Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
29.01.2005 - Lauscha (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 101.5 99.5 270.5
2 Kalle Keituri Finlandia 104.5 99.0 266.5
3 Heung Chul Choi Korea Pd. 102.0 98.5 266.0
4 Morten Solem Norwegia 101.0 97.0 260.5
5 Joonas Ikonen Finlandia 100.0 98.0 259.0
  Mathias Hafele Austria 99.5 97.5 259.0
7 Jon Aaraas Norwegia 101.0 95.0 255.0
8 Mario Kürschner Niemcy 96.5 95.5 245.5
9 Stefan Thurnbichler Austria 95.5 95.5 245.0
10 Julian Musiol Niemcy 98.5 92.5 244.5
11 Bastian Kaltenböck Austria 96.0 95.5 244.0
  Seou Choi Korea Pd. 95.5 97.5 244.0
13 Jure Radelj Słowenia 102.0 89.0 243.0
14 Herman Huczkowski Finlandia 93.5 96.0 237.5
15 Gregory Baxter Kanada 99.5 89.0 236.5
16 Andreas Wank Niemcy 94.0 92.5 235.5
17 Jan Mazoch Czechy 98.0 92.5 235.0
18 Erik Lycke Solheim Norwegia 97.0 89.0 232.0
19 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 93.5 93.0 230.0
20 Roland Mueller Austria 98.0 88.5 229.0
21 Jaka Oblak Słowenia 101.0 82.5 227.5
22 Stefan Read Kanada 100.0 84.5 223.0
23 Gerald Wambacher Austria 98.0 84.0 218.0
24 Tomas Kyncl Czechy 96.0 83.0 217.0
25 Borek Sedlak Czechy 93.5 86.0 216.5
26 Marc Vogel Szwajcaria 97.0 79.5 208.5
27 Damien Maitre Francja 102.0 73.0 206.0
28 Chil-Ku Kang Korea Pd. 98.5 76.0 204.5
  Wojciech Topór Polska 99.5 78.5 204.5
30 Zhandong Tian Chiny 98.0 66.5 177.0
31 Stefan Pieper Niemcy 92.5   115.0
32 Alexey Silaev Rosja 93.0   114.0
  Vincent Descombes Sevoie Francja 93.0   114.0
34 David Lazzaroni Francja 94.0   112.5
35 Nejc Frank Słowenia 92.0   112.0
36 Yang Li Chiny 91.5   111.5
37 Rok Urbanc Słowenia 90.5   111.0
38 Primoz Pikl Słowenia 91.0   110.5
39 Christian Bruder Niemcy 91.0   110.0
40 Christoph Hoess Szwajcaria 90.5   109.5
41 Stefan Rammerstorfer Austria 91.0   109.0
42 Giancarlo Adami Włochy 89.5   107.0
43 Piotr Żyła Polska 89.5   106.0
44 Lukas Hlava Czechy 88.0   103.0
45 Dominik Bafia Kanada 88.5   97.0
46 Graeme Gorham Kanada 84.5   96.0
  Olav Magne Dönnem Norwegia 87.5   96.0
48 Tomisław Tajner Polska 85.0   93.5
49 Paweł Urbański Polska 84.5   90.5
50 Ilja Rosliakov Rosja 84.0   88.0
51 Marco Beltrame Włochy 80.0   85.5
52 Michael Nagiller Austria 81.0   83.5
53 Bine Norcic Słowenia 78.5   78.0
54 Manuel Resch Austria 74.0   68.5
55 Ciprian Ionita Rumunia 70.0   64.0
56 Jianxun Wang Chiny 72.0   63.0
57 Thomas Lobben Norwegia 71.5   60.5
58 Andrei Balazs Rumunia 69.0   56.5
59 Andrei-Iancu Tambaloiu Rumunia 66.0   55.0
60 Mihai Damian Rumunia 64.0   51.0
61 Chengbo Li Chiny 55.5   26.5
62 Vladimir Zografski Bułgaria DNS   DNS
63 Simone Lepre Włochy   DSQ DSQ
64 Petar Fartunov Bułgaria   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
LIVE
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich