Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej (skocznia normalna)
rok miejsce zawodnik kraj
1960 Chamonix Albert Larinov ZSRR
1962 Villars Shigeyuki Wasaka Japonia
1964 Szpindlerowy Młyn Baldur Preiml Austria
1966 Sestriere (Claviere) Yukio Kasaya< Japonia
1968 Innsbruck (Absam) Hiroshi Itagaki Japonia
1970 Rovaniemi Gari Napalkov ZSRR
1972 Lake Placid Hideki Nakano Japonia
1978 Szpindlerowy Młyn Sergei Suslikov ZSRR
1981 Jaca (Astun) Vladimir Boyarnitcev ZSRR
1983 Sofia (Borovec) Massimo Rigoni Włochy
1985 Belluno Genadyi Prokopenko ZSRR
1987 Strbske Pleso Peter Ciz Czechosłowacja
1989 Sofia (Borovec) Heiko Hunger NRD
1991 Sapporo Naoto Ito Japonia
1993 Zakopane Naoto Ito Japonia
1995 Jaca (Astun) Yukitaka Fukita Japonia
1997 Chonju (Muju) Łukasz Kruczek Polska
1999 Poprad (Strbske Pleso) Fabian Ebenoch
Łukasz Kruczek
Austria
Polska
2001 Zakopane Łukasz Kruczek Polska
2003 Tarvisio Chil Gu Kang Korea Pd.
2005 Innsbruck (Seefeld) Manuel Fettner Austria
2007 Turyn (Pragelato) Dmitry Ipatov Rosja
2009 Harbin (Yabuli) Hyun Ki Kim Korea Pd.
2011 Erzurum Matej Dobovsek Słowenia
2013 Trentino (Predazzo) Sami Niemi Finlandia
2015 Strbske Pleso Vladimir Zografski Bułgaria
2017 Ałmaty Naoki Nakamura Japonia
2023 Lake Placid Danil Vassilyev Kazachstan
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej (skocznia duża)
rok miejsce zawodnik kraj
1987 Strbske Pleso Jiri Malec Czechosłowacja
1991 Sapporo Naoto Ito Japonia
1993 Zakopane Yukitaka Fukita Japonia
1997 Chonju (Muju) Yoshiharu Ikeda Japonia
1999 Poprad (Strbske Pleso) Serhei Bobrov Białoruś
2001 Zakopane Łukasz Kruczek Polska
2003 Tarvisio Jernej Damjan Słowenia
2005 Innsbruck (Seefeld) Manuel Fettner Austria
2007 Turyn (Pragelato) Denis Kornilov Rosja
2009 Harbin (Yabuli) David Unterberger Austria
2011 Erzurum Matej Dobovsek Słowenia
2013 Trentino (Predazzo) Krzysztof Biegun Polska
Zwyciężczynie Uniwersjady Zimowej
rok miejsce zawodnik kraj
2005 Innsbruck (Seefeld) Daniela Iraschko-Stolz Austria
2007 Turyn (Pragelato) Daniela Iraschko-Stolz Austria
2009 Harbin (Yabuli) Shigeno Misaki Japonia
2011 Erzurum Elena Runggaldier Włochy
2013 Trentino (Predazzo) Katja Pozun Słowenia
2015 Strbske Pleso Irina Avvakumova Rosja
2017 Ałmaty Haruka Iwasa Japonia
2023 Lake Placid Nicole Konderla Polska
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (mężczyźni)
rok miejsce kraj
1987 Strbske Pleso Czechosłowacja Czechosłowacja
1989 Sofia (Borovec) NRD NRD
1991 Sapporo Japonia Japonia
1995 Jaca (Astun) Austria Austria
1997 Chonju (Muju) Japonia Japonia
1999 Poprad (Strbske Pleso) Japonia Japonia
2001 Zakopane Słowenia Słowenia
2003 Tarvisio Korea Pd. Korea Pd.
2005 Innsbruck (Seefeld) Słowenia Słowenia
2009 Harbin (Yabuli) Korea Pd. Korea Pd.
2013 Trentino (Predazzo) Polska Polska
2015 Strbske Pleso Rosja Rosja
2017 Ałmaty Rosja Rosja
2023 Lake Placid Austria Austria
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (mikst)
rok miejsce kraj
2013 Trentino (Predazzo) Rosja Rosja
2015 Strbske Pleso Japonia Japonia
2017 Ałmaty Japonia Japonia
2023 Lake Placid Polska Polska
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej w drużynie (kobiety)
rok miejsce kraj
2015 Strbske Pleso Rosja Rosja
2017 Ałmaty Japonia Japonia
2023 Lake Placid Polska Polska
informacje Skokinarciarskie.pl i Wikipedia
« powrót do strony głównej
Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej

Zwycięzcy Uniwersjady Zimowej

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich