Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 5 periodzie sezonu 2019/2020
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj VI VII I II III IV V suma
1 Pius Paschke Niemcy 381 0 173 383 0 0 0 937
2 Aleksander Zniszczoł Polska 261 300 119 107 51 0 74 912
3 Klemens Murańka Polska 12 45 328 396 0 0 74 855
4 Clemens Leitner Austria 25 0 91 251 220 0 265 852
5 Clemens Aigner Austria 464 0 0 0 68 0 290 822
6 Markus Schiffner Austria 330 14 107 172 78 0 116 817
7 Rok Justin Słowenia 147 61 199 400 0 0 0 807
8 Moritz Baer Niemcy 263 75 181 209 0 0 32 760
9 Stefan Huber Austria 194 113 45 32 62 0 300 746
10 Andrzej Stękała Polska 129 175 238 22 38 0 95 697
11 Taku Takeuchi Japonia 55 0 0 200 325 0 89 669
12 Keiichi Sato Japonia 150 0 230 0 276 0 0 656
13 Andreas Granerud Buskum Norwegia 121 105 59 201 168 0 0 654
14 Ulrich Wohlgenannt Austria 182 172 80 93 0 0 117 644
15 Paweł W±sek Polska 162 37 187 69 27 0 18 500
16 Marius Lindvik Norwegia 498 0 0 0 0 0 0 498
17 Robin Pedersen Norwegia 317 0 0 0 0 0 160 477
18 Joakim Aune Norwegia 111 67 160 137 0 0 0 475
19 Zak Mogel Słowenia 327 129 0 5 11 0 0 472
20 Felix Hoffmann Niemcy 238 120 21 51 21 0 3 454
21 Cene Prevc Słowenia 43 0 124 152 95 0 0 414
22 Fredrik Villumstad Norwegia 174 90 15 85 30 0 0 394
23 Luca Roth Niemcy 7 49 143 72 92 0 0 363
24 Martin Hamann Niemcy 140 55 0 0 135 0 0 330
25 Anders Haare Norwegia 0 0 11 165 147 0 0 323
26 Philipp Raimund Niemcy 21 15 101 113 43 0 28 321
27 Sondre Ringen Norwegia 10 0 40 5 212 0 51 318
28 Stefan Hula Polska 0 0 0 316 0 0 0 316
29 Thomas Hofer Austria 122 62 12 49 43 0 16 304
30 Tilen Bartol Słowenia 272 0 27 0 0 0 0 299
31 Jaka Hvala Słowenia 142 92 0 46 0 0 0 280
32 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 65 64 150 0 0 0 279
33 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 115 86 25 0 42 268
34 Filip Sakala Czechy 42 37 92 77 0 0 16 264
  Jernej Presecnik Słowenia 0 6 131 57 61 0 9 264
36 Maximilian Lienher Austria 82 0 150 23 0 0 0 255
37 Ziga Jelar Słowenia 0 0 54 0 19 0 176 249
38 Maciej Kot Polska 52 90 95 0 0 0 0 237
39 Naoki Nakamura Japonia 0 0 225 0 0 0 0 225
40 Bor Pavlovcic Słowenia 0 109 0 0 102 0 4 215
41 Domen Prevc Słowenia 0 0 7 200 0 0 0 207
42 Thomas Aasen Markeng Norwegia 205 0 0 0 0 0 0 205
43 Dominik Peter Szwajcaria 27 0 23 79 18 0 54 201
44 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 200 0 0 0 0 200
45 Justin Lisso Niemcy 92 71 12 15 0 0 0 190
46 Mikhail Nazarov Rosja 92 0 10 77 0 0 10 189
47 Yuken Iwasa Japonia 6 0 22 11 104 0 43 186
48 Timi Zajc Słowenia 0 0 180 0 0 0 0 180
49 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 123 0 14 0 29 166
50 Maximilian Steiner Austria 0 120 9 17 5 0 10 161
51 Simon Ammann Szwajcaria 0 0 0 150 0 0 0 150
52 Andreas Wank Niemcy 26 107 0 0 0 0 0 133
53 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 0 0 0 120 0 0 0 120
54 Gregor Deschwanden Szwajcaria 8 0 65 45 0 0 0 118
55 Vojtech Stursa Czechy 23 15 0 0 0 0 78 116
56 Andraz Pograjc Słowenia 112 3 0 0 0 0 0 115
57 David Haagen Austria 0 30 52 30 0 0 0 112
58 Kenshiro Ito Japonia 0 0 0 64 17 0 30 111
59 Adrian Sell Niemcy 0 19 21 0 3 0 64 107
60 Jurij Tepes Słowenia 0 0 0 27 0 0 79 106
61 Anze Semenic Słowenia 0 0 20 0 0 0 84 104
62 Niko Kytosaho Finlandia 0 0 10 54 38 0 0 102
63 Cestmir Kozisek Czechy 26 0 66 0 0 0 8 100
64 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 23 13 63 0 0 0 99
65 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 70 0 26 96
66 Stefan Rainer Austria 0 0 72 0 0 0 23 95
67 Heung Chul Choi Korea Pd. 1 0 92 0 0 0 0 93
68 Yumu Harada Japonia 0 0 0 90 0 0 0 90
69 Kilian Maerkl Niemcy 0 0 0 37 30 0 16 83
  Przemysław Kantyka Polska 46 37 0 0 0 0 0 83
71 Peter Prevc Słowenia 0 0 81 0 0 0 0 81
72 Masamitsu Ito Japonia 0 0 80 0 0 0 0 80
73 Luca Egloff Szwajcaria 72 6 0 0 0 0 0 78
74 Manuel Fettner Austria 0 0 0 0 77 0 0 77
75 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 76 0 0 0 0 76
76 Lukas Hlava Czechy 16 57 0 0 0 0 0 73
  Jonathan Learoyd Francja 30 0 7 0 31 0 5 73
78 Viktor Polasek Czechy 0 72 0 0 0 0 0 72
79 Killian Peier Szwajcaria 0 0 0 71 0 0 0 71
80 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 12 6 42 0 0 10 70
81 Andreas Schuler Szwajcaria 0 9 20 21 4 0 14 68
82 Mikhail Purtov Rosja 0 22 45 0 0 0 0 67
  Kacper Juroszek Polska 0 8 50 9 0 0 0 67
84 Peter Resinger Austria 0 0 0 0 0 0 65 65
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 0 0 13 0 0 0 52 65
86 Antti Aalto Finlandia 0 0 0 63 0 0 0 63
87 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 61 1 0 0 0 62
88 Claudio Moerth Austria 0 0 58 0 0 0 0 58
89 Mathis Contamine Francja 0 0 18 9 0 0 29 56
90 Noriaki Kasai Japonia 0 0 0 19 0 0 36 55
91 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 0 0 15 0 37 0 0 52
92 Francisco Moerth Austria 0 0 27 0 0 0 23 50
93 Anders Fannemel Norwegia 49 0 0 0 0 0 0 49
94 Gabriel Karlen Szwajcaria 21 18 0 0 9 0 0 48
  Ilmir Hazetdinov Rosja 8 40 0 0 0 0 0 48
96 Sandro Hauswirth Szwajcaria 19 0 27 0 0 0 0 46
  Yevgen Marusyak Ukraina 0 0 26 20 0 0 0 46
  Casey Larson USA 30 0 0 16 0 0 0 46
99 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 45 0 0 0 45
100 Matthew Soukup Kanada 0 0 44 0 0 0 0 44
  Kevin Bickner USA 0 0 0 44 0 0 0 44
102 Markus Rupitsch Austria 0 0 0 43 0 0 0 43
103 Adam Niżnik Polska 0 0 36 0 0 0 6 42
104 Nejc Dezman Słowenia 41 0 0 0 0 0 0 41
  Giovanni Bresadola Włochy 0 0 21 2 0 0 18 41
106 Anze Lanisek Słowenia 0 0 40 0 0 0 0 40
107 Frantisek Holik Czechy 0 0 30 8 0 0 0 38
108 Tjas Grilc Słowenia 0 0 5 0 0 0 31 36
109 Justin Nietzel Niemcy 0 0 35 0 0 0 0 35
  Rishi Saether Norwegia 0 0 33 2 0 0 0 35
111 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 32 0 0 0 32
112 Danil Sadreev Rosja 0 16 2 0 13 0 0 31
113 Mika Schwann Austria 28 0 0 0 0 0 0 28
  Tim Fuchs Niemcy 0 0 23 5 0 0 0 28
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 28 0 0 0 0 28
  Tomasz Pilch Polska 0 16 12 0 0 0 0 28
117 Jonne Veteläinen Finlandia 0 0 27 0 0 0 0 27
118 Seou Choi Korea Pd. 0 0 26 0 0 0 0 26
  Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 7 0 19 26
120 Tom Gerisch Niemcy 0 0 24 0 0 0 0 24
121 Kevin Maltsev Estonia 0 23 0 0 0 0 0 23
122 Mark Hafnar Słowenia 0 0 22 0 0 0 0 22
123 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 21 0 0 0 0 21
  Aljaz Osterc Słowenia 0 12 9 0 0 0 0 21
125 Janni Reisenauer Austria 0 0 20 0 0 0 0 20
  Tomaz Naglic Słowenia 5 15 0 0 0 0 0 20
  Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 0 0 20 20
  Andrew Urlaub USA 0 9 0 11 0 0 0 20
129 Fabian Seidl Niemcy 0 0 19 0 0 0 0 19
130 Patrick Gasienica USA 0 0 14 3 0 0 0 17
131 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 0 0 14 0 0 0 16
  Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 16 0 0 0 16
  Arttu Pohjola Finlandia 0 0 0 0 16 0 0 16
  Aleksandr Bazhenov Rosja 0 16 0 0 0 0 0 16
135 Thomas Lackner Austria 0 0 0 15 0 0 0 15
  Paul Winter Niemcy 0 0 0 0 0 0 15 15
137 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 14 0 0 0 0 14
  Ilia Mankov Rosja 0 0 0 0 14 0 0 14
  Tomas Vancura Czechy 14 0 0 0 0 0 0 14
140 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 0 13 0 0 13
141 Riki Kurita Japonia 0 0 0 12 0 0 0 12
142 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 6 3 0 0 0 9
  Eduard Torok Węgry 0 0 0 9 0 0 0 9
  Quirin Modricken Niemcy 0 0 9 0 0 0 0 9
145 Claudio Haas Niemcy 0 0 4 4 0 0 0 8
146 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 7 0 0 7
147 Paul Brasme Francja 0 0 6 0 0 0 0 6
  Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 6 0 0 0 0 6
  Lovro Kos Słowenia 0 1 0 5 0 0 0 6
  Federico Cecon Włochy 0 6 0 0 0 0 0 6
151 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 5 0 0 0 0 5
  Decker Dean USA 0 5 0 0 0 0 0 5
  Denis Kornilov Rosja 0 0 0 0 0 0 5 5
154 Mateusz Gruszka Polska 0 0 1 3 0 0 0 4
  Rok Tarman Słowenia 0 0 0 4 0 0 0 4
156 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 3 0 0 0 0 3
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 3 0 0 0 0 0 3
158 Eetu Nousiainen Finlandia 0 0 0 2 0 0 0 2
  Richard Haukedal Norwegia 0 2 0 0 0 0 0 2
  Jan Habdas Polska 0 0 2 0 0 0 0 2
  Aleksandr Loginov Rosja 0 0 2 0 0 0 0 2
  Andreas Alamommo Finlandia 0 0 0 0 2 0 0 2
  Alex Insam Włochy 0 0 0 0 0 0 2 2
  Mico Ahonen Finlandia 0 0 0 0 2 0 0 2
165 Minato Mabuchi Japonia 1 0 0 0 0 0 0 1
  Juho Ojala Finlandia 0 1 0 0 0 0 0 1
  Nikolai Matavin Rosja 0 0 1 0 0 0 0 1
  Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 1 0 0 0 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich