Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
08.12.2004 - Lahti (Finlandia) K-116

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Roland Mueller Austria 128.0 137.6
2 Risto Jussilainen Finlandia 127.0 133.3
3 Stefan Thurnbichler Austria 125.0 131.7
4 Balthasar Schneider Austria 123.5 129.0
5 Kazuya Yoshioka Japonia 122.0 125.8
6 Stefan Pieper Niemcy 121.5 124.9
7 Krystian Długopolski Polska 120.5 123.1
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 120.5 123.1
9 Christoph Lenz Austria 121.0 122.5
10 Herman Huczkowski Finlandia 120.5 122.1
11 Takanobu Okabe Japonia 117.5 117.2
12 Lauri Hakola Finlandia 118.0 117.1
13 Joonas Ikonen Finlandia 117.0 114.8
14 Tomisław Tajner Polska 117.5 114.7
15 Stefano Chiapolino Włochy 117.0 113.8
16 Ferdinand Bader Niemcy 116.5 113.4
17 Martin Koch Austria 116.5 112.9
18 Mathias Hafele Austria 115.5 112.1
19 Kalle Keituri Finlandia 115.5 111.6
20 Jon Aaraas Norwegia 116.0 111.0
21 David Lazzaroni Francja 114.5 109.8
22 Bastian Kaltenböck Austria 114.0 109.4
23 Yusuke Kaneko Japonia 114.5 109.3
24 Remi Santiago Francja 114.5 108.8
25 Maksim Anisimov Białoru¶ 112.5 105.7
26 Christian Nagiller Austria 111.5 104.4
27 Stefan Read Kanada 110.5 103.1
  Yukio Sakano Japonia 110.5 103.1
29 Kimmo Yliriesto Finlandia 110.0 101.7
30 Anders Bardal Norwegia 118.5 101.5
31 Marcin Bachleda Polska 109.5 100.8
32 Jure Sinkovec Słowenia 111.0 99.5
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 108.0 98.1
34 Marc Krauspenhaar Niemcy 108.5 97.0
  Brian Welch USA 108.5 97.0
36 Anders Jacobsen Norwegia 106.5 93.9
37 Juha Miettinen Finlandia 106.5 93.4
38 Olli Pekkala Finlandia 105.0 91.7
39 Ryohei Nishimori Japonia 105.0 90.2
40 Anssi Koivuranta Finlandia 104.0 87.4
41 Bine Zupan Słowenia 102.5 86.2
42 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 103.0 86.1
  Jan Mazoch Czechy 105.5 86.1
44 Andreas Wank Niemcy 105.0 83.7
45 Jere Kykkänen Finlandia 101.5 82.4
46 Julian Musiol Niemcy 100.0 82.2
47 Sebastian Colloredo Włochy 100.5 81.6
48 Mitja Meznar Słowenia 100.5 81.1
49 Jarkko Heikkonen Finlandia 100.5 80.6
50 Kamil Stoch Polska 100.5 77.1
51 Wojciech Tajner Polska 98.5 77.0
52 Gregory Baxter Kanada 97.5 76.2
53 Alessio Bolognani Włochy 99.5 75.8
54 Tommi Voutilainen Finlandia 97.5 75.7
55 Stefan Nyffeler Szwajcaria 97.5 75.2
56 Anders Johnson USA 96.5 73.9
57 Boy van Baarle Holandia 94.0 69.9
  Michael Nell Kanada 94.0 69.9
59 Janne Ylijärvi Finlandia 94.5 69.8
60 Graeme Gorham Kanada 94.0 69.4
61 Damien Maitre Francja 95.5 67.6
62 Jure Bogataj Słowenia 93.5 67.5
63 Igor Boychuk Ukraina 93.0 67.1
64 Damjan Fras Słowenia 92.0 63.8
65 Remi Francais Szwajcaria 90.0 61.7
66 Ivan Sobolev Białoru¶ 87.5 56.7
67 Volodymyr Boshchuk Ukraina 87.5 55.7
68 Jari Saastamoinen Finlandia 88.0 55.1
69 Egert Malts Estonia 86.0 54.0
70 Morten Gjesvold Norwegia 88.5 53.5
71 Christoph Hoess Szwajcaria 84.5 49.8
72 Kazuyoshi Sakurai Japonia 84.5 49.3
73 Harri Olli Finlandia 85.5 49.1
74 Ilia Skakun Białoru¶ 83.5 46.0
75 Alexey Vostretsov Rosja 84.0 44.4
76 Tommy Schwall USA 81.0 44.0
77 Olav Magne Dönnem Norwegia 82.5 42.2
78 Eirik Ulimoen Norwegia 80.0 38.2
79 Chil-Ku Kang Korea Pd. 81.0 36.0
80 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 78.5 33.0
81 Oleksandr Lazarovych Ukraina 78.0 32.1
82 Antti Pesonen Finlandia 78.0 31.1
83 Andrey Kolmakov Kazachstan 75.5 27.6
84 Andrei Balazs Rumunia 75.0 26.7
85 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 74.0 24.9
86 Rok Urbanc Słowenia 73.0 24.1
87 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 73.0 23.1
88 Illimar Paern Estonia 73.0 22.6
89 Kristjan Eljand Estonia 72.0 20.3
90 Sergei Rodionov Rosja 72.0 19.8
91 Chris Francis USA 71.0 19.5
92 Alexey Lepihin Kazachstan 66.0 9.5
93 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 55.0 0.0
94 Benjamin Bourqui Francja DSQ DSQ
95 Robert Fatchullin Rosja DSQ DSQ
96 Pavel Karelin Rosja DSQ DSQ
97 Alexey Korolev Kazachstan DSQ DSQ
98 Andrea Morassi Włochy DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich