Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.
Kolorem wyróżniono transmisje "na żywo" z zawodów oraz premiery innych programów
Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 23:13
Program jest aktualizowany co 20 minut w oparciu o informacje od nadawców.
21 listopada 2019 (czwartek)
godz.stacjatransmisja
01:30 - 02:30 Eurosport 2 Turniej Czterech Skoczni, (powt.)
15:33 - 16:30 Eurosport 2 Turniej Czterech Skoczni, (powt.)
16:30 - 17:36 Eurosport 2 Mistrzostwa Świata, Seefeld (powt.)
17:36 - 18:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Oslo (powt.)
22 listopada 2019 (piątek)
godz.stacjatransmisja
02:20 - 03:20 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - podsumowanie
03:30 - 05:10 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
10:00 - 11:00 Eurosport 2 Turniej Czterech Skoczni, (powt.)
12:20 - 12:40 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - meldunek
12:50 - 14:30 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy
14:00 - 15:00 Eurosport 1 Mistrzostwa Świata, Seefeld (powt.)
14:40 - 14:55 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - meldunek
15:00 - 15:50 Eurosport 1 Mistrzostwa Świata, Seefeld (powt.)
15:50 - 16:50 Eurosport 1 Puchar Świata, Oslo (powt.)
17:05 - 17:48 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - kwalifilacje (studio)
17:50 - 19:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła
17:50 - 17:52 TVP1 Puchar Świata - Wisła - kwalifilacje (studio)
17:55 - 19:14 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - kwalifilacje
18:00 - 19:15 TVP1 Puchar Świata - Wisła - kwalifilacje
19:50 - 20:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Oslo (powt.)
22:20 - 23:25 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
23:30 - 00:30 Eurosport 1 Turniej Czterech Skoczni, (powt.)
23 listopada 2019 (sobota)
godz.stacjatransmisja
00:15 - 00:45 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - kwalifilacje
01:00 - 02:00 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
02:00 - 03:00 Eurosport 2 Turniej Czterech Skoczni, (powt.)
03:00 - 04:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
04:30 - 05:30 Eurosport 2 Turniej Czterech Skoczni, (powt.)
05:30 - 06:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
10:10 - 10:40 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - kwalifilacje
12:10 - 12:25 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - meldunek
15:05 - 15:54 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy (studio)
15:50 - 15:54 TVP1 Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy (studio)
15:50 - 17:55 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła
16:00 - 16:55 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy
16:00 - 16:55 TVP1 Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy (1 seria)
17:05 - 17:50 TVP1 Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy (2 seria)
20:45 - 21:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
22:05 - 23:05 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy
23:10 - 23:50 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
24 listopada 2019 (niedziela)
godz.stacjatransmisja
01:30 - 03:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
08:30 - 10:05 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
10:45 - 11:22 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny (studio)
11:15 - 13:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła
11:15 - 11:21 TVP1 Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny (studio)
11:30 - 12:25 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
11:30 - 12:25 TVP1 Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
15:30 - 17:00 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
17:45 - 19:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
19:15 - 20:05 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
25 listopada 2019 (poniedziałek)
godz.stacjatransmisja
00:15 - 01:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
03:00 - 04:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
06:30 - 07:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
07:35 - 09:05 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
13:00 - 13:50 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy
14:50 - 15:40 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
16:55 - 17:25 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
20:05 - 20:55 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
26 listopada 2019 (wtorek)
godz.stacjatransmisja
00:20 - 01:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
03:00 - 04:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
07:45 - 08:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
08:30 - 09:45 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
10:35 - 11:25 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy
12:45 - 14:15 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
17:45 - 18:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
18:30 - 20:10 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
27 listopada 2019 (środa)
godz.stacjatransmisja
01:30 - 03:00 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
03:00 - 03:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
03:30 - 05:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
05:00 - 06:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
08:30 - 09:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
09:15 - 10:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
10:45 - 11:35 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
14:00 - 15:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
19:45 - 21:10 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
21:35 - 22:40 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
28 listopada 2019 (czwartek)
godz.stacjatransmisja
03:00 - 04:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
08:00 - 09:00 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
09:00 - 10:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
10:30 - 12:10 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
12:05 - 14:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
16:00 - 17:20 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
17:20 - 18:45 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
23:30 - 00:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
29 listopada 2019 (piątek)
godz.stacjatransmisja
00:00 - 01:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
01:30 - 03:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
04:00 - 05:00 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
05:00 - 06:00 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
06:30 - 07:30 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
09:40 - 10:30 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs drużynowy
11:20 - 12:25 Eurosport 2 Puchar Świata, Wisła (powt.)
16:30 - 17:00 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
17:00 - 17:55 Eurosport 1 Puchar Świata, Wisła (powt.)
17:55 - 19:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
19:30 - 20:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka (powt.)
20:50 - 22:15 Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka (powt.)
23:30 - 00:30 Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka (powt.)
30 listopada 2019 (sobota)
godz.stacjatransmisja
03:00 - 04:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (Kwalifikacje HS 142, powt.)
04:30 - 05:30 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (Kwalifikacje HS 142, powt.)
06:00 - 06:50 TVP Sport Puchar Świata - Wisła - konkurs indywidualny
07:00 - 08:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (Kwalifikacje HS 142, powt.)
16:05 - 16:20 TVP1 Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny (studio)
16:15 - 18:20 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka ()
16:30 - 17:25 TVP1 Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny (1 seria)
17:40 - 18:25 TVP1 Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny (2 seria)
1 grudnia 2019 (niedziela)
godz.stacjatransmisja
06:30 - 07:30 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
14:40 - 15:45 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka ()
16:05 - 16:20 TVP1 Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny (studio)
16:30 - 17:25 TVP1 Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny
16:30 - 17:25 TVP Sport Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny
16:45 - 18:20 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka ()
17:30 - 17:35 TVP Sport Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny (studio)
17:40 - 18:25 TVP Sport Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny
18:30 - 18:48 TVP Sport Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny (studio)
2 grudnia 2019 (poniedziałek)
godz.stacjatransmisja
11:20 - 12:10 TVP Sport Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny
13:55 - 14:45 TVP Sport Puchar Świata Ruka - konkurs indywidualny
18:30 - 19:10 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
20:05 - 21:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
21:00 - 22:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
3 grudnia 2019 (wtorek)
godz.stacjatransmisja
06:30 - 07:30 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
07:30 - 08:30 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
18:30 - 19:30 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
19:30 - 20:25 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
4 grudnia 2019 (środa)
godz.stacjatransmisja
00:35 - 01:30 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
01:30 - 03:00 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
10:45 - 12:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
12:00 - 13:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
5 grudnia 2019 (czwartek)
godz.stacjatransmisja
09:45 - 10:40 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
10:40 - 11:50 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
13:00 - 14:00 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
14:00 - 15:10 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
22:00 - 23:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
23:00 - 00:00 Eurosport 2 Puchar Świata Ruka (, powt.)
6 grudnia 2019 (piątek)
godz.stacjatransmisja
13:30 - 14:25 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
14:25 - 15:25 Eurosport 1 Puchar Świata Ruka (, powt.)
15:25 - 16:45 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje)
17:30 - 18:30 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
18:30 - 19:40 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
23:05 - 23:45 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
7 grudnia 2019 (sobota)
godz.stacjatransmisja
00:35 - 01:30 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
03:45 - 04:30 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
09:00 - 09:30 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
11:55 - 12:20 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (HS 134, kwalifikacje, powt.)
15:05 - 15:25 TVP Sport Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (studio)
15:15 - 15:19 TVP1 Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (studio)
15:25 - 17:20 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil ()
15:30 - 16:25 TVP Sport Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny
15:30 - 16:25 TVP1 Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (1 seria)
17:30 - 18:45 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
23:30 - 00:30 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
8 grudnia 2019 (niedziela)
godz.stacjatransmisja
06:00 - 07:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
14:00 - 15:20 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil ()
15:05 - 15:25 TVP Sport Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (studio)
15:15 - 15:20 TVP1 Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (studio)
15:20 - 17:15 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil ()
15:30 - 16:25 TVP1 Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (1 seria)
15:30 - 16:25 TVP Sport Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny
16:40 - 17:25 TVP1 Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny (2 seria)
23:35 - 00:30 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
9 grudnia 2019 (poniedziałek)
godz.stacjatransmisja
02:00 - 03:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
11:00 - 12:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
12:00 - 13:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
15:10 - 16:00 TVP Sport Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny
17:00 - 18:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
18:00 - 19:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
10 grudnia 2019 (wtorek)
godz.stacjatransmisja
00:05 - 01:30 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
01:30 - 03:00 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
10:15 - 11:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
15:00 - 15:50 TVP Sport Puchar Świata Niżny Tagił - konkurs indywidualny
22:30 - 23:45 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
23:45 - 01:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
11 grudnia 2019 (środa)
godz.stacjatransmisja
05:00 - 06:30 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
06:30 - 08:00 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
17:30 - 18:45 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
18:45 - 20:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
12 grudnia 2019 (czwartek)
godz.stacjatransmisja
10:30 - 11:45 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
11:45 - 13:00 Eurosport 1 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
15:00 - 16:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
16:00 - 17:00 Eurosport 2 Puchar Świata Nizhny Tagil (, powt.)
13 grudnia 2019 (piątek)
godz.stacjatransmisja
15:40 - 17:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (Kwalifikacje HS 140, mężczyźni)
20:35 - 21:30 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (Kwalifikacje HS 140, mężczyźni, powt.)
23:05 - 00:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (Kwalifikacje HS 140, mężczyźni, powt.)
14 grudnia 2019 (sobota)
godz.stacjatransmisja
01:10 - 02:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (Kwalifikacje HS 140, mężczyźni, powt.)
15:05 - 15:53 TVP Sport Puchar Świata Klingenthal - konkurs drużynowy (studio)
15:35 - 15:52 TVP1 Puchar Świata Klingenthal - konkurs drużynowy (studio)
15:50 - 17:55 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy)
16:00 - 16:55 TVP Sport Puchar Świata Klingenthal - konkurs drużynowy
16:00 - 16:55 TVP1 Puchar Świata Klingenthal - konkurs drużynowy (1 seria)
17:10 - 17:55 TVP1 Puchar Świata Klingenthal - konkurs drużynowy (2 seria)
15 grudnia 2019 (niedziela)
godz.stacjatransmisja
00:05 - 01:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
06:30 - 07:30 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
09:30 - 10:35 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
15:05 - 15:51 TVP Sport Puchar Świata Klingenthal - konkurs indywidualne (studio)
15:35 - 17:45 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny)
15:45 - 15:49 TVP1 Puchar Świata Klingenthal - konkurs indywidualne (studio)
16:00 - 16:55 TVP Sport Puchar Świata Klingenthal - konkurs indywidualne
16:00 - 16:55 TVP1 Puchar Świata Klingenthal - konkurs indywidualne (1 seria)
17:10 - 17:55 TVP1 Puchar Świata Klingenthal - konkurs indywidualne (2 seria)
21:50 - 22:55 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
16 grudnia 2019 (poniedziałek)
godz.stacjatransmisja
01:30 - 03:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
06:30 - 07:30 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
07:30 - 08:30 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
10:00 - 11:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
11:00 - 12:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
11:45 - 12:35 TVP Sport Puchar Świata Klingenthal - konkurs indywidualne
12:30 - 13:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
14:30 - 15:30 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
17 grudnia 2019 (wtorek)
godz.stacjatransmisja
00:00 - 01:30 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
01:30 - 03:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
03:00 - 04:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
04:00 - 05:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
14:30 - 16:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
17:15 - 18:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
18:00 - 19:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
20:35 - 21:25 TVP Sport PŚ, Klingenthal - Podsumowanie
18 grudnia 2019 (środa)
godz.stacjatransmisja
00:05 - 01:30 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
20:00 - 21:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
19 grudnia 2019 (czwartek)
godz.stacjatransmisja
01:30 - 03:00 Eurosport 1 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
03:00 - 04:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
04:00 - 05:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
23:05 - 00:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs drużynowy, powt.)
20 grudnia 2019 (piątek)
godz.stacjatransmisja
00:00 - 01:00 Eurosport 2 Puchar Świata Klingenthal (HS 140, konkurs indywidualny, powt.)
« powrót do strony głównej
Skoki narciarskie w telewizji
Skoki narciarskie w telewizji

Skoki narciarskie w telewizji

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
16:30
PŚ Wisła
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
PŚ Wisła
seria próbna
16:00
PŚ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
PŚ Wisła
seria próbna
11:30
PŚ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Ruka
odprawa techniczna
16:00
PŚ Ruka
oficjalny trening
18:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich