Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 09.12.2004, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 330  
2 Kazuya Yoshioka Japonia 200 -130
3 Risto Jussilainen Finlandia 177 -153
4 Jan Mazoch Czechy 160 -170
5 Roland Mueller Austria 148 -182
6 Mathias Hafele Austria 145 -185
7 Stefan Thurnbichler Austria 136 -194
8 Takanobu Okabe Japonia 123 -207
9 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 122 -208
10 David Lazzaroni Francja 111 -219
11 Joonas Ikonen Finlandia 99 -231
12 Christoph Lenz Austria 89 -241
13 Andreas Wank Niemcy 84 -246
14 Martin Koch Austria 81 -249
15 Herman Huczkowski Finlandia 73 -257
16 Anders Bardal Norwegia 71 -259
17 Jon Aaraas Norwegia 66 -264
18 Krystian Długopolski Polska 65 -265
19 Lauri Hakola Finlandia 63 -267
20 Ferdinand Bader Niemcy 61 -269
21 Stefano Chiapolino Włochy 60 -270
22 Yusuke Kaneko Japonia 56 -274
23 Stefan Pieper Niemcy 42 -288
24 Bine Zupan Słowenia 34 -296
25 Yukio Sakano Japonia 29 -301
26 Christian Nagiller Austria 28 -302
27 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -304
28 Julian Musiol Niemcy 24 -306
29 Tomisław Tajner Polska 18 -312
30 Bastian Kaltenböck Austria 16 -314
  Kamil Stoch Polska 16 -314
  Marcin Bachleda Polska 16 -314
33 Kalle Keituri Finlandia 14 -316
34 Kimmo Yliriesto Finlandia 13 -317
35 Eirik Ulimoen Norwegia 11 -319
36 Jure Bogataj Słowenia 10 -320
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -320
  Antonin Hajek Czechy 10 -320
39 Lukas Hlava Czechy 9 -321
  Petr Chaadaev Białoruś 9 -321
41 Harri Olli Finlandia 8 -322
42 Remi Santiago Francja 7 -323
43 Maksim Anisimov Białoruś 6 -324
44 Michal Dolezal Czechy 5 -325
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -325
46 Alessio Bolognani Włochy 4 -326
  Stefan Read Kanada 4 -326
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -326
49 Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -327
50 Damjan Fras Słowenia 1 -329
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 973  
2 Japonia Japonia 540 -433
3 Finlandia Finlandia 478 -495
4 Niemcy Niemcy 214 -759
5 Czechy Czechy 184 -789
6 Norwegia Norwegia 148 -825
7 Francja Francja 118 -855
8 Polska Polska 115 -858
9 Włochy Włochy 64 -909
10 Słowenia Słowenia 45 -928
11 Białoruś Białoruś 15 -958
12 Kanada Kanada 4 -969
  Korea Pd. Korea Pd. 4 -969

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
19:34
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich