Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
15.01.2005 - Sapporo (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 133.0 132.0 279.5
2 Balthasar Schneider Austria 130.5 133.5 273.7
3 Anders Bardal Norwegia 132.0 129.5 273.2
4 Jussi Hautamäki Finlandia 132.0 131.0 272.4
5 Yukio Sakano Japonia 131.5 128.5 272.0
6 Kimmo Yliriesto Finlandia 130.5 128.0 267.8
7 Kazuya Yoshioka Japonia 126.5 123.0 249.1
8 Jon Aaraas Norwegia 124.5 124.5 247.7
9 Christian Bruder Niemcy 123.0 125.5 245.8
10 Yusuke Kaneko Japonia 122.5 124.5 243.6
11 Hiroki Yamada Japonia 129.0 117.5 243.2
12 Lauri Hakola Finlandia 128.5 117.5 241.8
13 Sota Okamura Japonia 123.0 121.0 238.2
14 Antonin Hajek Czechy 124.0 118.0 234.1
15 Olav Magne Dönnem Norwegia 124.0 116.5 230.9
16 Michael Nagiller Austria 121.0 118.5 228.6
17 Fumihisa Yumoto Japonia 123.5 115.5 227.2
18 Stefan Thurnbichler Austria 121.0 116.5 226.0
19 Kamil Stoch Polska 127.5 109.0 223.2
20 Erik Simon Niemcy 124.5 112.5 222.1
21 Paweł Urbański Polska 116.0 119.5 220.4
22 Jan Mazoch Czechy 123.0 114.5 218.5
23 Pavel Karelin Rosja 114.0 116.0 209.0
24 Stefan Rammerstorfer Austria 116.0 111.5 204.5
25 Wojciech Topór Polska 118.5 108.5 201.1
26 Christian Nagiller Austria 114.0 113.0 198.6
27 Seou Choi Korea Pd. 115.0 108.5 197.8
28 Yasuhiro Shibata Japonia 112.5 110.0 194.0
29 Taku Takeuchi Japonia 114.0 103.0 182.6
30 Masahiko Harada Japonia 111.5 104.0 178.9
31 Kentaro Shigematsu Japonia 110.5   96.4
32 Robert Fatchullin Rosja 111.0   96.3
33 Piotr Żyła Polska 111.0   95.8
34 Gregory Baxter Kanada 109.5   93.6
35 Yusuke Endo Japonia 109.0   92.2
36 Severin Freund Niemcy 104.0   82.2
37 Alexey Vostretsov Rosja 103.5   80.8
38 Tommy Schwall USA 103.0   80.4
39 Shingo Ueno Japonia 102.5   79.5
40 Yuta Watase Japonia 101.0   76.8
  Tomoaki Endo Japonia 101.0   76.8
42 Kazuyoshi Sakurai Japonia 100.5   74.9
43 Dominik Bafia Kanada 102.5   71.5
44 James Denney USA 98.5   71.3
45 Lukas Tschuschnig Austria 97.0   67.6
46 Michael Nell Kanada 92.5   59.5
47 Tim Nelson USA 93.0   59.4
48 Oliver Alberer Niemcy 91.5   57.2
49 Mathias Hafele Austria   DSQ DSQ
50 Brian Welch USA   DSQ DSQ
51 Ryohei Nishimori Japonia   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich