Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.2005, Seefeld K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Mueller Austria 371  
2 Balthasar Schneider Austria 330 -41
3 Mathias Hafele Austria 308 -63
4 Jan Mazoch Czechy 300 -71
5 Martin Koch Austria 281 -90
6 Kazuya Yoshioka Japonia 272 -99
7 Takanobu Okabe Japonia 267 -104
8 Stefan Thurnbichler Austria 248 -123
9 Risto Jussilainen Finlandia 239 -132
10 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 216 -155
11 Anders Bardal Norwegia 186 -185
12 Jure Bogataj Słowenia 164 -207
13 Joonas Ikonen Finlandia 155 -216
14 Antonin Hajek Czechy 151 -220
15 Yusuke Kaneko Japonia 148 -223
16 Emmanuel Chedal Francja 140 -231
17 Yukio Sakano Japonia 138 -233
18 Christoph Lenz Austria 136 -235
19 Lauri Hakola Finlandia 112 -259
20 David Lazzaroni Francja 111 -260
21 Andreas Wank Niemcy 110 -261
22 Herman Huczkowski Finlandia 108 -263
23 Jon Aaraas Norwegia 106 -265
24 Paweł Urbański Polska 105 -266
25 Kamil Stoch Polska 103 -268
26 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -271
  Dimitry Ipatov Rosja 100 -271
28 Manuel Fettner Austria 96 -275
29 Primoz Pikl Słowenia 94 -277
30 Christian Nagiller Austria 92 -279
31 Stefano Chiapolino Włochy 90 -281
32 Kimmo Yliriesto Finlandia 85 -286
33 Nejc Frank Słowenia 84 -287
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -291
  Erik Simon Niemcy 80 -291
36 Christian Bruder Niemcy 76 -295
37 Thomas Lobben Norwegia 68 -303
38 Krystian Długopolski Polska 65 -306
  Jurij Tepes Słowenia 65 -306
40 Ferdinand Bader Niemcy 63 -308
41 Eirik Ulimoen Norwegia 61 -310
42 Bine Zupan Słowenia 60 -311
  Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -311
44 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 59 -312
45 Stefan Pieper Niemcy 57 -314
46 Stefan Kaiser Austria 55 -316
47 Alessio Bolognani Włochy 52 -319
48 Ilja Rosliakov Rosja 50 -321
  Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -321
50 Ildar Fatchullin Rosja 45 -326
51 Kai Bracht Niemcy 40 -331
52 Matevz Sparovec Słowenia 38 -333
53 Mario Kürschner Niemcy 35 -336
54 Kalle Keituri Finlandia 31 -340
55 Tomisław Tajner Polska 30 -341
56 Lukas Hlava Czechy 26 -345
  Anssi Koivuranta Finlandia 26 -345
  Daniel Lackner Austria 26 -345
59 Sebastian Colloredo Włochy 24 -347
  Julian Musiol Niemcy 24 -347
61 Masahiko Harada Japonia 23 -348
62 Yuta Watase Japonia 22 -349
63 Isak Grimholm Szwecja 18 -353
64 Rok Urbanc Słowenia 16 -355
  Bastian Kaltenböck Austria 16 -355
  Marcin Bachleda Polska 16 -355
  Nicolas Fettner Austria 16 -355
68 Mitja Meznar Słowenia 15 -356
69 Stefan Hula Polska 13 -358
  Gerald Wambacher Austria 13 -358
  Marco Steinauer Szwajcaria 13 -358
72 Jakob Grimholm Szwecja 12 -359
  Denis Kornilov Rosja 12 -359
74 Tomas Kyncl Czechy 11 -360
75 Ryohei Nishimori Japonia 10 -361
  Arthur Pauli Austria 10 -361
77 Marc Vogel Szwajcaria 9 -362
78 Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -363
  Harri Olli Finlandia 8 -363
  Christoph Hoess Szwajcaria 8 -363
81 Guido Landert Szwajcaria 7 -364
  Remi Santiago Francja 7 -364
83 Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -365
  Florian Knaus Austria 6 -365
85 Michal Dolezal Czechy 5 -366
  Michal Psenko Słowacja 5 -366
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -366
  Andrea Morassi Włochy 5 -366
89 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -367
  Michael Nagiller Austria 4 -367
  Olav Magne Dönnem Norwegia 4 -367
  Stefan Read Kanada 4 -367
93 Wojciech Tajner Polska 3 -368
  Anze Damjan Słowenia 3 -368
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -368
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -368
  Hans Petrat Niemcy 3 -368
98 Jure Radelj Słowenia 1 -370
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -370
  Damjan Fras Słowenia 1 -370
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2088  
2 Japonia Japonia 1096 -992
3 Finlandia Finlandia 769 -1319
4 Słowenia Słowenia 541 -1547
5 Czechy Czechy 496 -1592
6 Niemcy Niemcy 491 -1597
7 Norwegia Norwegia 425 -1663
8 Polska Polska 335 -1753
9 Rosja Rosja 307 -1781
10 Francja Francja 258 -1830
11 Włochy Włochy 171 -1917
12 Szwajcaria Szwajcaria 97 -1991
13 Korea Pd. Korea Pd. 63 -2025
14 Białoru¶ Białoru¶ 56 -2032
15 Szwecja Szwecja 30 -2058
16 Kazachstan Kazachstan 9 -2079
17 Słowacja Słowacja 5 -2083
18 Kanada Kanada 4 -2084

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich