Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 12.02.2005, Brotterode K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 661  
2 Anders Bardal Norwegia 542 -119
3 Mathias Hafele Austria 482 -179
4 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -180
5 Roland Mueller Austria 473 -188
6 Stefan Thurnbichler Austria 432 -229
7 Takanobu Okabe Japonia 427 -234
8 Thomas Lobben Norwegia 387 -274
9 Jan Mazoch Czechy 386 -275
10 Robert Kranjec Słowenia 375 -286
11 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -291
12 Jon Aaraas Norwegia 351 -310
13 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -314
14 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -338
15 Antonin Hajek Czechy 319 -342
16 Martin Koch Austria 312 -349
17 Seou Choi Korea Pd. 301 -360
18 Jure Bogataj Słowenia 289 -372
19 Christian Bruder Niemcy 283 -378
20 Primoz Pikl Słowenia 275 -386
21 Kalle Keituri Finlandia 269 -392
22 Yukio Sakano Japonia 267 -394
23 Lauri Hakola Finlandia 260 -401
  Joonas Ikonen Finlandia 260 -401
25 Yusuke Kaneko Japonia 254 -407
26 Rok Urbanc Słowenia 252 -409
27 Risto Jussilainen Finlandia 239 -422
28 Manuel Fettner Austria 228 -433
29 Stefan Kaiser Austria 206 -455
30 Bastian Kaltenböck Austria 199 -462
31 Kamil Stoch Polska 198 -463
32 Janne Happonen Finlandia 191 -470
33 Herman Huczkowski Finlandia 171 -490
34 Mario Kürschner Niemcy 168 -493
35 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 157 -504
36 Morten Solem Norwegia 156 -505
37 Nejc Frank Słowenia 154 -507
  Christian Nagiller Austria 154 -507
39 Christoph Lenz Austria 147 -514
40 Andreas Wank Niemcy 146 -515
41 Emmanuel Chedal Francja 140 -521
42 Paweł Urbański Polska 137 -524
  Daniel Lackner Austria 137 -524
44 Lukas Hlava Czechy 135 -526
  David Lazzaroni Francja 135 -526
46 Reinhard Schwarzenberger Austria 129 -532
47 Jurij Tepes Słowenia 116 -545
48 Florian Liegl Austria 112 -549
  Stefan Pieper Niemcy 112 -549
50 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -561
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -561
  Erik Simon Niemcy 100 -561
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -561
54 Julian Musiol Niemcy 89 -572
55 Heung Chul Choi Korea Pd. 87 -574
56 Hiroki Yamada Japonia 82 -579
57 Jure Radelj Słowenia 78 -583
58 Olav Magne Dönnem Norwegia 75 -586
  Alessio Bolognani Włochy 75 -586
  Ferdinand Bader Niemcy 75 -586
61 Masahiko Harada Japonia 74 -587
62 Rafał ¦liż Polska 73 -588
63 Ilja Rosliakov Rosja 70 -591
64 Krystian Długopolski Polska 65 -596
65 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -600
66 Bine Zupan Słowenia 60 -601
  Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -601
68 Sebastian Colloredo Włochy 55 -606
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -606
  Damjan Fras Słowenia 55 -606
71 Hans Petrat Niemcy 54 -607
72 Matevz Sparovec Słowenia 52 -609
73 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -611
74 Anze Damjan Słowenia 47 -614
75 Ildar Fatchullin Rosja 45 -616
76 Martin Cikl Czechy 44 -617
  Gorazd Robnik Słowenia 44 -617
78 Tomisław Tajner Polska 43 -618
79 Gregory Baxter Kanada 42 -619
80 Denis Kornilov Rosja 41 -620
  Bine Norcic Słowenia 41 -620
82 Kai Bracht Niemcy 40 -621
83 Piotr Żyła Polska 37 -624
84 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -625
85 Michael Nagiller Austria 33 -628
86 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -631
87 Mitja Meznar Słowenia 27 -634
88 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -635
89 Chil-Ku Kang Korea Pd. 23 -638
90 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -639
  Marco Steinauer Szwajcaria 22 -639
  Yuta Watase Japonia 22 -639
93 Gerald Wambacher Austria 21 -640
  Zhandong Tian Chiny 21 -640
  Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -640
96 Sota Okamura Japonia 20 -641
97 Tomas Kyncl Czechy 18 -643
  Isak Grimholm Szwecja 18 -643
  Pavel Karelin Rosja 18 -643
100 Stefan Read Kanada 17 -644
101 Marcin Bachleda Polska 16 -645
  Nicolas Fettner Austria 16 -645
103 Marc Vogel Szwajcaria 15 -646
  Wojciech Topór Polska 15 -646
105 Brian Welch USA 14 -647
106 Yusuke Endo Japonia 13 -648
  Stefan Hula Polska 13 -648
108 Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -649
  Jakob Grimholm Szwecja 12 -649
110 Severin Freund Niemcy 11 -650
  Robert Fatchullin Rosja 11 -650
112 Ryohei Nishimori Japonia 10 -651
  Arthur Pauli Austria 10 -651
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -651
  Jaka Oblak Słowenia 10 -651
116 Christoph Hoess Szwajcaria 8 -653
  Harri Olli Finlandia 8 -653
118 Wojciech Skupień Polska 7 -654
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -654
  Guido Landert Szwajcaria 7 -654
  Remi Santiago Francja 7 -654
122 Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -655
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -655
  Roman Koudelka Czechy 6 -655
  Borek Sedlak Czechy 6 -655
  Florian Knaus Austria 6 -655
127 Michal Dolezal Czechy 5 -656
  Michal Psenko Słowacja 5 -656
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -656
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -656
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -656
  Andrea Morassi Włochy 5 -656
133 Vincent Descombes Sevoie Francja 4 -657
  Damien Maitre Francja 4 -657
135 Dominik Bafia Kanada 3 -658
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -658
  Christoph Strickner Austria 3 -658
  Wojciech Tajner Polska 3 -658
139 Taku Takeuchi Japonia 2 -659
140 Petar Fartunov Bułgaria 1 -660
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -660
  Tom Hilde Norwegia 1 -660
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3791  
2 Finlandia Finlandia 2099 -1692
3 Japonia Japonia 2069 -1722
4 Słowenia Słowenia 1875 -1916
5 Norwegia Norwegia 1662 -2129
6 Niemcy Niemcy 1106 -2685
7 Czechy Czechy 922 -2869
8 Polska Polska 607 -3184
9 Korea Pd. Korea Pd. 568 -3223
10 Rosja Rosja 385 -3406
11 Francja Francja 290 -3501
12 Włochy Włochy 235 -3556
13 Szwajcaria Szwajcaria 112 -3679
14 Kanada Kanada 62 -3729
15 Białoru¶ Białoru¶ 56 -3735
16 Szwecja Szwecja 30 -3761
17 Chiny Chiny 21 -3770
18 USA USA 14 -3777
19 Kazachstan Kazachstan 11 -3780
20 Słowacja Słowacja 5 -3786
  Ukraina Ukraina 5 -3786
22 Bułgaria Bułgaria 1 -3790

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich