TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
20.01.2019, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦ kobiet
Kalendarz zawodów - Lillehammer Triple 2018
30.11.2018 17:30 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
01.12.2018 17:15 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
02.12.2018 12:45 Lillehammer Norwegia HS-140 Lill. Triple
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 750.4  
2 Juliane Seyfarth Niemcy 729.6 -20.8
3 Ramona Straub Niemcy 715.1 -35.3
4 Lidiia Iakovleva Rosja 713.9 -36.5
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 708.8 -41.6
6 Maren Lundby Norwegia 699.8 -50.6
7 Eva Pinkelnig Austria 698.3 -52.1
8 Carina Vogt Niemcy 687.9 -62.5
9 Ema Klinec Słowenia 685.4 -65.0
10 Nika Kriznar Słowenia 674.1 -76.3
11 Anna Odine Stroem Norwegia 670.1 -80.3
12 Yuki Ito Japonia 652.6 -97.8
13 Ursa Bogataj Słowenia 646.7 -103.7
14 Alexandra Kustova Rosja 634.5 -115.9
15 Lea Lemare Francja 624.0 -126.4
16 Sofia Tikhonova Rosja 623.5 -126.9
17 Lucile Morat Francja 611.7 -138.7
18 Elena Runggaldier Włochy 603.4 -147.0
19 Kaori Iwabuchi Japonia 596.6 -153.8
20 Pauline Hessler Niemcy 579.3 -171.1
21 Silje Opseth Norwegia 521.6 -228.8
22 Chiara Hoelzl Austria 495.8 -254.6
23 Jerneja Brecl Słowenia 494.7 -255.7
24 Maja Vtic Słowenia 488.1 -262.3
25 Anna Rupprecht Niemcy 487.2 -263.2
26 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 480.0 -270.4
27 Jacqueline Seifriedsberger Austria 473.3 -277.1
28 Sara Takanashi Japonia 450.3 -300.1
29 Lara Malsiner Włochy 446.0 -304.4
30 Yuka Seto Japonia 405.6 -344.8
31 Nozomi Maruyama Japonia 391.0 -359.4
32 Julia Clair Francja 354.3 -396.1
33 Xueyao Li Chiny 349.3 -401.1
34 Ksenia Kablukova Rosja 347.7 -402.7
35 Spela Rogelj Słowenia 326.2 -424.2
36 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 316.4 -434.0
37 Oceane Avocat Gros Francja 286.7 -463.7
38 Nita Englund USA 255.8 -494.6
39 Anna Shpynyeva Rosja 254.5 -495.9
40 Aleksandra Barantceva Rosja 179.1 -571.3
41 Haruka Iwasa Japonia 165.8 -584.6
42 Julia Kykkänen Finlandia 71.4 -679.0
43 Anna Twardosz Polska 70.9 -679.5
44 Karolina Indrackova Czechy 70.5 -679.9
45 Tong Ma Chiny 69.6 -680.8
46 Kamila Karpiel Polska 57.3 -693.1
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3950  
2 Słowenia Słowenia 3315 -634
3 Rosja Rosja 2753 -1196
4 Japonia Japonia 2662 -1288
5 Austria Austria 2376 -1573
6 Norwegia Norwegia 2372 -1578
7 Francja Francja 1877 -2073
8 Włochy Włochy 1049 -2900
9 Chiny Chiny 419 -3531
10 Rumunia Rumunia 316 -3633
11 USA USA 256 -3694
12 Polska Polska 128 -3821
13 Finlandia Finlandia 71 -3878
14 Czechy Czechy 71 -3879
Wyniki konkursów
30.11.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
01.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
02.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
09:00
CoC kobiet Planica
seria próbna
09:45
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:00
FIS Cup Planica
seria próbna
13:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
21 stycznia 2019 (poniedziałek)
15:30
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »