Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 16.01.2005, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 542  
2 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -61
  Balthasar Schneider Austria 481 -61
4 Takanobu Okabe Japonia 427 -115
5 Roland Mueller Austria 371 -171
6 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -172
7 Jan Mazoch Czechy 341 -201
8 Martin Koch Austria 312 -230
9 Mathias Hafele Austria 308 -234
10 Jure Bogataj Słowenia 289 -253
11 Stefan Thurnbichler Austria 286 -256
12 Yukio Sakano Japonia 267 -275
13 Kimmo Yliriesto Finlandia 260 -282
14 Antonin Hajek Czechy 259 -283
15 Lauri Hakola Finlandia 254 -288
  Yusuke Kaneko Japonia 254 -288
17 Jussi Hautamäki Finlandia 247 -295
18 Risto Jussilainen Finlandia 239 -303
19 Jon Aaraas Norwegia 215 -327
20 Kamil Stoch Polska 181 -361
21 Manuel Fettner Austria 170 -372
22 Joonas Ikonen Finlandia 155 -387
23 Christian Bruder Niemcy 150 -392
24 Emmanuel Chedal Francja 140 -402
25 Paweł Urbański Polska 137 -405
26 Christoph Lenz Austria 136 -406
27 Christian Nagiller Austria 122 -420
28 Nejc Frank Słowenia 120 -422
29 Primoz Pikl Słowenia 118 -424
30 David Lazzaroni Francja 111 -431
31 Andreas Wank Niemcy 110 -432
  Stefan Kaiser Austria 110 -432
33 Herman Huczkowski Finlandia 108 -434
34 Dimitry Ipatov Rosja 100 -442
  Erik Simon Niemcy 100 -442
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -442
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -442
38 Rok Urbanc Słowenia 98 -444
39 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 95 -447
40 Jurij Tepes Słowenia 88 -454
41 Hiroki Yamada Japonia 82 -460
42 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -462
43 Daniel Lackner Austria 79 -463
44 Masahiko Harada Japonia 74 -468
45 Thomas Lobben Norwegia 72 -470
46 Krystian Długopolski Polska 65 -477
  Alessio Bolognani Włochy 65 -477
  Janne Happonen Finlandia 65 -477
49 Ferdinand Bader Niemcy 63 -479
50 Stefan Pieper Niemcy 62 -480
51 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -481
52 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -482
  Bine Zupan Słowenia 60 -482
54 Lukas Hlava Czechy 51 -491
55 Petr Chaadaev Białoruś 50 -492
  Ilja Rosliakov Rosja 50 -492
57 Olav Magne Dönnem Norwegia 46 -496
58 Ildar Fatchullin Rosja 45 -497
  Matevz Sparovec Słowenia 45 -497
60 Gorazd Robnik Słowenia 44 -498
61 Rafał Śliż Polska 42 -500
62 Kai Bracht Niemcy 40 -502
63 Seou Choi Korea Pd. 39 -503
  Sebastian Colloredo Włochy 39 -503
65 Robert Kranjec Słowenia 38 -504
66 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -506
67 Mario Kürschner Niemcy 35 -507
68 Kalle Keituri Finlandia 31 -511
69 Tomisław Tajner Polska 30 -512
  Michael Nagiller Austria 30 -512
71 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -516
72 Julian Musiol Niemcy 24 -518
73 Yuta Watase Japonia 22 -520
74 Sota Okamura Japonia 20 -522
75 Isak Grimholm Szwecja 18 -524
  Stefan Rammerstorfer Austria 18 -524
  Pavel Karelin Rosja 18 -524
78 Bastian Kaltenböck Austria 16 -526
  Nicolas Fettner Austria 16 -526
  Marcin Bachleda Polska 16 -526
81 Piotr Żyła Polska 15 -527
  Mitja Meznar Słowenia 15 -527
83 Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -528
  Anze Damjan Słowenia 14 -528
  Brian Welch USA 14 -528
86 Marco Steinauer Szwajcaria 13 -529
  Gerald Wambacher Austria 13 -529
  Stefan Hula Polska 13 -529
  Yusuke Endo Japonia 13 -529
90 Martin Cikl Czechy 12 -530
  Jakob Grimholm Szwecja 12 -530
  Denis Kornilov Rosja 12 -530
93 Robert Fatchullin Rosja 11 -531
  Tomas Kyncl Czechy 11 -531
  Severin Freund Niemcy 11 -531
96 Marc Vogel Szwajcaria 10 -532
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -532
  Arthur Pauli Austria 10 -532
  Wojciech Topór Polska 10 -532
100 Harri Olli Finlandia 8 -534
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -534
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -534
103 Gregory Baxter Kanada 7 -535
  Guido Landert Szwajcaria 7 -535
  Remi Santiago Francja 7 -535
106 Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -536
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -536
  Florian Knaus Austria 6 -536
109 Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -537
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -537
  Michal Dolezal Czechy 5 -537
  Andrea Morassi Włochy 5 -537
  Michal Psenko Słowacja 5 -537
114 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -538
  Stefan Read Kanada 4 -538
116 Hans Petrat Niemcy 3 -539
  Dominik Bafia Kanada 3 -539
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -539
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -539
  Wojciech Tajner Polska 3 -539
121 Taku Takeuchi Japonia 2 -540
122 Jure Radelj Słowenia 1 -541
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -541
  Damjan Fras Słowenia 1 -541
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2564  
2 Japonia Japonia 2069 -495
3 Finlandia Finlandia 1398 -1166
4 Norwegia Norwegia 936 -1628
5 Słowenia Słowenia 931 -1633
6 Czechy Czechy 682 -1882
7 Niemcy Niemcy 601 -1963
8 Polska Polska 512 -2052
9 Rosja Rosja 336 -2228
10 Francja Francja 258 -2306
11 Włochy Włochy 209 -2355
12 Korea Pd. Korea Pd. 152 -2412
13 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2466
14 Białoruś Białoruś 56 -2508
15 Szwecja Szwecja 30 -2534
16 USA USA 14 -2550
  Kanada Kanada 14 -2550
18 Kazachstan Kazachstan 9 -2555
19 Słowacja Słowacja 5 -2559

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich