Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
20
21
22
23
27
28
29
marzec 2023
Najbliższe zawody
25.03.2023, godz. 16:15
Lahti HS-130
PŚ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 08.01.2005, Planica K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Mueller Austria 371  
2 Takanobu Okabe Japonia 347 -24
3 Balthasar Schneider Austria 330 -41
4 Mathias Hafele Austria 308 -63
5 Martin Koch Austria 307 -64
6 Jan Mazoch Czechy 300 -71
7 Anders Bardal Norwegia 286 -85
8 Kazuya Yoshioka Japonia 272 -99
9 Stefan Thurnbichler Austria 248 -123
10 Jure Bogataj Słowenia 244 -127
11 Risto Jussilainen Finlandia 239 -132
12 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 218 -153
13 Yusuke Kaneko Japonia 170 -201
14 Joonas Ikonen Finlandia 155 -216
15 Jon Aaraas Norwegia 151 -220
  Antonin Hajek Czechy 151 -220
17 Emmanuel Chedal Francja 140 -231
18 Yukio Sakano Japonia 138 -233
19 Christoph Lenz Austria 136 -235
20 Lauri Hakola Finlandia 132 -239
21 Kamil Stoch Polska 113 -258
22 David Lazzaroni Francja 111 -260
23 Manuel Fettner Austria 110 -261
  Andreas Wank Niemcy 110 -261
25 Herman Huczkowski Finlandia 108 -263
26 Paweł Urbański Polska 105 -266
27 Dimitry Ipatov Rosja 100 -271
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -271
29 Stefan Kaiser Austria 95 -276
30 Nejc Frank Słowenia 94 -277
  Primoz Pikl Słowenia 94 -277
32 Christian Nagiller Austria 92 -279
33 Stefano Chiapolino Włochy 90 -281
34 Kimmo Yliriesto Finlandia 85 -286
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -291
  Jurij Tepes Słowenia 80 -291
  Erik Simon Niemcy 80 -291
38 Christian Bruder Niemcy 76 -295
39 Thomas Lobben Norwegia 68 -303
40 Rok Urbanc Słowenia 66 -305
41 Krystian Długopolski Polska 65 -306
42 Alessio Bolognani Włochy 64 -307
43 Ferdinand Bader Niemcy 63 -308
44 Stefan Pieper Niemcy 62 -309
45 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -310
46 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -311
  Bine Zupan Słowenia 60 -311
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 59 -312
49 Ilja Rosliakov Rosja 50 -321
  Petr Chaadaev Białoruś 50 -321
51 Ildar Fatchullin Rosja 45 -326
52 Masahiko Harada Japonia 43 -328
53 Matevz Sparovec Słowenia 42 -329
54 Kai Bracht Niemcy 40 -331
55 Robert Kranjec Słowenia 36 -335
  Lukas Hlava Czechy 36 -335
  Janne Happonen Finlandia 36 -335
58 Mario Kürschner Niemcy 35 -336
59 Kalle Keituri Finlandia 31 -340
  Sebastian Colloredo Włochy 31 -340
61 Tomisław Tajner Polska 30 -341
62 Gorazd Robnik Słowenia 29 -342
  Daniel Lackner Austria 29 -342
64 Jussi Hautamäki Finlandia 26 -345
  Anssi Koivuranta Finlandia 26 -345
66 Julian Musiol Niemcy 24 -347
67 Yuta Watase Japonia 22 -349
68 Rafał Śliż Polska 20 -351
69 Isak Grimholm Szwecja 18 -353
70 Nicolas Fettner Austria 16 -355
  Marcin Bachleda Polska 16 -355
  Bastian Kaltenböck Austria 16 -355
73 Mitja Meznar Słowenia 15 -356
74 Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -357
  Anze Damjan Słowenia 14 -357
76 Gerald Wambacher Austria 13 -358
  Stefan Hula Polska 13 -358
  Marco Steinauer Szwajcaria 13 -358
79 Denis Kornilov Rosja 12 -359
  Jakob Grimholm Szwecja 12 -359
81 Tomas Kyncl Czechy 11 -360
82 Ryohei Nishimori Japonia 10 -361
  Arthur Pauli Austria 10 -361
  Marc Vogel Szwajcaria 10 -361
85 Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -363
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -363
  Harri Olli Finlandia 8 -363
88 Guido Landert Szwajcaria 7 -364
  Remi Santiago Francja 7 -364
90 Maksim Anisimov Białoruś 6 -365
  Florian Knaus Austria 6 -365
  Martin Cikl Czechy 6 -365
93 Michal Dolezal Czechy 5 -366
  Michal Psenko Słowacja 5 -366
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -366
  Andrea Morassi Włochy 5 -366
97 Olav Magne Dönnem Norwegia 4 -367
  Stefan Read Kanada 4 -367
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -367
  Michael Nagiller Austria 4 -367
101 Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -368
  Wojciech Tajner Polska 3 -368
  Hans Petrat Niemcy 3 -368
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -368
105 Damjan Fras Słowenia 1 -370
  Jure Radelj Słowenia 1 -370
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -370
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2171  
2 Japonia Japonia 1220 -951
3 Finlandia Finlandia 851 -1320
4 Słowenia Słowenia 776 -1395
5 Norwegia Norwegia 570 -1601
6 Czechy Czechy 512 -1659
7 Niemcy Niemcy 496 -1675
8 Polska Polska 365 -1806
9 Rosja Rosja 307 -1864
10 Francja Francja 258 -1913
11 Włochy Włochy 190 -1981
12 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2073
13 Korea Pd. Korea Pd. 77 -2094
14 Białoruś Białoruś 56 -2115
15 Szwecja Szwecja 30 -2141
16 Kazachstan Kazachstan 9 -2162
17 Słowacja Słowacja 5 -2166
18 Kanada Kanada 4 -2167

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
25 marca 2023 (sobota)
10:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
13:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
26 marca 2023 (niedziela)
13:50
PŚ Lahti
kwalifikacje M
15:15
PŚ Lahti
konkurs ind. M
30 marca 2023 (czwartek)
08:30
PŚ Planica
oficjalny trening
10:30
PŚ Planica
kwalifikacje
31 marca 2023 (piątek)
14:00
PŚ Planica
seria próbna
15:00
PŚ Planica
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
03:49
Eurosport w Player.pl Lahti | Kobiety, HS 130
dzisiaj
03:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
12:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Kobiety, HS 130
dzisiaj
12:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
15:20
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
15:20
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
15:20
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym, HS 130
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - studio
LIVE
dzisiaj
16:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich