Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 27.02.2005, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 942  
2 Balthasar Schneider Austria 791 -151
3 Stefan Thurnbichler Austria 644 -298
4 Mathias Hafele Austria 561 -381
5 Kalle Keituri Finlandia 540 -402
6 Thomas Lobben Norwegia 516 -426
7 Roland Mueller Austria 512 -430
8 Manuel Fettner Austria 506 -436
9 Rok Urbanc Słowenia 501 -441
10 Jon Aaraas Norwegia 483 -459
11 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -461
12 Takanobu Okabe Japonia 427 -515
13 Jan Mazoch Czechy 386 -556
14 Christian Bruder Niemcy 380 -562
15 Robert Kranjec Słowenia 375 -567
16 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -572
17 Bastian Kaltenböck Austria 367 -575
18 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -595
19 Seou Choi Korea Pd. 346 -596
20 Primoz Pikl Słowenia 335 -607
21 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -619
22 Antonin Hajek Czechy 319 -623
23 Martin Koch Austria 312 -630
24 Joonas Ikonen Finlandia 296 -646
25 Jure Bogataj Słowenia 289 -653
26 Christoph Lenz Austria 277 -665
27 Yukio Sakano Japonia 267 -675
28 Herman Huczkowski Finlandia 264 -678
29 Lauri Hakola Finlandia 260 -682
30 Yusuke Kaneko Japonia 254 -688
31 Risto Jussilainen Finlandia 239 -703
32 Christian Nagiller Austria 233 -709
33 Stefan Kaiser Austria 206 -736
34 Stefan Pieper Niemcy 204 -738
35 Kamil Stoch Polska 198 -744
36 Mario Kürschner Niemcy 192 -750
37 Janne Happonen Finlandia 191 -751
38 Nejc Frank Słowenia 183 -759
39 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -779
40 Morten Solem Norwegia 156 -786
41 Andreas Wank Niemcy 146 -796
42 Lukas Hlava Czechy 143 -799
43 Jurij Tepes Słowenia 142 -800
44 Emmanuel Chedal Francja 140 -802
45 Paweł Urbański Polska 137 -805
  Jure Radelj Słowenia 137 -805
  Daniel Lackner Austria 137 -805
48 David Lazzaroni Francja 135 -807
49 Reinhard Schwarzenberger Austria 129 -813
50 Erik Simon Niemcy 120 -822
51 Ferdinand Bader Niemcy 118 -824
  Bine Zupan Słowenia 118 -824
53 Florian Liegl Austria 112 -830
54 Maximilian Mechler Niemcy 102 -840
  Julian Musiol Niemcy 102 -840
56 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -842
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -842
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -842
59 Damjan Fras Słowenia 98 -844
60 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -853
61 Hiroki Yamada Japonia 82 -860
62 Alessio Bolognani Włochy 75 -867
  Olav Magne Dönnem Norwegia 75 -867
64 Rafał ¦liż Polska 74 -868
  Masahiko Harada Japonia 74 -868
66 Ilja Rosliakov Rosja 70 -872
67 Krystian Długopolski Polska 65 -877
68 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -881
69 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -882
70 Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -887
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -887
72 Hans Petrat Niemcy 54 -888
73 Matevz Sparovec Słowenia 52 -890
74 Damien Maitre Francja 51 -891
75 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -892
76 Michael Nagiller Austria 49 -893
77 Anze Damjan Słowenia 47 -895
78 Ildar Fatchullin Rosja 45 -897
79 Anders Johnson USA 44 -898
  Martin Cikl Czechy 44 -898
  Gorazd Robnik Słowenia 44 -898
82 Tomisław Tajner Polska 43 -899
83 Gregory Baxter Kanada 42 -900
84 Bine Norcic Słowenia 41 -901
  Denis Kornilov Rosja 41 -901
  Vincent Descombes Sevoie Francja 41 -901
87 Kai Bracht Niemcy 40 -902
88 Isak Grimholm Szwecja 39 -903
89 Piotr Żyła Polska 37 -905
90 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -906
91 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -907
92 Jakob Grimholm Szwecja 34 -908
93 Frantisek Vaculik Czechy 33 -909
94 Tommy Schwall USA 31 -911
95 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -912
96 Daniel Klausmann Niemcy 29 -913
97 Mitja Meznar Słowenia 27 -915
  Brian Welch USA 27 -915
99 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -916
100 Pavel Karelin Rosja 25 -917
  Tomas Kyncl Czechy 25 -917
102 Jan Vacula Czechy 24 -918
103 Marco Steinauer Szwajcaria 22 -920
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -920
  Yuta Watase Japonia 22 -920
106 Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -921
  Gerald Wambacher Austria 21 -921
  Zhandong Tian Chiny 21 -921
109 Severin Freund Niemcy 20 -922
  Sota Okamura Japonia 20 -922
111 Nico Faller Niemcy 18 -924
112 Stefan Read Kanada 17 -925
113 Nicolas Fettner Austria 16 -926
  Marcin Bachleda Polska 16 -926
115 Wojciech Topór Polska 15 -927
  Marc Vogel Szwajcaria 15 -927
  Logan Gerber USA 15 -927
118 Borek Sedlak Czechy 14 -928
119 Yusuke Endo Japonia 13 -929
  Stefan Hula Polska 13 -929
121 Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -930
  Michael Glasder USA 12 -930
123 Robert Fatchullin Rosja 11 -931
124 Jaka Oblak Słowenia 10 -932
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -932
  Arthur Pauli Austria 10 -932
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -932
128 Jim Denney jr USA 8 -934
  Hartman Rector USA 8 -934
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -934
  Kyle Kessler USA 8 -934
  Harri Olli Finlandia 8 -934
133 Wojciech Skupień Polska 7 -935
  Remi Santiago Francja 7 -935
  Tim Nelson USA 7 -935
  Guido Landert Szwajcaria 7 -935
137 Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -936
  Florian Knaus Austria 6 -936
  Roman Koudelka Czechy 6 -936
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -936
141 Yasuhiro Shibata Japonia 5 -937
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -937
  Andrea Morassi Włochy 5 -937
  Michal Dolezal Czechy 5 -937
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -937
  Michal Psenko Słowacja 5 -937
147 Tom Hilde Norwegia 4 -938
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -938
149 Wojciech Tajner Polska 3 -939
  Christoph Strickner Austria 3 -939
  Dominik Bafia Kanada 3 -939
152 Georgi Zharkov Bułgaria 2 -940
  Taku Takeuchi Japonia 2 -940
  Michael Nell Kanada 2 -940
155 Ivan Karaulov Kazachstan 1 -941
  Petar Fartunov Bułgaria 1 -941
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4922  
2 Finlandia Finlandia 2499 -2423
3 Słowenia Słowenia 2399 -2523
4 Norwegia Norwegia 2330 -2592
5 Japonia Japonia 2069 -2853
6 Niemcy Niemcy 1546 -3376
7 Czechy Czechy 999 -3923
8 Korea Pd. Korea Pd. 633 -4289
9 Polska Polska 608 -4314
10 Rosja Rosja 392 -4530
11 Francja Francja 374 -4548
12 Włochy Włochy 235 -4687
13 USA USA 160 -4762
14 Szwajcaria Szwajcaria 112 -4810
15 Szwecja Szwecja 73 -4849
16 Kanada Kanada 64 -4858
17 Białoru¶ Białoru¶ 56 -4866
18 Chiny Chiny 21 -4901
19 Kazachstan Kazachstan 11 -4911
20 Słowacja Słowacja 5 -4917
  Ukraina Ukraina 5 -4917
22 Bułgaria Bułgaria 3 -4919

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee Neustadt
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich