Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 26.12.2004, St. Moritz K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 330  
2 Roland Mueller Austria 328 -2
3 Jan Mazoch Czechy 300 -30
4 Kazuya Yoshioka Japonia 272 -58
5 Martin Koch Austria 241 -89
6 Risto Jussilainen Finlandia 239 -91
7 Mathias Hafele Austria 216 -114
8 Takanobu Okabe Japonia 208 -122
9 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 188 -142
10 Stefan Thurnbichler Austria 173 -157
11 Joonas Ikonen Finlandia 155 -175
12 Anders Bardal Norwegia 136 -194
13 Christoph Lenz Austria 130 -200
14 David Lazzaroni Francja 111 -219
15 Andreas Wank Niemcy 110 -220
16 Yukio Sakano Japonia 109 -221
17 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -230
  Jon Aaraas Norwegia 100 -230
19 Herman Huczkowski Finlandia 97 -233
20 Kamil Stoch Polska 83 -247
21 Emmanuel Chedal Francja 80 -250
22 Lauri Hakola Finlandia 79 -251
23 Stefano Chiapolino Włochy 76 -254
  Christian Bruder Niemcy 76 -254
25 Yusuke Kaneko Japonia 70 -260
26 Antonin Hajek Czechy 65 -265
  Krystian Długopolski Polska 65 -265
28 Ferdinand Bader Niemcy 63 -267
29 Kimmo Yliriesto Finlandia 60 -270
30 Stefan Pieper Niemcy 57 -273
31 Christian Nagiller Austria 56 -274
32 Petr Chaadaev Białoruś 50 -280
33 Eirik Ulimoen Norwegia 45 -285
  Ildar Fatchullin Rosja 45 -285
35 Kai Bracht Niemcy 40 -290
36 Nejc Frank Słowenia 36 -294
37 Bine Zupan Słowenia 34 -296
38 Primoz Pikl Słowenia 32 -298
39 Kalle Keituri Finlandia 31 -299
40 Tomisław Tajner Polska 30 -300
41 Stefan Kaiser Austria 29 -301
42 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -304
  Lukas Hlava Czechy 26 -304
44 Julian Musiol Niemcy 24 -306
45 Yuta Watase Japonia 22 -308
46 Marcin Bachleda Polska 16 -314
  Bastian Kaltenböck Austria 16 -314
  Manuel Fettner Austria 16 -314
49 Mitja Meznar Słowenia 15 -315
50 Masahiko Harada Japonia 14 -316
51 Denis Kornilov Rosja 12 -318
52 Stefan Hula Polska 11 -319
53 Ryohei Nishimori Japonia 10 -320
  Jure Bogataj Słowenia 10 -320
55 Jurij Tepes Słowenia 9 -321
56 Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -322
  Sebastian Colloredo Włochy 8 -322
  Harri Olli Finlandia 8 -322
59 Remi Santiago Francja 7 -323
60 Alessio Bolognani Włochy 6 -324
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -324
62 Michal Dolezal Czechy 5 -325
  Michal Psenko Słowacja 5 -325
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -325
  Andrea Morassi Włochy 5 -325
  Thomas Lobben Norwegia 5 -325
67 Stefan Read Kanada 4 -326
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -326
  Olav Magne Dönnem Norwegia 4 -326
70 Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -327
  Wojciech Tajner Polska 3 -327
  Hans Petrat Niemcy 3 -327
73 Damjan Fras Słowenia 1 -329
  Jure Radelj Słowenia 1 -329
  Marc Vogel Szwajcaria 1 -329
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1535  
2 Japonia Japonia 893 -642
3 Finlandia Finlandia 700 -835
4 Czechy Czechy 396 -1139
5 Niemcy Niemcy 376 -1159
6 Norwegia Norwegia 290 -1245
7 Polska Polska 208 -1327
8 Francja Francja 198 -1337
9 Rosja Rosja 157 -1378
10 Słowenia Słowenia 138 -1397
11 Włochy Włochy 95 -1440
12 Białoruś Białoruś 56 -1479
13 Kazachstan Kazachstan 8 -1527
14 Słowacja Słowacja 5 -1530
15 Korea Pd. Korea Pd. 4 -1531
  Kanada Kanada 4 -1531
17 Szwajcaria Szwajcaria 1 -1534

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:12
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich