Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 08.01.2005, Planica K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Mueller Austria 371  
2 Takanobu Okabe Japonia 347 -24
3 Balthasar Schneider Austria 330 -41
4 Mathias Hafele Austria 308 -63
5 Martin Koch Austria 307 -64
6 Jan Mazoch Czechy 300 -71
7 Anders Bardal Norwegia 286 -85
8 Kazuya Yoshioka Japonia 272 -99
9 Stefan Thurnbichler Austria 248 -123
10 Jure Bogataj Słowenia 244 -127
11 Risto Jussilainen Finlandia 239 -132
12 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 218 -153
13 Yusuke Kaneko Japonia 170 -201
14 Joonas Ikonen Finlandia 155 -216
15 Antonin Hajek Czechy 151 -220
  Jon Aaraas Norwegia 151 -220
17 Emmanuel Chedal Francja 140 -231
18 Yukio Sakano Japonia 138 -233
19 Christoph Lenz Austria 136 -235
20 Lauri Hakola Finlandia 132 -239
21 Kamil Stoch Polska 113 -258
22 David Lazzaroni Francja 111 -260
23 Manuel Fettner Austria 110 -261
  Andreas Wank Niemcy 110 -261
25 Herman Huczkowski Finlandia 108 -263
26 Paweł Urbański Polska 105 -266
27 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -271
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -271
29 Stefan Kaiser Austria 95 -276
30 Nejc Frank Słowenia 94 -277
  Primoz Pikl Słowenia 94 -277
32 Christian Nagiller Austria 92 -279
33 Stefano Chiapolino Włochy 90 -281
34 Kimmo Yliriesto Finlandia 85 -286
35 Jurij Tepes Słowenia 80 -291
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -291
  Erik Simon Niemcy 80 -291
38 Christian Bruder Niemcy 76 -295
39 Thomas Lobben Norwegia 68 -303
40 Rok Urbanc Słowenia 66 -305
41 Krystian Długopolski Polska 65 -306
42 Alessio Bolognani Włochy 64 -307
43 Ferdinand Bader Niemcy 63 -308
44 Stefan Pieper Niemcy 62 -309
45 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -310
46 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -311
  Bine Zupan Słowenia 60 -311
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 59 -312
49 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -321
  Ilja Rosliakov Rosja 50 -321
51 Ildar Fatchullin Rosja 45 -326
52 Masahiko Harada Japonia 43 -328
53 Matevz Sparovec Słowenia 42 -329
54 Kai Bracht Niemcy 40 -331
55 Robert Kranjec Słowenia 36 -335
  Janne Happonen Finlandia 36 -335
  Lukas Hlava Czechy 36 -335
58 Mario Kürschner Niemcy 35 -336
59 Sebastian Colloredo Włochy 31 -340
  Kalle Keituri Finlandia 31 -340
61 Tomisław Tajner Polska 30 -341
62 Daniel Lackner Austria 29 -342
  Gorazd Robnik Słowenia 29 -342
64 Jussi Hautamäki Finlandia 26 -345
  Anssi Koivuranta Finlandia 26 -345
66 Julian Musiol Niemcy 24 -347
67 Yuta Watase Japonia 22 -349
68 Rafał ¦liż Polska 20 -351
69 Isak Grimholm Szwecja 18 -353
70 Marcin Bachleda Polska 16 -355
  Nicolas Fettner Austria 16 -355
  Bastian Kaltenböck Austria 16 -355
73 Mitja Meznar Słowenia 15 -356
74 Anze Damjan Słowenia 14 -357
  Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -357
76 Stefan Hula Polska 13 -358
  Gerald Wambacher Austria 13 -358
  Marco Steinauer Szwajcaria 13 -358
79 Jakob Grimholm Szwecja 12 -359
  Denis Kornilov Rosja 12 -359
81 Tomas Kyncl Czechy 11 -360
82 Arthur Pauli Austria 10 -361
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -361
  Marc Vogel Szwajcaria 10 -361
85 Christoph Hoess Szwajcaria 8 -363
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -363
  Harri Olli Finlandia 8 -363
88 Remi Santiago Francja 7 -364
  Guido Landert Szwajcaria 7 -364
90 Florian Knaus Austria 6 -365
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -365
  Martin Cikl Czechy 6 -365
93 Michal Psenko Słowacja 5 -366
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -366
  Andrea Morassi Włochy 5 -366
  Michal Dolezal Czechy 5 -366
97 Michael Nagiller Austria 4 -367
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -367
  Olav Magne Dönnem Norwegia 4 -367
  Stefan Read Kanada 4 -367
101 Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -368
  Hans Petrat Niemcy 3 -368
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -368
  Wojciech Tajner Polska 3 -368
105 Damjan Fras Słowenia 1 -370
  Jure Radelj Słowenia 1 -370
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -370
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2171  
2 Japonia Japonia 1220 -951
3 Finlandia Finlandia 851 -1320
4 Słowenia Słowenia 776 -1395
5 Norwegia Norwegia 570 -1601
6 Czechy Czechy 512 -1659
7 Niemcy Niemcy 496 -1675
8 Polska Polska 365 -1806
9 Rosja Rosja 307 -1864
10 Francja Francja 258 -1913
11 Włochy Włochy 190 -1981
12 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2073
13 Korea Pd. Korea Pd. 77 -2094
14 Białoru¶ Białoru¶ 56 -2115
15 Szwecja Szwecja 30 -2141
16 Kazachstan Kazachstan 9 -2162
17 Słowacja Słowacja 5 -2166
18 Kanada Kanada 4 -2167

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich