Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
10
11
12
13
14
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2021
Najbliższe zawody
06.08.2021, godz. 18:00
Courchevel HS-135
LGP K
Oto lista zawodników, którzy aktualnie posiadaj± prawo startu w konkursach Pucharu Kontynentalnego.

W konkursach Pucharu Kontynentalnego maj± prawo startować zawodnicy, którzy:
  • punktowali dotychczas w Pucharze ¦wiata, Letniej Grand Prix lub Pucharze Kontynentalnym (dożywotnie prawo startu w PK);
  • punktowali w aktualnym lub poprzednim sezonie FIS Cup.
Poniższa lista uwzględnia wył±cznie zawodników aktywnych. W przypadku w±tpliwo¶ci, czy dany zawodnik definitywnie zakończył karierę (np. jest jeszcze młody i może powrócić; startuje w lokalnych zawodach), zakładamy, że jest aktywny.
Austria
Clemens Aigner Austria
Philipp Aschenwald Austria
Niklas Bachlinger Austria
Thomas Diethart Austria
Manuel Fettner Austria
David Haagen Austria
Michael Hayboeck Austria
Jan Hoerl Austria
Daniel Huber Austria
Stefan Huber Austria
Timon-Pascal Kahofer Austria
Stefan Kraft Austria
Florian Kroell Austria
Thomas Lackner Austria
Hannes Landerer Austria
Clemens Leitner Austria
Maximilian Lienher Austria
Elias Medwed Austria
Florian Mittendorfer Austria
Claudio Moerth Austria
Francisco Moerth Austria
Markus Mueller Austria
Maximilian Ortner Austria
Stefan Rainer Austria
Janni Reisenauer Austria
Peter Resinger Austria
Josef Ritzer Austria
Markus Rupitsch Austria
Markus Schiffner Austria
Gregor Schlierenzauer Austria
Jonas Schuster Austria
Mika Schwann Austria
Maximilian Steiner Austria
Daniel Tschofenig Austria
Julian Wienerroither Austria
Marco Woergoetter Austria
Ulrich Wohlgenannt Austria
Bułgaria
Vladimir Zografski Bułgaria
Chiny
Ylxin Lyu Chiny
Qiwu Song Chiny
Chuan Zhao Chiny
Weijie Zhen Chiny
Xiaoyang Zhou Chiny
Czechy
Krystof Hauser Czechy
Frantisek Holik Czechy
Benedikt Holub Czechy
Roman Koudelka Czechy
Cestmir Kozisek Czechy
Damian Lasota Czechy
Frantisek Lejsek Czechy
Viktor Polasek Czechy
Radek Rydl Czechy
David Rygl Czechy
Filip Sakala Czechy
Radek Selcer Czechy
Jakub Sikola Czechy
Petr Vaverka Czechy
Estonia
Artti Aigro Estonia
Markkus Alter Estonia
Kevin Maltsev Estonia
Martti Nomme Estonia
Karel Rammo Estonia
Finlandia
Antti Aalto Finlandia
Mico Ahonen Finlandia
Andreas Alamommo Finlandia
Kalle Heikkinen Finlandia
Henri Kavilo Finlandia
Tuomas Kinnunen Finlandia
Tomas Kuisma Finlandia
Niko Kytosaho Finlandia
Jarkko Maatta Finlandia
Eetu Merilainen Finlandia
Eetu Nousiainen Finlandia
Arttu Pohjola Finlandia
Paavo Romppainen Finlandia
Sami Saapunki Finlandia
Kasperi Valto Finlandia
Jonne Veteläinen Finlandia
Francja
Alessandro Batby Francja
Mathis Contamine Francja
Valentin Foubert Francja
Jonathan Learoyd Francja
Jack White Francja
Japonia
Shinnosuke Fujita Japonia
Kazuyoshi Funaki Japonia
Yumu Harada Japonia
Shotaro Hosoda Japonia
Daiki Ito Japonia
Masamitsu Ito Japonia
Yuken Iwasa Japonia
Noriaki Kasai Japonia
Junshiro Kobayashi Japonia
Ryoyu Kobayashi Japonia
Riki Kurita Japonia
Minato Mabuchi Japonia
Hisaki Nagamine Japonia
Tomofumi Naito Japonia
Naoki Nakamura Japonia
Yuto Nakamura Japonia
Ren Nikaido Japonia
Keiichi Sato Japonia
Yukiya Sato Japonia
Reruhi Shimizu Japonia
Sho Suzuki Japonia
Taku Takeuchi Japonia
Shohei Tochimoto Japonia
Hiroaki Watanabe Japonia
Rikuta Watanabe Japonia
Yuya Yamada Japonia
Kanada
Mackenzie Boyd-Clowes Kanada
Joshua Maurer Kanada
Matthew Soukup Kanada
Kazachstan
Sabirzhan Muminov Kazachstan
Sergey Tkachenko Kazachstan
Danil Vassilyev Kazachstan
Korea Pd.
Heung Chul Choi Korea Pd.
Niemcy
Moritz Baer Niemcy
Markus Eisenbichler Niemcy
Richard Freitag Niemcy
Severin Freund Niemcy
Eric Fuchs Niemcy
Tim Fuchs Niemcy
Karl Geiger Niemcy
Luca Geyer Niemcy
Claudio Haas Niemcy
Martin Hamann Niemcy
Felix Hoffmann Niemcy
Marinus Kraus Niemcy
Stephan Leyhe Niemcy
Justin Lisso Niemcy
Kilian Maerkl Niemcy
Quirin Modricken Niemcy
Justin Nietzel Niemcy
Pius Paschke Niemcy
Philipp Raimund Niemcy
Luca Roth Niemcy
Constantin Schmid Niemcy
Adrian Sell Niemcy
David Siegel Niemcy
Jonathan Siegel Niemcy
Simon Spiewok Niemcy
Cedrik Weigel Niemcy
Andreas Wellinger Niemcy
Norwegia
Ole Kristian Baarset Norwegia
Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia
Paal Haakon Bjoertomt Norwegia
Matias Braathen Norwegia
Andreas Varsi Breivik Norwegia
Andreas Granerud Buskum Norwegia
Sander Vossan Eriksen Norwegia
Anders Fannemel Norwegia
Johann Andre Forfang Norwegia
Eirik Leander Fystro Norwegia
Halvor Egner Granerud Norwegia
Adrian Thon Gundersrud Norwegia
Anders Haare Norwegia
Marius Aas Hast Norwegia
Simen Meen Haugeng Norwegia
Richard Haukedal Norwegia
Bendik Jakobsen Heggli Norwegia
Christian Ingebrigtsen Norwegia
Sindre Ulven Joergensen Norwegia
Robert Johansson Norwegia
Anders Ladehaug Norwegia
Marius Lindvik Norwegia
Thomas Aasen Markeng Norwegia
Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia
Mats Bjerke Myhren Norwegia
Benjamin Oestvold Norwegia
Iver Olaussen Norwegia
Robin Pedersen Norwegia
Jarl Magnus Riiber Norwegia
Sondre Ringen Norwegia
Espen Roee Norwegia
Jonas-Sloth Sandell Norwegia
Christian Roeste Solberg Norwegia
Soelve Jokerud Strand Norwegia
Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia
Daniel Andre Tande Norwegia
Jonas Viken Norwegia
Fredrik Villumstad Norwegia
Oscar P. Westerheim Norwegia
Polska
Stanisław Ciszek Polska
Mateusz Gruszka Polska
Jan Habdas Polska
Stefan Hula Polska
Arkadiusz Jojko Polska
Szymon Jojko Polska
Klemens Joniak Polska
Kacper Juroszek Polska
Krzysztof Kieta Polska
Maciej Kot Polska
Jarosław Krzak Polska
Dawid Kubacki Polska
Artur Kukuła Polska
Krzysztof Leja Polska
Klemens Murańka Polska
Karol Niemczyk Polska
Adam Niżnik Polska
Wiktor Pękala Polska
Tomasz Pilch Polska
Andrzej Stękała Polska
Kamil Stoch Polska
Wiktor Szozda Polska
Paweł W±sek Polska
Jakub Wolny Polska
Szymon Zapotoczny Polska
Aleksander Zniszczoł Polska
Piotr Żyła Polska
Rosja
Aleksandr Bazhenov Rosja
Vladislav Boyarintsev Rosja
Maksim Duka Rosja
Ilmir Hazetdinov Rosja
Evgeniy Klimov Rosja
Maksim Kolobov Rosja
Denis Kornilov Rosja
Kiril Kotik Rosja
Aleksandr Loginov Rosja
Mikhail Maksimochkin Rosja
Ilya Mankov Rosja
Aleksandr Marchukov Rosja
Nikolai Matavin Rosja
Vladislav Mustafin Rosja
Mikhail Nazarov Rosja
Mikhail Purtov Rosja
Danil Sadreev Rosja
Alexander Sardyko Rosja
Maksim Sergeev Rosja
Vadim Shishkin Rosja
Roman Sergeevich Trofimov Rosja
Dmitriy Vassiliev Rosja
Rumunia
Lorant Attila Benedek Rumunia
Daniel Andrei Cacina Rumunia
Andrei Feldorean Rumunia
Florin Feroiu Rumunia
Moise Alexandru Folea Rumunia
Cristian Angelo Gobel Rumunia
Mircea Stefan Jipescu Rumunia
Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia
Robert Stefan Sandulescu Rumunia
Mihnea Alexandru Spulber Rumunia
Csaba Szabo Rumunia
Słowacja
Erik Kapias Słowacja
Słowenia
Tilen Bartol Słowenia
Maksim Bartolj Słowenia
Jan Bombek Słowenia
Taj Ekart Słowenia
Tjas Grilc Słowenia
Mark Hafnar Słowenia
Matic Hladnik Słowenia
Ziga Jelar Słowenia
Lovro Kos Słowenia
Anze Lanisek Słowenia
Rok Masle Słowenia
Zak Mogel Słowenia
Rok Oblak Słowenia
Aljaz Osterc Słowenia
Blaz Pavlic Słowenia
Bor Pavlovcic Słowenia
Jernej Presecnik Słowenia
Cene Prevc Słowenia
Domen Prevc Słowenia
Peter Prevc Słowenia
Ernest Prislic Słowenia
Luka Robnik Słowenia
Matevz Samec Słowenia
Anze Semenic Słowenia
Marcel Strzinar Słowenia
Rok Tarman Słowenia
Nejc Toporis Słowenia
Matija Vidic Słowenia
Lovro Vodusek Słowenia
Timi Zajc Słowenia
Ozbe Zupan Słowenia
Szwajcaria
Simon Ammann Szwajcaria
Gregor Deschwanden Szwajcaria
Sandro Hauswirth Szwajcaria
Lars Kindlimann Szwajcaria
Olan Lacroix Szwajcaria
Killian Peier Szwajcaria
Dominik Peter Szwajcaria
Andreas Schuler Szwajcaria
Yanick Wasser Szwajcaria
Turcja
Muhammet Ali Bedir Turcja
Muhammet Irfan Cintimar Turcja
Ayberk Demir Turcja
Muhammed Munir Gungen Turcja
Fatih Arda Ipcioglu Turcja
Ukraina
Vitaliy Kalinichenko Ukraina
Anton Korchuk Ukraina
Yevhen Marusiak Ukraina
Andrii Vaskul Ukraina
Yurii Yaniuk Ukraina
USA
Erik Belshaw USA
Kevin Bickner USA
Decker Dean USA
Patrick Gasienica USA
Casey Larson USA
Andrew Urlaub USA
Włochy
Giovanni Bresadola Włochy
Francesco Cecon Włochy
Mattia Galiani Włochy
Alex Insam Włochy
Daniel Moroder Włochy
Daniele Varesco Włochy
« powrót do strony głównej
Zawodnicy z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Zawodnicy z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Najbliższe zawody
5 sierpnia 2021 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna K
6 sierpnia 2021 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
14:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna M
16:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. K
7 sierpnia 2021 (sobota)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening M
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje M
16:50
LGP Courchevel
seria próbna M
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. M
12 sierpnia 2021 (czwartek)
20:00
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich