Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.2005, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 561  
2 Anders Bardal Norwegia 542 -19
3 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -80
4 Takanobu Okabe Japonia 427 -134
5 Roland Mueller Austria 393 -168
6 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -191
7 Jan Mazoch Czechy 354 -207
8 Mathias Hafele Austria 348 -213
9 Antonin Hajek Czechy 319 -242
10 Martin Koch Austria 312 -249
11 Stefan Thurnbichler Austria 310 -251
12 Jussi Hautamäki Finlandia 297 -264
13 Jure Bogataj Słowenia 289 -272
14 Kimmo Yliriesto Finlandia 278 -283
15 Yukio Sakano Japonia 267 -294
16 Lauri Hakola Finlandia 257 -304
17 Yusuke Kaneko Japonia 254 -307
18 Risto Jussilainen Finlandia 239 -322
19 Jon Aaraas Norwegia 226 -335
20 Kamil Stoch Polska 190 -371
21 Manuel Fettner Austria 170 -391
22 Janne Happonen Finlandia 165 -396
23 Christian Bruder Niemcy 164 -397
24 Joonas Ikonen Finlandia 155 -406
25 Emmanuel Chedal Francja 140 -421
26 Paweł Urbański Polska 137 -424
27 Christoph Lenz Austria 136 -425
28 Christian Nagiller Austria 122 -439
29 Nejc Frank Słowenia 120 -441
30 Primoz Pikl Słowenia 118 -443
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 116 -445
32 David Lazzaroni Francja 111 -450
33 Andreas Wank Niemcy 110 -451
  Stefan Kaiser Austria 110 -451
35 Herman Huczkowski Finlandia 108 -453
36 Daniel Lackner Austria 105 -456
37 Stefano Chiapolino Włochy 100 -461
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -461
  Erik Simon Niemcy 100 -461
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -461
41 Rok Urbanc Słowenia 98 -463
42 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 95 -466
43 Jurij Tepes Słowenia 92 -469
44 Thomas Lobben Norwegia 87 -474
45 Robert Kranjec Słowenia 83 -478
46 Hiroki Yamada Japonia 82 -479
47 Alessio Bolognani Włochy 75 -486
48 Masahiko Harada Japonia 74 -487
49 Krystian Długopolski Polska 65 -496
50 Ferdinand Bader Niemcy 63 -498
51 Stefan Pieper Niemcy 62 -499
52 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -500
53 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -501
  Bine Zupan Słowenia 60 -501
55 Lukas Hlava Czechy 53 -508
56 Olav Magne Dönnem Norwegia 51 -510
57 Petr Chaadaev Białoruś 50 -511
  Ilja Rosliakov Rosja 50 -511
59 Sebastian Colloredo Włochy 48 -513
60 Matevz Sparovec Słowenia 46 -515
61 Ildar Fatchullin Rosja 45 -516
62 Gorazd Robnik Słowenia 44 -517
63 Anze Damjan Słowenia 43 -518
64 Rafał Śliż Polska 42 -519
65 Mario Kürschner Niemcy 41 -520
66 Kai Bracht Niemcy 40 -521
67 Seou Choi Korea Pd. 39 -522
68 Kalle Keituri Finlandia 38 -523
69 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -525
70 Florian Liegl Austria 32 -529
  Bastian Kaltenböck Austria 32 -529
72 Michael Nagiller Austria 30 -531
  Stefan Rammerstorfer Austria 30 -531
  Tomisław Tajner Polska 30 -531
75 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -535
76 Julian Musiol Niemcy 24 -537
77 Yuta Watase Japonia 22 -539
78 Morten Solem Norwegia 20 -541
  Sota Okamura Japonia 20 -541
80 Isak Grimholm Szwecja 18 -543
  Pavel Karelin Rosja 18 -543
82 Marcin Bachleda Polska 16 -545
  Nicolas Fettner Austria 16 -545
84 Piotr Żyła Polska 15 -546
  Mitja Meznar Słowenia 15 -546
86 Brian Welch USA 14 -547
  Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -547
88 Stefan Hula Polska 13 -548
  Yusuke Endo Japonia 13 -548
  Marco Steinauer Szwajcaria 13 -548
  Gerald Wambacher Austria 13 -548
92 Denis Kornilov Rosja 12 -549
  Martin Cikl Czechy 12 -549
  Jakob Grimholm Szwecja 12 -549
95 Tomas Kyncl Czechy 11 -550
  Severin Freund Niemcy 11 -550
  Robert Fatchullin Rosja 11 -550
98 Marc Vogel Szwajcaria 10 -551
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -551
  Arthur Pauli Austria 10 -551
  Wojciech Topór Polska 10 -551
102 Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -553
  Harri Olli Finlandia 8 -553
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -553
105 Remi Santiago Francja 7 -554
  Gregory Baxter Kanada 7 -554
  Guido Landert Szwajcaria 7 -554
108 Florian Knaus Austria 6 -555
  Maksim Anisimov Białoruś 6 -555
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -555
111 Michal Psenko Słowacja 5 -556
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -556
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -556
  Michal Dolezal Czechy 5 -556
  Andrea Morassi Włochy 5 -556
116 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -557
  Stefan Read Kanada 4 -557
118 Wojciech Tajner Polska 3 -558
  Hans Petrat Niemcy 3 -558
  Dominik Bafia Kanada 3 -558
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -558
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -558
123 Taku Takeuchi Japonia 2 -559
124 Ivan Karaulov Kazachstan 1 -560
  Jure Radelj Słowenia 1 -560
  Damjan Fras Słowenia 1 -560
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2852  
2 Japonia Japonia 2069 -783
3 Finlandia Finlandia 1576 -1276
4 Słowenia Słowenia 1010 -1842
5 Norwegia Norwegia 987 -1865
6 Czechy Czechy 757 -2095
7 Niemcy Niemcy 621 -2231
8 Polska Polska 521 -2331
9 Rosja Rosja 336 -2516
10 Francja Francja 258 -2594
11 Włochy Włochy 228 -2624
12 Korea Pd. Korea Pd. 152 -2700
13 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2754
14 Białoruś Białoruś 56 -2796
15 Szwecja Szwecja 30 -2822
16 Kanada Kanada 14 -2838
  USA USA 14 -2838
18 Kazachstan Kazachstan 9 -2843
19 Słowacja Słowacja 5 -2847

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich