Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Oto lista zawodniczek, które aktualnie posiadają prawo startu w konkursach Pucharu Kontynentalnego.

W konkursach Pucharu Kontynentalnego mają prawo startować zawodniczki, które:
  • punktowały dotychczas w Pucharze Świata, Letniej Grand Prix lub Pucharze Kontynentalnym (dożywotnie prawo startu w PK);
  • punktowały w aktualnym lub poprzednim sezonie FIS Cup.
Poniższa lista uwzględnia wyłącznie zawodniczki aktywne. W przypadku wątpliwości, czy dana zawodniczka definitywnie zakończyła karierę (np. jest jeszcze młoda i może powrócić; startuje w lokalnych zawodach), zakładamy, że jest aktywna.
Austria
Lisa Eder Austria
Katharina Ellmauer Austria
Sophie Kothbauer Austria
Marita Kramer Austria
Chiara Kreuzer Austria
Vanessa Moharitsch Austria
Julia Muehlbacher Austria
Eva Pinkelnig Austria
Jacqueline Seifriedsberger Austria
Meghann Wadsak Austria
Hannah Wiegele Austria
Chiny
Xinyue Chang Chiny
Bing Dong Chiny
Qiurong Li Chiny
Xueyao Li Chiny
Qi Liu Chiny
Tong Ma Chiny
Xiaotong Ni Chiny
Qingyue Peng Chiny
Birun Shao Chiny
Liangyao Wang Chiny
Ping Zeng Chiny
Fangyu Zhou Chiny
Czechy
Anezka Indrackova Czechy
Karolina Indrackova Czechy
Veronika Jencova Czechy
Klara Ulrichova Czechy
Finlandia
Julia Kykkänen Finlandia
Sofia Mattila Finlandia
Jenny Rautionaho Finlandia
Francja
Emma Chervet Francja
Julia Clair Francja
Josephine Pagnier Francja
Lilou Zepchi Francja
Gruzja
Esmeralda Gobozova Gruzja
Japonia
Saiko Fujimoto Japonia
Kurumi Ichinohe Japonia
Ayaka Igarashi Japonia
Yuki Ito Japonia
Haruka Iwasa Japonia
Riko Iwasaki Japonia
Ayuka Kamoda Japonia
Yuka Kobayashi Japonia
Machiko Kubota Japonia
Nozomi Maruyama Japonia
Ringo Miyajima Japonia
Nagomi Nakayama Japonia
Kaede Narita Japonia
Yu Saito Japonia
Riko Sakurai Japonia
Yuzuki Sato Japonia
Yuka Seto Japonia
Sara Takanashi Japonia
Minami Watanabe Japonia
Kanada
Natalie Eilers Kanada
Alexandria Loutitt Kanada
Nicole Maurer Kanada
Abigail Strate Kanada
Kazachstan
Veronika Shishkina Kazachstan
Niemcy
Lia Boehme Niemcy
Selina Freitag Niemcy
Luisa Goerlich Niemcy
Pauline Hessler (Eichhorn) Niemcy
Alvine Holz Niemcy
Sina Kiechle Niemcy
Pia Lilian Kuebler Niemcy
Josephin Laue Niemcy
Klara Lebelt Niemcy
Agnes Reisch Niemcy
Anna Rupprecht (Hollandt) Niemcy
Katharina Schmid Niemcy
Juliane Seyfarth Niemcy
Svenja Wuerth Niemcy
Norwegia
Frida Berger Norwegia
Thea Minyan Bjoerseth Norwegia
Kjersti Graesli Norwegia
Gyda Westvold Hansen Norwegia
Ingrid Hordvik Kleven Norwegia
Eirin Maria Kvandal Norwegia
Karoline Lauvsland Norwegia
Marie Liane Norwegia
Josefine Loeken Norwegia
Mari Leinan Lund Norwegia
Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia
Hanna Midtsundstad Norwegia
Nora Midtsundstad Norwegia
Silje Opseth Norwegia
Karoline Roestad Norwegia
Mathilde Aarva Selbekk Norwegia
Anna Odine Stroem Norwegia
Heidi Dyhre Traaserud Norwegia
Polska
Pola Bełtowska Polska
Paulina Cieślar Polska
Nicole Konderla Polska
Wiktoria Przybyła Polska
Natalia Słowik Polska
Sara Tajner Polska
Anna Twardosz Polska
Rosja
Aleksandra Barantceva Rosja
Alina Borodina Rosja
Lidiia Iakovleva Rosja
Mariia Iakovleva Rosja
Ksenia Kablukova Rosja
Alexandra Kustova Rosja
Irma Makhinia Rosja
Elizaveta Mokhova Rosja
Stefaniya Nadymova Rosja
Kseniia Piskunova Rosja
Kristina Prokopeva Rosja
Anna Shpyneva Rosja
Anastasiia Subbotina Rosja
Sofia Tikhonova Rosja
Diana Toropchenova Rosja
Rumunia
Delia Anamaria Folea Rumunia
Daniela Haralambie Rumunia
Alessia Mitu-Cosca Rumunia
Andreea Diana Trambitas Rumunia
Słowacja
Tamara Mesikova Słowacja
Słowenia
Taja Bodlaj Słowenia
Ursa Bogataj Słowenia
Tina Erzar Słowenia
Ana Jereb Słowenia
Jerica Jesenko Słowenia
Ema Klinec Słowenia
Katra Komar Słowenia
Tinkara Komar Słowenia
Ajda Kosnjek Słowenia
Nika Krasovic Słowenia
Nika Kriznar Słowenia
Lara Logar Słowenia
Katarina Pirnovar Słowenia
Nika Prevc Słowenia
Nejka Repinc Zupancic Słowenia
Maja Vtic Słowenia
Szwajcaria
Sina Arnet Szwajcaria
Rea Kindlimann Szwajcaria
Szwecja
Astrid Norstedt Szwecja
Frida Westman Szwecja
Ukraina
Tetiana Pylypchuk Ukraina
USA
Annika Belshaw USA
Estella Hassrick USA
Anna Hoffmann USA
Josie Johnson USA
Paige Jones USA
Cara Larson USA
Samantha Macuga USA
Włochy
Martina Ambrosi Włochy
Camilla Henni Comazzi Włochy
Jessica Malsiner Włochy
Lara Malsiner Włochy
Asia Marcato Włochy
Annika Sieff Włochy
Noelia Vuerich Włochy
Martina Zanitzer Włochy
« powrót do strony głównej
Zawodniczki z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Zawodniczki z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich