TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
20.01.2019, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦ kobiet
Oto lista zawodniczek, które aktualnie posiadaj± prawo startu w konkursach Pucharu Kontynentalnego.

W konkursach Pucharu Kontynentalnego maj± prawo startować zawodniczki, które:
  • punktowały dotychczas w Pucharze ¦wiata, Letniej Grand Prix lub Pucharze Kontynentalnym (dożywotnie prawo startu w PK);
  • punktowały w aktualnym lub poprzednim sezonie FIS Cup.
Poniższa lista uwzględnia wył±cznie zawodniczki aktywne. W przypadku w±tpliwo¶ci, czy dana zawodniczka definitywnie zakończyła karierę (np. jest jeszcze młoda i może powrócić; startuje w lokalnych zawodach), zakładamy, że jest aktywna.
Austria
Lisa Eder Austria
Katharina Ellmauer Austria
Linda Grabner Austria
Lisa Hirnen Austria
Chiara Hoelzl Austria
Julia Huber Austria
Eva Hubinger Austria
Daniela Iraschko-Stolz Austria
Marita Kramer Austria
Sophie Mair Austria
Vanessa Moharitsch Austria
Eva Pinkelnig Austria
Claudia Purker Austria
Elisabeth Raudaschl Austria
Sonja Schoitsch Austria
Jacqueline Seifriedsberger Austria
Sophie Sorschag Austria
Chiny
Xinyue Chang Chiny
Linlin Cui Chiny
Cheng Ji Chiny
Xueyao Li Chiny
Qi Liu Chiny
Tong Ma Chiny
Yanyan Zhou Chiny
Czechy
Barbora Blazkova Czechy
Michaela Dolezelova Czechy
Karolina Indrackova Czechy
Marta Krepelkova Czechy
Jana Mrakotova Czechy
Zdenka Pesatova Czechy
Stepanka Ptackova Czechy
Vladena Pustkova Czechy
Michaela Rajnochova Czechy
Simona Weinlichova Czechy
Estonia
Annemarii Bendi Estonia
Trinu Hausenberg Estonia
Finlandia
Susanna Forsstroem Finlandia
Noora Heikkinen Finlandia
Julia Kykkänen Finlandia
Jenny Rautionaho Finlandia
Julia Tervahartiala Finlandia
Sanni Tuomisto Finlandia
Francja
Oceane Avocat Gros Francja
Marine Bressand Francja
Julia Clair Francja
Romane Dieu Francja
Lea Lemare Francja
Lucile Morat Francja
Josephine Pagnier Francja
Oceane Paillard Francja
Gruzja
Esmeralda Gobozova Gruzja
Japonia
Misa Fueki Japonia
Yurika Hirayama Japonia
Ayaka Igarashi Japonia
Yuki Ito Japonia
Kaori Iwabuchi Japonia
Haruka Iwasa Japonia
Ayuka Kamoda Japonia
Yuka Kobayashi Japonia
Jun Maruyama Japonia
Nozomi Maruyama Japonia
Aki Matsuhashi Japonia
Ren Mikase Japonia
Kaede Narita Japonia
Shihori Oi Japonia
Natsuka Sawaya Japonia
Fumika Segawa Japonia
Rio Seto Japonia
Yuka Seto Japonia
Misaki Shigeno Japonia
Sara Takanashi Japonia
Ayuka Takeda Japonia
Minami Watanabe Japonia
Ayumi Watase Japonia
Yurina Yamada Japonia
Mizuki Yamaguchi Japonia
Kanada
Sophie Berghmans Kanada
Natasha Bodnarchuk Kanada
Natalie Eilers Kanada
Taylor Henrich Kanada
Nicole Maurer Kanada
Abigail Strate Kanada
Atsuko Tanaka Kanada
Kazachstan
Dayana Pekha Kazachstan
Valentina Sderzhikova Kazachstan
Veronika Shishkina Kazachstan
Alina Tukhtaeva Kazachstan
Korea Pd.
Guy-Lim Park Korea Pd.
Łotwa
Sarlote Skele Łotwa
Niemcy
Katharina Althaus Niemcy
Gianina Ernst Niemcy
Selina Freitag Niemcy
Luisa Goerlich Niemcy
Sophia Goerlich Niemcy
Ulrike Graessler Niemcy
Nicole Hauer Niemcy
Pauline Hessler Niemcy
Alina Ihle Niemcy
Henriette Kraus Niemcy
Pia Lilian Kuebler Niemcy
Arantxa Lancho Niemcy
Josephin Laue Niemcy
Sophia Maurus Niemcy
Sandra Mueller Niemcy
Jenny Nowak Niemcy
Agnes Reisch Niemcy
Anna Rupprecht Niemcy
Alexandra Seifert Niemcy
Juliane Seyfarth Niemcy
Ramona Straub Niemcy
Amelie Thannheimer Niemcy
Carina Vogt Niemcy
Svenja Wuerth Niemcy
Norwegia
Eva Elise Amble Norwegia
Astrid Louise Baarset Norwegia
Tonje Bakke Norwegia
Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia
Eirin Maria Kvandal Norwegia
Pernille Kvernmo Norwegia
Mari Leinan Lund Norwegia
Maren Lundby Norwegia
Sara Meloe Norwegia
Hanna Midtsundstad Norwegia
Anniken Mork Norwegia
Thea Oeihaugen Norwegia
Silje Opseth Norwegia
Emilie Serina Roestad Norwegia
Karoline Roestad Norwegia
Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia
Marte Pauline Skinnes Norwegia
Silje Sprakehaug Norwegia
Anna Odine Stroem Norwegia
Heidi Dyhre Traaserud Norwegia
Polska
Paulina Cie¶lar Polska
Katarzyna Harsche Polska
Kamila Karpiel Polska
Joanna Kil Polska
Nicole Konderla Polska
Magdalena Pałasz Polska
Kinga Rajda Polska
Joanna Szwab Polska
Anna Twardosz Polska
Rosja
Liubov Alchikova Rosja
Maria Aleksandrova Rosja
Irina Avvakumova Rosja
Anastasiya Barannikova Rosja
Aleksandra Barantceva Rosja
Alina Borodina Rosja
Lidiia Iakovleva Rosja
Mariia Iakovleva Rosja
Ksenia Kablukova Rosja
Alexandra Kustova Rosja
Stefaniya Nadymova Rosja
Glafira Noskova Rosja
Kristina Prokopieva Rosja
Anna Shpynyeva Rosja
Alena Sutiagina Rosja
Sofia Tikhonova Rosja
Anastasia Veshchikova Rosja
Anna Zhukova Rosja
Maria Zotova Rosja
Rumunia
Maria Daria Chindris Rumunia
Daniela Vasilica Haralambie Rumunia
Carina Alexandra Militaru Rumunia
Bianca Elena Stefanuta Rumunia
Andreea Diana Trambitas Rumunia
Słowacja
Nina Bezuchova Słowacja
Viktoria Sidlova Słowacja
Słowenia
Ursa Bogataj Słowenia
Jerneja Brecl Słowenia
Ema Klinec Słowenia
Katra Komar Słowenia
Nika Kriznar Słowenia
Katja Markuta Słowenia
Pia Mazi Słowenia
Jerneja Repinc Zupancic Słowenia
Spela Rogelj Słowenia
Anita Seretinek Słowenia
Kaja Urbanija Coz Słowenia
Ema Volavsek Słowenia
Maja Vtic Słowenia
Szwajcaria
Rea Kindlimann Szwajcaria
Szwecja
Astrid Moberg Szwecja
Jonna Mohlen Szwecja
Frida Westman Szwecja
Ukraina
Khrystyna Droniak Ukraina
Vitalina Herasymiuk Ukraina
Liliya Romanyuk Ukraina
USA
Annika Belshaw USA
Kailey Bickner USA
Nita Englund USA
Tara Geraghty-Moats USA
Sarah Hendrickson USA
Anna Hoffmann USA
Mollie Immens USA
Paige Jones USA
Cara Larson USA
Nina Lussi USA
Samantha Macuga USA
Sophia Nester USA
Abby Ringquist USA
Logan Sankey USA
Węgry
Virag Voros Węgry
Włochy
Martina Ambrosi Włochy
Daniela Dejori Włochy
Veronica Gianmoena Włochy
Evelyn Insam Włochy
Jessica Malsiner Włochy
Lara Malsiner Włochy
Manuela Malsiner Włochy
Lena Prinoth Włochy
Alice Puntel Włochy
Elena Runggaldier Włochy
Annika Sieff Włochy
Arianna Sieff Włochy
« powrót do strony głównej
Zawodniczki z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Zawodniczki z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym

Najbliższe zawody
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
09:00
CoC kobiet Planica
seria próbna
09:45
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:00
FIS Cup Planica
seria próbna
13:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
21 stycznia 2019 (poniedziałek)
15:30
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »