Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiejś zawodniczki, której nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 18.03.2024

Rekordy życiowe
zawodniczka kraj odległość miejsce rok
1 Silje Opseth Norwegia 230.5 Vikersund 2024
2 Ema Klinec Słowenia 226.0 Vikersund 2023
3 Alexandria Loutitt Kanada 225.0 Vikersund 2023
4 Maren Lundby Norwegia 216.5 Vikersund 2023
5 Eirin Maria Kvandal Norwegia 212.0 Vikersund 2024
6 Yuki Ito Japonia 200.5 Vikersund 2023
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
8 Katharina Schmid Niemcy 198.5 Vikersund 2023
9 Lisa Eder Austria 198.0 Vikersund 2024
10 Eva Pinkelnig Austria 197.5 Vikersund 2024
11 Nika Kriznar Słowenia 193.5 Vikersund 2023
  Anna Odine Stroem Norwegia 193.5 Vikersund 2023
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 191.5 Vikersund 2024
14 Nika Prevc Słowenia 190.5 Vikersund 2024
15 Chiara Kreuzer Austria 188.0 Vikersund 2023
  Selina Freitag Niemcy 188.0 Vikersund 2023
  Abigail Strate Kanada 188.0 Vikersund 2023
  Sara Takanashi Japonia 188.0 Vikersund 2024
19 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 185.0 Vikersund 2024
20 Josephine Pagnier Francja 181.0 Vikersund 2024
21 Jenny Rautionaho Finlandia 176.0 Vikersund 2023
  Nozomi Maruyama Japonia 176.0 Vikersund 2024
23 Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
  Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
25 Anna Rupprecht Niemcy 173.0 Vikersund 2023
26 Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
27 Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
28 Alexandra Kustova Rosja 150.0 Willingen 2022
29 Marita Kramer Austria 146.5 Czajkowski 2021
30 Ulrike Graessler Niemcy 146.0 Willingen 2010
  Elena Runggaldier Włochy 146.0 Klingenthal 2010
32 Juliane Seyfarth Niemcy 141.0 Czajkowski 2019
33 Jerneja Brecl Słowenia 140.0 Czajkowski 2018
34 Ursa Bogataj Słowenia 138.0 Czajkowski 2020
35 Carina Vogt Niemcy 137.0 Lillehammer 2017
36 Sarah Hendrickson USA 136.0 Courchevel 2013
  Yuka Seto Japonia 136.0 Willingen 2023
38 Ramona Straub Niemcy 135.0 Lillehammer 2018
39 Julia Kykkänen Finlandia 134.5 Engelberg 2023
40 Irina Avvakumova Rosja 134.0 Lillehammer 2017
  Kinga Rajda Polska 134.0 Planica 2019
  Sofia Tikhonova Rosja 134.0 Czajkowski 2021
43 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 133.5 Lillehammer 2019
  Sophie Sorschag Austria 133.5 Titisee-Neustadt 2021
  Frida Westman Szwecja 133.5 Willingen 2022
46 Bigna Windmueller Szwajcaria 133.0 Oberstdorf 2008
  Spela Rogelj Słowenia 133.0 Klingenthal 2019
48 Lara Malsiner Włochy 132.0 Lillehammer 2019
49 Julia Clair Francja 131.5 Planica 2014
  Maja Vtic Słowenia 131.5 Oslo 2016
51 Katja Pozun Słowenia 131.0 Oslo 2016
  Hannah Wiegele Austria 131.0 Lillehammer 2023
53 Tina Erzar Słowenia 130.5 Lahti 2024
54 Atsuko Tanaka Japonia 130.0 Courchevel 2013
  Evelyn Insam Włochy 130.0 Oslo 2016
56 Lidiia Iakovleva Rosja 129.0 Lillehammer 2018
  Svenja Wuerth Niemcy 129.0 Lillehammer 2019
  Kaori Iwabuchi Japonia 129.0 Wisła 2021
  Pauline Hessler Niemcy 129.0 Willingen 2023
60 Agnes Reisch Niemcy 128.0 Lillehammer 2022
61 Eva Logar Słowenia 127.5 Courchevel 2013
  Lea Lemare Francja 127.5 Courchevel 2013
  Annika Sieff Włochy 127.5 Engelberg 2023
64 Taylor Henrich Kanada 127.0 Oslo 2015
  Anna Shpyneva Rosja 127.0 Klingenthal 2019
  Luisa Goerlich Niemcy 127.0 Lillehammer 2022
  Ringo Miyajima Japonia 127.0 Klingenthal 2022
68 Nicole Maurer Kanada 126.5 Engelberg 2023
69 Irma Makhinia Rosja 125.5 Sapporo 2020
70 Anna Haefele Niemcy 125.0 Planica 2014
  Tara Geraghty-Moats USA 125.0 Oslo 2016
  Xinyue Chang Chiny 125.0 Lillehammer 2017
  Aleksandra Barantceva Rosja 125.0 Czajkowski 2018
  Jessica Malsiner Włochy 125.0 Titisee-Neustadt 2022
  Klara Ulrichova Czechy 125.0 Engelberg 2023
  Kurumi Ichinohe Japonia 125.0 Klingenthal 2023
  Annika Belshaw USA 125.0 Sapporo 2024
78 Gyda Enger Norwegia 124.5 Oslo 2014
79 Coline Mattel Francja 124.0 Oslo 2013
  Jessica Jerome USA 124.0 Planica 2014
  Nita Englund USA 124.0 Oberstdorf 2017
  Lucile Morat Francja 124.0 Courchevel 2018
  Katra Komar Słowenia 124.0 Lillehammer 2019
  Kristina Prokopeva Rosja 124.0 Czajkowski 2021
  Karolina Indrackova Czechy 124.0 Engelberg 2023
86 Misaki Shigeno Japonia 123.5 Oslo 2013
  Daniela Haralambie Rumunia 123.5 Lillehammer 2019
  Qi Liu Chiny 123.5 Planica 2023
89 Julia Muehlbacher Austria 123.0 Planica 2023
90 Paige Jones USA 122.5 Engelberg 2023
91 Nicole Konderla Polska 122.0 Klingenthal 2022
  Taja Bodlaj Słowenia 122.0 Engelberg 2023
93 Nora Midtsundstad Norwegia 121.5 Lillehammer 2022
94 Kamila Karpiel Polska 121.0 Lillehammer 2019
  Qingyue Peng Chiny 121.0 Czajkowski 2021
  Yuka Kobayashi Japonia 121.0 Sapporo 2023
  Ajda Kosnjek Słowenia 121.0 Engelberg 2023
  Anezka Indrackova Czechy 121.0 Innsbruck 2024
99 Valentina Sderzhikova Kazachstan 120.5 Czajkowski 2018
  Natsuka Sawaya Japonia 120.5 Zakopane 2020
  Anna Twardosz Polska 120.5 Titisee-Neustadt 2021
102 Virag Voros Węgry 120.0 Planica 2020
  Natalie Eilers Kanada 120.0 Lake Placid 2022
104 Alexandra Pretorius Kanada 119.5 Oslo 2013
  Kjersti Graesli Norwegia 119.5 Lahti 2024
106 Haruka Iwasa Japonia 119.0 Czajkowski 2021
  Katarina Pirnovar Słowenia 119.0 Lahti 2023
  Veronika Jencova Czechy 119.0 Innsbruck 2024
  Riko Iwasaki Japonia 119.0 Sapporo 2024
110 Manuela Malsiner Włochy 118.5 Lillehammer 2017
  Bing Dong Chiny 118.5 Czajkowski 2021
  Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 118.5 Innsbruck 2024
113 Pia Lilian Kuebler Niemcy 118.0 Klingenthal 2020
  Riko Sakurai Japonia 118.0 Czajkowski 2021
  Katharina Ellmauer Austria 118.0 Lahti 2024
116 Ping Zeng Chiny 117.5 Sapporo 2023
  Lilou Zepchi Francja 117.5 Innsbruck 2024
118 Xueyao Li Chiny 117.0 Sapporo 2019
119 Michaela Dolezelova Czechy 116.5 Courchevel 2013
  Emely Torazza Szwajcaria 116.5 Klingenthal 2023
  Sina Arnet Szwajcaria 116.5 Zakopane 2023
  Alvine Holz Niemcy 116.5 Garmisch-Partenkirchen 2023
123 Veronika Shishkina Kazachstan 116.0 Czajkowski 2021
  Emma Chervet Francja 116.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
125 Anastasiya Barannikova Rosja 115.0 Oslo 2018
  Nejka Repinc Zupancic Słowenia 115.0 Innsbruck 2022
127 Alissa Johnson USA 114.5 Oslo 2013
  Anja Tepes Słowenia 114.5 Oslo 2013
  Liangyao Wang Chiny 114.5 Klingenthal 2021
130 Melanie Faisst Niemcy 114.0 Oslo 2013
  Lucie Mikova Czechy 114.0 Courchevel 2013
  Nagomi Nakayama Japonia 114.0 Klingenthal 2022
133 Ksenia Kablukova Rosja 113.5 Lillehammer 2018
  Josie Johnson USA 113.5 Planica 2023
135 Karoline Roestad Norwegia 113.0 Oslo 2022
  Yuzuki Sato Japonia 113.0 Sapporo 2024
137 Josephin Laue Niemcy 112.5 Brotterode 2022
  Sina Kiechle Niemcy 112.5 Vikersund 2022
  Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 112.5 Oslo 2023
140 Ayumi Watase Japonia 111.5 Planica 2014
141 Roberta D Agostina Włochy 111.0 Courchevel 2013
  Mariia Iakovleva Rosja 111.0 Czajkowski 2018
  Pola Bełtowska Polska 111.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
  Sofia Mattila Finlandia 111.0 Lahti 2024
145 Lisa Demetz Włochy 110.0 Brotterode 2011
  Barbora Blazkova Czechy 110.0 Oberstdorf 2017
  Stepanka Ptackova Czechy 110.0 Courchevel 2018
  Tamara Mesikova Słowacja 110.0 Wisła 2022
149 Shiyu Zhou Chiny 109.5 Sapporo 2024
150 Xiaotong Ni Chiny 109.0 Klingenthal 2021
  Samantha Macuga USA 109.0 Planica 2023
152 Abby Ringquist USA 108.5 Oslo 2013
  Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 108.5 Brotterode 2020
  Anna Hoffmann USA 108.5 Planica 2023
  Martina Zanitzer Włochy 108.5 Innsbruck 2024
156 Vladena Pustkova Czechy 108.0 Courchevel 2013
  Astrid Norstedt Szwecja 108.0 Brotterode 2021
  Nika Vetrih Słowenia 108.0 Brotterode 2021
159 Stefaniya Nadymova Rosja 107.5 Czajkowski 2018
  Oceane Avocat Gros Francja 107.5 Lillehammer 2019
  Nina Lussi USA 107.5 Lillehammer 2019
162 Wendy Vuik Holandia 107.0 Oslo 2013
  Guylim Park Korea Pd. 107.0 Lillehammer 2019
  Frida Berger Norwegia 107.0 Brotterode 2021
  Michelle Goebel Niemcy 107.0 Brotterode 2021
166 Jasmine Sepandj Kanada 106.5 Park City 2014
  Anastasiia Subbotina Rosja 106.5 Czajkowski 2021
168 Izumi Yamada Japonia 106.0 Oslo 2005
  Rieko Kanai Japonia 106.0 Vikersund 2009
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 106.0 Vikersund 2009
  Daria Grushina Rosja 106.0 Courchevel 2013
  Anniken Mork Norwegia 106.0 Trondheim 2015
  Logan Sankey USA 106.0 Klingenthal 2021
  Alessia Mitu-Cosca Rumunia 106.0 Planica 2023
175 Ayuka Takeda Japonia 105.0 Planica 2014
  Andreea Diana Trambitas Rumunia 105.0 Klingenthal 2018
  Rea Kindlimann Szwajcaria 105.0 Lahti 2023
178 Henriette Kraus Niemcy 104.5 Szczyrk 2016
  Kaja Urbanija Coz Słowenia 104.5 Planica 2016
  Vanessa Moharitsch Austria 104.5 Brotterode 2021
181 Katharina Keil Austria 104.0 Courchevel 2013
  Lia Boehme Niemcy 104.0 Lahti 2023
183 Nata de Leeuw Kanada 103.5 Liberec 2008
  Ida Marie Hagen Norwegia 103.5 Oslo 2022
185 Cornelia Roider Austria 103.0 Vikersund 2010
  Qiurong Li Chiny 103.0 Einsiedeln 2021
  Paulina Cieślar Polska 103.0 Innsbruck 2024
188 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 102.5 Oslo 2005
  Yurina Yamada Japonia 102.5 Erzurum 2012
190 Ayaka Igarashi Japonia 102.0 Czajkowski 2018
  Fangyu Zhou Chiny 102.0 Oberwiesenthal 2020
  Sophie Kothbauer Austria 102.0 Vilersund 2021
  Birun Shao Chiny 102.0 Czajkowski 2021
  Silva Verbic Słowenia 102.0 Planica 2021
  Machiko Kubota Japonia 102.0 Sapporo 2023
196 Henriette Smeby Norwegia 101.5 Oslo 2005
  Diana Toropchenova Rosja 101.5 Zhangjiakou 2021
  Tetiana Pylypchuk Ukraina 101.5 Wisła 2022
199 Silje Sprakehaug Norwegia 101.0 Vikersund 2010
  Gyda Westvold Hansen Norwegia 101.0 Szczyrk 2019
  Pia Mazi Słowenia 101.0 Brotterode 2019
  Alina Borodina Rosja 101.0 Brotterode 2021
203 Magdalena Schnurr Niemcy 100.5 Liberec 2008
204 Lara Logar Słowenia 100.0 Brotterode 2020
205 Manon Cooper Wielka Brytania 96.0 - -
206 Annemarii Bendi Estonia 94.0 Otepaa 2019
207 Sarlote Skele Łotwa 85.0 Predazzo 2013
208 Khrystyna Droniak Ukraina 79.0 Szczyrk 2018
209 Viktoria Sidlova Słowacja 72.0 Predazzo 2018
210 Esmeralda Gobozova Gruzja 66.0 Premanon 2020
211 Yeva Biadrytskaya Białoruś 57.0 Czajkowski 2023
212 Bojidara Bakova Bułgaria 47.5 Czajkowski 2022
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich