Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
01.01.2005 - Seefeld (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dimitry Ipatov Rosja 99.5 97.5 262.0
2 Reinhard Schwarzenberger Austria 95.0 94.5 250.5
3 Manuel Fettner Austria 94.5 91.5 244.5
4 Antonin Hajek Czechy 96.0 90.0 243.0
5 Alessio Bolognani Włochy 96.0 91.0 242.0
6 Yusuke Kaneko Japonia 93.5 91.0 237.0
7 Christian Nagiller Austria 93.0 91.0 235.0
8 Jurij Tepes Słowenia 91.5 91.5 233.0
9 Takanobu Okabe Japonia 90.5 92.0 231.5
10 Daniel Lackner Austria 93.0 88.0 231.0
  Bine Zupan Słowenia 91.0 91.5 231.0
12 Matevz Sparovec Słowenia 92.5 87.5 230.0
  Nejc Frank Słowenia 91.0 91.0 230.0
14 Jure Bogataj Słowenia 91.5 91.0 228.0
15 Nicolas Fettner Austria 92.0 89.0 227.5
  Eirik Ulimoen Norwegia 89.5 90.0 227.5
  Stefan Thurnbichler Austria 91.5 88.5 227.5
18 Gerald Wambacher Austria 92.0 87.5 226.5
  Marco Steinauer Szwajcaria 92.0 89.0 226.5
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 92.0 88.0 226.5
21 Arthur Pauli Austria 93.5 86.5 224.0
22 Masahiko Harada Japonia 92.5 90.0 223.0
23 Marc Vogel Szwajcaria 91.0 88.0 222.0
  Sebastian Colloredo Włochy 91.5 88.5 222.0
25 Florian Knaus Austria 89.5 88.0 221.5
26 Paweł Urbański Polska 90.0 86.5 218.5
27 Michael Nagiller Austria 89.5 86.5 217.0
28 Mario Kürschner Niemcy 92.0 84.0 215.0
  Mathias Hafele Austria 91.5 83.0 215.0
30 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 91.0 91.5 212.5
31 Yuta Watase Japonia 91.0 85.0 195.5
32 Anze Damjan Słowenia 89.0   111.5
  Rok Urbanc Słowenia 89.5   111.5
34 Jon Aaraas Norwegia 90.0   111.0
35 Stefan Thurnbichler Austria 88.0   110.5
  Bastian Kaltenböck Austria 91.0   110.5
  Lauri Hakola Finlandia 90.5   110.5
38 Stefan Rammerstorfer Austria 89.0   110.0
  Christoph Strickner Austria 89.0   110.0
  Marcin Bachleda Polska 89.0   110.0
41 Lukas Hlava Czechy 88.5   109.5
42 Alexander Seiwald Austria 88.5   109.0
  Isak Grimholm Szwecja 89.5   109.0
  Joonas Ikonen Finlandia 88.0   109.0
45 Yukio Sakano Japonia 88.5   108.5
46 Vincent Descombes Sevoie Francja 88.0   108.0
  Denis Kornilov Rosja 89.0   108.0
  Erik Simon Niemcy 88.0   108.0
49 Stefan Becker Austria 87.0   107.5
  Piotr Żyła Polska 87.5   107.5
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 88.0   107.5
  Tomas Kyncl Czechy 88.5   107.5
  Stefano Chiapolino Włochy 89.5   107.5
54 Kimmo Yliriesto Finlandia 88.0   107.0
55 Stefan Hula Polska 87.5   106.0
  Thomas Lobben Norwegia 87.0   106.0
57 Yang Li Chiny 88.5   105.5
  Primoz Pikl Słowenia 88.5   105.5
59 Frank Ludwig Niemcy 86.5   104.0
  Thomas Krause Niemcy 87.0   104.0
  Andrea Morassi Włochy 87.5   104.0
62 Kamil Stoch Polska 87.5   103.0
63 Stefan Nyffeler Szwajcaria 87.0   102.5
  Herman Huczkowski Finlandia 86.0   102.5
65 Jonas Nordin Szwecja 85.0   102.0
66 Heung Chul Choi Korea Pd. 84.5   101.0
67 Alexey Silaev Rosja 86.5   100.5
68 Jakob Grimholm Szwecja 85.0   100.0
69 Volodymyr Boshchuk Ukraina 84.0   99.0
  Ivan Karaulov Kazachstan 84.5   99.0
71 Christoph Hoess Szwajcaria 84.0   98.5
72 Severin Freund Niemcy 84.5   98.0
73 Frantisek Vaculik Czechy 83.5   97.5
74 Kristjan Eljand Estonia 84.5   96.0
75 Ilja Rosliakov Rosja 82.0   93.5
76 Nikolay Karpenko Kazachstan 82.5   92.0
77 Egert Malts Estonia 80.0   90.5
78 Igor Boychuk Ukraina 80.0   89.5
  Andrei Balazs Rumunia 81.0   89.5
80 Oleksandr Lazarovych Ukraina 79.5   86.5
81 Boy van Baarle Holandia 79.5   85.5
82 Illimar Paern Estonia 78.5   84.5
83 Chengbo Li Chiny 73.5   75.0
84 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 73.5   74.5
85 Mihai Damian Rumunia 71.5   70.0
86 Jianxun Wang Chiny     DSQ
87 Anders Bardal Norwegia     DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich