Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 19.02.2005, Westby K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 721  
2 Anders Bardal Norwegia 642 -79
3 Stefan Thurnbichler Austria 528 -193
4 Mathias Hafele Austria 506 -215
5 Roland Mueller Austria 491 -230
6 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 481 -240
7 Takanobu Okabe Japonia 427 -294
8 Kalle Keituri Finlandia 419 -302
9 Thomas Lobben Norwegia 416 -305
10 Jon Aaraas Norwegia 391 -330
11 Manuel Fettner Austria 388 -333
12 Jan Mazoch Czechy 386 -335
13 Robert Kranjec Słowenia 375 -346
14 Kazuya Yoshioka Japonia 370 -351
15 Jussi Hautamäki Finlandia 347 -374
16 Seou Choi Korea Pd. 346 -375
17 Rok Urbanc Słowenia 337 -384
18 Kimmo Yliriesto Finlandia 323 -398
19 Antonin Hajek Czechy 319 -402
20 Christian Bruder Niemcy 315 -406
21 Martin Koch Austria 312 -409
22 Joonas Ikonen Finlandia 296 -425
23 Primoz Pikl Słowenia 289 -432
  Jure Bogataj Słowenia 289 -432
25 Yukio Sakano Japonia 267 -454
26 Lauri Hakola Finlandia 260 -461
27 Yusuke Kaneko Japonia 254 -467
28 Bastian Kaltenböck Austria 246 -475
29 Risto Jussilainen Finlandia 239 -482
30 Stefan Kaiser Austria 206 -515
31 Kamil Stoch Polska 198 -523
32 Herman Huczkowski Finlandia 197 -524
33 Mario Kürschner Niemcy 192 -529
34 Janne Happonen Finlandia 191 -530
35 Nejc Frank Słowenia 183 -538
36 Christoph Lenz Austria 167 -554
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 163 -558
38 Stefan Pieper Niemcy 162 -559
39 Morten Solem Norwegia 156 -565
40 Christian Nagiller Austria 155 -566
41 Andreas Wank Niemcy 146 -575
42 Lukas Hlava Czechy 143 -578
43 Jurij Tepes Słowenia 142 -579
44 Emmanuel Chedal Francja 140 -581
45 Paweł Urbański Polska 137 -584
  Daniel Lackner Austria 137 -584
47 David Lazzaroni Francja 135 -586
48 Reinhard Schwarzenberger Austria 129 -592
49 Erik Simon Niemcy 120 -601
50 Florian Liegl Austria 112 -609
51 Julian Musiol Niemcy 102 -619
52 Dimitry Ipatov Rosja 100 -621
  Stefano Chiapolino Włochy 100 -621
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -621
55 Jure Radelj Słowenia 91 -630
56 Heung Chul Choi Korea Pd. 89 -632
57 Ferdinand Bader Niemcy 86 -635
58 Hiroki Yamada Japonia 82 -639
59 Damjan Fras Słowenia 81 -640
60 Olav Magne Dönnem Norwegia 75 -646
  Alessio Bolognani Włochy 75 -646
62 Masahiko Harada Japonia 74 -647
  Rafał ¦liż Polska 74 -647
64 Ilja Rosliakov Rosja 70 -651
  Bine Zupan Słowenia 70 -651
66 Krystian Długopolski Polska 65 -656
67 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -660
68 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -661
69 Sebastian Colloredo Włochy 55 -666
  Erik Lycke Solheim Norwegia 55 -666
71 Hans Petrat Niemcy 54 -667
72 Matevz Sparovec Słowenia 52 -669
73 Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -671
74 Michael Nagiller Austria 49 -672
75 Anze Damjan Słowenia 47 -674
76 Ildar Fatchullin Rosja 45 -676
77 Martin Cikl Czechy 44 -677
  Gorazd Robnik Słowenia 44 -677
79 Tomisław Tajner Polska 43 -678
80 Gregory Baxter Kanada 42 -679
81 Bine Norcic Słowenia 41 -680
  Denis Kornilov Rosja 41 -680
83 Kai Bracht Niemcy 40 -681
84 Piotr Żyła Polska 37 -684
85 Fumihisa Yumoto Japonia 36 -685
86 Chil-Ku Kang Korea Pd. 35 -686
87 Isak Grimholm Szwecja 34 -687
88 Vincent Descombes Sevoie Francja 31 -690
89 Stefan Rammerstorfer Austria 30 -691
90 Daniel Klausmann Niemcy 29 -692
91 Mitja Meznar Słowenia 27 -694
92 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -695
93 Pavel Karelin Rosja 25 -696
  Damien Maitre Francja 25 -696
95 Marco Steinauer Szwajcaria 22 -699
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -699
  Yuta Watase Japonia 22 -699
98 Marc Krauspenhaar Niemcy 21 -700
  Gerald Wambacher Austria 21 -700
  Zhandong Tian Chiny 21 -700
101 Severin Freund Niemcy 20 -701
  Sota Okamura Japonia 20 -701
103 Tomas Kyncl Czechy 18 -703
  Nico Faller Niemcy 18 -703
105 Stefan Read Kanada 17 -704
  Jakob Grimholm Szwecja 17 -704
107 Nicolas Fettner Austria 16 -705
  Marcin Bachleda Polska 16 -705
109 Logan Gerber USA 15 -706
  Wojciech Topór Polska 15 -706
  Marc Vogel Szwajcaria 15 -706
112 Brian Welch USA 14 -707
113 Yusuke Endo Japonia 13 -708
  Stefan Hula Polska 13 -708
115 Hans Christen Pettersen Norwegia 12 -709
116 Robert Fatchullin Rosja 11 -710
117 Jaka Oblak Słowenia 10 -711
  Arthur Pauli Austria 10 -711
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -711
  Ryohei Nishimori Japonia 10 -711
121 Michael Glasder USA 9 -712
122 Christoph Hoess Szwajcaria 8 -713
  Harri Olli Finlandia 8 -713
  Kyle Kessler USA 8 -713
125 Guido Landert Szwajcaria 7 -714
  Wojciech Skupień Polska 7 -714
  Remi Santiago Francja 7 -714
  Hartman Rector USA 7 -714
129 Roman Koudelka Czechy 6 -715
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 6 -715
  Florian Knaus Austria 6 -715
  Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -715
  Tommy Schwall USA 6 -715
  Borek Sedlak Czechy 6 -715
135 Volodymyr Boshchuk Ukraina 5 -716
  Yasuhiro Shibata Japonia 5 -716
  Michal Dolezal Czechy 5 -716
  Michal Psenko Słowacja 5 -716
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -716
  Andrea Morassi Włochy 5 -716
141 Borge Gelein Blikeng Norwegia 4 -717
  Anders Johnson USA 4 -717
  Tom Hilde Norwegia 4 -717
144 Tim Nelson USA 3 -718
  Dominik Bafia Kanada 3 -718
  Christoph Strickner Austria 3 -718
  Wojciech Tajner Polska 3 -718
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -718
149 Taku Takeuchi Japonia 2 -719
  Jim Denney jr USA 2 -719
151 Petar Fartunov Bułgaria 1 -720
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -720
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4233  
2 Finlandia Finlandia 2311 -1922
3 Słowenia Słowenia 2078 -2155
4 Japonia Japonia 2069 -2164
5 Norwegia Norwegia 1838 -2395
6 Niemcy Niemcy 1305 -2928
7 Czechy Czechy 930 -3303
8 Korea Pd. Korea Pd. 633 -3600
9 Polska Polska 608 -3625
10 Rosja Rosja 392 -3841
11 Francja Francja 338 -3895
12 Włochy Włochy 235 -3998
13 Szwajcaria Szwajcaria 112 -4121
14 USA USA 68 -4165
15 Kanada Kanada 62 -4171
16 Białoru¶ Białoru¶ 56 -4177
17 Szwecja Szwecja 51 -4182
18 Chiny Chiny 21 -4212
19 Kazachstan Kazachstan 11 -4222
20 Słowacja Słowacja 5 -4228
  Ukraina Ukraina 5 -4228
22 Bułgaria Bułgaria 1 -4232

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich