Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 2 periodzie sezonu 2019/2020
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj III IV V VI VII I II suma
1 Rok Justin Słowenia 100 130 132 147 61 199 310 1079
2 Pius Paschke Niemcy 65 89 209 381 0 173 153 1070
3 Aleksander Zniszczoł Polska 199 0 135 261 300 119 45 1059
4 Clemens Aigner Austria 0 33 480 464 0 0 0 977
5 Moritz Baer Niemcy 61 129 96 263 75 181 142 947
6 Marius Lindvik Norwegia 200 165 0 498 0 0 0 863
7 Markus Schiffner Austria 82 160 0 330 14 107 148 841
8 Andreas Granerud Buskum Norwegia 25 130 212 121 105 59 143 795
9 Felix Hoffmann Niemcy 187 28 140 238 120 21 34 768
10 Robin Pedersen Norwegia 275 0 162 317 0 0 0 754
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 90 34 140 182 172 80 55 753
12 Martin Hamann Niemcy 73 38 352 140 55 0 0 658
13 Andrzej Stękała Polska 56 2 32 129 175 238 22 654
14 Klemens Murańka Polska 42 26 3 12 45 328 136 592
15 Paweł Wąsek Polska 82 30 34 162 37 187 46 578
16 Zak Mogel Słowenia 0 112 0 327 129 0 0 568
17 Joakim Aune Norwegia 0 0 96 111 67 160 106 540
18 Thomas Hofer Austria 74 33 136 122 62 12 0 439
19 Keiichi Sato Japonia 0 0 56 150 0 230 0 436
20 Stefan Huber Austria 0 0 50 194 113 45 32 434
21 Clemens Leitner Austria 0 0 136 25 0 91 153 405
22 Tilen Bartol Słowenia 0 100 0 272 0 27 0 399
23 Ziga Jelar Słowenia 25 21 294 0 0 54 0 394
24 Bor Pavlovcic Słowenia 0 0 278 0 109 0 0 387
25 Jaka Hvala Słowenia 88 21 41 142 92 0 0 384
26 Andreas Wank Niemcy 51 17 150 26 107 0 0 351
27 Filip Sakala Czechy 24 73 18 42 37 92 63 349
28 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 174 90 15 38 317
29 Shohei Tochimoto Japonia 47 142 0 0 0 123 0 312
30 Nejc Dezman Słowenia 51 61 149 41 0 0 0 302
31 Luca Roth Niemcy 0 86 0 7 49 143 10 295
32 Thomas Aasen Markeng Norwegia 58 30 0 205 0 0 0 293
33 Andraz Pograjc Słowenia 0 0 165 112 3 0 0 280
34 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 0 0 0 65 64 150 279
35 Philipp Raimund Niemcy 0 45 0 21 15 101 92 274
36 Maximilian Lienher Austria 0 18 0 82 0 150 23 273
37 Cene Prevc Słowenia 0 0 26 43 0 124 63 256
38 Justin Lisso Niemcy 68 0 0 92 71 12 2 245
39 Maciej Kot Polska 0 0 0 52 90 95 0 237
40 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 0 0 225 0 225
41 Severin Freund Niemcy 0 51 160 0 0 0 0 211
42 Maximilian Steiner Austria 0 20 57 0 120 9 0 206
43 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 0 0 200 0 200
44 Simon Ammann Szwajcaria 0 40 0 0 0 0 150 190
45 Timi Zajc Słowenia 0 0 0 0 0 180 0 180
46 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 6 131 35 172
47 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 0 115 56 171
  Yuken Iwasa Japonia 46 54 43 6 0 22 0 171
49 Tomas Vancura Czechy 0 12 144 14 0 0 0 170
50 Anze Lanisek Słowenia 0 125 0 0 0 40 0 165
51 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 24 30 8 0 65 35 162
52 Jonathan Learoyd Francja 7 29 86 30 0 7 0 159
53 Mikhail Nazarov Rosja 27 0 0 92 0 10 28 157
54 Stefan Hula Polska 0 0 0 0 0 0 154 154
55 Artti Aigro Estonia 84 36 29 0 0 0 0 149
56 Cestmir Kozisek Czechy 6 50 0 26 0 66 0 148
57 Kenshiro Ito Japonia 14 75 56 0 0 0 0 145
58 Taku Takeuchi Japonia 2 0 87 55 0 0 0 144
59 Constantin Schmid Niemcy 135 0 0 0 0 0 0 135
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 25 47 48 0 0 15 0 135
61 Andreas Schuler Szwajcaria 0 65 36 0 9 20 0 130
62 Jurij Tepes Słowenia 8 0 121 0 0 0 0 129
63 Sondre Ringen Norwegia 59 14 0 10 0 40 5 128
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 82 0 19 0 27 0 128
65 Lukas Hlava Czechy 0 0 45 16 57 0 0 118
66 David Haagen Austria 6 0 0 0 30 52 12 100
  Philipp Aschenwald Austria 0 100 0 0 0 0 0 100
68 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 0 49 0 0 0 0 99
69 Luca Egloff Szwajcaria 0 6 13 72 6 0 0 97
  Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 4 1 0 92 0 97
71 Dominik Peter Szwajcaria 0 46 0 27 0 23 0 96
  Przemysław Kantyka Polska 0 3 10 46 37 0 0 96
73 Kilian Maerkl Niemcy 0 82 0 0 0 0 13 95
74 Robert Kranjec Słowenia 92 0 0 0 0 0 0 92
75 Anders Haare Norwegia 5 12 0 0 0 11 62 90
76 Kevin Bickner USA 45 0 0 0 0 0 44 89
77 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 14 0 23 13 38 88
78 Mikhail Maksimochkin Rosja 8 15 0 0 12 6 42 83
79 Peter Prevc Słowenia 0 0 0 0 0 81 0 81
80 Masamitsu Ito Japonia 0 0 0 0 0 80 0 80
81 Gregor Schlierenzauer Austria 0 0 79 0 0 0 0 79
82 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 0 76 0 76
  Eetu Nousiainen Finlandia 75 0 0 0 0 0 1 76
84 Viktor Polasek Czechy 0 0 0 0 72 0 0 72
  Stefan Rainer Austria 0 0 0 0 0 72 0 72
86 Anze Semenic Słowenia 51 0 0 0 0 20 0 71
87 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 22 45 0 67
  Kacper Juroszek Polska 0 0 0 0 8 50 9 67
89 Andreas Alamommo Finlandia 0 63 0 0 0 0 0 63
90 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 0 0 0 61 1 62
91 Claudio Moerth Austria 0 0 0 0 0 58 0 58
92 Florian Altenburger Austria 22 25 9 0 0 0 0 56
  Matthew Soukup Kanada 0 0 12 0 0 44 0 56
94 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 3 10 21 18 0 0 52
95 Casey Larson USA 0 0 5 30 0 0 16 51
96 Manuel Fettner Austria 0 49 0 0 0 0 0 49
  Ilmir Hazetdinov Rosja 1 0 0 8 40 0 0 49
  Anders Fannemel Norwegia 0 0 0 49 0 0 0 49
99 Andreas Kofler Austria 47 0 0 0 0 0 0 47
100 Adrian Sell Niemcy 0 0 6 0 19 21 0 46
101 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 0 0 0 45 45
102 Mika Schwann Austria 0 0 16 28 0 0 0 44
103 Markus Rupitsch Austria 0 0 0 0 0 0 43 43
104 Frantisek Holik Czechy 0 0 0 0 0 30 8 38
  Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 23 15 0 0 38
106 Yumu Harada Japonia 0 0 37 0 0 0 0 37
107 Adam Niżnik Polska 0 0 0 0 0 36 0 36
108 Justin Nietzel Niemcy 0 0 0 0 0 35 0 35
  Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 0 33 2 35
110 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 0 0 0 32 32
  Tomasz Pilch Polska 0 4 0 0 16 12 0 32
112 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 8 0 0 21 0 29
113 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 0 28 0 28
  Tim Fuchs Niemcy 0 0 0 0 0 23 5 28
115 Jonne Veteläinen Finlandia 0 0 0 0 0 27 0 27
  Francisco Moerth Austria 0 0 0 0 0 27 0 27
117 Yevgen Marusyak Ukraina 0 0 0 0 0 26 0 26
  Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 0 0 26 0 26
119 Jan Hoerl Austria 25 0 0 0 0 0 0 25
120 Tom Gerisch Niemcy 0 0 0 0 0 24 0 24
  Alex Insam Włochy 0 0 24 0 0 0 0 24
122 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 23 0 0 23
123 Kento Sakuyama Japonia 0 0 22 0 0 0 0 22
  Tomaz Naglic Słowenia 0 0 2 5 15 0 0 22
  Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 0 22 0 22
  Andrew Urlaub USA 0 0 2 0 9 0 11 22
127 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 0 0 12 9 0 21
  Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 21 0 21
129 Janni Reisenauer Austria 0 0 0 0 0 20 0 20
130 Tomofumi Naito Japonia 0 0 19 0 0 0 0 19
  Fabian Seidl Niemcy 0 0 0 0 0 19 0 19
132 Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 16 2 0 18
  Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 0 18 0 18
134 Patrick Gasienica USA 0 0 0 0 0 14 2 16
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 2 0 0 14 16
  Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 16 0 0 16
  Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 0 0 0 16 16
138 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 15 0 0 0 0 15
139 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 0 14 0 14
140 Mats Bjerke Myhren Norwegia 0 0 0 0 0 13 0 13
141 Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 0 0 12 12
142 Niko Kytoesaho Finlandia 0 0 0 0 0 10 0 10
  Arttu Pohjola Finlandia 10 0 0 0 0 0 0 10
144 Eduard Torok Węgry 0 0 0 0 0 0 9 9
  Quirin Modricken Niemcy 0 0 0 0 0 9 0 9
146 Domen Prevc Słowenia 0 0 0 0 0 7 0 7
147 Lovro Kos Słowenia 0 0 0 0 1 0 5 6
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 0 0 0 6 0 6
  Paul Brasme Francja 0 0 0 0 0 6 0 6
  Richard Haukedal Norwegia 0 0 4 0 2 0 0 6
  Matevz Samec Słowenia 0 0 6 0 0 0 0 6
  Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 0 6 0 6
  Federico Cecon Włochy 0 0 0 0 6 0 0 6
154 Decker Dean USA 0 0 0 0 5 0 0 5
  Tjas Grilc Słowenia 0 0 0 0 0 5 0 5
  Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 0 5 0 5
157 Julian Wienerroither Austria 0 4 0 0 0 0 0 4
  Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 0 4 0 4
  Mateusz Gruszka Polska 0 0 0 0 0 1 3 4
  Ernest Prislic Słowenia 0 0 4 0 0 0 0 4
161 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 0 0 0 3 0 3
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 0 0 0 3 0 0 3
163 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 0 2 0 2
  Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
165 Minato Mabuchi Japonia 0 0 0 1 0 0 0 1
  Christian Roeste Solberg Norwegia 0 0 1 0 0 0 0 1
  Elias Tollinger Austria 0 0 1 0 0 0 0 1
  Maksim Sergeev Rosja 1 0 0 0 0 0 0 1
  Juho Ojala Finlandia 0 0 0 0 1 0 0 1
  Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 0 1 0 1
  Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 0 0 0 1 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich