funaki Japonia
Yumu Harada Japonia
Shohtaroh Hosoda Japonia
Daiki Ito Japonia
Kenshiro Ito Japonia
Masamitsu Ito Japonia
Yuken Iwasa Japonia
Noriaki Kasai Japonia
Junshiro Kobayashi Japonia
Ryoyu Kobayashi Japonia
Sota Kudo Japonia
Minato Mabuchi Japonia
Tomofumi Naito Japonia
Naoki Nakamura Japonia
Ren Nikaido Japonia
Kaito Nishimori Japonia
Shun Oi Japonia
Shota Saito Japonia
Kento Sakuyama Japonia
Keiichi Sato Japonia
Yukiya Sato Japonia
Takashi Sawara Japonia
Reruhi Shimizu Japonia
Sho Suzuki Japonia
Taku Takeuchi Japonia
Shohei Tochimoto Japonia
Hiroaki Watanabe Japonia
Yuya Yamada Japonia
Taro Yamakawa Japonia
Kanada
Mackenzie Boyd-Clowes Kanada
Nigel Lauchlan Kanada
Joshua Maurer Kanada
Matthew Soukup Kanada
Kazachstan
Nikolay Karpenko Kazachstan
Alexey Korolev Kazachstan
Sabirzhan Muminov Kazachstan
Konstantin Sokolenko Kazachstan
Sergey Tkachenko Kazachstan
Marat Zhaparov Kazachstan
Korea Pd.
Sung-Woo Cho Korea Pd.
Heung Chul Choi Korea Pd.
Seou Choi Korea Pd.
Niemcy
Moritz Baer Niemcy
Sebastian Bradatsch Niemcy
Markus Eisenbichler Niemcy
Richard Freitag Niemcy
Severin Freund Niemcy
Tim Fuchs Niemcy
Karl Geiger Niemcy
Tom Gerisch Niemcy
Max Goller Niemcy
Julian Hahn Niemcy
Martin Hamann Niemcy
Tim Heinrich Niemcy
Niclas Heumann Niemcy
Felix Hoffmann Niemcy
Marinus Kraus Niemcy
Stephan Leyhe Niemcy
Justin Lisso Niemcy
Kilian Maerkl Niemcy
Axel Maylaender Niemcy
Dominik Maylaender Niemcy
Justin Nietzel Niemcy
Pius Paschke Niemcy
Philipp Raimund Niemcy
Sebastian Rombach Niemcy
Luca Roth Niemcy
Constantin Schmid Niemcy
Johannes Schubert Niemcy
Fabian Seidl Niemcy
Adrian Sell Niemcy
David Siegel Niemcy
Jonathan Siegel Niemcy
Lukas Wagner Niemcy
Andreas Wank Niemcy
Cedrik Weigel Niemcy
Justin Weigel Niemcy
Lennart Weigel Niemcy
Andreas Wellinger Niemcy
Paul Winter Niemcy
Norwegia
Joakim Aune Norwegia
Lars Brodshaug Berger Norwegia
Mats Soehagen Berggaard Norwegia
Fredrik Bjerkeengen Norwegia
Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia
Matias Braathen Norwegia
Andreas Varsi Breivik Norwegia
Andreas Granerud Buskum Norwegia
Oliver Dahl Norwegia
Anders Fannemel Norwegia
Johann Andre Forfang Norwegia
Jan Fuhre Norwegia
Kenneth Gangnes Norwegia
Halvor Egner Granerud Norwegia
Anders Haare Norwegia
Oscar Alexander Hafslund Norwegia
Tord Markussen Hammer Norwegia
Joachim Hauer Norwegia
Richard Haukedal Norwegia
Christian Ingebrigtsen Norwegia
Espen Jacobsen Norwegia
Robert Johansson Norwegia
Marius Lindvik Norwegia
Carl Henning Lippestad Norwegia
Joergen Madsen Norwegia
Thomas Aasen Markeng Norwegia
Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia
Mats Bjerke Myhren Norwegia
Ole Mathis Nedrejord Norwegia
Jesper Oedegaard Norwegia
Robin Pedersen Norwegia
Jarl Magnus Riiber Norwegia
Sondre Ringen Norwegia
Espen Roee Norwegia
Rishi Saether Norwegia
Jonas-Sloth Sandell Norwegia
Phillip Sjoeen Norwegia
Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia
Jonas Gropen Soegard Norwegia
Christian Roeste Solberg Norwegia
Andreas Stjernen Norwegia
Joergen Oliver Stroem Norwegia
Are Sumstad Norwegia
Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia
Daniel Andre Tande Norwegia
Fredrik Villumstad Norwegia
Oscar P. Westerheim Norwegia
Polska
Stanisław Biela Polska
Łukasz Bukowski Polska
Bartosz Czyż Polska
Mateusz Gruszka Polska
Stefan Hula Polska
Dawid Jarz±bek Polska
Szymon Jojko Polska
Kacper Juroszek Polska
Przemysław Kantyka Polska
Dominik Kastelik Polska
Bartłomiej Kłusek Polska
Maciej Kot Polska
Dawid Kubacki Polska
Artur Kukuła Polska
Krzysztof Leja Polska
Klemens Murańka Polska
Karol Niemczyk Polska
Adam Niżnik Polska
Tomasz Pilch Polska
Adam Ruda Polska
Łukasz Rutkowski Polska
Damian Skupień Polska
Andrzej Stękała Polska
Kamil Stoch Polska
Kacper Stosel Polska
Paweł W±sek Polska
Jakub Wolny Polska
Aleksander Zniszczoł Polska
Piotr Żyła Polska
Rosja
Ruslan Akchurin Rosja
Aleksandr Bazhenov Rosja
Vladislav Boyarintsev Rosja
Alexey Buyvolov Rosja
Ivan Chumyshev Rosja
Zakhir Dzhafarov Rosja
Robert Fatchullin Rosja
Ilmir Hazetdinov Rosja
Evgeniy Klimov Rosja
Denis Kornilov Rosja
Kiril Kotik Rosja
Aleksandr Loginov Rosja
Mikhail Maksimochkin Rosja
Mikhail Nazarov Rosja
Konstantin Nikolaev Rosja
Mikhail Purtov Rosja
Alexey Romashov Rosja
Danil Sadreev Rosja
Alexander Sardyko Rosja
Maksim Sergeev Rosja
Vadim Shishkin Rosja
Sergey Shulaev Rosja
Alexander Shuvalov Rosja
Nikita Sykchin Rosja
Roman Sergeevich Trofimov Rosja
Egor Usachev Rosja
Artem Utev Rosja
Dimitry Vassiliev Rosja
Rumunia
Daniel Andrei Cacina Rumunia
Hunor Farkas Rumunia
Andrei Feldorean Rumunia
Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia
Eduard Torok Rumunia
Słowenia
Gasper Bartol Słowenia
Tilen Bartol Słowenia
Tine Bogataj Słowenia
Jan Bombek Słowenia
Medard Brezovnik Słowenia
Martin Capuder Słowenia
Jernej Damjan Słowenia
Nejc Dezman Słowenia
Nik Fabijan Słowenia
Tjas Grilc Słowenia
Mark Hafnar Słowenia
Jaka Hvala Słowenia
Ziga Jelar Słowenia
Rok Justin Słowenia
Lovro Kos Słowenia
Robert Kranjec Słowenia
Jan Kus Słowenia
Miha Kveder Słowenia
Anze Lanisek Słowenia
Anze Lavtizar Słowenia
Mitja Meznar Słowenia
Andraz Modic Słowenia
Zak Mogel Słowenia
Tomaz Naglic Słowenia
Rok Oblak Słowenia
Aljaz Osterc Słowenia
Blaz Pavlic Słowenia
Bor Pavlovcic Słowenia
Andraz Pograjc Słowenia
Jernej Presecnik Słowenia
Cene Prevc Słowenia
Domen Prevc Słowenia
Peter Prevc Słowenia
Ernest Prislic Słowenia
Luka Robnik Słowenia
Urban Rogelj Słowenia
Matevz Samec Słowenia
Anze Semenic Słowenia
Rok Tarman Słowenia
Jurij Tepes Słowenia
Aljaz Vodan Słowenia
Lovro Vodusek Słowenia
Timi Zajc Słowenia
Miran Zupancic Słowenia
Szwajcaria
Simon Ammann Szwajcaria
Tobias Birchler Szwajcaria
Gregor Deschwanden Szwajcaria
Luca Egloff Szwajcaria
Sandro Hauswirth Szwajcaria
Pascal Kaelin Szwajcaria
Gabriel Karlen Szwajcaria
Killian Peier Szwajcaria
Dominik Peter Szwajcaria
Andreas Schuler Szwajcaria
Szwecja
Johan Erikson Szwecja
Isak Grimholm Szwecja
Jakob Grimholm Szwecja
Christian Inngjerdingen Szwecja
Turcja
Muhammet Ali Bedir Turcja
Muhammet Irfan Cintimar Turcja
Ayberk Demir Turcja
Muhammed Munir Gungen Turcja
Fatih Arda Ipcioglu Turcja
Samet Karta Turcja
Ukraina
Vitaliy Kalinichenko Ukraina
Yevgen Marusyak Ukraina
Andrii Vaskul Ukraina
USA
Kevin Bickner USA
AJ Brown USA
Patrick Gasienica USA
Michael Glasder USA
Casey Larson USA
Nicholas Mattoon USA
William Rhoads USA
Włochy
Davide Bresadola Włochy
Giovanni Bresadola Włochy
Federico Cecon Włochy
Sebastian Colloredo Włochy
Zeno di Lenardo Włochy
Mattia Galiani Włochy
Alex Insam Włochy
Michael Lunardi Włochy
Daniele Varesco Włochy
Gabriele Zambelli Włochy
« powrót do strony głównej
Zawodnicy z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Zawodnicy z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »