Zaloguj si
Kalendarz zawod闚
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbli窺ze zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
Oto lista zawodnik闚, kt鏎zy aktualnie posiadaj prawo startu w konkursach Pucharu 安iata.

W konkursach Pucharu 安iata maj prawo startowa zawodnicy, kt鏎zy:
  • punktowali dotychczas w Pucharze 安iata lub Letniej Grand Prix (do篡wotnie prawo startu w P);
  • punktowali w aktualnym lub poprzednim sezonie Pucharu Kontynentalnego.
Poni窺za lista uwzgl璠nia wy陰cznie zawodnik闚 aktywnych. W przypadku w徠pliwo軼i, czy dany zawodnik definitywnie zako鎍zy karier (np. jest jeszcze m這dy i mo瞠 powr鏂i; startuje w lokalnych zawodach), zak豉damy, 瞠 jest aktywny.
Austria
Clemens Aigner Austria
Florian Altenburger Austria
Philipp Aschenwald Austria
Manuel Fettner Austria
David Haagen Austria
Michael Hayboeck Austria
Jan Hoerl Austria
Thomas Hofer Austria
Daniel Huber Austria
Stefan Huber Austria
Stefan Kraft Austria
Thomas Lackner Austria
Clemens Leitner Austria
Maximilian Lienher Austria
Manuel Poppinger Austria
Markus Rupitsch Austria
Markus Schiffner Austria
Gregor Schlierenzauer Austria
Mika Schwann Austria
Maximilian Steiner Austria
Elias Tollinger Austria
Julian Wienerroither Austria
Ulrich Wohlgenannt Austria
Bu貪aria
Vladimir Zografski Bu貪aria
Czechy
Roman Koudelka Czechy
Cestmir Kozisek Czechy
Viktor Polasek Czechy
Filip Sakala Czechy
Vojtech Stursa Czechy
Tomas Vancura Czechy
Estonia
Artti Aigro Estonia
Kevin Maltsev Estonia
Martti Nomme Estonia
Finlandia
Antti Aalto Finlandia
Andreas Alamommo Finlandia
Lauri Asikainen Finlandia
Jarkko M鳵tt Finlandia
Eetu Nousiainen Finlandia
Juho Ojala Finlandia
Arttu Pohjola Finlandia
Francja
Paul Brasme Francja
Jonathan Learoyd Francja
Japonia
Kazuyoshi Funaki Japonia
Yumu Harada Japonia
Daiki Ito Japonia
Kenshiro Ito Japonia
Yuken Iwasa Japonia
Noriaki Kasai Japonia
Junshiro Kobayashi Japonia
Ryoyu Kobayashi Japonia
Minato Mabuchi Japonia
Tomofumi Naito Japonia
Naoki Nakamura Japonia
Kento Sakuyama Japonia
Keiichi Sato Japonia
Yukiya Sato Japonia
Reruhi Shimizu Japonia
Sho Suzuki Japonia
Taku Takeuchi Japonia
Shohei Tochimoto Japonia
Hiroaki Watanabe Japonia
Kanada
Mackenzie Boyd-Clowes Kanada
Matthew Soukup Kanada
Kazachstan
Nikolay Karpenko Kazachstan
Alexey Korolev Kazachstan
Sabirzhan Muminov Kazachstan
Konstantin Sokolenko Kazachstan
Sergey Tkachenko Kazachstan
Marat Zhaparov Kazachstan
Korea Pd.
Heung Chul Choi Korea Pd.
Seou Choi Korea Pd.
Niemcy
Moritz Baer Niemcy
Sebastian Bradatsch Niemcy
Markus Eisenbichler Niemcy
Richard Freitag Niemcy
Severin Freund Niemcy
Karl Geiger Niemcy
Max Goller Niemcy
Julian Hahn Niemcy
Martin Hamann Niemcy
Tim Heinrich Niemcy
Felix Hoffmann Niemcy
Marinus Kraus Niemcy
Stephan Leyhe Niemcy
Justin Lisso Niemcy
Kilian Maerkl Niemcy
Dominik Maylaender Niemcy
Justin Nietzel Niemcy
Pius Paschke Niemcy
Philipp Raimund Niemcy
Luca Roth Niemcy
Constantin Schmid Niemcy
Johannes Schubert Niemcy
Fabian Seidl Niemcy
Adrian Sell Niemcy
David Siegel Niemcy
Andreas Wank Niemcy
Cedrik Weigel Niemcy
Andreas Wellinger Niemcy
Paul Winter Niemcy
Norwegia
Joakim Aune Norwegia
Fredrik Bjerkeengen Norwegia
Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia
Andreas Granerud Buskum Norwegia
Anders Fannemel Norwegia
Johann Andre Forfang Norwegia
Halvor Egner Granerud Norwegia
Anders Haare Norwegia
Joachim Hauer Norwegia
Richard Haukedal Norwegia
Robert Johansson Norwegia
Marius Lindvik Norwegia
Thomas Aasen Markeng Norwegia
Robin Pedersen Norwegia
Sondre Ringen Norwegia
Phillip Sjoeen Norwegia
Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia
Christian Roeste Solberg Norwegia
Daniel Andre Tande Norwegia
Fredrik Villumstad Norwegia
Oscar P. Westerheim Norwegia
Polska
Stefan Hula Polska
Kacper Juroszek Polska
Maciej Kot Polska
Dawid Kubacki Polska
Krzysztof Leja Polska
Klemens Mura鎥a Polska
Tomasz Pilch Polska
ㄆkasz Rutkowski Polska
Andrzej St瘯a豉 Polska
Kamil Stoch Polska
Pawe W御ek Polska
Jakub Wolny Polska
Aleksander Zniszczo Polska
Piotr 砰豉 Polska
Rosja
Aleksandr Bazhenov Rosja
Vladislav Boyarintsev Rosja
Ilmir Hazetdinov Rosja
Evgeniy Klimov Rosja
Denis Kornilov Rosja
Mikhail Maksimochkin Rosja
Mikhail Nazarov Rosja
Mikhail Purtov Rosja
Alexey Romashov Rosja
Danil Sadreev Rosja
Maksim Sergeev Rosja
Vadim Shishkin Rosja
Roman Sergeevich Trofimov Rosja
Dimitry Vassiliev Rosja
Rumunia
Eduard Torok Rumunia
S這wenia
Tilen Bartol S這wenia
Jan Bombek S這wenia
Jernej Damjan S這wenia
Nejc Dezman S這wenia
Jaka Hvala S這wenia
Ziga Jelar S這wenia
Rok Justin S這wenia
Lovro Kos S這wenia
Anze Lanisek S這wenia
Mitja Meznar S這wenia
Zak Mogel S這wenia
Tomaz Naglic S這wenia
Aljaz Osterc S這wenia
Bor Pavlovcic S這wenia
Andraz Pograjc S這wenia
Jernej Presecnik S這wenia
Cene Prevc S這wenia
Domen Prevc S這wenia
Peter Prevc S這wenia
Ernest Prislic S這wenia
Matevz Samec S這wenia
Anze Semenic S這wenia
Rok Tarman S這wenia
Jurij Tepes S這wenia
Lovro Vodusek S這wenia
Timi Zajc S這wenia
Miran Zupancic S這wenia
Szwajcaria
Simon Ammann Szwajcaria
Gregor Deschwanden Szwajcaria
Sandro Hauswirth Szwajcaria
Pascal Kaelin Szwajcaria
Gabriel Karlen Szwajcaria
Killian Peier Szwajcaria
Dominik Peter Szwajcaria
Andreas Schuler Szwajcaria
Turcja
Fatih Arda Ipcioglu Turcja
USA
Kevin Bickner USA
Decker Dean USA
Michael Glasder USA
Casey Larson USA
William Rhoads USA
Andrew Urlaub USA
W這chy
Giovanni Bresadola W這chy
Federico Cecon W這chy
Alex Insam W這chy
« powr鏒 do strony g堯wnej
Zawodnicy z prawem startu w Pucharze 安iata

Zawodnicy z prawem startu w Pucharze 安iata

Kalendarium
Janne Happonen
Dzi urodziny obchodz:
Tobias Lugert (1993)
Najbli窺ze zawody
5 lipca 2019 (pi徠ek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria pr鏏na
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria pr鏏na K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria pr鏏na M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria pr鏏na K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria pr鏏na M
transmisje ze skok闚
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skok闚 narciarskich Ogl康aj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzes豉 biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kt鏎y z zawodnik闚 by najwi瘯szym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr 砰豉
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plik闚 cookies w celu umo磧iwienia pe軟ego korzystania z funkcjonalno軼i serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obs逝g cookies mo瞠sz wy陰czy w ustawieniach Twojej przegl康arki internetowej.
Korzystaj帷 z serwisu wyra瘸sz zgod na u篡wanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl康arki.
ukryj ten komunikat na sta貫 »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich