Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Mistrzowie ¶wiata juniorów
rok miejsce zawodnik kraj
1979 Mont-Sainte-Anne Horst Bulau Kanada
1980 Örnsköldsvik Steve Collins Kanada
1981 Schonach Matti Nykänen Finlandia
1982 Murau Ernst Vettori Austria
1983 Kuopio Franz Wiegele Austria
1984 Trondheim Martin Svagerko Czechosłowacja
1985 Taesch Werner Haim Austria
1986 Lake Placid Virginio Lunardi Włochy
1987 Asiago Ari-Pekka Nikkola Finlandia
1988 Saalfelden Heinz Kuttin Austria
1989 Vang/Hamar Kent Johanssen Norwegia
1990 Strbske Pleso Heinz Kuttin Austria
1991 Reit im Winkl Martin Höllwarth Austria
1992 Vuokatti Toni Nieminen Finlandia
1993 Harrachov Janne Ahonen Finlandia
1994 Breitenwang Janne Ahonen Finlandia
1995 Gällivare Tommy Ingebrigtsen Norwegia
1996 Asiago Michael Uhrmann Niemcy
1997 Canmore Wilhelm Brenna Norwegia
1998 Sankt Moritz Wolfgang Loitzl Austria
1999 Saalfelden Kazuki Nishishita Japonia
2000 Strbske Pleso odwołane
2001 Karpacz Veli-Matti Lindström Finlandia
2002 Schonach Janne Happonen Finlandia
2003 Solleftea Thomas Morgenstern Austria
2004 Stryn Mateusz Rutkowski Polska
2005 Rovaniemi Joonas Ikonen Finlandia
2006 Kranj Gregor Schlierenzauer Austria
2007 Tarvisio/Planica Roman Koudelka Czechy
2008 Szczyrk/Zakopane Andreas Wank Niemcy
2009 Strbske Pleso Lukas Mueller Austria
2010 Hinterzarten Michael Hayboeck Austria
2011 Otepaa Vladimir Zografski Bułgaria
2012 Erzurum Nejc Dezman Słowenia
2013 Liberec Jaka Hvala Słowenia
2014 Val di Fiemme Jakub Wolny Polska
2015 Ałmaty Johann Andre Forfang Norwegia
2016 Rasnov David Siegel Niemcy
2017 Park City Viktor Polasek Czechy
2018 Kandersteg Marius Lindvik Norwegia
2019 Lahti Thomas Aasen Markeng Norwegia
2020 Oberwiesenthal Peter Resinger Austria
Drużynowi mistrzowie ¶wiata juniorów
rok miejsce kraj
1986 Lake Placid RFN RFN
1987 Asiago NRD NRD
1988 Saalfelden Austria Austria
1989 Vang/Hamar Austria Austria
1990 Strbske Pleso Austria Austria
1991 Reit im Winkl Czechosłowacja Czechosłowacja
1992 Vuokatti Finlandia Finlandia
1993 Harrachov Finlandia Finlandia
1994 Breitenwang Finlandia Finlandia
1995 Gällivare Niemcy Niemcy
1996 Asiago Niemcy Niemcy
1997 Canmore Słowenia Słowenia
1998 Sankt Moritz Niemcy Niemcy
1999 Saalfelden Austria Austria
2000 Strbske Pleso Austria Austria
2001 Karpacz Finlandia Finlandia
2002 Schonach Finlandia Finlandia
2003 Solleftea Austria Austria
2004 Stryn Austria Austria
2005 Rovaniemi Słowenia Słowenia
2006 Kranj Austria Austria
2007 Tarvisio/Planica Słowenia Słowenia
2008 Szczyrk/Zakopane Niemcy Niemcy
2009 Strbske Pleso Austria Austria
2010 Hinterzarten Austria Austria
2011 Otepaa Austria Austria
2012 Erzurum Norwegia Norwegia
2013 Liberec Słowenia Słowenia
2014 Val di Fiemme Polska Polska
2015 Ałmaty Norwegia Norwegia
2016 Rasnov Niemcy Niemcy
2017 Park City Słowenia Słowenia
2018 Kandersteg Niemcy Niemcy
2019 Lahti Niemcy Niemcy
2020 Oberwiesenthal Słowenia Słowenia
Mistrzynie ¶wiata juniorów
rok miejsce zawodniczka kraj
2006 Kranj Juliane Seyfahrt Niemcy
2007 Tarvisio/Planica Lisa Demetz Włochy
2008 Szczyrk/Zakopane Jacqueline Seifriedsberger Austria
2009 Strbske Pleso Magdalena Schnurr Niemcy
2010 Hinterzarten Elena Runggaldier Niemcy
2011 Otepaa Coline Mattel Francja
2012 Erzurum Sara Takanashi Japonia
2013 Liberec Sara Takanashi Japonia
2014 Val di Fiemme Sara Takanashi Japonia
2015 Ałmaty Sofia Tikhonova Rosja
2016 Rasnov Chiara Hoelzl Austria
2017 Park City Manuela Malsiner Włochy
2018 Kandersteg Nika Kriznar Słowenia
2019 Lahti Anna Shpynyeva Rosja
2020 Oberwiesenthal Marita Kramer Austria
Drużynowe mistrzynie ¶wiata juniorów
rok miejsce kraj
2012 Erzurum Japonia Japonia
2013 Liberec Słowenia Słowenia
2014 Val di Fiemme Japonia Japonia
2015 Ałmaty Niemcy Niemcy
2017 Park City Niemcy Niemcy
2018 Kandersteg Słowenia Słowenia
2019 Lahti Rosja Rosja
2020 Oberwiesenthal Austria Austria
Mistrzowie ¶wiata juniorów w drużynach mieszanych
rok miejsce kraj
2016 Rasnov Słowenia Słowenia
2017 Park City Słowenia Słowenia
2018 Kandersteg Norwegia Norwegia
2019 Lahti Rosja Rosja
2020 Oberwiesenthal Austria Austria
opis należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eisenbichler
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sławomir Hankus (1986)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich