Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
04.12.2004 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Balthasar Schneider Austria 96.0 100.5 263.0
2 Jan Mazoch Czechy 98.5 94.0 254.0
3 Kazuya Yoshioka Japonia 93.5 95.0 248.0
4 Joonas Ikonen Finlandia 95.5 93.0 246.0
  Takanobu Okabe Japonia 95.5 92.5 246.0
6 David Lazzaroni Francja 93.5 93.0 241.0
7 Anders Bardal Norwegia 93.5 92.0 240.5
8 Martin Koch Austria 91.0 96.0 239.0
9 Ferdinand Bader Niemcy 93.0 90.5 235.5
10 Stefano Chiapolino Włochy 90.0 92.5 230.5
  Herman Huczkowski Finlandia 89.5 92.5 230.5
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 92.0 90.0 230.5
13 Christoph Lenz Austria 92.5 89.5 230.0
14 Yusuke Kaneko Japonia 90.0 91.5 229.5
15 Kamil Stoch Polska 93.5 88.0 229.0
16 Risto Jussilainen Finlandia 91.0 90.5 228.5
17 Marcin Bachleda Polska 92.5 87.0 227.0
18 Christian Nagiller Austria 92.0 87.5 226.0
19 Roland Mueller Austria 92.0 87.0 223.0
20 Eirik Ulimoen Norwegia 91.5 85.5 220.0
21 Bine Zupan Słowenia 90.5 87.5 219.5
22 Lukas Hlava Czechy 91.0 86.0 218.0
23 Antonin Hajek Czechy 91.0 85.5 217.0
24 Ryohei Nishimori Japonia 90.5 85.5 216.0
  Bastian Kaltenböck Austria 92.0 85.5 216.0
26 Jarkko Heikkonen Finlandia 90.5 85.0 214.0
27 Kimmo Yliriesto Finlandia 90.5 84.0 213.5
28 Petr Chaadaev Białoru¶ 91.0 83.0 209.5
29 Stefan Pieper Niemcy 90.0 82.0 207.0
30 Kalle Keituri Finlandia 90.5 81.5 206.5
31 Damjan Fras Słowenia 90.5   111.5
32 Rok Urbanc Słowenia 89.0   111.0
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 89.0   110.0
  Stefan Thurnbichler Austria 89.5   110.0
35 Gregory Baxter Kanada 88.5   109.5
  Krystian Długopolski Polska 89.0   109.5
37 Mathias Hafele Austria 89.0   109.0
38 Andreas Wank Niemcy 88.5   108.5
  Harri Olli Finlandia 88.0   108.5
40 Michal Dolezal Czechy 88.0   108.0
41 Anders Jacobsen Norwegia 87.5   107.5
42 Yukio Sakano Japonia 86.5   107.0
43 Morten Gjesvold Norwegia 87.0   105.0
  Marc Krauspenhaar Niemcy 87.0   105.0
  Julian Musiol Niemcy 86.5   105.0
46 Radik Zhaparov Kazachstan 86.0   104.5
  Jon Aaraas Norwegia 86.0   104.5
48 Sebastian Colloredo Włochy 86.5   103.5
  Jure Sinkovec Słowenia 86.5   103.5
50 Alessio Bolognani Włochy 85.5   103.0
51 Lauri Hakola Finlandia 86.0   102.5
52 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.0   102.0
53 Jakob Grimholm Szwecja 84.0   100.5
  Wojciech Tajner Polska 85.5   100.5
55 Jure Bogataj Słowenia 84.0   99.5
56 Tommy Schwall USA 83.0   98.0
57 Juha Miettinen Finlandia 84.0   97.5
58 Anders Johnson USA 83.0   97.0
59 Antti Pesonen Finlandia 83.5   96.5
60 Benjamin Bourqui Francja 83.5   96.0
  Damien Maitre Francja 83.5   96.0
  Brian Welch USA 83.5   96.0
63 Stefan Read Kanada 82.5   95.5
64 Ivan Karaulov Kazachstan 83.0   95.0
  Remi Santiago Francja 83.5   95.0
66 Janne Ylijärvi Finlandia 83.5   93.5
67 Jere Kykkänen Finlandia 82.0   93.0
  Olav Magne Dönnem Norwegia 82.0   93.0
69 Volodymyr Boshchuk Ukraina 80.5   92.0
70 Jari Saastamoinen Finlandia 80.0   89.5
  Michael Nell Kanada 80.0   89.5
  Ivan Sobolev Białoru¶ 80.0   89.5
  Evgeni Plekhov Rosja 80.0   89.5
74 Kazuyoshi Sakurai Japonia 80.0   88.5
75 Tommi Ikonen Finlandia 78.5   86.5
76 Pavel Karelin Rosja 77.5   83.5
77 Jonas Nordin Szwecja 77.0   83.0
78 Graeme Gorham Kanada 76.5   81.0
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 77.0   81.0
  Boy van Baarle Holandia 76.0   81.0
81 Carl Nordin Szwecja 76.0   80.5
82 Tomisław Tajner Polska 78.5   79.5
83 Janne Ryynaenen Finlandia 74.5   77.5
  Igor Boychuk Ukraina 75.5   77.5
85 Kristjan Eljand Estonia 73.0   73.5
86 Mitja Meznar Słowenia 72.5   73.0
87 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 72.5   71.0
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 73.5   71.0
89 Chris Francis USA 70.5   70.0
90 Andrei Balazs Rumunia 71.0   68.5
91 Alexey Buyvolov Rosja 69.5   65.0
92 Sergei Rodionov Rosja 71.0   64.0
93 Illimar Paern Estonia 68.5   63.0
  Vitaliy Prokopyuk Ukraina 69.0   63.0
95 Ilia Skakun Białoru¶ 69.0   62.0
96 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 65.5   49.5
97 Alexey Korolev Kazachstan 63.0   45.5
98 Alexey Pchelintsev Kazachstan 58.0   34.5
99 Sung-Jo Ha Korea Pd. 56.5   31.0
100 Priidik Vesi Estonia DNS DNS DNS
101 Tommi Voutilainen Finlandia DSQ DSQ DSQ
102 Egert Malts Estonia DSQ DSQ DSQ
103 Andrea Morassi Włochy DSQ DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich