TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Kalendarz zawodów - Lillehammer Triple 2018
30.11.2018 17:30 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
01.12.2018 17:15 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
02.12.2018 12:45 Lillehammer Norwegia HS-140 Lill. Triple
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 750.4  
2 Juliane Seyfarth Niemcy 729.6 -20.8
3 Ramona Straub Niemcy 715.1 -35.3
4 Lidiia Iakovleva Rosja 713.9 -36.5
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 708.8 -41.6
6 Maren Lundby Norwegia 699.8 -50.6
7 Eva Pinkelnig Austria 698.3 -52.1
8 Carina Vogt Niemcy 687.9 -62.5
9 Ema Klinec Słowenia 685.4 -65.0
10 Nika Kriznar Słowenia 674.1 -76.3
11 Anna Odine Stroem Norwegia 670.1 -80.3
12 Yuki Ito Japonia 652.6 -97.8
13 Ursa Bogataj Słowenia 646.7 -103.7
14 Alexandra Kustova Rosja 634.5 -115.9
15 Lea Lemare Francja 624.0 -126.4
16 Sofia Tikhonova Rosja 623.5 -126.9
17 Lucile Morat Francja 611.7 -138.7
18 Elena Runggaldier Włochy 603.4 -147.0
19 Kaori Iwabuchi Japonia 596.6 -153.8
20 Pauline Hessler Niemcy 579.3 -171.1
21 Silje Opseth Norwegia 521.6 -228.8
22 Chiara Hoelzl Austria 495.8 -254.6
23 Jerneja Brecl Słowenia 494.7 -255.7
24 Maja Vtic Słowenia 488.1 -262.3
25 Anna Rupprecht Niemcy 487.2 -263.2
26 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 480.0 -270.4
27 Jacqueline Seifriedsberger Austria 473.3 -277.1
28 Sara Takanashi Japonia 450.3 -300.1
29 Lara Malsiner Włochy 446.0 -304.4
30 Yuka Seto Japonia 405.6 -344.8
31 Nozomi Maruyama Japonia 391.0 -359.4
32 Julia Clair Francja 354.3 -396.1
33 Xueyao Li Chiny 349.3 -401.1
34 Ksenia Kablukova Rosja 347.7 -402.7
35 Spela Rogelj Słowenia 326.2 -424.2
36 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 316.4 -434.0
37 Oceane Avocat Gros Francja 286.7 -463.7
38 Nita Englund USA 255.8 -494.6
39 Anna Shpynyeva Rosja 254.5 -495.9
40 Aleksandra Barantceva Rosja 179.1 -571.3
41 Haruka Iwasa Japonia 165.8 -584.6
42 Julia Kykkänen Finlandia 71.4 -679.0
43 Anna Twardosz Polska 70.9 -679.5
44 Karolina Indrackova Czechy 70.5 -679.9
45 Tong Ma Chiny 69.6 -680.8
46 Kamila Karpiel Polska 57.3 -693.1
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3950  
2 Słowenia Słowenia 3315 -634
3 Rosja Rosja 2753 -1196
4 Japonia Japonia 2662 -1288
5 Austria Austria 2376 -1573
6 Norwegia Norwegia 2372 -1578
7 Francja Francja 1877 -2073
8 Włochy Włochy 1049 -2900
9 Chiny Chiny 419 -3531
10 Rumunia Rumunia 316 -3633
11 USA USA 256 -3694
12 Polska Polska 128 -3821
13 Finlandia Finlandia 71 -3878
14 Czechy Czechy 71 -3879
Wyniki konkursów
30.11.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
01.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
02.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vladimir Struhar
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »