Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Turniej Sylwestrowy 2022/2023
28.12.2022 14:15 Villach Austria HS-98 Turniej Sylw.
29.12.2022 13:00 Villach Austria HS-98 Turniej Sylw.
31.12.2022 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylw., nocny
01.01.2023 16:30 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylw., nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Eva Pinkelnig Austria 1030.3  
2 Anna Odine Stroem Norwegia 1004.0 -26.3
3 Nika Kriznar Słowenia 980.3 -50.0
4 Selina Freitag Niemcy 972.8 -57.5
5 Katharina Schmid Niemcy 970.9 -59.4
6 Ema Klinec Słowenia 964.5 -65.8
7 Anna Rupprecht Niemcy 959.2 -71.1
8 Alexandria Loutitt Kanada 951.7 -78.6
9 Sara Takanashi Japonia 943.8 -86.5
10 Marita Kramer Austria 940.5 -89.8
11 Chiara Kreuzer Austria 940.1 -90.2
12 Abigail Strate Kanada 930.4 -99.9
13 Lara Malsiner Włochy 920.7 -109.6
14 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 912.8 -117.5
15 Nozomi Maruyama Japonia 904.9 -125.4
16 Yuki Ito Japonia 896.4 -133.9
17 Josephine Pagnier Francja 895.4 -134.9
18 Luisa Goerlich Niemcy 895.1 -135.2
19 Yuka Seto Japonia 889.0 -141.3
20 Daniela Haralambie Rumunia 868.8 -161.5
21 Julia Clair Francja 860.3 -170.0
22 Ursa Bogataj Słowenia 801.2 -229.1
23 Nika Prevc Słowenia 780.9 -249.4
24 Silje Opseth Norwegia 776.2 -254.1
25 Nora Midtsundstad Norwegia 773.6 -256.7
26 Jacqueline Seifriedsberger Austria 735.4 -294.9
27 Katra Komar Słowenia 731.9 -298.4
28 Jenny Rautionaho Finlandia 726.1 -304.2
29 Jessica Malsiner Włochy 630.2 -400.1
30 Sina Arnet Szwajcaria 620.6 -409.7
31 Ringo Miyajima Japonia 619.4 -410.9
32 Pauline Hessler Niemcy 510.8 -519.5
33 Maja Vtic Słowenia 508.8 -521.5
34 Annika Belshaw USA 492.6 -537.7
35 Hannah Wiegele Austria 488.2 -542.1
36 Julia Kykkänen Finlandia 481.7 -548.6
37 Emely Torazza Szwajcaria 472.8 -557.5
38 Nicole Konderla Polska 399.9 -630.4
39 Klara Ulrichova Czechy 361.3 -669.0
40 Lilou Zepchi Francja 360.6 -669.7
41 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 345.8 -684.5
42 Paulina Cieślar Polska 320.0 -710.3
43 Tamara Mesikova Słowacja 314.9 -715.4
44 Nika Vetrih Słowenia 297.1 -733.2
45 Martina Ambrosi Włochy 261.3 -769.0
46 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 243.0 -787.3
47 Agnes Reisch Niemcy 204.5 -825.8
48 Ajda Kosnjek Słowenia 196.9 -833.4
49 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 192.1 -838.2
50 Taja Bodlaj Słowenia 188.5 -841.8
51 Tinkara Komar Słowenia 182.9 -847.4
52 Nicole Maurer Kanada 178.6 -851.7
53 Anezka Indrackova Czechy 172.1 -858.2
54 Kjersti Graesli Norwegia 149.0 -881.3
55 Nika Krasovic Słowenia 95.0 -935.3
56 Natalie Eilers Kanada 94.0 -936.3
57 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.9 -961.4
58 Tetiana Pylypchuk Ukraina 54.9 -975.4
Wyniki konkursów
28.12.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
29.12.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
31.12.2022 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Anna Odine Stroem (Norwegia)
01.01.2023 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich