Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
05.02.2005 - Braunlage (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lobben Norwegia 97.0 100.0 262.5
2 Robert Kranjec Słowenia 93.0 99.0 254.5
3 Primoz Pikl Słowenia 94.0 96.5 252.5
4 Seou Choi Korea Pd. 92.5 97.0 250.5
5 Stefan Kaiser Austria 92.0 95.5 246.5
6 Stefan Thurnbichler Austria 93.5 91.5 243.0
7 Erik Lycke Solheim Norwegia 94.0 92.5 241.0
8 Damjan Fras Słowenia 91.5 94.5 240.5
9 Jure Radelj Słowenia 91.5 93.5 238.0
10 Manuel Fettner Austria 94.0 91.0 237.0
11 Jon Aaraas Norwegia 91.0 93.0 236.5
12 Christian Nagiller Austria 93.0 91.5 234.5
  Piotr Żyła Polska 90.5 93.0 234.5
14 Zhandong Tian Chiny 90.0 91.5 233.5
15 Bastian Kaltenböck Austria 88.5 93.5 232.5
16 Mario Kürschner Niemcy 90.5 90.5 232.0
  Rafał Śliż Polska 89.5 91.5 232.0
18 Bine Norcic Słowenia 90.5 91.0 231.5
19 Lukas Hlava Czechy 89.5 88.5 222.0
20 Martin Cikl Czechy 85.5 91.0 220.5
21 Mathias Hafele Austria 89.0 87.0 220.0
22 Rok Urbanc Słowenia 89.5 86.5 219.5
  Hans Petrat Niemcy 88.0 89.0 219.5
24 Christoph Lenz Austria 86.0 88.5 216.0
25 Tomisław Tajner Polska 86.0 88.0 213.5
26 Gregory Baxter Kanada 83.0 89.5 213.0
27 Ilja Rosliakov Rosja 85.5 87.0 211.0
28 Stefan Read Kanada 85.5 85.5 208.5
29 Wojciech Topór Polska 84.0 89.5 208.0
30 Chil-Ku Kang Korea Pd. 86.5 83.5 204.5
31 Julian Musiol Niemcy 88.5 91.5 201.5
32 Christoph Strickner Austria 86.0 84.0 201.0
33 Alexey Silaev Rosja 83.5   97.5
34 Daniel Klausmann Niemcy 83.0   97.0
  Meinrad Hofmeier Niemcy 83.5   97.0
36 Volodymyr Boshchuk Ukraina 82.5   96.0
37 Andrei Balazs Rumunia 82.0   95.0
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 83.5   95.0
39 Dominik Bafia Kanada 82.0   94.0
40 Petar Fartunov Bułgaria 81.0   91.0
41 Oleksandr Lazarovych Ukraina 80.5   90.5
  Nikolay Karpenko Kazachstan 80.5   90.5
43 Graeme Gorham Kanada 80.0   89.0
44 Lukas Kuban Czechy 77.5   85.5
45 Jaka Oblak Słowenia 77.5   84.5
46 Yang Li Chiny 75.0   80.0
47 Luka Bardorfer Słowenia 79.0   67.0
  Ciprian Ionita Rumunia 70.0   67.0
49 Jianxun Wang Chiny 70.5   64.0
50 Chengbo Li Chiny 68.0   58.5
51 Mihai Damian Rumunia 65.0   57.5
52 Andrei-Iancu Tambaloiu Rumunia 65.0   55.5
53 Hans Christen Pettersen Norwegia   DSQ DSQ
54 Jiri Mazoch Czechy   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich