TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej (skocznia normalna)
rok
miejsce
zawodnik
kraj
1960
Chamonix
Albert Larinow
ZSRR
1962
Villars
Shigeyuki Wasaka
Japonia
1964
Szpindlerowy Młyn
Baldur Preiml
Austria
1966
Sestriere (Claviere)
Yukio Kasaya
Japonia
1968
Innsbruck (Absam)
Hiroshi Itagaki
Japonia
1970
Rovaniemi
Gari Napalkov
ZSRR
1972
Lake Placid
Hideki Nakano
Japonia
1978
Szpindlerowy Młyn
Sergei Suslikov
ZSRR
1981
Jaca (Astun)
Vladimir Bojarnicev
ZSRR
1983
Sofia (Borovec)
Massimo Rigoni
Włochy
1985
Belluno
Genadyi Prokopenko
ZSRR
1987
Strbske Pleso
Peter Ciz
Czechy
1989
Sofia (Borovec)
Heiko Hunger
NRD
1991
Sapporo
Naoto Ito
Japonia
1993
Zakopane
Naoto Ito
Japonia
1995
Jaca (Astun)
Yukitaka Fukita
Japonia
1997
Chonju (Muju)
Łukasz Kruczek
Polska
1999
Poprad (Strbske Pleso)
Fabian Ebenoch, Łukasz Kruczek
Austria
2001
Zakopane
Łukasz Kruczek
Polska
2003
Tarvisio
Chil Gu Kang
Korea Pd
2005
Innsbruck (Seefeld)
Manuel Fettner
Austria
2007
Turyn (Pragelato)
Dmitry Ipatov
Rosja
2009
Harbin (Yabuli)
Hyun Ki Kim
Korea Pd
2011
Erzurum
Matej Dobovsek
Słowenia
2013
Trentino (Predazzo)
Sami Niemi
Finlandia
2015
Strbske Pleso
Vladimir Zografski
Bułgaria
2017
Ałmaty
Naoki Nakamura
Japonia


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej (skocznia duża)
rok
miejsce
zawodnik
kraj
1987
Strbske Pleso
Jiri Malec
Czechy
1991
Sapporo
Naoto Ito
Japonia
1993
Zakopane
Yukitaka Fukita
Japonia
1997
Chonju (Muju)
Yoshiharu Ikeda
Japonia
1999
Poprad (Strbske Pleso)
Serhei Bobrov
Białoru¶
2001
Zakopane
Łukasz Kruczek
Polska
2003
Tarvisio (Bischofshofen)
Jernej Damjan
Słowenia
2005
Innsbruck (Seefeld)
Manuel Fettner
Austria
2007
Turyn (Pragelato)
Denis Kornilov
Rosja
2009
Harbin (Yabuli)
David Unterberger
Austria
2011
Erzurum
Matej Dobovsek
Słowenia
2013
Trentino (Predazzo)
Krzysztof Biegun
Polska


Zwyciężczynie Uniwersjady Zimowej
sezon
miejsce
zawodnik
kraj
2005
Innsbruck (Seefeld)
Daniela Iraschko
Austria
2007
Turyn (Pragelato)
Daniela Iraschko
Austria
2009
Harbin (Yabuli)
Shigeno Misaki
Japonia
2011
Erzurum
Elena Runggaldier
Włochy
2013
Trentino (Predazzo)
Katja Pozun
Słowenia
2015
Strbske Pleso
Irina Avvakumova
Rosja
2017
Ałmaty
Haruka Iwasa
Japonia


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (mężczyĽni)
sezon
miejsce
kraj
 
1987
Strbske Pleso
Czechosłowacja
Czechosłowacja
1989
Sofia (Borovec)
NRD
NRD
1991
Sapporo
Japonia
Japonia
1995
Jaca (Astun)
Austria
Austria
1997
Chonju (Muju)
Japonia
Japonia
1999
Poprad (Strbske Pleso)
Japonia
Japonia
2001
Zakopane
Słowenia
Słowenia
2003
Tarvisio
Korea Pd.
Korea Pd
2005
Innsbruck (Seefeld)
Słowenia
Słowenia
2007
Turyn (Pragelato)
Austria
Austria
2009
Harbin (Yabuli)
Korea Pd.
Korea Pd
2013
Trentino (Predazzo)
Polska
Polska
2015
Strbske Pleso
Rosja
Rosja
2017
Ałmaty
Rosja
Rosja


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (mikst)
sezon
miejsce
kraj
2013
Trentino (Predazzo)
Rosja
Rosja
2015
Strbske Pleso
Japonia
Japonia
2017
Ałmaty
Japonia
Japonia


Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (kobiety)
sezon
miejsce
kraj
2015
Strbske Pleso
Rosja
Rosja
2017
Ałmaty
Japonia
Japonia
informacje Skokinarciarskie.pl i Wikipedia
« powrót do strony głównej
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej

Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »