Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
17.12.2004 - Harrachov (Czechy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Koch Austria 151.0 135.5 287.7
2 Roland Mueller Austria 132.5 146.0 279.3
3 Jan Mazoch Czechy 141.5 130.5 270.6
4 Kazuya Yoshioka Japonia 136.5 133.5 267.0
5 Anders Bardal Norwegia 135.0 134.0 265.2
6 Joonas Ikonen Finlandia 137.0 133.0 263.0
7 Christian Bruder Niemcy 137.0 132.5 262.1
8 Christoph Lenz Austria 143.5 123.0 259.2
9 Kimmo Yliriesto Finlandia 132.0 133.0 259.0
10 Stefan Thurnbichler Austria 136.5 128.0 257.1
11 Herman Huczkowski Finlandia 132.0 133.5 255.4
12 Takanobu Okabe Japonia 138.5 126.0 251.1
13 Antonin Hajek Czechy 132.0 129.0 247.8
14 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 136.0 123.0 244.7
15 Lauri Hakola Finlandia 124.0 136.0 244.0
16 Mitja Meznar Słowenia 133.0 124.5 241.5
17 Andreas Wank Niemcy 132.5 120.0 226.5
18 Lukas Hlava Czechy 123.0 125.0 221.4
19 Risto Jussilainen Finlandia 127.0 120.0 218.6
20 Yukio Sakano Japonia 130.5 113.0 214.3
21 Jon Aaraas Norwegia 128.0 115.0 211.4
22 Petr Chaadaev Białoruś 127.0 113.5 206.9
23 Christian Nagiller Austria 125.5 115.0 206.4
24 Kamil Stoch Polska 130.5 111.0 205.7
25 Eirik Ulimoen Norwegia 125.0 115.0 205.5
26 Michal Psenko Słowacja 131.0 106.5 199.5
27 Kai Bracht Niemcy 131.0 106.0 194.1
28 Kalle Keituri Finlandia 128.5 105.5 193.7
29 Tomisław Tajner Polska 125.0 103.5 182.3
30 Stefano Chiapolino Włochy 133.5 87.0 156.4
31 Stefan Pieper Niemcy 123.5   108.3
32 Michal Dolezal Czechy 122.5   108.0
  Ferdinand Bader Niemcy 122.5   108.0
34 Jure Radelj Słowenia 123.0   106.9
35 Olav Magne Dönnem Norwegia 124.0   106.2
36 Alessio Bolognani Włochy 122.0   105.6
37 Manuel Fettner Austria 122.5   105.5
38 Frantisek Vaculik Czechy 120.5   103.4
39 Kazuyoshi Sakurai Japonia 120.5   102.9
  Yusuke Kaneko Japonia 120.5   102.9
41 Gorazd Robnik Słowenia 120.0   102.5
42 Paweł Urbański Polska 120.5   101.9
43 Lukas Kuban Czechy 120.0   100.5
44 Stefan Hula Polska 118.0   99.4
45 Pavel Fizek Czechy 117.5   97.0
46 Andrea Morassi Włochy 118.5   96.3
47 Ryohei Nishimori Japonia 116.0   95.8
48 Sebastian Colloredo Włochy 116.5   95.2
49 Jure Sinkovec Słowenia 115.5   92.9
  Wojciech Tajner Polska 115.5   92.9
51 Tomas Benes Czechy 115.0   91.5
  Bine Norcic Słowenia 115.0   91.5
53 Alexander Seiwald Austria 113.0   85.9
54 Igor Medved Słowenia 111.0   77.8
55 Boy van Baarle Holandia 108.0   77.4
56 Marek Kypet Czechy 100.5   61.9
57 Roman Koudelka Czechy 99.5   60.1
58 Martin Cikl Czechy 101.0   59.8
59 Volodymyr Boshchuk Ukraina 99.0   59.7
60 Oleksandr Lazarovych Ukraina 96.5   51.7
61 Igor Boychuk Ukraina 90.5   44.9
62 Vladimir Rosko Słowacja 89.5   41.6
63 Tomas Kyncl Czechy 89.5   35.1
64 Andrei Balazs Rumunia 85.0   32.0
65 Matus Michalak Słowacja 83.5   25.8
66 Vladimir Struhar Czechy   DSQ DSQ
67 Mihai Damian Rumunia   DSQ DSQ
68 Mathias Hafele Austria   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich