Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiejś zawodniczki, której nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 05.02.2023

Rekordy życiowe
zawodniczka kraj odległość miejsce rok
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
2 Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
  Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
4 Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
5 Yuki Ito Japonia 154.0 Willingen 2022
6 Silje Opseth Norwegia 152.5 Willingen 2022
7 Nika Kriznar Słowenia 151.0 Willingen 2022
8 Alexandra Kustova Rosja 150.0 Willingen 2022
9 Katharina Althaus Niemcy 149.5 Willingen 2023
10 Marita Kramer Austria 146.5 Czajkowski 2021
  Ema Klinec Słowenia 146.5 Willingen 2023
12 Ulrike Graessler Niemcy 146.0 Willingen 2010
  Elena Runggaldier Włochy 146.0 Klingenthal 2010
14 Jenny Rautionaho Finlandia 144.5 Willingen 2022
15 Maren Lundby Norwegia 141.5 Lillehammer 2019
  Chiara Kreuzer Austria 141.5 Oberstdorf 2020
  Sara Takanashi Japonia 141.5 Willingen 2023
18 Juliane Seyfarth Niemcy 141.0 Czajkowski 2019
19 Jerneja Brecl Słowenia 140.0 Czajkowski 2018
  Anna Odine Stroem Norwegia 140.0 Lillehammer 2022
21 Eva Pinkelnig Austria 139.0 Lillehammer 2019
22 Ursa Bogataj Słowenia 138.0 Czajkowski 2020
23 Carina Vogt Niemcy 137.0 Lillehammer 2017
  Josephine Pagnier Francja 137.0 Willingen 2022
25 Eirin Maria Kvandal Norwegia 136.5 Titisee-Neustadt 2021
26 Sarah Hendrickson USA 136.0 Courchevel 2013
  Jacqueline Seifriedsberger Austria 136.0 Czajkowski 2019
  Nozomi Maruyama Japonia 136.0 Willingen 2023
  Yuka Seto Japonia 136.0 Willingen 2023
30 Alexandria Loutitt Kanada 135.5 Sapporo 2023
31 Ramona Straub Niemcy 135.0 Lillehammer 2018
  Abigail Strate Kanada 135.0 Titisee-Neustadt 2022
  Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 135.0 Willingen 2023
34 Irina Avvakumova Rosja 134.0 Lillehammer 2017
  Kinga Rajda Polska 134.0 Planica 2019
  Sofia Tikhonova Rosja 134.0 Czajkowski 2021
  Selina Freitag Niemcy 134.0 Titisee-Neustadt 2022
38 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 133.5 Lillehammer 2019
  Sophie Sorschag Austria 133.5 Titisee-Neustadt 2021
  Frida Westman Szwecja 133.5 Willingen 2022
41 Bigna Windmueller Szwajcaria 133.0 Oberstdorf 2008
  Spela Rogelj Słowenia 133.0 Klingenthal 2019
43 Lara Malsiner Włochy 132.0 Lillehammer 2019
44 Julia Clair Francja 131.5 Planica 2014
  Line Jahr Norwegia 131.5 Planica 2014
  Maja Vtic Słowenia 131.5 Oslo 2016
47 Katja Pozun Słowenia 131.0 Oslo 2016
48 Atsuko Tanaka Japonia 130.0 Courchevel 2013
  Evelyn Insam Włochy 130.0 Oslo 2016
50 Lidiia Iakovleva Rosja 129.0 Lillehammer 2018
  Svenja Wuerth Niemcy 129.0 Lillehammer 2019
  Kaori Iwabuchi Japonia 129.0 Wisła 2021
  Pauline Hessler Niemcy 129.0 Willingen 2023
54 Agnes Reisch Niemcy 128.0 Lillehammer 2022
55 Eva Logar Słowenia 127.5 Courchevel 2013
  Lea Lemare Francja 127.5 Courchevel 2013
57 Taylor Henrich Kanada 127.0 Oslo 2015
  Anna Shpyneva Rosja 127.0 Klingenthal 2019
  Luisa Goerlich Niemcy 127.0 Lillehammer 2022
  Ringo Miyajima Japonia 127.0 Klingenthal 2022
61 Anna Rupprecht Niemcy 126.0 Willingen 2023
62 Irma Makhinia Rosja 125.5 Sapporo 2020
  Lisa Eder Austria 125.5 Wisła 2021
64 Anna Haefele Niemcy 125.0 Planica 2014
  Julia Kykkänen Finlandia 125.0 Oslo 2016
  Tara Geraghty-Moats USA 125.0 Oslo 2016
  Xinyue Chang Chiny 125.0 Lillehammer 2017
  Aleksandra Barantceva Rosja 125.0 Czajkowski 2018
  Jessica Malsiner Włochy 125.0 Titisee-Neustadt 2022
70 Gyda Enger Norwegia 124.5 Oslo 2014
  Klara Ulrichova Czechy 124.5 Wisła 2021
72 Coline Mattel Francja 124.0 Oslo 2013
  Jessica Jerome USA 124.0 Planica 2014
  Nita Englund USA 124.0 Oberstdorf 2017
  Lucile Morat Francja 124.0 Courchevel 2018
  Katra Komar Słowenia 124.0 Lillehammer 2019
  Kristina Prokopeva Rosja 124.0 Czajkowski 2021
78 Misaki Shigeno Japonia 123.5 Oslo 2013
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 123.5 Lillehammer 2019
  Karolina Indrackova Czechy 123.5 Czajkowski 2021
81 Annika Belshaw USA 123.0 Lillehammer 2022
82 Nicole Konderla Polska 122.0 Klingenthal 2022
83 Nora Midtsundstad Norwegia 121.5 Lillehammer 2022
84 Kamila Karpiel Polska 121.0 Lillehammer 2019
  Qingyue Peng Chiny 121.0 Czajkowski 2021
  Yuka Kobayashi Japonia 121.0 Sapporo 2023
  Hannah Wiegele Austria 121.0 Willingen 2023
88 Valentina Sderzhikova Kazachstan 120.5 Czajkowski 2018
  Natsuka Sawaya Japonia 120.5 Zakopane 2020
  Anna Twardosz Polska 120.5 Titisee-Neustadt 2021
  Nika Prevc Słowenia 120.5 Planica 2021
92 Virag Voros Węgry 120.0 Planica 2020
  Natalie Eilers Kanada 120.0 Lake Placid 2022
  Taja Bodlaj Słowenia 120.0 Wisła 2022
95 Alexandra Pretorius Kanada 119.5 Oslo 2013
96 Haruka Iwasa Japonia 119.0 Czajkowski 2021
  Qi Liu Chiny 119.0 Sapporo 2023
98 Manuela Malsiner Włochy 118.5 Lillehammer 2017
  Bing Dong Chiny 118.5 Czajkowski 2021
100 Riko Sakurai Japonia 118.0 Czajkowski 2021
101 Nicole Maurer Kanada 117.5 Sapporo 2023
  Ping Zeng Chiny 117.5 Sapporo 2023
103 Xueyao Li Chiny 117.0 Sapporo 2019
104 Michaela Dolezelova Czechy 116.5 Courchevel 2013
105 Pia Lilian Kuebler Niemcy 116.0 Brotterode 2020
  Veronika Shishkina Kazachstan 116.0 Czajkowski 2021
107 Paige Jones USA 115.5 Lillehammer 2022
108 Anastasiya Barannikova Rosja 115.0 Oslo 2018
  Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 115.0 Innsbruck 2022
110 Alissa Johnson USA 114.5 Oslo 2013
  Anja Tepes Słowenia 114.5 Oslo 2013
  Liangyao Wang Chiny 114.5 Klingenthal 2021
113 Melanie Faisst Niemcy 114.0 Oslo 2013
  Lucie Mikova Czechy 114.0 Courchevel 2013
  Nagomi Nakayama Japonia 114.0 Klingenthal 2022
116 Ksenia Kablukova Rosja 113.5 Lillehammer 2018
117 Karoline Roestad Norwegia 113.0 Oslo 2022
  Emely Torazza Szwajcaria 113.0 Klingenthal 2022
  Sina Arnet Szwajcaria 113.0 Vikersund 2022
120 Josephin Laue Niemcy 112.5 Brotterode 2022
  Sina Kiechle Niemcy 112.5 Vikersund 2022
122 Ayumi Watase Japonia 111.5 Planica 2014
123 Roberta D Agostina Włochy 111.0 Courchevel 2013
  Mariia Iakovleva Rosja 111.0 Czajkowski 2018
  Kurumi Ichinohe Japonia 111.0 Wisła 2022
  Julia Muehlbacher Austria 111.0 Wisła 2022
127 Lisa Demetz Włochy 110.0 Brotterode 2011
  Barbora Blazkova Czechy 110.0 Oberstdorf 2017
  Stepanka Ptackova Czechy 110.0 Courchevel 2018
  Tamara Mesikova Słowacja 110.0 Wisła 2022
131 Xiaotong Ni Chiny 109.0 Klingenthal 2021
132 Abby Ringquist USA 108.5 Oslo 2013
  Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 108.5 Brotterode 2020
134 Vladena Pustkova Czechy 108.0 Courchevel 2013
  Astrid Norstedt Szwecja 108.0 Brotterode 2021
  Nika Vetrih Słowenia 108.0 Brotterode 2021
137 Josie Johnson USA 107.6 Lake Placid 2022
138 Stefaniya Nadymova Rosja 107.5 Czajkowski 2018
  Oceane Avocat Gros Francja 107.5 Lillehammer 2019
  Nina Lussi USA 107.5 Lillehammer 2019
  Yuzuki Sato Japonia 107.5 Vikersund 2022
142 Wendy Vuik Holandia 107.0 Oslo 2013
  Guylim Park Korea Pd. 107.0 Lillehammer 2019
  Frida Berger Norwegia 107.0 Brotterode 2021
  Michelle Goebel Niemcy 107.0 Brotterode 2021
146 Jasmine Sepandj Kanada 106.5 Park City 2014
  Anastasiia Subbotina Rosja 106.5 Czajkowski 2021
  Lilou Zepchi Francja 106.5 Seefeld 2022
149 Izumi Yamada Japonia 106.0 Oslo 2005
  Rieko Kanai Japonia 106.0 Vikersund 2009
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 106.0 Vikersund 2009
  Daria Grushina Rosja 106.0 Courchevel 2013
  Anniken Mork Norwegia 106.0 Trondheim 2015
  Logan Sankey USA 106.0 Klingenthal 2021
155 Ayuka Takeda Japonia 105.0 Planica 2014
  Andreea Diana Trambitas Rumunia 105.0 Klingenthal 2018
157 Henriette Kraus Niemcy 104.5 Szczyrk 2016
  Kaja Urbanija Coz Słowenia 104.5 Planica 2016
  Vanessa Moharitsch Austria 104.5 Brotterode 2021
  Anna Hoffmann USA 104.5 Vikersund 2022
161 Katharina Keil Austria 104.0 Courchevel 2013
  Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 104.0 Vikersund 2022
163 Nata de Leeuw Kanada 103.5 Liberec 2008
  Ida Marie Hagen Norwegia 103.5 Oslo 2022
165 Cornelia Roider Austria 103.0 Vikersund 2010
  Qiurong Li Chiny 103.0 Einsiedeln 2021
  Anezka Indrackova Czechy 103.0 Brotterode 2022
  Ajda Kosnjek Słowenia 103.0 Seefeld 2022
  Samantha Macuga USA 103.0 Vikersund 2022
170 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 102.5 Oslo 2005
  Yurina Yamada Japonia 102.5 Erzurum 2012
172 Ayaka Igarashi Japonia 102.0 Czajkowski 2018
  Fangyu Zhou Chiny 102.0 Oberwiesenthal 2020
  Rea Kindlimann Szwajcaria 102.0 Einsiedeln 2021
  Sophie Kothbauer Austria 102.0 Vilersund 2021
  Birun Shao Chiny 102.0 Czajkowski 2021
  Silva Verbic Słowenia 102.0 Planica 2021
  Lia Boehme Niemcy 102.0 Vikersund 2022
  Katharina Ellmauer Austria 102.0 Vikersund 2022
  Machiko Kubota Japonia 102.0 Sapporo 2023
181 Henriette Smeby Norwegia 101.5 Oslo 2005
  Diana Toropchenova Rosja 101.5 Zhangjiakou 2021
  Martina Zanitzer Włochy 101.5 Einsiedeln 2021
  Paulina Cieślar Polska 101.5 Vikersund 2022
  Tetiana Pylypchuk Ukraina 101.5 Wisła 2022
  Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 101.5 Oslo 2022
187 Silje Sprakehaug Norwegia 101.0 Vikersund 2010
  Gyda Westvold Hansen Norwegia 101.0 Szczyrk 2019
  Pia Mazi Słowenia 101.0 Brotterode 2019
  Alina Borodina Rosja 101.0 Brotterode 2021
191 Magdalena Schnurr Niemcy 100.5 Liberec 2008
  Emma Chervet Francja 100.5 Seefeld 2021
193 Lara Logar Słowenia 100.0 Brotterode 2020
  Katarina Pirnovar Słowenia 100.0 Seefeld 2022
195 Pola Bełtowska Polska 99.0 Vikersund 2022
196 Mani Cooper Wielka Brytania 96.0 - -
197 Annemarii Bendi Estonia 94.0 Otepaa 2019
198 Sarlote Skele Łotwa 85.0 Predazzo 2013
199 Khrystyna Droniak Ukraina 79.0 Szczyrk 2018
200 Viktoria Sidlova Słowacja 72.0 Predazzo 2018
201 Esmeralda Gobozova Gruzja 66.0 Premanon 2020
202 Yeva Biadrytskaya Białoruś 57.0 Czajkowski 2023
203 Bojidara Bakova Bułgaria 47.5 Czajkowski 2022
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami | Lake Placid
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich