Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2022
03.09.2022 11:15 Lillehammer Norwegia HS-98
04.09.2022 14:00 Lillehammer Norwegia HS-98
07.10.2022 16:45 Lake Placid USA HS-100
08.10.2022 01:10 Lake Placid USA HS-100
08.10.2022 20:15 Lake Placid USA HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Abigail Strate Kanada 500  
2 Natalie Eilers Kanada 240 -260
3 Nora Midtsundstad Norwegia 224 -276
4 Annika Belshaw USA 188 -312
5 Taja Bodlaj Słowenia 145 -355
6 Samantha Macuga USA 144 -356
7 Frida Westman Szwecja 140 -360
8 Silje Opseth Norwegia 130 -370
9 Josie Johnson USA 123 -377
10 Katharina Althaus Niemcy 110 -390
11 Anna Hoffmann USA 104 -396
12 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 103 -397
13 Paige Jones USA 93 -407
14 Cara Larson USA 86 -414
15 Selina Freitag Niemcy 81 -419
16 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 77 -423
17 Luisa Goerlich Niemcy 76 -424
18 Jenny Rautionaho Finlandia 72 -428
19 Nicole Maurer Kanada 70 -430
20 Veronika Shishkina Kazachstan 58 -442
21 Ajda Kosnjek Słowenia 55 -445
22 Nagomi Nakayama Japonia 42 -458
  Estella Hassrick USA 42 -458
24 Marie Liane Norwegia 40 -460
25 Nika Krasovic Słowenia 36 -464
26 Anna Rupprecht Niemcy 30 -470
27 Pauline Hessler Niemcy 29 -471
28 Sina Kiechle Niemcy 26 -474
29 Lilou Zepchi Francja 23 -477
30 Vanessa Moharitsch Austria 21 -479
31 Sophie Kothbauer Austria 19 -481
32 Karoline Lauvsland Norwegia 12 -488
33 Emma Chervet Francja 11 -489
  Sofia Mattila Finlandia 11 -489
35 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 8 -492
36 Josefine Loeken Norwegia 6 -494
37 Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 3 -497
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Kanada Kanada 810  
2 USA USA 780 -30
3 Norwegia Norwegia 603 -207
4 Niemcy Niemcy 352 -458
5 Słowenia Słowenia 236 -574
6 Szwecja Szwecja 140 -670
7 Finlandia Finlandia 83 -727
8 Kazachstan Kazachstan 58 -752
9 Japonia Japonia 42 -768
10 Austria Austria 40 -770
11 Francja Francja 34 -776
Wyniki konkursów
03.09.2022 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
04.09.2022 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
07.10.2022 Lake Placid USA HS-100
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
07.10.2022 Lake Placid USA HS-100
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
08.10.2022 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich